Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Szer. 28 Dec. - 21:58

- Én tényleg nem tudom öreg. Nekem jobban bejön hogyha egy lány nem korlátozódik a fekete és a piros fehérnemükre.. mármint ez a testszínű? Te nem gerjedsz rá? -
Felnevetek. Egy pillanatra meg is kel támaszkodnom a ruhadarb mellett, hogy el ne boruljak. A bor és a bent kellőképpen fülledt levegő megtette a hatását. Természetesen nem vagyok részeg, de egészen kellemesen becsíptem. Jókat nevetgélek, túl feltűnően bámulom meg a kiszolgáló kisasszonyt, és túl viccesnek találom az egész helyzetet.
- Nézd ennek még egy lyuk is vana közepén, hogy.. -
És pajzánul bedugom az ujjam a bugyi közepén lévő lyukon, miközben jókat szórakozom. És nem kell Andrewra néznem, hogy tudjam Ő is hasonlóképpen mulat.
-Ezt néééézd!! -
Valami igazán cifra darabot emelek le, és válfástul rázom az orra előtt pár centiméterrel.
- Ez egy elől kapcsolós melltartó! -
És ez tényleg tetszik. Ha lenne barátnőm, tuti megvenném neki. De hát nincs barátnőm, szóval nem is tudnám kinek megvenni. Magamnak meg csak nem veszek ilyeneket.
- Amúgy mit is mondtál.. kinek lesz? -
Összefonom a kezemet a mellkasom előtt, fejemet a falnak támasztom, és úgy bámulok rá.
Kótyagos egy kicsit a fejem, e rendkívűl jól érzem magamat. Pedig valószínűleg kapunk egy igazgatóit amiért kilógtunk Roxsmortsból, meg aztán el is hoztuk azt a furkászt, mert hogy mekkora buli lenne.
És abban a pillanatban lefogy a mosoly az arcomról, megmerevedek, és lassan, de hihetetlenül lassan benyúlok a kabátom jobb, majd a bal zsebébe, és megpróbálom megfogni azt a kis állatkát, csakhát az nincsen ott. Én meg úgy bámulok Andrewra, mintha mögötte egy dementor közeledne, aztán körbenézek az üzletben, és megint Őt bámulom.
- Baszod.. eltünt az a korcs.. -
Nem is kell mondanom, hogy miről van szó, mert biztosan érteni fogja. Előttem meg lepereg az egész életem. Szép kis gyerek voltam, meg sok mugli könyvet olvastak nekem, meg azért jók lettek az RBFjeim, meg leforog előttem az első csókom emléke, meg hogy miként nyúltam be annak a lánynak a bugyijába, és hogy ki pofozott fel először.
- Baszod, ezért simán kivághatnak minket.. -
És én tényleg nem tudom mihez kellene most kezdenünk, úgyhogy csak nézem, hátha Ő okosabb, mint én.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 31 Dec. - 13:29

Shadow rises
and you are here




Teljesen átszellemült arccal áll, pontosan olyan mértékben, mint a nagy művészek, akik épp életük főművét készülnek megkomponálni. Azonban ez az ő arcán egészen groteszkre sikerült, és persze komikus is, hiszen pontosan annyi köze van a művészetekhez, mint tyúknak az ábécéhez. No meg, az sem elhanyagolható szempont, hogy nem épp biztos lábakon ácsorog. Kirúgott a hámból. Valahogy így szólhat a hivatalos definíciója az állapotának. Nem jellemző rá, hogy ilyesmikre vegye rá magát, de a jó társaság, és egy finom bor.. nos, megteszi a hatását. Arra viszont épeszű magyarázat nincs, hogy hogy a fészkes fenébe jutott eszébe pont egy nyomorult fehérneműboltba kerülnie. Mert ha még lenne nője, érhető, hogy piszkos dolgokra akarna felhasználni egy-egy csipkésebb darabot, na de így? Mit sem számít azonban, mert tudatában nincs helye a realitásnak ezen percekben. Rá kicsit jobban hatott az ital, elvégre többet is vett magához, mohó módon, és még most is lapul nála, ha egy kicsit is esne a véralkoholszintje. Ujjai között folyton egy-egy ruhadarab pihen, tanulmányoz, mintha most találta volna meg egy nőnemű fehérneműs fiókját életében először, és próbálna rájönni, hogy ez a sok apró pici pánt mégis hova vág be.. Aztán felkapja a fejét, érzékeli a szavakat, és arcára vigyor húzódik. Amolyan részeg, önfeledt vigyor.
- Azért.. van annak is varázsa ám – bólogat nagy bőszen, majd az említett darabra emeli tekintetét, és ismét játszott elmélyülten figyeli meg. – Nem is tudom.. akkor inkább semmi. Ha érted.. – nevet ő is, elmulat a disznó gondolatokon, azon a bugyin, ami lyukas, és amit normál esetben nem tapogatna, mintha muszáj lenne. Aztán azt is eldobja, ismét matat, és egy body-nak szánt csipkevalami került az ujjai közé, de tekintete a felmutatott darabra irányul.
- És az mér jó? Hátul már nem menő? – értetlenkedik egy sort, mert hát minek értsen ő ahhoz, hogy hol jó az a mocsok kapocs. Ha le akarja venni valakiről, akkor neki mindegy, hogy hol a kapocs, annyi kézügyességet adott neki a sors, hogy ezzel megküzdjön. Már ha meg kell. Magán nem szokta gyakorolni.
- Aaaa.. asszem.. nem mondtam kinek. Vagy te? Nem emlékszem – vakarja meg a feje búbját, majd meg a vállát is megvonja. Nem rémlik valóban neki, de biztos említett egy nevet, azét, akin szívesen látna ilyesmit, de nem fog, mert balfarok volt, és elúszott minden. De nem jut eszébe ez sem most, nem kesereg, nincs tudata, csak arrébb lép, és selymes hálóingeket matat. Egyik rövidebb, mint a másik, sőt, van annyira elvetemült, hogy egyet leakasztva maga elé tartja, mintha arra lenne kíváncsi, mennyire mutatna jól rajta. De ezek a darabok neki igencsak.. rövidek. És így, maga előtt tartva a kellően szép darabot, fordul a másik felé, hirtelen, és arcára értetlenkedés ül ki.
- Mit mondasz..? – lépked oda hozzá – Ne szopass.. Azt mondtad nem tud kimászni onnan, mert.. mert nem tudom, mit mondtál – morran fel, ledobva a hálóinget, és tekintetével már keresni is kezdi a kis vacakot.
- Az tuti nincs már itt, csak mondom. Nem a bugyikat szereti.. Ajh, faszom – túr bele a hajába, majd lép egyet, de megáll.
- Hol is árulnak ezek csillogó izéket?


cimbi | 503 szó | zene

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Pént. 20 Jan. - 19:52

Nem úgy néz ki, mintha Ő ura lenne a helyzetnek. Innen nézve, lehet, hogy a helyzet nagyonbb ura jelenleg én vagyok, pedig jó magam sem vagyok kifejezetten józan. Na nem mondanám azt, hogy berugtam, vagy hogy nem tudnék még egy egyenes vonal mentén végigsétálni, de hazudnék ha bárkit azzal etetnék, hogy józan vagyok. Mert nem vagyok az. Az agyamat egy finom köd lepi be, és nem engedi, hogy túlgondoljam a dolgokat, hogy helyénvalóan viselkedjek, így csak inkább nevetgélek miközben a női alsókat lapozom szemeimmel, és néha egészen néha elgondolkozom, hogy Vesta vajon hord-e ilyeneket - mert hát én még a büdös életben nem láttam rajta ehhez foghatót - és hogy Doe vajon be merné-e vállalni, hogy felvegyen egy ilyet..
Egyáltalán miért gondolok én egy olyan lányra, mint Dorcas? Azon kívül, hogy egyszer segítettem neki- és tettem egy mihaszna ígéretet, hogy felszedem - semmi nem köt hozzá. Még csak nem is tetszik a segge..
- Nem tudom.. nem tetszik.. olyan, mintha azt hinnék, hogy ha nem látom hol kell szétkapcsolni, akkor nem is megy.. -
Fintorodom el.
- Szerinted melyiket vegyen meg Vestának? -
Egy pillanatra félredöntöm a fejemet, miközben kivételesen tényleg azon gondolkozom, hogy a piros vagy a fekete állna-e jobban rajta. Nekem vajon melyik tetszene jobban?
És ebben a pillanatban nem tudom Őt elképzelni se az egyikben, se a másikban.. de Doe-t, annál inkább. Ezért hirtelen ötlettől vezérelve megrázom a fejemet, mintha ezzel elűzhetném azt a képet a fejemből, amelyben az előbb említett flangál egy szál fehérneműben.
És aztán minden megváltozik. Észreveszem, hogy a kis dög többé már nincs a zsebembe, és valami nyomorultul bámulok rá, mire Ő mellém lép.
- Faszom.. azt hittem tényleg nem tud.. -
Beletúrok a hajamba. Tényleg azt hittem, hogy a kis dög nem tud - inkább nem fog/akar majd kijönni onnan - de hát mégsem így történt.
- Ékszerbolt, bank, zaci.. bárhol lehet öcsém.. bárhol.. -
Kicsit hangosabban beszélek a kelleténél, mert nem igazán tudom kontrolálni a hangomat, így ezt próbálom elensúlyozni közelebb lépek és a fülébe suttogok fennhangon.
- De ha látott valakinél valamit ami csillog, akkor .. -
És felnevetek kínosan, erőltetetten és kicsit szánalmasan.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

csak intünk az égnek, míg tudjuk, hogy várnak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Csak csendesen, csak halkan, hogy senki meg ne hallja
» Csak úgy vihetjük véghez a lehetetlent, ha elhisszük, hogy nem lehetetlen
» Begombollak magamba, hogy kigombolkozhass bennem.
» Nem olyan biztos hogy követned kellene!
» Bocs, hogy élek, többet nem fordul elő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-