Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Ivy Seabrooke EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Ivy Seabrooke EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Ivy Seabrooke EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Ivy Seabrooke EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Ivy Seabrooke EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Ivy Seabrooke EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Ivy Seabrooke EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Ivy Seabrooke EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Ivy Seabrooke EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 26 Jan. - 17:58

Ivy  Seabrooke



Csoport:

#hollóhátmondjuk?

Kor:

#tizenőtkörüli!

Származás:

#lepjmegvele

Lojalitás:

#mondjukdumbi?

Play by:

#kiernanshipka

Ők várják:

#ÉN!





Jerome - a halott ikertestvérem - legjobb barátja voltál. Titkon még szerelmes is voltál belé, de sose mondtad el neki. Nem merted, mert attól tartottál, hogy a képedbe röhög és ostobának tart. Képtelenségnek azt, hogy pont belé szerettél, nem pedig valaki másba. Viszont ő nagyon is szeretett téged. Nekem elmondta, de ezt már te sosem fogod megtudni. Én nem fogom elmondani. Így is nehezen viseled el a halálát. Őt keresed bennem, vigaszra vársz, hogy majd úgy, mint ő én is ott leszek neked a bajban. De nem. Én nem vagyok Jerome. Te is láthatod, hogy kevés bennem a szeretet és a testvéremmel együtt ami volt, meghalt vele együtt. Nekem, akárcsak neked hiányzik. Kettőnk közül azonban te képtelen vagy leplezni, muszáj a világ tudtára adnod, hogyan és miként érzel. Reménytelenül kínzód magad, ezt még a bátyád is észre vette, de segíteni ő sem tud rajtad. Hiába álltok közel egymáshoz, van amihez még ő sem érthet. Különben vannak normális pillanataid is, amikor nem azt látom benned, hogy milyen idegesítő vagy, hanem azt mennyire értelmes tudsz lenni akkor amikor akarsz. Kár, hogy csak egy csüngő kis pióca vagy a szememben, akit sehogy se tudok eltávolítani a légkörömből. De vajon ez megváltozhat? Téged ismerve bármi lehetséges, mert bármire képes vagy!

// A névhez nem ragaszkodom, ahogy a pb-hez sem, viszont ha valaki csak miatta hozná annak is nagyon örülni fogok. Igen valami nehezen kialakuló szerelemre gondoltam kettejük között, de ez a megalkotótól is függ. Ha megjöttél és kérdésed lenne - vagy még ha nincs is - bátran hajíts felém egy levelet, majd megpróbálom elkapni! Várlak ám! nevetés//



Vissza az elejére Go down

Ivy Seabrooke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ivy Seabrooke
» Ivy Seabrooke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-