Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Zabini apuci EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Zabini apuci EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Zabini apuci EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Zabini apuci EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Zabini apuci EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Zabini apuci EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Zabini apuci EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Zabini apuci EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Zabini apuci EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jasmine Maya Drake

Jasmine Maya Drake

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
∆ Ashley Moore ∆

»
» Hétf. 19 Dec. - 17:07

______ Zabini



Csoport:

halálfalók

Kor:

38-41 ??

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort

Play by:

örülnénk egy félvérnek (csak nézz a kölykökre Rolling Eyes), mindenképpen egyeztess velünk!!!

Ők várják:

Shane Zabini, Vesta Zabini, Jasmine Maya Drake, és még sokan mások nevetés






Zabini szemszög: „Az apám keménykalapos varázsló, aki megszállottan követi Voldemort Nagyúr minden lépését. Tökéletesen egyetért az ő politikájával, és azt szeretné, ha a fia - vagyis én - szintén követném ezt. Őszintén, sosem volt mellette nyugtom: mára már vettem a bátorságot és közöltem vele a tényeket, miszerint sehová sem szándékozom tartozni a jövőben, azóta pedig nem mondhatnám, hogy túl jó a kapcsolatom vele. Piszkos lelki terrorban tart, ami legtöbbször az egész családra kihatással van, ám ezt senki sem látja rajtam kívülről... Persze Vestát mindig is jobban szerette. Ahogy múlik az idő és egyre közelebb kerülök az utolsó évemhez, még erősebben érzem a nyakamon a hurok szorítását. Most pedig csak ráteszek még egy lapáttal erre az egészre, amikor is kiderül, hogy egy félvér lánnyal ápolok közeli kapcsolatot. Remélem egyszer eljön az idő, amikor majd fordul a kocka.”

Jazzy oldala: „Az apám egy igazi aranyvérű seggfej. Valami féktelen este folyamán szedte fel anyát, aztán mikor reggel felébredt, és tudatosult benne, hogy anya sárvérű, nemes egyszerűséggel faképnél hagyta, egy odavetett mondatnyi magyarázattal. Azóta sem tudom, hogy ki lehetett az, pedig nyilvánvalóan érdekel, hogy melyik faszfej lehet a vértisztaságfanatikus bagázsból, de csak azért, hogy egy kellemes tökönrúgással tudassam, a tetteinek következményei vannak. Ez esetben pedig a következmény én vagyok.”

//Igazából apuka nem tud róla, hogy Jasmine annak az egy estének a gyümölcse, bár sejtései azért lehetnek. Ez fog valamiképpen kiderülni, vagy Jazzy áldozatos nyomozása eredményeként, vagy anyja feltárja előtte az igazat, vagy egyéb módon. És így rögtön két féltestvér is jár az apa neve mellé. Amit kínálhatunk: garantáltan érdekes játékok. Amit szeretnénk: ne tűnj el. Ami jó: ha kialakítasz egy sajátos karaktert, egyéb kapcsolatokkal is (ergo, ne a gyerekeidtől függj). Nagyon, nagyon várunk ám. *-* Bármelyikünket lehet zaklatni kérdésekkel Wink//



Vissza az elejére Go down

Zabini apuci

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vesta Zabini
» Vincent Zabini
» Savannah Zabini
» Tori Zabini
» Nala Zabini

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-