Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

John  ____ EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

John  ____ EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

John  ____ EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

John  ____ EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

John  ____ EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

John  ____ EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

John  ____ EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

John  ____ EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

John  ____ EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 2 Dec. - 11:58

Johnatan Armstrong



Csoport:

Mardekár

Kor:

16-17

Származás:

Aranyvér Wink

Lojalitás:

Szabad döntésed

Play by:

Ryan Guzman

Ők várják:

Én és Shane örülőőő





Nem is tudom, hogy hol kezdjem, mert tudom, hogy hol kellene, az elején, azonban te nekem.. ezt olyan rossz belátni, de tényleg.. Te vagy az egyetlen srác, aki bejön nekem, az egyetlen, aki egyetlen szavával megdobogtatja a szívemet, azonban te észre se veszel, mert nem szeretném, ha tudomást szereznél rólam. Mostanában egyre többet látlak a folyosón és tudom, hogy nagyon, de nagyon nem vagytok jóban Zabinivel. Meg hát rengeteg pletyka kering rólad, amiket én végig hallgatok. Azt mondják, hogy a szüleid nem egy tűz balestben égtek halálra, hanem te ölted meg őket és te gyújtottad fel a házatokat. Annyit tudok rólad, hogy dühkezelési gondjaid vannak, hogy másokat megversz, ha olyanod van.. Arról nem is beszélve, hogy halálfaló vagy és kezeden van a jel, miért is kedvellek, hogy miért vagy az a srác, aki kellene nekem ha lenne elég bátorságom ehhez még magam sem tudom..
Na jó.. minden igaz rólad. Egy vadállat vagy, egy barom, aki mindenkin átgázol és mindig megszerzi, amit akar, csak hát jelenleg mindenki azt mondja, hogy én vagyok a kiszemelted.. Én meg nem foglalkozom ezzel, mert hiába vagy olyan, amilyet akarok, tudom, hogy milyen vagy, arról meg már ne is beszéljünk, hogy mardekáros vagy. Kerülni foglak, de tényleg annyira foglak kerülni, amennyire eddig még soha, mert nem akarok csak egy játékszer lenni.. Meg valamilyen szinten Zabinit is féltem, nem akarom, hogy miattam egymásnak essetek, mert így se vagytok pont a legjobb viszonyban, egyszer már majdnem neki is mentél.

//Nincsenek hatalmas igényeim. Bármit változtathatsz a pb-n kívül.. Hát igen, elég sok minden van itt, de tényleg jó lenne, ha rosszban lennél Zabinivel és nem kell rosszra gondolni, én nem tervezek ebből romantikus szálat, amolyan bonyolításnak látlak magam előtt, de hogy ebből mi lesz, az a jövő zenéje Razz Szóval gyere és érkezz meg hamar, mert Shane és én várunk már <3
 

Vissza az elejére Go down

John ____

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cat&John
» Faith & John
» John & Linnea
» John&Octavia
» John Wellesley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-