Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Shirley White EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Shirley White EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Shirley White EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Shirley White EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Shirley White EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Shirley White EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Shirley White EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Shirley White EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Shirley White EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 12 Nov. - 21:15


Shirley White





Ley || 16 || Kim Sae Ron || Semleges

 
 

Anyám koreai, apám angol. Mindketten félvérek, anyum metamorfmágus.. Nem igazán kedvelik Voldemortot. Jó ez elég rossz kifejezés arra, hogy tulajdonképpen gyűlölik, de mindegy.. Utálatuk ellenére, sosem neveltek úgy, hogy ne szeressem, de úgy se, hogy imádjam. Mindig azt mondták: "Legyél lányom olyan, amilyen lenni akarsz, mi sosem fogunk megvetni azért, mert az vagy aki." Nem tartozom tehát egyik oldalhoz sem. Mindkét oldalnak vannak olyan érvei, amikkel egyetértek, de vannak olyanok is amikkel nem. Szeretem ezt a világot. Mindig történik valami, ami nem teszi unalmassá.. Akivel kisebb koromban mindig játszottam az unokatesóm volt, Elizabeth Green volt, akivel még most is jóban vagyok. Én is metamorfmágus lettem, amit anyukámtól örököltem. Leginkább az érzéseim irányítják ezt a képességemet, de néha, ha olyan kedvem van, én is változtatok valamit.


Hollóhát || Mért érdekel? || Kocsányos tölgy, főnixtoll, 10 és 3/4 hüvelyk, kissé rugalmas


Bent ültem a klubhelyiségben és olvastam.. volna. A gondolataim össze-vissza száguldoztak a fejemben, mint a versenyautók. Nem tudnám pontosan megmondani, hogy min is gondolkoztam, de végül dühösen összecsuktam a könyvet és leraktam az asztalra. Fejem hátradöntöttem és a csillagos mennyezetet kezdtem el bámulni, majd tekintetem hirtelen az ablakra siklott. Hatalmas hófehér pelyhekben esett a hó. Elmosolyodtam. Szerettem a telet, tulajdonképpen ez volt a kedvenc évszakom. Mikor minden szikrázóan hófehér, ami majdnem megvakítja az embert. Mikor puha és meleg ruhákat veszünk fel, ha kimegyünk játszani. Apropó játszani! Gyorsan felpattantam és magamra kaptam a kabátomat, valamint a sálamat és már mentem is ki. A hó majdhogynem kivilágította a szememet, de nem zavart, csak vigyorogtam, mint a tejbetök és elkezdtem szaladni. Hirtelen megálltam és elkezdtem összegyűjteni a havat. Hóembert építettem. Milyen könnyű és unalmas lenne az élet az ilyen pillanatok nélkül. Ha nem történne semmi és csak lennénk. Olyanok volnánk, mint a robotok, amiknek nincs lelkük, akik üresek, akiket csak az alkatrészek tartanak össze. Akiknek megmondják mit csináljanak és nincs önálló akaratuk, akiket irányíthatnak.  Mire feleszméltem, márt ott állt előttem a hóember, csak az arcát kellett megcsinálnom. Mivel nem volt nálam semmi olyan ezért az ujjammal belerajzoltam a fejébe az arcát és az erdő széléről szereztem botokat. Egyet az orra helyére raktam, a másik kettőt pedig kéznek szúrtam bele az oldalába. Néhány lépést hátrébb mentem és megnéztem az "alkotásomat". Kis háborús után letekertem a nyakamról a sálamat és a hóemberre kanyarítottam. Ezután még egyszer megnéztem, majd gyorsan befutottam a kastélyba, mert már nemcsak a kezeim, de a nyakam is meg akart fagyni. Fellépcsőztem a hollóhát klubhelyiségébe és levettem a kabátom. Szeretem a telet, de azért jó volt megint a melegben lenni, mint a mínuszban. Felkaptam az asztalon hagyott könyvemet és felmentem a hálószobába, hogy ott folytathassam félbehagyott dolgaimat. Leültem az ágyra, fellapoztam a könyvet és elkezdtem olvasni.
 

Saját|| Metamorfmágia|| Elizabeth Green


▽The Age Of The Marauders▽



A hozzászólást Shirley White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 19 Nov. - 19:33-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 13 Nov. - 12:21


Elfogadva!




Szia kedves, üdvözöllek az oldalon! Köszönöm szépen az apró és gyors javítást, így már minden szuper és tökéletes. Tetszett a törid és az is, hogy hollós karaktert hozol, mert ők elég kevesen vannak és szegények pontokban sem büszkélkedhetnek, úgyhogy nagyon is szükségük volt rád *-* Kis aranyos, szuper felfogású kari, a történeted is édes volt, hamarosan itt a tél a roxfortban is, úgyhogy lesz majd mit kijátszani biztosan. ^^
Nem is tartalak fel tovább, a foglalóknál megtalálod a szükséges dolgokat, amiket le kell foglalnod és utána vesd is bele magad a játékba!
Jó szórakozást ^^


Vissza az elejére Go down

Shirley White

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Shirley & Hannah - Az új terelő
» save that for the black and white.
» white wolf & black sheep

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-