Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

A helping hand - Damo & Marcia
Today at 7:48
• • • • • • • • • • • • • •
Damocles Belby
Rönkház a tölgyesben
Yesterday at 23:07
Thomas Carter
Csavard fel a szőnyeget még ma éjjel
Yesterday at 20:27
Evan Rosier
Random partner
Yesterday at 9:38
Alec Silverlake
Leo & Moira, szép dolog a házasélet, na meg a terhesség
Yesterday at 1:55
Moira G. McGonagall
Kapcsolat kereső
Kedd 11 Dec. - 22:37
Lemon Drake
Szemed kékje olyan, mint a legmélyebb tavak vize..
Kedd 11 Dec. - 22:32
Lemon Drake
Wake at dawn with a winged heart
Kedd 11 Dec. - 22:12
Lemon Drake
Nyilván tartok
Kedd 11 Dec. - 21:06
Rose Briar Drake
Lucifer kötélgyűrűje
Kedd 11 Dec. - 20:41
Rose Briar Drake
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég
A legtöbb felhasználó (53 fő) Vas. 25 Nov. - 16:49-kor volt itt.

Share|

a bütyök a lábamon, a púp a hátamon, a szemölcs az ujjamon, a pattanás az orromon, a lyuk a fogamon..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Hozzászólások :
39
Értékelés :
0
▽ Avatar :
zhenya katava

»
» Pént. 6 Jan. - 20:06

Rád Bízom

Csoport:

mondjuk mardekár

Kor:

16-17

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású

Lojalitás:

Voldi, Dumbi, Semli

Play by:

Nick Bateman, de Mariano Di Vaio is elég pofátlanul jól állna neki

Ők várják:

Én, de én kib@szottul nagyon

- Mit nézel, Warrington? Tudom, hogy jól nézek ki, de megijesztesz. Megszállottabb vagy, mint a hollóhátasok vizsgaidőszakban.  
- Azt a csúf képed, XY. Akkora, hogy a Teszlek Süveg mind a négy házba is beoszthatott volna.
- Te szent Merlin, beoltott egy griffendéles! Felborult a világ… olyan lapos lett, mint Octavia mellei.
- Rohadj meg, XY! Én legalább páratlan vagyok, nem úgy, mint te. Rád ez csak abban az esetben mondható, ha szó esik a golyóidról.
- Olyan sötét vagy, hogy Shacklebolt patrónusnak tűnik melletted.
- Te meg akkora paraszt vagy, hogy az Edevis tükrében is ekét látsz.
- Nem az én patrónuson szürke marha…
- Ez legalább annyira vicces volt, mint McGalagony, ha elkésnek az órájáról.

Rengeteg lány álma vagy, amit azért nem értek, mert a jellemed egy igazi rémálom. Fölényes tuskó vagy és annyi megértés van benned, mint a fúriafűzben.
Az első találkozásunk a Roxfort Expresszen volt, és ott egy teljesen más embert ismertem meg. Kapcsolatunk egészen szoros kötelékké vált és ez mindaddig tartott, míg negyedéves korodban úgy nem érkeztél az iskolába, mint egy büdös f@szfej. Igencsak meglepett, bár a szünet alatt is gyanítottam, hogy nem stimmel valami veled, hisz egy baglyomra sem válaszoltál. Gyorsan megfeledkeztél rólam és egyik pillanatról a másikra annyira eltávolodtunk egymástól, mintha soha nem is lettünk volna barátok. Kapcsolatunk azonban tavaly mérgesedett el csúnyán, amikor azt terjesztetted rólam, több srác ült meg, mint tanuló a Roxfort Expresszt. Ez volt az a pont, amikor kivertem a fejemből, hogy megtudom, milyen okból fordultál ki magadból és eldöntöttem, bosszút állok, amiért megbántottál. Cserében elhitettem sok mindenkivel, hogy ez a bunkó stílusod mindössze egy álca, mert otthon a kákalag sem foglalkozik veled. Ja, és gondolom, nem lep meg, de igen, azt is én terjesztettem, hogy a szüzességedet egy kentaur hölgyeménnyel vesztetted el.
Jelenleg tudod, mit bánok a legjobban? Hogy egykor azt hittem, tényleg értékes ember vagy.

[Az elképzeléseim szerint a karakter valamilyen tragédián ment keresztül azon a nyáron, amit ily módon dolgoz fel. Ellöki magától a hozzá közelállókat, és csupán látszatbarátságokat köt. Nem nagyon kötnék meg semmit a megalkotónak, sőt a változás is lehet más okból.
A pb is változtatható megbeszélés szerint *-*
Várlak, gyere, hadd oltsalak még egy kicsit! *-* Üzenj, ha megérkeztél! <3]

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

a bütyök a lábamon, a púp a hátamon, a szemölcs az ujjamon, a pattanás az orromon, a lyuk a fogamon..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal