» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1978. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
82
23
16
22
19
17
31
16
2
3
5
5
5
246
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Elkészültem!
Today at 9:38
• • • • • • • • • • • • • •
Lilian Fawley
Faith & Rowan
Yesterday at 23:54
Faith Caughlin
Félvér Tábor - FRPG
Yesterday at 23:01
Vendég
Zászlóslovag, vagy amit akartok
Yesterday at 16:50
Morgana Walsh
#segítsdaparasztot
Yesterday at 13:33
Dorcas M. Meadowes
There is no sweeter innocence than our gentle sin
Yesterday at 12:48
Richard Avery
Underneath the mistletoe
Szomb. 9 Dec. - 23:31
Dung Fletcher
Ian & Karen
Szomb. 9 Dec. - 17:22
Ian Sullivan
I should try and get a life
Szomb. 9 Dec. - 14:30
Dorcas M. Meadowes
Charlotte & Richard
Szomb. 9 Dec. - 14:27
Richard Avery
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
9
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Lindsay Hansen

»
» Szomb. 24 Jún. - 20:27

George Byrd

Csoport:

Mágiahasználók

Kor:

21

Származás:

félvér

Lojalitás:

semleges/Dumbledore (de magyarázva akár a Voldyban is benne vagyok)

Play by:

Adrien Sahores (de megbeszélhető)

Ők várják:

én, és a família, ha esetleg megérkezne valaki

Ó, a jó öreg George, az egyetlen és nagyszerű, legeslegidősebb bátyám. Elsőként született ötünk közül, ennek minden dicsőségével együtt. Az egyetlen hollóhátas testvérem rajtam kívül, így nem csoda, hogy engem folyamatosan hozzá hasonlítgatnak. Az összes RBF-je legalább várakozáson felüli lett, úgyhogy nem átallja folyamatosan az orrom alá dörgölni, hogy háh, veszítettem, persze, azt nem teszi hozzá, hogy kivételesen, bántaná az egóját. De majd a RAVASZ eredményeim nekem lesznek a jobbak! Amúgy egy elég nagyképű tud lenni, de folyamatosan ott van a mosoly a szemében, és a szeretet, amivel a családra néz - mielőtt kihasználná, hogy épp meghatódunk, és ellopja a kocsi kulcsát, hogy aztán hozzávágjak egy virágcserepet (bocs, anyu!).
Egyéb információk:
> Mikor hetedéves volt, én meg negyedéves, egyszer részegen lesmárolt engem. Ezt részemről azóta is hétpecsétes titok fedi, csak az elit tudhat róla. Hogy George emlékszik-e, én nem tudom, azóta sem került szóba. Hogy a leendő user mit kezd ezzel, az nem rajtam múlik... nevetés

Judy Byrd

Csoport:

Mágiahasználók

Kor:

20

Származás:

félvér

Lojalitás:

Dumbledore/semleges (megmagyarázva Voldyt is elfogadom)

Play by:

Anais Pouliot (de megbeszélhető)

Ők várják:

én, és ha a pentagonból valaki megjön még közben

Nővérem, az örök szerelmes. Mindig halálosan szerelmes valakibe, de ez nagyon hamar el tud illanni, és már fut is a következő pasi után, amit az egész család csak fejcsóválással fogad. Ennélfogva folyamatosan randikra jár, legyen az varázsló, vagy mugli, az egyetlen szempont, hogy férfi legyen az illető. Már epekedve várjuk a napot, mikor fog végre megállapodni, de félünk is, hogy az az apokalipszis lenne. Elég naiv egy teremtés tud lenni, de igazi anyatigris típus, bárkiért tűzbe menne, ha a személy fontos neki (és általában mindenki az). Mivel bátyámhoz van legközelebb korban, valószínűleg hozzá is kötődika legjobban (legalábbis régen így volt). A Roxfortban hugrabugos volt.
Egyéb információk:
> Nem tudja ellopni a bikinimet, mert kitömve csúnya lenne. nevetés

Joanne Byrd

Csoport:

Griffendél

Kor:

15

Származás:

félvér

Lojalitás:

semleges

Play by:

Anastasia Milli (de megbeszélhető)

Ők várják:

én nagyon, meg ha érkezik még Byrd addig

Végre, az első, aki fiatalabb nálam! Felüdülés. Amúgy mindenki Jo-nak hívja, nem szereti a Joanne nevet. És első griffes is. Persze, ennek is él, minden marhaságban benne van. Anya már rám szólt párszor, hogy figyeljek már rá, de ki vagyok én, hogy meggátoljam a szórakozásban? Nálam nagyobb port úgysem fog kavarni, akkor meg nem mindegy? Igazi kis örökmozgó amúgy, javasoltam már, hogy vezesse a kviddicsbe az energiáit, de cseppet sem érdekli. Kezd abba a korba érni a szentem, mikor rájön, hogy tud tetszeni a fiúknak, és ki is használja néhanapján, jó tanítvány. A jegyei nem mindig a legjobbak, de ő nem is ebben akar kitűnni, meg tud ám teljesíteni, ha akar. Az LLG a kedvence, sárkányokkal, és hasonló veszélyes lényekkel szeretne foglalkozni majd, ha felnő.
Egyéb információk:
> Az elit köröm tagja, avagy fellebbezhetetlen barátom, Rob, eléggé rá van indulva, de megtiltottam neki, hogy akár egy újjal is hozzáérjen. nevetés

Jordan Byrd

Csoport:

Griffendél

Kor:

14

Származás:

félvér

Lojalitás:

semleges

Play by:

Corey Fogelmanis (de megdumálható vagyok)

Ők várják:

én, meg a többi madár, ha megjön valaki

Íme, a legfiatalabb Byrd! Épp úgy, mint Jo, ő is a Griffendélbe kerültél. Mivel korban hozzá áll a legközelebb, vele volt jobban, ám a gondok ott kezdődtek, mikor Jo elkezdte megízlelni a népszerűséget, és utána egyre kevésbé akart szóba állni vele. Az egész család a legkisebb Byrdként tekint rá, noha már kezd elege lenni ebből a szerepből, és ez teljességgel a mi hibánk. Ugye, iciripiciri Jordan?
Amúgy amolyan békítőerőként szokott szolgálni, nálunk ugyanis mindig nagy a zaj, a felfordulás, és a csetepaték sem ritkák. Szerintem, mindannyiunk közül ő folytatja a legkiegyensúlyozottabb életet, nem kerül bajba, a jegyei jók, igazi prefektus-alapanyag. De az még egy év, egyelőre - remélhetőleg - élvezi negyedévét.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Byrd pentagon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal