Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Wolfgang Burda EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Wolfgang Burda EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Wolfgang Burda EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Wolfgang Burda EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Wolfgang Burda EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Wolfgang Burda EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Wolfgang Burda EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Wolfgang Burda EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Wolfgang Burda EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 29 Nov. - 17:28


Wolfgang Rüdiger Burda





Wolfie || 26 || Harry Treadaway || olyan nincs


 

Szeretnék ide valami izgalmas dolgot írni, hogy biztosan felvegyen. Valami olyasmit, hogy a szüleim is lelkes bestia gondozók voltak, vagy hogy valamelyik felmenőm maga Salmander. De nem hinném, hogy bármivel is előrébb jutnék, hogyha hazudnék. Szóval nem. A szüleim magasrólszarnak tesznek arra, hogy mik rohangálnak körülöttünk. Ők az Óhazában bezárkóznak az üvegpalotájukba, és úgy tesznek, mintha semmi nem lenne rajtuk kívül ezen a világon. A Mama sohasem konyított semmihez. Ne tud kötni, de még csak egy birkát megnyúzni sem. Nem művelt, nem beszél nyelveket, nem ismer el műs kultúrát. A Papa robusztus, nagydarab ember, vas tekintettel. Németország politikai krémjének nagykutyája, de megvet mindent ami nem olyan, mint Ő. Valószínűleg kitagadott.
Szóval sajnálom, Göthe Salmander még csak egy nüansznyit sem nevezhető a rokonomnak. Pedig jó lenne. Gondolom, Ön is jobban örülne neki, ha kiderülne, hogy az unokája vagyok, vagy valami.. De ne aggódjon, betéve tudom a könyvét!  


varázsló|| aranyvér || 9 és egynegyed hüvelyk, tölgy fa, sárkányszívhúr


-Hagyja csak Mrs. Dalton! Majd én elintézem a Crupok farok eltávolítását!
- És az unikornis?
- Ne aggódjon. Estére visszaérek, és behajtom a karámba.
- A kákalagok?
- Kaptak enni..
És még feltett vagy ezer kérdést. Olyanokat amire nagyjából egy szóban tudtam csak válaszolni. Érdektelen kérdéseket a bestiákról. Kiganéztam, megetettem, összeszedtem, kiengedtem-e őket. Megkérdezte, hogy nem kérek-e egy kávét, mire én azt feleltem, hogy természetesen elfogadom. Na már most nem tudom, hogy Mrs. Dalton arra gondolt-e, hogy magamnak csináljam meg, és kapok, vagy, hogy Ő készít nekem. Nem azért gondolkozom rajta, csak hát ennek a kérdésnek már vagy egy órája, és a kávém nincsen sehol. Na nem mintha benne lenne a szerződésben. Na nem mintha Mrs. Dalton kedvelne.
Pedig szereztem neki egy Réemet - két hónapomba telt, hogy lopjak/alkudjak/bűvöljek egy ilyen ritka lényt -, de Ő csak hümmögött, és megjegyezte, hogy kicsit sántít. Na nem mintha én tehetnék arról, hogy sántít. Mármint, tényleg én tehetek róla. Soha nem lovagoltam még ilyen nagyszerű szörnyen, szóval.. ja.. bocsi Mrs. Dalton.. de attól a vére még aranyat ér!
Mrs. Dalton amúgy is mindig fintorog amikor meglát. Néha még az orrát is elhúzza, mintha folyton bűzlenék. Pedig tényleg igyekszem nem mindig trágyaszagú lenni. Meg igyekszem nem sokat kérdezni. Csöndben vagyok, és Mozartot hallgatok. Egyszer megpróbáltam az istállóban talált nyüzüge gitáron eljátszani egy darabot. Másnap, már nem volt ott a gitár.
Sokáig maradtam ma, hátha Mrs. Dalton rádob egy-két galleont a heti fizetésemre. Na nem mintha ennek bármekkora esélye lenne, nem is azért mondom, csak jól esne ha vehetnék magamnak valami szarságot az Abszolúton. Vagy ha nem lógnék a főbérlőnek, és ő nem vágna ki a lakásból. Azt úgy tudnám értékelni.
Az unikornis a kedvencem. Tudom, hogy Mrs. Daltonnak is ez volt. Jó sok pénzt kapott a farka szőréért. Sárkányokat is tudna venni belőle, ha nem lenne olyan kapzsi. Vagy ha akarna tartani. De nem akar. Hiába nyüstölöm.
- Behajtottam az unikornist.
- Kössz Wolfgang... mi van, mit állsz ott?
- Volt valami furcsa az istállóban..
- Azt mondod?
- Szokatlan.
- Érdekes.
- Mrs. Dalton. Van egy meztelen fiú az unikornis istállójában.
- Mh..
- Elzavarjam?
- Dehogy fiam! Ő csak Beck..
Na és ekkor történt , hogy "csak Beck" jobban kezdett érdekelni, mint bármelyik bestia.


Saját || - || pipa


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Kedd 29 Nov. - 18:51


Elfogadva!




Helló Wolf! Hm, örülök neki, hogy ilyen gyorsan elkészültél. És igazából szuper lett a törid is! Kíváncsi voltam már régóta egy bestiamesterre, és hát te tényleg az vagy. Mondjuk meglepett a törid vége. :O Nem számítottam ilyesmire, és huh, hm, kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni később!
Okvetlen csekkolj, foglalózz és utána pedig irány is játszani, hogy meglássuk mit tudsz! Razz


Vissza az elejére Go down

Wolfgang Burda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Wolfgang @ Timur

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-