» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1978. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

• • • • • • • • • • • •
A házkupa nyertese a Mardekár!
Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
72
22
17
23
16
14
30
13
2
3
5
5
9
231
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Don't leave me alone
Today at 12:11
• • • • • • • • • • • • • •
Philip Niels
Végeztünk!
Today at 11:52
Antonin Prior Dolohov
Amycus & Antonin
Today at 11:46
Antonin Prior Dolohov
Antonin & Silje
Today at 11:24
Antonin Prior Dolohov
Marlie & Walter
Yesterday at 21:12
Walter Frye
Wolfgang @ Timur
Yesterday at 20:50
Timur Bronshtein
Kicsi a rakás McGonagalléknál
Yesterday at 1:07
Robert McGonagall Jr
Kedd 17 Okt. - 23:16
Robert McGonagall Jr
Munkahelyek listája
Kedd 17 Okt. - 23:13
Robert McGonagall Jr
Képességek listája
Kedd 17 Okt. - 23:09
Robert McGonagall Jr
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
50
▽ Reagok :
38
▽ Kor :
18
▽ Avatar :
₪ Mr. Dylan O'Brien

»
» Vas. 18 Dec. - 10:59

(exZane) Gabe/Iason Honeywell

Csoport:

Hugrabug

Kor:

17

Származás:

Válasz nyugodtan

Lojalitás:

Szintén válasz nyugodtan

Play by:

Thomas Brodie-Sangster 

Ők várják:

Én

Hét év barátság, ez az amit adtam neked és te mit adtál cserébe? Bizalmat, szeretet és sajnos szerelmet is, ami sosem kerül viszonzásra. Tudom mi az amivel könnyen fel lehet hergelni téged, melyik az a pont ahol ütni kell, hogy fájjon és te is tudod az én gyengéim. Azonban sosem fordulunk egymás ellen, mert tudjuk, hogy semmi értelme. Inkább tartunk össze s, piszkálunk olyanokat, akik minket akarnának piszkálni, ha képesek lennének rá. Más vagy, mint az átlag srácok akik velünk egykorúak, látom, az arcodra van írva, hogyan érzel. Te ezt nem mered bevallani, de én igen. Felőlem szerelmet is vallhatnál, mert én ugyanolyan bromance típusú alkat lennék, aki elutasít. De ne aggódj nem érzek szánalmat, nehogy azt gondold! Viszont attól, hogy elfogadom a másságodat, az nem jelenti, én is olyan vagyok. Összezavartál! Egy évben valami lökött tyúkkal jársz, már bocs a szóhasználatért, de az volt, a másikban meg kevésbé józanon bevallod, hogy a helyzet tulajdonképpen mi és hogyan érzel. Összezavartalak, túl közel engedtelek magamhoz és azt hitted, az én érzéseim is ugyanolyan természetellenesek, mint a tiéd. Számít ez? Hiszen mindenhol ott vagy ahol én, a kviddics csapatban, a klubhelyiségben, az órákon és még a hálószobánk is közös. Hiszem, hogy rendbe tudjuk hozni ezt az egészet, vagy legalábbis nagyon remélem. Mert ha lehetséges és nem muszáj, a barátságodat nem veszíteném el.

// Na szóval, a karaktert újra hirdetem csak egy picivel kidolgozottabb és átírtabb verzióban. Ha kérdésed van, akkor pm-ben zargathatsz. Háttérsztori: család, jellem, név stb. teljesen rád van bízva. Nem feltétlenül kell a régi keresettem etjét átnézni, mert nem szükséges ahhoz a szálhoz idomulni. Egy új oldalát is megmutathatod a barátságunknak és az érzéseidnek. A lényeg, hogy gyere, mert én nagyon várlak! Csak annyi a kérésem, hogyha megjöttél vágj fejbe egy pm-vel, hogy tudjam te te vagy és ne várjalak többé! Köszi *-*. //

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Gabe/Iason Honeywell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal