Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Olivia Arsmstrong EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Olivia Arsmstrong EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Olivia Arsmstrong EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Olivia Arsmstrong EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Olivia Arsmstrong EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Olivia Arsmstrong EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Olivia Arsmstrong EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Olivia Arsmstrong EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Olivia Arsmstrong EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 10 Jan. - 20:04

Olivia Armstrong

Mindig megszerzem, ami nekem jár!


Becenév:

Liv, Oliv, Via

Kor:

16

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort

Képesség:

-

Csoport:

Mardekár

Play by:

Penelope Mitchell

Karakter típus:

Canon, keresett vagy saját karakter vagy?





Nem igazán szeretek a családomról beszélni, nem azért, mert ne szeretném őket.. inkább azért, mert kicsit vérmániásak. Egyszer vittem haza egy muglit, nem sokáig bírta a cruciot, eszméletlen lett, utána nem igazán álltam szóba olyanokkal.
Apám, Robert egy igazán karakteres férfi, erős, határozott. Tudja, hogy mi kell neki és megszerzi, makacsságomat tőle örököltem. Mindig is jóban voltunk, imádtam apámat, én vagyok az ő hercegnője. Mindenki apa-lánya kapcsolat ilyen, szóval nem mondtam semmi újat.
Anyám, Tirina egy erős és rideg nő. Nem mutatott sok szeretet irányomban, mégis szerettem őt. Ő nevelt engem mindenre, megtanította hogyan lehet elcsavarni egy férfi fejét.. és tudjátok valójában anyám egy érzékeny nő.. tőle örököltem az érzékenységemet.
Bulizós, kicsapongó típus vagyok. Szeretem az életet nagyban űzni, különösebben nem lehet kiismerni, szóval ha azt hiszed, hogy már kiismertél, tévedsz, hisz olyan változatos vagyok, mint az időjárás. Mindig minden körülmények között megszerzem, ami nekem jár. A világ csak is körülöttem forog, ezért osztozom a napkirály felfogásában. Könnyen tudok embereket befolyásolni, 100%-osan hallgatnak rám, és mindent megtesznek, amit mondok. Mivel középpontban vagyok, állandó jelleggel sokan tekintenek ellenségüknek, de mindenkit eltaposok, mint egy bogarat, ha szükséges. "Sok az ellenség, de ellenfelet sehol sem látok!" - ez az életem egyik meghatározó jelmondata. Szeretem az én felfogásomhoz hasonló embereket. Erős jellemem és akaratom van, és engem nem lehet befolyásolni, de ennek ellenére megbízható és titoktartó típus vagyok. Bájos, ártatlan mosolyommal bárkit letudok venni a lábáról. Meggyőzőnek és határozottnak tartom magamat. A céljaimat mindig, minden körülmények között megvalósítom és minden álmom beteljesülése érdekében bármire képes vagyok. Kerül amibe kerül. Amit a fejembe veszek, mindenképp megvalósítom. Törhetetlen akaratom és akaraterőm van. Minden szorult helyzetből ki tudom vágni magamat, ha kell meg is játszom magam, de ettől még nem vagyok hamis és megjátszott alak. A kudarcokat nagyon rosszul élem meg, de szerencsére nem nagyon van benne részem. Mindent szeretek az irányításom alatt tartani, és szeretem, ha kezemben vannak a dolgok. Általában minden az elképzeléseim szerint megy.  



Magam sem tudom, hogy miért kell nekem ezt a sok embert eltűrnöm, de az az egészben a pláne, hogy nem is bírom őket. Érdekes, hogy milyen emberek kerülnek be ebben az iskolába, annyira szánalmasak egy-ketten, hogy szavakba nem lehet önteni. Igaz, van egy-két mugli, aki egészen jól néz ki, de sose alacsonyodnék le oda, hogy valamelyikkel szóba is álljak. Nem is tudom, hogy mihez kellene kezdenem, így inkább felöltözöm és elvonulok a kandalló előtti kanapéra és ráülök. Nézem a tüzet, majd egyszer csak egyik barátnőm huppan le mellém és van egy olyan érzésem, hogy nem nagyon fog érdekelni az, amit mondani fog.
- Capricus.. megtudtam róla valamit. - mondja izgatottan, én pedig csak unottan fordulok felé és nézek úgy rá, mintha hidegen hagyna a dolog. Valójában nagyon is érdekel, nem tudom, hogy miért jön be nekem, de van benne valami, valami olyan, ami megfogott. - Jessica, elhiheted, hogy kicsit sem érdekel engem.. - forgatom meg a szemeimet és legyintek egyet, majd megint a tűz felé fordítom a tekintetemet és megpillantom Őt, elsétál a klubhelyiségben a hülye haverjaival. Nem bírtam ezeket a srácokat, talán ezért nem beszélgettem még vele, bár ne lenne mindig nyomorékokkal körülvéve. - Most is őt bámulod, ne kamuzz.. - csattan fel és én felé fordulok, majd méregetni kezdem a szememmel és felállok, majd elindulok a szobám felé.
Ezzel sem fogok beszélni még egy darabig, mintha ne lenne neki tök mindegy, hogy kell e nekem Capricus vagy sem. Majd megfordulok, akarok neki minden valamit, de ő fut Capricus után, majd elkezd olyan ribisen beszélni és rámozdulni, hogy mekkora kurva ez a lány.. Na majd, ha egyszer jön még felém, akkor megtanítom neki, hogy velem senki sem húzhat ujjat, mert nagyon is rá fog cseszni az illető.


Este kimásztam az ágyból és elindulok Jessica szobája felé, nem rég kevertem egy igen hasznos kis bájitalt. Tudom, hogy hatásos lesz és tudni is fogja, hogy ki tette ezt vele, mert egyszer vicceltünk meg már így valakit. Halkan haladok az ágya felé, majd a kis üvegcséről leveszem a kupakot és a feje búbjára cseppentek, majd már látom a bájital hatását.. haja elkezdett hullani, reggeli már kopsz lesz, elég ronda és szánalmas ahhoz, hogy más rá se nézzen soha többet.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Kedd 17 Jan. - 6:59


Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Üdv itt. nevetés Először is be kell valljam, hogy imádom a PB-d! *-* Már párszor nekem is megfordult a fejemben az utóbbi időben, de nagyon örülök neki, hogy a te kezedbe került. Szóval te vagy a család kis üdvöskéje. Gondolom büszkék rád, mert azokat az elveket követed, amit egy igazi mardekárosnak követnie kell. A kis gonosz jellemed is nagyon bejött, kellett már ide egy ilyen lányka is, mint te, hiszen mostanság azt hiszem viszonylag kifogytunk a "főgonoszokból". Mit mondjak, kíváncsi leszek rá mit fogsz alkotni a játéktéren ebből. Capricus biztosan nagyon örül neked, egy ilyen tuti előtörivel meg minden; de remélem azért kevésbé fog bántódása esni azoknak akik beszélnek meg flörtölnek kicsit a fiúval és inkább léptek majd egymás felé Wink
Futás foglalózni és aztán pedig irány a játéktér!



Foglalók Hírek Kapcsolatkereső


Vissza az elejére Go down

Olivia Arsmstrong

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Olivia & Basil
» Olivia Leland
» Olivia Collins
» Olivia Rayne
» Olivia Cecilia Nott-Rosier

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-