Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Barty & Regulus EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Barty & Regulus EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Barty & Regulus EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Barty & Regulus EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Barty & Regulus EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Barty & Regulus EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Barty & Regulus EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Barty & Regulus EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Barty & Regulus EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Csüt. 11 Aug. - 9:53

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!



Melyik varázsló gyermek ne próbálta volna meg feszegetni a határokat  legalább egyszer az életében? A lenyomatot nem véletlenül tették ránk, az egyik könyvben egyszer azt olvastam, hogy ez igazából nem is ránk van kihatással, hanem sokkal inkább az olyan gyerekekre, akik mugli családból érkeznek a varázsló társadalomba. Ettől függetlenül még érdekel, hogy egyes dolgokra beriasztana e a minisztériumba ez a valami. Annyira hülye azért nem vagyok, hogy pálcát használjak nyáron, ezért csak amikor a szüleim nem voltam itthon, feltúrtam a lakást és az egyik szekrénybe olyan felfedezésre jutottam, amit okvetlen meg kellett, hogy írjak Bartynak. Ezzel egyidejűleg megbeszéltünk egy találkozót is. London elég nagy, és több helyen keverednek a muglik és a mugliszármazású varázslók. Szerencsére volt időm unalmamban végigjárni ezeket a helyeket, és van pár, amit csak említésből ismerek. Egy nagy hátitáskába beletúrtam mindent, amit a szekrényben találtam és kisebb volt - leltem egy bazinagy dobozt is, ami nem tudom, mit csinált, de azt hiszem nem is akarom kinyitni, mert azt írta rajta, hogy VESZÉLYES! -, és inkább nem kockáztattam meg, hogy felrobbantom a házunkat. Az iskolából elhoztam néhány bájitalt is, amit úgysem vinnék már vissza, ezért azokat is beletettem óvatosan, megnéztem, hogy le vannak e zárva rendesen, majd a hátamra dobtam a táskát és a megbeszélt helyre indultam. Sajnálom, hogy még nem tudok hopponálni, pedig mennyivel egyszerűbb is lenne a közlekedés! Ha minden jól megy, jövőre már másként lesz. A megbeszélt találkahely, egy sötét sikátor volt ahhoz a helyhez közel ahová majd menni fogunk. Ott álltam már pár perce, amikor megláttam a közeledő alakot, így a táskámat is letettem a földre, majd felnyitottam.
- Azt hittem már nem jössz! - Mosolyodtam el cinkosan, aztán még hozzátettem: - Elhoztam mindent, amit a szekrénybe találtam. Mondjuk a legtöbbről fogalmam sincs, mit csinál...


Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Csüt. 11 Aug. - 16:13
Minden gyűlölet és ideológia nélkül, őszintén szólva egyszerűen nem érti, hogyan képesek a piszkos vérűek még a Roxfortban is mugli ruhákat hordani. Neki is van otthon egy pár váltás, ugyanilyen egyszerű, sötét, testhez nem simuló holmik, mint amit most is visel, és a mugliismeret óráknak köszönhetően elég sokat tud az öltözködési kultúrájukról is. De még mindig nem tud máshogy tekinteni ezekre a göncökre, mint szükséges, de megnyugtatóan átmeneti rosszra, mint egy különösen szűk és naftalinillatú dísztalárra, amit az ember felvesz egy órára a legidegtépőbb nagynénihez, akitől versenyseprűt remél karácsonyra, aztán az utolsó pillanatban letépi magáról, mielőtt beleőrülne a viszketésbe. Ez a hely ráadásul lehet, hogy minden más szempontból jó, de a legközelebbi Hop-hálózatra kötött nyilvános kandalló is olyan messze van tőle, hogy kénytelen metrót használni. Hányinger. Komolyan azt mondta volna, hogy semmi baja nincs a muglikkal, amíg nem akarják rákényszeríteni a nyomorult kis telefonos-faxos-személygépjárműves életüket? Visszavonva. Már megtették.
- Kussolj – fintorodik el leplezetlen undorral, ingerülten, és amint beért a sikátor takarásába, egyből megigazítja magán a fekete farmert egy olyan komplikálatlan mozdulattal, amit az ember csak olyanok előtt engedhet meg magának, akivel már öt éve kényszerű tanúi egymás testi funkcióinak. A metrót már csak azért sem említi meg. – Te mivel jöttél? – pillant végig rajta gyanakodva.
Regulus szerencsére az az egy ember, aki talán még nála is kattantabbra sikerült a kesze-kusza aranyvérű belterjesség következtében, vagy talán az apja verte bele a fejét túl sokszor a kandallóajtóba, amikor kicsi volt, ki tudja, de akinek eszébe jut, hogy menjenek egy kis terrorizmust játszani a muglik közé a nyári szünetben, attól kitelik az is, hogy seprűn jön, kiábrándító bűbájjal leöntve, vagy akár anélkül.
Bizonytalanul néz végig a hátizsákon. Regulus teljesen őrült, annyira, hogy még ő is simán tud mellette józan hang lenni. Vagy inkább aggodalmaskodó picsa.
- Szóval fogalmad sincs, hogy mi fog történni, ha ezeket használjuk. – Eleve sem volt igazán meggyőződve arról, hogy ez lenne az év ötlete, de Regulus lelkesedése sem pont ebbe az irányba pörgeti tovább a gondolatait. Kedveli, de ennyi. Nem bízná rá az életét. Gyöngéden végigsimít a bal karján, újabb rossz szokás, amit nem tud kiirtani, ha ideges, ha tanácstalan, ha dühös, akkor is a Jegyet keresi, abban próbál vigaszt vagy útmutatást találni. – Még csak arra se használhatjuk a pálcánkat, hogy fellőjük a Jegyet – jegyzi meg nagyon halkan. Egy újabb ok, hogy inkább megbeszélte ezt a találkozót, ilyeneket az ember azért mégsem akar leírni levélben. Majd. Nem sokára. Amikor az Uruk fogja újrahúzni a londoni metrótérképet. De addig nem. – Gondolod, hogy Ő örülne ennek az akciónak?
Az utóbbi tíz évben összesen nem érzett annyi gyűlöletet a muglik iránt, mint most, hogy még érzi az orrában azoknak a fertelmes aluljáróknak a pöcegödrét, de akkor is gyerekes tervnek tűnik. Minden kibaszottul gyerekesnek tűnik, amióta viseli a Jegyet. És minden attól vált függővé, hogy a Sötét Nagyúrnak kedvére lenne-e.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Hétf. 15 Aug. - 12:17

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!



Szinte egész nyáron arra vártam, hogy végre valami értelmes dolgot is csinálhassak. Valami izgalmasat. Mert otthon ülni és a szüleimet hallgatni arról, hogy jövőre kénytelenek lesznek nekem most már méltó feleséget választani, és hogy a Nagyúr utasításait mennyire komolyan kell vennem és tényleg végigcsinálni őket, kezd az agyamra menni. Túl sok ez a pár hónap távol a Roxforttól, ahol kedvünkre varázsolhatunk és tanulhatjuk meg a pálcánkat kezelni. Be kell vallanom, hogy ennyi idősen az iskolában sokkal könnyebb minden, mint itthon. Amióta pedig megváltozott az itthoni közeg, a bátyám lelépett és csak hárman maradtunk… minden rám hárul. Minden gyökerestől változott meg.
A mugli közlekedés nem a kedvencem. Hopporral pedig nem tudtam eljönni, hiszen a szüleim kedvükre ellenőrizgetik mostanság a bejövő és a kimenő emberek útvonalait, ahhoz pedig nincs kedvem, hogy felelősségre vonjanak majd amikor visszaérek és megtudják, mit műveltem. Ezért kénytelen vagyok a nagy ritkán használt városi buszra rábízni magamat. Tudom, hogy kicsit furcsa jelenség vagyok a muglik között, de próbálok azért úgy öltözködni, hogy ne üssek el teljesen. Nem megszokott nekem ez a hajstílus és ezek a színes, össze –vissza mintás ruhák. Egyszerűen csak valami egyszínűben, valami nem túl kirívóban szeretek járkálni, ha nagyon muszáj. Barty megérkezését valahogy pontosan így képzeltem el. Már öt éve egy helyen lakunk, ismerem őt, de azt nem mondanám, hogy mint a tenyeremet, mert mindig okoz meglepetéseket. Fintorára és kijelentésére halványan azért elmosolyodom, és megvonom a vállamat.
- Busszal, sajnos. Az otthoni hopphálózatot nem használom, mert ellenőrzik, pedig gyorsabb lett volna hopporral. – Vonom meg a vállamat, miközben leteszem a táskát a földre kettőnk közé, és kibontom a szíjakat rajta, hogy Barty is könnyedén bele tudjon pillantani a rendetlenségbe. Néhány kütyüről már olvastam anno, a bájitalokkal rendben vagyok, de hátha a fiú ismeri a többi varázstárgyat. Kedvelem a fekete mágiát, sokat tanulmányozgatom és ezek a tárgyak mind azzal lettek létrehozva. Talán a többségük még emberi életeket is megkívánt, vérmágiát, feláldozást. Összehúzott szemöldökkel pillantok a fiúra a kijelentését hallva.
- Csak néhányról. De ha megnézed őket, hátha találsz olyat, amit te ismersz. Meg sem néztem őket rendesen, ki tudja, talán van rajtuk valami címke. – Vonok vállat miközben a fiú orra alá tolom a táskát, hogy nézze meg őket. Amúgy egy pillanat erejéig sem kételkedtem a tervem hatásosságában, ahogyan elképzeltem, igenis véghez fogjuk majd vinni azt. Szóval szinte meg sem kottyan az, hogy Barty kételkedik ezekben, majd megnyugszik, ha már egészen közel kerülünk a kezdetekhez. Részben megterveztem a fejemben már, hogyan fogjuk véghezvinni a dolgokat, de ez még nem teljes. Felemelem a fejemet, amikor kérdez. Egy picit csak nyitogatom a számat, ahogyan a legtöbb opciót végigfuttatom a fejemben, de végül határozottam válaszolok.
- Szerintem nem gáz, ha nem lesz fent a Jegy. Ő pedig biztosan nem fog ellenkezni… ha nem csinálunk neki problémát. – Vonom meg a vállamat. Mostanság mindig csak az járt a fejemben, hogy az Ő kedvére tegyek azokkal a dolgokkal, amiket csinálok, amiket mond nekem. Eddig még sosem panaszkodott rám, ezért az ’apró’ csínyért pedig csak nem fog ránk förmedni majd. Egy bájitalt kiemelek a táskából, és belenézek az átlátszó üvegcsébe. – Ezt ha felrázzuk és bedobjuk valahogy, akkor egy nagy sötét köd fog megjelenni a helységben, senki nem fog semmit sem látni.


Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Hétf. 22 Aug. - 16:52
Egy kicsit alábbcsap az ingerültsége a busz hallatán, igaz, a busz egy fokkal talán jobb, mint a metró, de végül is egykutya. Megenyhülten mordul:
- Alig várom, hogy hoppanálhassak végre.
És hogy ne kösse a pálcahasználat tilalma. Még egy teljes év. Még egy teljes, hosszú, nyomorúságos év, hogy gyereknek nézik, és a tiltások és utasítások béklyóiban kénytelen úgy ügyeskedni, hogy valóban gyereknek kell magát éreznie. De ha betölti a tizenhetet, akkor majd minden más lesz. Más lesz? Vagy még mindig egy taknyos kölyökként fognak vele bánni? A Nagyúr nem tartja gyereknek. Újabb merengő simítás a balján, aztán megrázza a fejét, és a hátizsákra pillant.
Hát, azt nem lehet mondani, hogy Regulus üres kézzel jött volna.
- Ezeket mind otthon találtad? - kérdezi kicsit hitetlenül, és leguggol a hátizsák mellé, hogy közelebbről is szemügyre vegye. Ahogy a hátizsák fölé hajol, majdnem visszahőköl, szinte fizikailag vág az arcába a mágia, egyelőre csak a fiolákat látja a káoszban, de akármi is van a hátizsákban, valamelyik tárgynak olyan súlyos, fekete kisugárzása van, hogy szinte érzi a bőre pórusaiba ivódni, a levegővel együtt lezúdulni a torkán. - Mi a szar ez - mélyet szusszan, inkább kijelentés, mintsem kérdés. A terv gyerekessége mint érv már ki is ment a fejéből, igazából a muglik sem érdeklik annyira (sosem érdekelték eléggé), de az a valami, ami Regulus táskájában van, annál inkább. Még mindig nem nyúl semmihez, csak nézi a halmot, és minden egyes másodpercben a pálcájához akar nyúlni automatikusan, hogy végigpróbálja az összes analitikus bűbájt, amit csak ismer, hogy megtudja, mi ez.
- Te nem érzed ezt? - kérdezi eléggé udvariatlanul, majdnem Regulus szavába vágva, kit érdekelnek a muglik, most komolyan, kit érdekelnek a muglik, Regulus egy olyan házban lakik, ahol csak úgy benyúl a kredencbe és előszed valami keményvonalas, a Zsebpiszok közben is a pult alá való holmit, és csak akkor néz körül, amikor kedve támad birkákat kínozni? - A mágiát - teszi hozzá még türelmetlenebbül, bár igaz, hogy ha a Grimmauld tér zsúfolásig van tömve ilyesmivel, aligha üti meg az ingerküszöbét. Az ő házuk, bezzeg, makulátlan. Az apja maximum az elkapott halálfalók kitépett és emlékbe eltett nagyőrlőit őrizgetheti egy szép dobozban. - Miket raktál még be? A fiolákon kívül.
Habozva néz a hátizsákba még azután is, hogy Regulus egyszerűen csak belenyúlt, és feltételezhető, hogy eleve ő rakott be mindent, meg is érintette őket. A sötétség hívja a kezét. Ahhoz viszont túl sokat olvasott a tiltott részlegben, hogy annyira hülye legyen, hogy csak úgy belekotor egy táskába, amiben szinte tapinthatóan szivárog a sötét művészetek eleven vére. Ha Regulusban nem is tett kárt, benne attól még tehet. Nem hangzik valószínűtlenül az sem, hogy valamiféle eldugott családi ereklye.
- Aha - bólint. Üres tekintettel nézi a Regulus által felmutatott üvegcsét, és újra megrándul a keze, hogy a pálcájához nyúljon. Otthon ebből nem csinálnak ügyet. Itt és most egyenesen elviselhetetlen, hogy nem varázsolhat, mintha levágták volna a karját, de még érzi a helyét. - Akkor most vedd ki az összes szart, amit beraktál, egyenként, és mutasd meg őket - közli nyersen, mintha ő lenne itt a főnök. Megvan az oka, hogy nincsenek igazán barátai. Tulajdonképpen az is lenyűgöző, hogy Regulus képes elviselni, amikor a közös éveik után is képes minden átmenet nélkül átváltani az arrogáns seggfej halandó szintjére.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szomb. 27 Aug. - 13:04

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!



Bólintok egyet a kijelentésére. Tökéletesen egyetértek, de már nem sok van hátra addig, úgyhogy hozzáteszem félvállról:
- Jövőre úgyis lesz hopponálási vizsgánk, úgyhogy már nem sok idő. - Persze, még két év mire vége lesz az iskolának. Én már azt várom igazán. Akkor úgy forgathatjuk a pálcát a kezünkben, ahogy csak akarjuk, és nem fognak minket ellenőrizgetni, mint valami kisbabákat. Hiába, csak azokra a gyerekekre vonatkozik inkább ez a pecsét szabály, akik nem aranyvérű körökből származnak, még ránk is hatással van. A szabály, az szabály. Kíváncsi lennék rá, hogy a szüleim, hogyan magyaráznának ki, ha a minisztériumtól jönne egy levél, hogy varázsoltam. Vicces lenne... Hosszas bólogatásba kezdek egy kaján mosoly mellett, miközben Barty a táska fölé hajol.
- Jah, elég szép gyűjteményünk van otthon, tele egy egész szekrény... - A családunk furcsa, de mégis különleges, hiszen mindannyiunknak megvannak a hóbortjaik. A szüleim pedig halálfalók és komolyan is veszik a dolgukat, szóval nem is csodálom, hogy ilyeneket rejt az a sötét ház. Lehet, hogy ezért is olyan sötét a kisugárzása. Túl sok minden kerül elő, és mostanság egyre jobban élvezem kihasználni ezeket a dolgokat. Azt hiszem tényleg kezd előjönni belőlem a Black.
- Nem a francokat nem. - Felvont szemöldökkel figyelem, ahogyan a fiú tovább érdeklődik a zsák iránt. Szó szerint végig az úton húzott lefelé és igazából akkor éreztem meg először a mágia jelenlétét. Tele van sötét tárgyakkal ez a táska, ki tudja, lehet, hogy együtt még erősebben ontják a mágiát, csak az a baj, hogy nem tudom milyen hatást gyakorolhat majd ez ránk. - A kérdés inkább az, hogy mit nem? - Egy pillanatra elfintorodom amikor belegondolok, hogy mégis mit fogunk kezdeni ezekkel a sötét dolgokkal. Mert a legtöbbjük végül is úgy olvastam, segít bizonyos varázslatoknál. Talán találunk olyat is, aminek a bájitalokkal van összefüggése. Elég sok cuccot hoztam ahhoz, hogy erre legyen esély. Láthatóan Bartyt nem igazán a fiolák érdeklik és tudom, igaza van, hiszen azok a sötét dolgok engem is jobban vonzanak. Felszólását nem veszem fel, sokszor volt olyan, hogy én szóltam hasonlóképpen hozzá vagy éppen bárki máshoz, aki a közelembe kerül. Mostanság pedig elég sűrűn van olyan kedvem, hogy legszívesebben elátkoznék mindenkit a francba. Mondjuk Barty a barátomnak számít, azt hiszem ő a második akit Antonin után mondanék csak, más nem igazán akad. Lassan nyúlok bele a táskába, az imént az összes cuccot csak belehúztam ami a polcon volt, úgyhogy az első kezembe akadó tárgyat kezdem el nézegetni. Egy hatszögletű, fekete alakzat, a belsejében egy fehér dőlt betűs szöveggel, ami valamiféle ráolvasásnak tűnik. Megfordítom, az alján lévő leírás szerűséget Bartynak mutatom.
- Ez valami sötét szellemet idéz meg, ha jól értem. - Átadom neki, valószínűleg ha az igét felolvassa, akkor megjelenik az a cucc, de közben kiveszek egy másikat is. Az kocka, a tetején egy gombszerű kiemelkedéssel. - Ez meg... megfagyassza a levegőt egy rövid időre és minél tovább, annál inkább elszívja a jót azoktól, akiket ért az első löket. Húh, ez király, nem? - Mint a kisgyerekek a játszótéren. Ilyenkor örülök, hogy anyámék tartanak ilyen dolgokat a házban. Legalább lesz egy érdekes nap a szünetben.


Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Vas. 28 Aug. - 21:32
Tulajdonképpen Regulus kellene legyen az az ember, aki a legközelebb áll hozzá. Piszkosul hasonlítanak. A sorsvonaluk mintha indigóval készült volna. Ugyanaz a lenézett fiatalkor, és ugyanaz az őrült elhivatottság, amit az idősebb halálfalók között nagyítóval kell keresni (na jó, talán Bellát leszámítva). Valószínűleg pont azért nem igazán bensőséges ez a kapcsolat, mert ennyire hasonlítanak. Regulus biztosan épp annyira képtelen a kötődésre, mint ő – már arra a kötődésre, amit mások kötődésnek neveznek. Mert az ő, Barty Crouch Jr. mércéjével nézve ez már elviselhetetlenül közeli kapcsolat. Szóval végső soron igen, Regulus az az ember, aki a legközelebb áll hozzá.
- Hihetetlen vagy. – Tényleg az. Persze, valószínűleg minden sötét múltú aranyvérű családnak megvannak a maga készletei, de ez, amit Regulus csak így összelapátolt unalmában… - És csak most jutott eszedbe körülnézni? Ha nálunk ilyenek hevernének szanaszét… – Megcsóválja a fejét, és félbehagyja a mondatot. – Akármi is ez vagy ezek, lefogadom, hogy muglikat dobálni vele kábé olyan lenne, mintha cikeszt próbálnánk terelőütővel elkapni.
Pocsékolás. Mindenesetre elrontaná a pillanatot, ha Regulus most kezdene el érzékenykedni, úgyhogy igazán remek, hogy teszi. Feszült figyelemmel vesz szemügyre mindent, amit a másik kiemel a hátizsákból, de csakhamar rájön, hogy ez így nem fog menni, legalábbis ránézésre egyik tárgyról sem tudja megállapítani, hogy ez lenne a real deal. Lehet, hogy nincs is ilyen. Lehet, hogy egyszerűen csak a tárgyak kölcsönhatása árasztja magából ezt a tömény sötétséget. Egy kicsit habozik, mielőtt a kezébe venné a szellemidézős cuccot, de aztán csak elveszi Regulustól.
- Most jól jönne, ha tanítanák még a ghoulismereteket a Roxfortban. Idézés, Merlinre… - Újra megrázza a fejét, bár ezúttal nem is annyira a lenyűgözöttség, hanem inkább az óvatosság teszi. Végighúzza az ujját az íráson. Holt nyelvek, mindig is átlagon felett műveltnek tartotta magát, de úgy tűnik, messze nem foglalkozott velük eleget. Felismer egy beékelt rúnát, de a szöveg így sem áll össze. – Nem tudom, Regulus… tudod, hogy nem szoktam beszarni, de ki tudja, mit tesz az a szellem, ha megidézzük. Ki tudja, nem minket nyír-e ki ez a kocka, amikor megfagyasztja a levegőt. – Egy kis habozás után visszacsúsztatja a táskába az alakzatot, és körülnéz, mintha támadást várna. Nem mintha bárki is járna erre, vagy bárki is gyanakodna két ártalmatlannak látszó fiatalra. Ha valaki be is nézne ide, maximum azt gondolnák, füvet árulnak, vagy ilyesmi. Muglik. – És itt vagyunk egy mugli sikátorban egy hátizsáknyi cuccal, aminek a fele is elég lenne, hogy Crouch a puszta birtoklásáért Azkabanba küldjön egy apácanövendéket.
Nem mintha érdekelné. Nem mintha az apja (akit évek óta említ simán Crouchként, semmi különös) észrevenné, hogy létezik, ha akár itt állna velük szemben a sikátorban. Regulust ezerszer inkább fenyegetné a veszély, hogy bajba kerül. Elvégre Black. Blacknek lenni már önmagában bűn az apja szerint. És még nem is tartott náluk házkutatást… vagy igen? Már az előszobában az esernyőtartónál annyi bizonyítékot találtak volna, hogy új épületet kellett volna csatolni a minisztériumhoz.
- Erről a hátizsákról szinte szaglik a feketemágia – teszi hozzá. – Ha kipróbálunk valamit, nem vihetjük magunkkal az egész pakkot. Ennyivel morzsákat is szórhatnánk magunk után, hogy a helyszínelők könnyebben kitalálják, merre mentünk.
Az egyik fiola végül mégiscsak felkelti az érdeklődését, lehajol érte, megnézi a címkét, és halványan, örömtelen sötéten elmosolyodik. Inkább fintor. Grimasz. Megnéz még egy-két fiolát.
- Azt hiszem, meg kéne keresnünk a vízműveket. Ebben a kerületben nem laknak varázslók, igaz? Legfeljebb sárvérűek. - Regulusra pillant. – Ezek a tárgyak túl ritkának és túl értékesnek tűnnek ahhoz, hogy muglikra pocsékoljuk őket. A bájitalok viszont… pótolhatóak. – Meglötyögteti egy fiola tartalmát. – Lehet, hogy együttesen bevetve akár valami izgalmas dolog is történhet, ha az ivóvízbe kerülnek, és sikerül leszűkíteni egy kis terület vízellátására… mi pedig páholyból nézhetjük az esti híradóban a kísérlet eredményét. Persze, nem tart majd örökké – rántja meg a vállát. – A muglisimogató ügyosztály meg a varázsbaj-elhárítás biztosan órákon belül elkezd rendet rakni utánunk. De több tucat, talán pár száz mugli… azért ezzel még is ők is elszórakoznak majd egy darabig.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Pént. 23 Szept. - 9:32

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!



Halovány félmosollyal nyugtázom szavait. Eddig is tudtam, hogy mennyi mindent rejt ez a ház, de még valahogy nem vett rá a lélek, hogy nekikezdjek átkutatni ezt-azt. Az utóbbi időben pedig anyámék elég keveset voltak otthon, és hát mondhatjuk, hogy idén kezdett el jobban érdekelni a sötét mágia. Azelőtt mindig valami más volt a listán.
- Most jutott sorra, na. - Vágom rá hirtelen, miközben a táska tartalmát figyelem. Valójában tudom, hogy igaza van Bartynak. Legalább valamelyikünk felnőttesebben gondolkodik és vágja a helyzetet. Mondjuk engem egyáltalán nem érdekelt volna, hogy mi van meg hogy, biztos egy-kettőt bedobáltam volna a muglikhoz. Ha egyedül vagyok. Viszont nem. Itt van ő is és hát egyet kell értenem vele. Lassan elkezdem kivenni azokat a tárgyakat, amiket én is értek vagy a cetlit csak el tudom olvasni rajta. Biztos vagyok benne, hogy kell hozzá némi ismeret, ahhoz, hogy például megidézzük a szellemet.
- Igaz. Legközelebb utána nézek majd kicsit, hogy mit zárhattak bele. - Vágom rá a szellemidézésre, és a kockát kezdem forgatni lassan, óvatosan a kezembe. Miután mindketten megnéztük őket, lassan visszateszem a többi közé. Annyira talán mégsem volt jó ötlet ezt mind elhozni. Barty pedig nincs a buliban benne, jelenleg úgy néz ki, egyet sem fogunk felhasználni senki ellen. Pedig biztos lenne olyasmi, ami nem annyira nagy cucc. Most a kedvem is elment egy kicsit a keresgéléstől.
- Azkaban, Azkaban... ugyan, ne fessük az ördögöt a falra. - Őszintén nem félek. Pedig lehet, hogy néha kellene. Sokszor olyan dolgokba keveredünk mostanság, ami már simán elég ahhoz, hogy elküldjenek minket abba a börtönbe. Viszont mégsem aggódok. Lehet, hogy a szüleimtől ragadt ez rám. Ők mióta csinálják már és még mindig itt vannak. Még mindig nem kerültek nagyobb bajba. Persze biztos vagyok benne, hogy sokan tudják, hogy mik ők, hogy kik vagyunk valójában. Azt hiszem a Blackek nemzedékében - kivéve Siriust - nem is volt jó család. Sosem.
- Ja, igazad van. Hagyjuk akkor most egyelőre ezeket a cuccokat. Majd legközelebb csak egy-kettőt hozok. - Nem ugrok fejest a helyzetbe, de amikor Barty a fiolákat vizsgálja, én is elmosolyodom. Az ötlete nagyon bejön. Valamiért nekem érdekesebbek voltak a sötét tárgyak, nem is nagyon a bájitalokra összpontosítottam, erre most pont ezeket fogjuk felhasználni. Végül is ebből tényleg kisülhet még valami tuti. Felállok, és körülnézek. - A vízművek ehhez a körzethez úgy tizenöt percre vannak innen gyalog. - Kiveszem a maradék pár fiolát a táskából és meglesem őket. Mind fel van címkézve, ebben az egyben sosem voltam hanyag.
- Pontosan nem tudom megmondani, hogy mi fog kisülni abból, ha az összeset összeöntjük, mert még ilyesmivel nem próbálkoztam, de azt hiszem itt az ideje. - Vigyorgok egyet és fejemmel az utca felé intek, jelezve, hogy közben akár meg is indulhatnánk. - Sőt... szerintem ez jó egész éjszakás dolog lesz nekik. És még a nyomunkat sem tudják lekövetni, hiszen ezzel nem hagyunk semmit. Még hogy nem lehet pálca nélkül jót szórakozni...



Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Kedd 27 Szept. - 10:10
Egy kicsit kínosan érzi magát, amiért elcseszi a bulit, hiszen Regulus mégiscsak összeszedte és elhozta ezt a rengeteg izgalmas holmit, és kitalált valami őrültséget, hogy feldobja a nyári szünetet. Az ő nyári szünetét, ami leginkább a RAVASz-előkészítőkre való előrekészüléssel telik a napi két üdvfaterviszlátfater és az anyja ragacsos szeretetrohamai között. Még a zárolt részlegből kimásolt átkok és rontások kikísérletezéséhez sincs kedve, mert valahányszor kézbe veszi a pálcáját - az új kibaszott pálcáját -, Selwynre kell gondolnia, és gondoljon Selwynre naponta órákig a halál (és megint Selwynre gondol, és józanság a francokat, mégis fel kéne robbantani azokat a nyamvadt muglikat a picsába, hol vannak azok a varázstárgyak). Szóval nem annyira jó érzés, hogy megint ő az óvatos konformista. És még rosszabb, hogy Reg még ad is a szavára.
- Szerencsére - mosolyodik el halványan, és egyenesen a másik szemébe néz. - Kösz, hogy írtál, amúgy. Már kezdtem bekattanni...
Elharapja a végét, inkább csak morog, mintha nem is egészen Regulusnak címezné a szavakat, csak magában beszélne, pedig hát nagyon is neki szánja, csak ettől annyira érzelgős buzinak érzi magát, hogy egyből a kezébe kell vennie valami mást, mintha rohadtul lekötnék a megkopott rúnák. Végül is, általában le is kötik.
- Bocs - morogja, de a táska fölé hajolva azért elfintorodik az ördög falra festegetésére reagálva. Na, igen. Ha nem tett volna már kiskölyökkorában pedagógiai célú látogatásokat az apjával a varázslóbörtönbe, lehet, hogy tudna ő is ennyire laza lenni. Még így is reméli, hogy legalább időnként van ennyire gátlástalan, mint Regulus. Amikor megéri a kockázat. De egy kis szórakozás valahogy nem éri meg a felelőtlenséget, pláne, ha lehet biztonságosan is csinálni...
De mikor végülis megvan a konszenzus, és úgy tűnik, Reg pártolja az ötletet, elvigyorodik. Elkezdi beletömködni a zsebeibe a fiolákat. A talárokkal ellentétben a szűk mugli ruhák mondjuk sokkal kevésbé alkalmasak arra, hogy egy táskányi holmit tömjön a zsebeibe, de a tértágító bűbáj, ugye, csodákra képes.
- Én sem tudom, de ezt a kockázatot nem esik nehezemre bevállalni a muglik meg a minisztérium terhére - csóválja meg a fejét aljas mosollyal. - Ja. Hát lehet, hogy vannak annyira lúzerek - ért egyet jóval könnyedebb modorban, mint akár csak percekkel korábban. - Az egyetlen gond, hogy hogyan gyönyörködjünk a munkánk gyümölcsében? Menjünk valami forgalmas helyre, és egyszerűen figyeljük, mi történik? Vagy üljünk be egy mugli kocsmába, és nézzük a híreket? Ha valami nagy bevásárlóközpont vagy ilyesmi biztonsági helyiségébe be tudnánk jutni, az lenne az igazi, mindent nézhetnénk a videokamerákon. - A mugliismeret többször bizonyul hasznosnak, amióta hivatalosan utálja a muglikat, mint előtte, amíg toleráns elveket vallot. Érdekes. A pillantása a hátizsákra siklik ismét. - A többi cuccot viszont el kéne rejtenünk addig valahol. Vagy haza is mehetünk hozzátok... pláne, ha van nálatok egy-két üveg vajsör - vigyorog.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Csüt. 29 Szept. - 14:21

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!



Tekintetem találkozik Bartyéval, és a mosoly is hasonlóképp az arcomra kerül. Őszintén már nagyon vártam, hogy kiszabaduljak otthonról és valakivel végre tudjak bármi badarságot csinálni a szünetben is, nem csak iskolaidőben. Na meg pláne, hogy a szüleim keveset tartózkodnak mostanság otthon, és Sipor nem túl jó társaság.
- Szard le. Egyébként én is. Mostanában elég üres a ház. - Jó barát módjára nem faggatózom most tovább, mindkettőnknek megvan a maga baja, és hát nem vagyunk valami kis csitrik, hogy úgy sírjunk egymás vállán, mintha a világ vége érkezett volna el hozzánk. Eddig még sosem éreztem úgy, hogy tartanom kellene az Azkabantól. Most is pontosan ezért fűzöm ezeket a szavakat a fiú felé, teljes lazasággal. Oké, persze, olyan marhaságot úgysem csinálnék, ami nagy valószínűséggel azonnali hatállyal megírná a levelemet a börtönbe, és hát még egyébként is, gyerekek vagyunk vagy mi fene, próbálgatjuk feszegetni a határokat. Még ha a kezünkön is van az Ő jele.
Miután a varázstárgyak ismét a táskába landolnak, a fiolák pedig kézbe vagy zsebbe, a hátamra dobom a zsákmányt és egyetértően vigyorgok Barty mondandójára.
- Az utolsót nem hiszem, mármint nekem nincs ötletem rá, hová lehetne észrevétlenül bemenni, ahol nincsenek őrök. - Nem is igazán járok olyan helyekre, szóval ezt ha esetleg a fiú meg tudja mondani, akkor naná, benne vagyok. - A kocsma nem lenne rossz, de inkább akkor már olyan helyen kellene, ahol adnak vizet vagy kávét többet az embereknek. - Kérdőn húzogatom rövid ideig a szemöldökömet fel, aztán elnevetem magamat, csak úgy mert miért ne. Jól feldobta a hangulatomat ez az este. Több ilyen kellene.
- Akár, úgyis üres a ház. - Egyértelműen, másként nem tudtam volna kicsempészni a holmikat. - De akkor menjünk, hogy még mindent időben el tudjunk intézni. Sokáig szeretnék mozizni.



Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Kedd 11 Okt. - 21:59
Így utólag már nem is tudja eldönteni, hogy az a gázabb, hogy eszébe jutott érzelgősködni, vagy az, hogy ki is mondta. Mindenesetre Regulus válasza abszolút rendjénvaló, és arra is teljesen alkalmas, hogy ezzel simán csak lezártnak tekintsék a témát. Határozottan kedveli benne ezt. Kiválóan lehet vele nem beszélni.
- Hát mindenesetre feltűnésmentesen nem – bólint rá elgondolkodva. – Ha előadjuk, hogy eltűnt a húgunk vagy valami hasonló, akkor biztosan beengednek, de lehet, hogy akkor még a muglisok is képesek lesznek mind a három agysejtjüket bevetve rájönni, hogy esetleg közünk volt a dologhoz… de ez nem is lenne valami stílusos.
A stílus pedig maga az ember. Regulus javaslatára felélénkül, és összecsapja a kezét.
- Ez briliáns. Nyár van. Egy csomó közparkban osztogatnak vizet. Páholyból nézhetjük egy káoszt. Vagy pikniktakaróról. Steakkel és piával. – Bár részéről annyira nem híve a tudatmódosítóknak, mert túlságosan is sokat olvasott a hangulatfokozó bájitalok és az alkohol kognitív funkciókat károsító hatásairól, és ragaszkodik minden egyes IQ-pontjához, tehát jobb biztosra menni. Persze, ezt valószínűleg nem kellene magyarázni a másik nagy stréber Regulusnak.
- Menjünk – ért egyet, és Regulus után indul.

Persze, végső soron azért annyira nem akar sokat időzni a Black-házban, sőt mikor végül odaérnek, rájön, hogy talán bemennie sem kellene, szóval lényegében hagyja, hogy Regulus lepakoljon (és próbál nem nagyon feltűnően feszengeni a küszöbön, tudván, hogy ő pont annyira nem kívánatos elem itt, mint amennyire a ház nem kívánatos helyszín az ő pozíciójában), és utána mehetnek is a vízművekhez a zsebrevágott bájitalokkal. Az épület így első ránézésre nem tűnik kemény diónak, szinte biztos benne, hogy egy teljesen átlagos, csodabazáros mindenzárnyitónál többre nem lesz szükségük ahhoz, hogy bejussanak. Valószínűleg a vízelosztás rendszerét sem lesz nehéz átlátniuk, elvégre a rúnatan, ha másra nem is, rendszert látni a káoszban megtanítja az embert.
- Már csak az a kérdés, hogy a végén mit csináljunk a fiolákkal – jegyzi meg, miközben a lehetséges bejáratokat figyelik a hatalmas telephely körül lődörögve. – Dobjuk be a csatornába, rejtsük el valahol itt? Biztos, hogy magunkkal vinni nem jó ötlet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Kedd 18 Okt. - 11:33

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!



Egyetértően bólintok Barty szavára. Ilyenkor mennyire jó is lenne, ha a birtokunkban volna egy láthatatlanná tévő köpeny! Persze ez a kiváltság nem adatik meg mindenkinek, már ha egyáltalán valóban létezik a tárgy. Gyorsan el is feledem e gondolatokat, most valami hasznosabb ötleten kellene agyalnom. Végül is sikerül, pimaszul vigyorodom el, amikor a fiú hozzátesz az ötletemhez és így végül is kialakul a teljes összkép.
- Csodás. – Teszem hozzá még azért biztosításképp és persze, hogy nem hallgassak olyan túl nagyon. Aztán fellelkesülve vágom a táskát a hátamra – persze óvatosan, ki tudja, mi történne, ha véletlenül kinyílna egy tárgy - és a Black kúria felé vesszük az irányt.

A jól ismert házban sötétség honolt. Ez mutatott rá arra, hogy senki sincs itthon. Nem is kérdeztem rá újra a fiúnál, hogy bejön-e hiszen tudtam, hogy miféle kételyei akadnak ezzel. Így hát gyorsan a szobába futottam, ahonnan a fekete mágiás tárgyakat vettem el, majd nagyjából mindent visszapakoltam – nem biztos, hogy a saját helyére, de ki veszi ezt észre? – és rövid időn belül, négy üveg vajsörrel tértem vissza a bejárati ajtóhoz, és természetesen a zsebemben lévő bájitalokkal, majd hamar a vízművekhez is indultunk. Az épületben még sosem jártam, de kívülről talán nem tűnik annyira vészesnek, varázsló szemmel legalábbis nem. Tekintetemet Bartyra fordítom, kijelentése jogos.
- Szerintem a csatorna a legjobb ötlet, az aztán biztos eltűnik, nem hinném, hogy ott is szétnéznének majd. – Vonok vállat, ezen eddig nem gondolkodtam, de kellett volna, hiszen ha megérkezik a varázsbaj elhárítás és véletlenül találkozunk velük… akkor nem biztos, hogy bulis lenne a fiolákkal a zsebünkben mászkálni. – Mi lenne, ha mondjuk, a gondnoki bejáraton mennénk be? Az ott lesz. – Bökök az épület egyik oldalára, aztán ha a fiú is beleegyezik, akár indulhatunk is, hiszen mihamarabb elintézhetnénk az egész kalamajkát. – Ilyenkor nem hiszem, hogy lenne itt valaki. Esetleg egy őr, de a főbejáratnál. A gondnoknak pedig mindenhez kell, hogy legyen kulcsa…


Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 21 Okt. - 12:19
Azért még feszengés közben is képes elvigyorodni a vajsörmuníció láttán. Nem a csekély alkoholszázalék miatt. A vajsör, mint valószínűleg kábé minden roxfortos számára, így neki is valami kellemes érzéssel, hangulattal kapcsolódik össze, aminek az epicentruma általában a roxmortsi hétvégék fílingje, de valahogy mégis több köze van valami absztrakt szabadságélményhez és olyan érzelgős testvériesség, bajtársiasság fogalmakhoz, amik túl magától értetődőek most ebben a helyzetben ahhoz, hogy akár csak gondoljon rájuk. Mindenesetre ezek a csökevényes hangulatok elűzik azt a rosszkedvet, amit a Black-ház keltett benne.
- Igen, a csatorna szerintem is jó lesz – bólint egyetértően –, ha alaposan felgöngyölítik az ügyet, biztosan megnézik ott is, de a több tucat bájital különböző mágiájának lenyomata közt nem tartom valószínűnek, hogy megtalálnák a nyomainkat. Elvégre nem varázsoltunk. Egy egy kisebb varázskatasztrófa mögött senki nem keres majd mugli tevékenységet. – Követi Regulus pillantását a gondnoki bejárat felé. Ennyire nincs tisztában az épület beosztásával, így ez a lehetőség is tűnik olyan jónak, mint bármelyik másik. – Rendben, felőlem. Mit csinálunk, ha mégis meglátnak? – Nem pesszimista, sőt biztos benne, hogy semmilyen zökkenés nem várható egy ennyire őrült, gyerekesen kegyetlen, de pofonegyszerű vállalkozásban. Szóval tényleg nem a borúlátás beszél belőle, egyszerűen csak az a típusú ember, aki a reggeli kávéjával se sétál ki az erkélyre alaposan kidolgozott a, b, c és zs tervek nélkül. – Akkor egyszerűen tűnjünk el – javasolja, miután néhány másodpercig átgondolta a saját kérdését.
- Egyébként nem hiszem, hogy szükségünk lenne azokra a kulcsokra. – Előveszi a saját mindenzárnyitóját, amit még ötezer éve rendelte bagolypostával valami varázstrükkcégtől, és most, hogy belegondol, úgy rémlik, Regulusnak is volt egy ugyanonnan (az ötletet meg Regulus seggfej bátyjáról vette, akinek állítólag tényleg nagyon komoly cucca van). Ez a darab viszont nem egy nagy szám, szinte alig pislákol benne valami mágia, de a mugli ajtókhoz megteszi. – Szerintem ezzel simán bejutunk mindenhova, ahova akarunk.
A gondnoki bejárat megközelítése nem egy nagy kaland. Az ajtó nyitva van, a nemrég besétált fickó nem zárta be maga után, és nem is látszik sehol. Hosszú folyosó, meztelen levegőztetőcsövek és vezetékek a mennyezeten, gyér világítás, zárt fémajtók kétoldalt. Az ajtók mindenesetre adnak magukról valami információt, raktár, pihenő, műhely, IA, IIA, gépház, és így tovább, hát ennyire tényleg nem vették mélyen a mugliismeretet. Az IA-t választja, mielőtt lenyomná a kilincset, kérdően Regulusra pillant, hogy neki mi a véleménye. Aztán az ajtó persze úgyis zárva van.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Csüt. 27 Okt. - 16:48

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!


- Szerintem amúgy meg mire ők kiérnek, a csatornában lévő kis víz - ha szerencsénk van - elsodorja messzire a fiolákat. És végül is a bájitalokhoz sem használtam pálcát se semmit... - Azért még egyszer alaposan át kell gondolnom az egészet. Sok esetben szükséges a pálca is bizonyos bájitalokhoz, ami alapján természetesen lekövethető a készítője, de szerencsémre, hogy ezeknél nem kellett. Úgyhogy csak megvonom a vállamat utólagosan, és bólintok egyet biztatóan, hogy ja, eléggé sikerült átgondolnom és szerintem minden más eshetőséget is átvettünk, úgyhogy nekiiramodhatunk. - Remélem nem kerül rá sor. Amúgy meg szerintem okosabbak is vagyunk, kitalálunk valamit. Ja, eltűnünk... - Egyetértően válaszolok, vagyis próbálok mert hát van egy olyan sejtésem, ha ilyenre kerül sor akkor mégis csak spontán kell legyünk, nem ismerjük a helyet és nem tudunk úgy előre tervezni sajnos. Pedig nem lenne rossz...
A mindenzárnyitóra emelem tekintetem és azon nyomban fejbe is csapom magam a saját kezemmel.
- Fogalmam sincs, hogy az enyém hová tűnt. De szerintem Sirius elvitte magával amikor lelépett. Jó, hogy gondoltál ilyesmire. - Minden rendben megy ameddig bejutunk a gondnoki helységbe. Körültekintek és Barty sem habozik túl sokáig, már fogja is a kilincset az IA megnevezésű ajtónál. A tekintetére csak elfintorodom, hiszen fogalmam sincs, hová fogunk kikötni, de próbáljuk meg, ezt sugallja a tekintetem! Körülnézek még egyszer, mielőtt valószínűleg a mindennyitóval kizárjuk az ajtót, s belépünk az ismeretlen nevű helyre. A terem óriási - itt lazán el is tudnák bújni egyébként ha kellene -, tele tartályokkal és a közepén egy medencének tűnő vízzel teli valamivel. Kérdőn tekintek a barátomra.
- Szerinted, ha abba öntjük bele őket? Úgy tűnik, mintha keverné a vizet... - Közelebb sétálok, sietősebb tempóban. A tartályokból a víz ebbe a "medencébe" folyik, alul pedig csövekbe át. Gondolom ez lesz az. Gondolom.



Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Vas. 30 Okt. - 16:14
- Nem mágikus nyomokat nem fognak követni – vallja többnyire meggyőződéssel, egy húron pendülve Regulus szavaival, bár tényleg, manapság bármit kinéz a főosztályból, de nagyon paranoidnak kell lenni ahhoz, hogy valaki valami bájitalvisszaélés mögött pont két fiatalkorú varázsló gyerekes mugligyűlöletét keresse.
- Áh, sose bánd, egy is elég – von vállat, ami azt illeti, így, hogy nem varázsolhat (noha otthon gond nélkül megteheti, az anyja sose szólt egy rossz szót sem emiatt, hiába tiltja a törvény, az apja meg… nos, tudjuk), annyira meztelennek, védtelennek érzi magát a mugli utcákon, hogy hiába van nála a pálcája, mindenféle mágia nélkül használható holmikat kellett tömködnie a zsebeibe, hogy valahogy elaltassa a saját frusztrációját. Ezért volt nála a mindenzárnyitó is, ha nem is feltételezte, hogy szükség lehet rá.
Az idősebb Black-fiú említése elindíthatna esetleg valami bensőségesebb beszélgetést, de nem most. Kár. Dehogyis.
Mindenesetre az ajtó megadja magát a kezdetleges eszköznek (és csak amikor már kattan a nyíló zár, akkor jut eszébe, hogy a mindenzárnyitó esetleg hagyhat maga után valami nagyon halovány mágikus lenyomatot, és hát végül is elég régóta hordja az aurájában, hogy ismerje az ő nyomjelét is… mindegy, késő bánat), és bejutnak a terembe.
Találkozik a pillantásuk, újra vállat von.
- Ennél jobb úgysem lesz – nyúl a zsebébe, hogy előszedegesse a fiolák rá eső részét, és el is indul megnyújtott léptekkel a medence felé. – Valahová kerülni fog ez a víz, legfeljebb nem tudjuk majd, hogy pontosan hová. – Csak egy másodpercet habozik, mielőtt az első felbontott fiolát a medencébe öntené. A sűrű, szurokszerű, fekete főzet egy másodpercig látszik csak, ahogy elkeveredik a vízzel, aztán egyből el is tűnik valahol a medence alján vagy a kivezetőcsövekben. Másodpercről másodpercre gyengébbnek érzi a tervet, de most már tényleg hülyeség lenne visszatáncolni, így kapkodó mozdulatokkal egymás után dugaszolja ki Regulus bájitalait, és dobálja őket a medencébe.
Már pont mondaná dolguk végeztével, hogy na, tűnjünk el innen, mikor zördül az ajtó, és ingerült kiáltás üti meg a fülüket.
- Hé, Bobby, te hagytad nyitva az egyes-át?
Ő meg baromi gyorsan nyúl ki Regulusért, hogy mindketten behúzódjanak a legközelebbi tartály jótékony takarásába. A víz teljesen normális víznek néz ki a medencében, talán túl nagy a hígítás még ennyi bájital mellett is. A két munkás vitatkozik, miközben közelednek. Körülnéz, hátha van másik kijárat is, bár a helyiségben legalább bőven akadnak búvóhelyek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Kedd 15 Nov. - 16:29

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!


Örülök neki, hogy Barty folytatta a diskurálást Siriusról. Semmi kedvem nincs a bátyámról és az otthoni helyzetről most ecsetelni a legjobb haveromnak. Inkább törődjünk azzal, amiért valójában itt vagyunk. Eddig minden simán megy, könnyen bejutunk, a zárnyitó is működőképes még kora ellenére. Azért még körülnézek, biztos ami biztos. Egyelőre sehol egy lélek. Este van, ez a hely bazi nagy, úgyhogy csak nem akadunk össze senkivel.
- Akkor hajrá. Csak szerencsénk lesz. - Pimaszul elvigyorodom és hasonlóképp Bartyhoz, előszedem azt a pár fiolát ami az én zsebembe volt rejtve, majd óvatosan beleöntöm őket a medence vizébe. Először viszonylag óvatosan és lassan dolgozom rajta, de ahogy meglátom, hogy a mellettem álló fiú kicsit sürgetően igyekszik beleönteni a medencébe azokat a fiolákat, a nálam maradt három darabot egyszerre eresztem bele a vízbe. Gyorsan egyhelyre vágom az üvegcséket és ekkor üti meg a fülemet a kiáltás. Azonnal értem Barty húzását, elbújok a tartály mögé. Körülnézek, és fülelek, hogy a léptek erre tartanak-e.
- Menj a kameraterembe és nézd meg, hogy látsz e valami furcsát! Ha igen, zárd le az ajtókat! Az összeset! Én körülnézek idebenn. - Utasítások érkeznek a bejárat felől. Nem látok másik kiutat, legalábbis ez a terem annyira nagy, és a tartályoktól, csövektől, kellékektől sok minden takarásba kerül. Először kérdőn pillantok Bartyra, majd próbálkozom egy ötlettel.
- Ha elindul középen erre, akkor mi itt oldalt, a tartályok mögött megkerülhetjük és kimehetünk... - Fintorgok. Ha nem is jön össze, legalább a bájitalokat beleöntöttük a medencébe. Bár jobban belegondolva, nem kellene, hogy elkapjanak minket. Nem tudom, milyen büntetés várna ránk ezért később.


Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szer. 16 Nov. - 21:37
Először azt gondolta, hogy a plebsz elintézi maguk között a ki-nem-zárta-be-az-ajtót dolgot, legfeljebb meg kell lapulniuk egy kicsit hosszabb ideig, és lemaradnak a műsor jobbik részéről, de amikor szóba kerülnek a kamerák, akkor azért rögtön fajsúlyosabbá válik az egész balhé. Ha csak egy kurva felvételen szerepelnek majd, akkor a varázsbajelhárítók simán megtalálják őket… de hát ha a folyosó, amin jöttek, be van kamerázva, és a felvételeket tárolják is, akkor már van róluk felvétel. Remek. Mégsem gondolták át eléggé a dolgot. Vagy csak megint paranoiásan gondolkodik. Egyelőre azért nem esik pánikba (bár későbbre sem tervez ilyesmit), és Regulus fintora sem tanúskodik éppen a hiányzó lélekjelenlétről, végtére is az évfolyam két legremekebb elméje játszadozik itt a vízművekben, szóval ki fognak találni valamit.
- Siessünk – bólint rá inkább tátogva, mintsem suttogva Regulus tervére, pedig felesleges erőfeszítés, inkább csak a hirtelen idegesség teszi. Tényleg nem maradhatnak itt. Amíg az egyik munkás téblábol a teremben, körülnéz, hogy felfedezze, hol vannak a kamerák. Már húzná elő a pálcáját, hogy kiábrándító bűbájt vessen magára, és erre Regulusnak is felhívja a figyelmét, amikor eszébe jut, hogy még mindig kiskorúak, és még mindig nem varázsolhatnak a Roxforton kívül, és beleharap a szájába egy káromkodást. Ostoba rejtőzködés, ostoba muglik. Mindenesetre sikerül felfedeznie egy kamerát, és a Regulus által kijelölt nyomvonal védettnek tűnik, és attól függően, milyen gyorsak és milyen messze van a figyelőszoba, talán hamarabb kiérnek az épületből, és ha a munkások nem vesznek észre semmit, akkor talán később sem kerülnek bajba…
Végül az itt maradt fickó valóban elindul befelé középen, és nekiiramodhatnak a tartályok mögött, a víz zúgása úgyis elnyomja a lépteiket, így nem kell annyira óvatosan haladniuk, gyakorlatilag egy szemvillanás alatt már ott is vannak az ajtónál.
- Most – morran, mikor biztos benne, hogy a férfi nem fog hátrafordulni, na, és akkor most kell futni lélekszakadtából kifelé. Persze, ha a folyosó üres...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szer. 23 Nov. - 11:02

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!


Minden követ megpróbálok megmozgatni... vagyis inkább minden agytekervényemet, hogy rájöjjek, hogyan tudnánk elkerülni a maradék veszélyt. Igazából amikor már bejöttünk a terembe, nem is gondoltam rá, hogy a kamerák esetleg felvesznek minket, mert őszintén csak a lényeg az volt, hogy minél gyorsabban elvégezzük a dolgunkat... de remélem, őszintén, hogy nem vagyunk rajta azon az átkozott felvételen. Most már nem kellene lebuknunk. Tekintetem Bartyra emelem, bólintok, miközben próbálom leolvasni a szájáról, hogy mit is tátogott el. Az őr szerencsére a megfelelő útvonalon halad előre, és reflexszerűen nyúlunk mindketten a pálcánkért... de basszus! Még két átkozott év. Addig nem lehet, ezt pedig mindig, minden egyes pillanatban el akarom felejteni. Azért ha egy mugli jelenlétében varázsolnánk, biztosan lekapcsolnának minket és annak nem lenne túl jó vége.
- Gyorsan! - Szinte egyszerre indulunk neki Bartyval és ejtjük ki a szavakat a szánkon. Úgy futok, mintha az életem múlna rajta. Azért sajnos nem vagyunk annyira halkak ebben a rohanásban, hogy a férfi ne forduljon meg és ne tűnjön fel neki, hogy valakik kirohantak azon az ajtón.
- HÉ! Azonnal álljatok meg, léhűtők!! Mit kerestek itt?! - Utánunk iramodik, de lassabb és idősebb tőlünk, és talán az egy szerencsénk, hogy a másik csávó még a kamerákat ellenőrzi... mi pedig nyomban kirohanunk ott ahol bejöttünk. Személy szerint meg sem állok addig, még legalább két saroknyit el nem húztunk onnan. Biztos vagyok benne, hogy a rendőrség is hamarosan megérkezik.
- A fenébe. - Fújom ki magam, miközben olyan szaporán veszem a levegőt, mint még soha. Az egyik sarok mögött bújunk meg, kicsit lehajolok, térdeimre támaszkodom. Aztán nézek csak fel Bartyra. - Szerinted megússzuk?


Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szer. 23 Nov. - 20:27
Ami őt illeti, még akkor sem akar megállni a lélekszakadva rohanásban, amikor Regulus már befékezett egy sarok mögött, és a másikkal ellentétben a megtorpanást követően is idegesen pattog egy helyben, mint lelkes hobbifutó a pirosnál, hogy ne rekedjen a levegő a tüdejébe, hátha esetleg mégis utánuk jönnek, és tovább kell futni… Ahogy idegbetegen visszapillant, hogy szemmel tartsa az utcát, ahonnan befordultak, egy-két nyugdíjaskorú járókelő rosszindulatú, gyanakvó pillantásával találkozik a tekintete. Elhúzza a száját.
- Kurvára nem tudom – mordul olyan ingerülten, mintha legalábbis Regulus hibája lenne az egész, elvégre ő találta ki, de aztán megpróbál uralkodni magán, hiszen a víztározó alapvetően az ő ötlete volt, és egyébként is közös móka, közös sár. Legyint. Egy percig némán szuszog, gondolkozik. – Igazából mindegy. Nem láttak minket jól, úgyhogy legilimenciával nem tudják kiszedni belőlük az arcunkat, és semmilyen varázslatot nem használtunk, úgyhogy a szokásos rutin módszerekkel nem tudnak követni. Kamerafelvételekkel meg szerintem még a muglirészlegesek se foglalkoznak. – Véres húsdarabbá rágcsálja a száját. – Ha ütős lesz az eredmény, akkor úgyis meg fognak találni – rántja meg a vállát végül keresetlen őszinteséggel és meggyőződéssel. A minisztérium a piti bűnüldözésben még mindig ász, ha Voldemort ellen esélye sincs. Vagy legalábbis feltételezi, hogy Regulus nem a mugli rendőrségre gondolt, elvégre az egy vicc. – De fiatalkorúak vagyunk, és végül is ez csak egy hülye muglibasztatós hecc… Engedjük el. Gyere, inkább keressünk egy kurva parkot valahol a kerület szélén, és bontsuk fel azokat a vajsöröket – int a fejével az utca másik végén húzódó buszmegálló felé, és kikényszerít magából egy vérszegény, de cinkosnak szánt grimaszt.
A nyári meleg alapból tikkasztó volt, de a hirtelen sprinttől most már tényleg úgy érzi, hogy fürdik a saját verítékében, és a szoros, testhez simuló mugli ruhák még a szokásosnál is fullasztóbban és kényelmetlenebbül feszülnek a bőrére. Vergődve rángatja meg magán a mellkasára tapadt pólót.
- Ha olyan ütős lesz, hogy utánunk jönnek, akkor úgyse fogjuk megbánni az évszázad muglibasztatását, nem?
A mondatot ugyan gépiesen befejezi, de a pillantása már elkalandozik: néhány tíz méterre tőlük egy fickó épp egy eredetileg nem is ivókútnak látszó ivókútból tölt vizet valami kipattinthatós mobiltálkába a lihegő kutyájának, ő meg kigúvadt szemekkel figyeli.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Pént. 25 Nov. - 20:29

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!


Barty szavaira emelem fel a fejemet, miközben felvont szemöldökkel szuszogok tovább, és próbálom visszaállítani a lélegzésemet a normális kerékvágásába. Hát ez nem esett túl jól, bár gondolom a szobatársamnak sem, és ennek a tetejében most még csak az hiányozna, ha lebuknánk és fuccsba menne a tervünk. De mondjuk ezt kétlem.
- Aha, hát, meglátjuk. Mi akartunk szóval... - Vállamat vonogatom és egy pimasz félmosolyt is meg kell engednem most magamnak. Azért elég jól összehoztuk ezt a dolgot, nem panaszkodhatunk. Lassan felállok a guggolásból, kinyújtózkodom és egyetértően Bartyval indulok meg lassan, nem túl feltűnően egy parkot keresve. Ha már idáig eljutottunk, akkor most már tényleg itt lesz az ideje, hogy megnézzük, mit tettünk össze. Remélem nem valami halálos méreg kavarodott bele a vízbe... bár vicces lenne... egy kicsit.
Előszedem a vajsöröket, az egyiket Barty kezébe nyomom. Tekintetem felé fordítom amikor belekezd mondandójába, miközben hasonlóképp melegem van mint neki, ezért mohón nyitom fel a kezemben lévő üveget és kortyolok is bele jólesően.
- Hát nem! Csak most már keressünk egy olyan helyet, ahol nem kell elfutnunk vagy valami. Jó lenne kicsit kifújni magunkat mozizás közben... - Talán még mondtam volna valamit, hozzátettem volna ezt azt, de ekkor a tekintetem odakószált, ahová Bartyé is.
- Húha! Tesztalany 001... - Elvigyorodom, és kicsit igazából izgulok is. Tekintetem a kutyára esik, és figyelem, ahogy belefetyeli a vizet. Megtorpanok, kicsit azért toporgok egy helyben, de végül a hatás felülmúlhatatlan: az eb hirtelen cseppfolyóssá válik és vízszerű folyadékként kúszik tovább a földön; a férfi pedig aki szintén ivott a bájitallal elvarázsolt vízből pillanatokig értetlenül bámul a vízzé vált kutyája után, de kezét kezdi forgatni...
- Mi a franc! - Hirtelenül bökik ki belőlem egy rövid röhej, majd hunyorogni kezdek. - Te látod, mi van a csávóval? - Túl messze vagyunk... de nem szeretném megkockáztatni, hogy belevonjanak minket. Valamiféle hangzavar kezdődik mellőlünk is, de inkább érdekelne most mi lesz emitt.


Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Hétf. 28 Nov. - 22:17
Teljes mértékben egyetért Regulusszal, de ha nem lenne ez a dögletes forróság, azért lenne benne annyi óvatosság, hogy a bűntett helyszínétől néhány (néhány tíz) sarokra ne kezdjen el vajsörözni, így viszont ő is egyből felpattintja az üveg kupakját, és egy húzással mindjárt meg is issza a felét. Egyesek szerint ezt az italt hidegen (jó, most már inkább langyosan) inni barbár perverzió, de most nagyon is jólesik.
- Ahogy mondod – morogja halkan a kutya és gazdája kettősét, és voltak ugyan merőben tudományos alapú tippjei, miféle látványban lesz részük, ha egyszer végre leülhetnek nyugodtan élvezni a munkájuk gyümölcsét, de az elfolyósodott kutya határozottan túltesz az eddigi elképzelései legalább nyolcvan százalékán. Ehhez képest a kutyatulaj kismiska. – Nem tudom, de azt hiszem, ezeket a bájitalinterakciókat más körülmények közt simán publikálhatnánk valami szaklapban – vigyorodik el. – Talán a csontgumírozó főzet meg a..? Halvány lilám sincs, komolyan.
De viszonylag hamar a közvetlen környezetükre kell koncentrálnia, mert a hangzavar tetőzni látszik. Hamarosan egyértelművé is válik, miért: az egyik üzlet előtt valaki slaggal hűti a járdát. Automatikusan lép hátrébb a feléjük tartó vízpatakok elől, és ha Regulust még mindig a kutyásék kötik le, őt is magával húzza. Merthogy a víztócsán keresztülsétálók közül az egyik combig beszorult a betonba, a teste kilátszó része pedig jelenleg egy emberformájú tűzcsapra emlékeztet, mármint piros, pipa, vastextúrájú, pipa… Egy másik járókelő meg groteszk lufiemberkévé fújódva indul meg az ég felé, miután valószínűleg segíteni lépett oda.
Az egész túl komikus ahhoz, hogy érezze a helyzet súlyát, de azért… a fene se gondolta, hogy ez ennyire kemény lesz.
- Lehet, hogy mégis inkább le kéne lépnünk. Ahogy ez kinéz, pillanatokon belül itt lesz a varázsbaj-nehéztüzérség.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szer. 7 Dec. - 11:09

Barty & Regulus


Szórakozunk? Szórakozzunk!


Nem csak őt, engemis jócskán meglep a helyzet súlyossága. Hiszen még sosem öntöttem össze ennyi féle fajta bájitalt egyhelyre, nem tudtam, mi lesz majd a reakció. Ez pedig több annál, mint amit bele tudtam képzelni. Tekintetem jó sokáig a kutyán és a gazdáján állapodik meg, még amikor Barty közöl velem valamit, akkor is őkeet figyelem és vigyorgok, akármekkora bajt is okoztunk ezzel, jó látni az értetlenkedést.
- Nem tudom, de azért kicsit vicces. Majd otthon előszedem az egyik bájitalkönyvet amiben írja az egyes összetevők közös reakcióját. - Vonom meg a vállam és addig bambulok és azt sem tudom hová fordítsam a fejem, ameddig Barty odébb nem húz és meg nem ment a problémától.
- A fene.. - Inkább még hátrálok pár lépést, biztos ami biztos alapon, nem szeretnék úgy járni, mint az a pár ember, aki belelépett a tócsába. - Szerintem is lépjünk le. A végén még túl gyanúsak lennénk, amúgy is... De gondolom hazáig ezt fogjuk nézni. - Valami jó is van abban, hogy le kell lépnünk. Mondjuk kérdés, hogy a varázsbaj elhárítás hol fogja kezdeni a munkáját? Remélem, azértnem fogunk beléjük futni valahol az utca közepén. Fejemmel intek egyet, és elindulok, olyan helyen, ahol még véletlenül sem érhet minket egy csepp vízsem.
- Mit gondolsz, zúzzunk haza inkább vagy van valami jobb ötleted? Bár lehet, hogy jobban járunk ha nem találnak minket egy helyen, ha mégis valami gáz lenne.


Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 23 Dec. - 20:39
- Kicsit? - hüledezik szinte, és megcsóválja a fejét egy visszafogottabb, bár kissé azért persze ideges vigyor kíséretében. - Ezzel simán beírtuk magunkat a Roxfort történetébe, ha lebukunk... mármint bassza meg, ez az évszázad muglivicce. Kár, hogy nem lehet vele eldicsekedni - teszi hozzá, de ez legalábbis vigasztaló lesz, ha neadjmerlin mégis rosszra fordulnának a dolgok.
Mármint, ha csak annyira rosszra, hogy hogy lebuknak és felelősségre vonják őket, mint ostoba, a tetteik súlyosságában természetesen tisztában sem levő, ártalmatlan kiskorúakat. Mert ha mondjuk közben valamiképpen felfedezik a Sötét Jegyet vagy ez összefüggésbe kerül Voldemorttal... hát akkor a muglicsesztetés diadala vajmi kevés vigasz lesz. Sőt.
- Hát, kétlem, hogy a tankönyvből egy ilyen epikus mértékű keveredést akár csak töredékeiben le tudunk vezetni, de azért én is utánanézek - bólint egyetértően, aztán már azon gondolkozik, hova lépjenek le, mert azért hozzájuk talán mégsem (vagy lehet, hogy mégis az lenne a legbiztonságosabb? Crouch Sr. házában azért csak nem keresnek elkövetőket, de mit szólna az apja Regulushoz? valószínűleg nem lenne odáig az örömtől), de hát Reguluséknál meg ő nem kívánt elem... - Az biztos. Főleg ha nem annyira elkülönítve oldják meg a kerületek vízellátását, mint azt elméletben gondoltuk, hát akkor pláne. - Követi Regulust az általa választott irányban, de a külön kéne hazamenni téma sajnos neki is szöget üt a fejébe, bár most ezután legjobb lenne együtt maradni, és megdumálni a dolgot, elővenni azt a bájitalkönyvet, találgatni, mugli híradót nézni, ilyesmi...
De hát safety first.
- Igen, azt hiszem, igazad van - egyezik bele, így aztán végül is néhány utcányi hihetetlen látvány után elválnak útjaik, hogy ki-ki a maga otthonában izgulja végig az elkövetkezendő órákat, napokat. Azért este majd küld egy baglyot Regulusnak, az kurva élet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Barty & Regulus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Barty && Gwenog
» Regulus & Panda
» Aurora & Regulus
» Regulus & Cveta ᛰ what you think
» Regulus & Gwenog

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-