» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1978. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

• • • • • • • • • • • •
A házkupa nyertese a Mardekár!
Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
50
18
17
21
15
4
28
12
2
3
5
5
9
199
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Kapcsolat kereső
Yesterday at 22:14
• • • • • • • • • • • • • •
Marcus Cartwright
Elkészültem!
Yesterday at 22:00
Algol J. Sterling
hanincssötétsosemlátjukacsillagokat
Yesterday at 21:57
Algol J. Sterling
#segítsdaparasztot
Yesterday at 21:35
Caliban Malachy
aspirin & jumper
Yesterday at 20:20
Rhystar Morhange
Nadia & Preston
Yesterday at 20:03
Nadia V. Karkarov
Marcus & Soraya
Yesterday at 18:51
Marcus Cartwright
Családi üzelmek
Yesterday at 17:08
Mirabella Morhange
Adrian & Liana
Yesterday at 16:48
Liana Conrad
Jó reggelt! - Ian & Karen
Yesterday at 16:16
Karen Sullivan
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

in the search of fools and utopias

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
7
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Joe Gilgun

»
» Kedd 4 Júl. - 4:07
Erővel pofán töröltek, az ütés lendületétől végül hátra estem és bevágtam a fejem.
De nem ez volt a gond, hanem hogy ugyanettől az ütéstől eltört az orrom is.
Órák óta szivárgott belőle a vér, a tarkómon lévő - gondolom lilás-kékes - pukli miatt pedig nehéz felidézni, hogy ilyenkor előre vagy hátra kell-e dönteni a fejemet, szóval néha kicsit így csináltam, néha kicsit úgy.
Várj csak, várj egy picit, olyan nagyon még ezzel sincs gond, sőt, ha egészen őszinte akarok lenni - őszintének lenni, mint lerágott csontokat újra és újra végig nyalogatni - az arcomból sugárzó fájdalom, meg a törött csont bozongató bizsergése még mindig távol állt a valódi problémától. A vér, na az viszont zavart. Folyamatos forró zuhany az állra, lagymatag, forró csöppek zuhantak a mellkasomra, néha a földre, petty, petty, petty, folyamatos vér íz a szájban, mintha csak egy marék mugli pénz szopogatnék. Ettől előtört az éhség, az éhségtől idegesen olykor megtöröltem az orrom tövét, aztán érztem, hogy mozog az egész, hogy a porcok már a bőrtől függetlenül önálló rendszerbe álltak, és ki tudja, ha szájam fölött fölvágom a bőrt, talán az összes porc és csont szilánk kizuhan onnan. De hát kirakós játéknak még jó lesz. Addig meg összeszorított fogak, meg halk, csaholó-szuszogó hangot hallattam mint valami kivert kutya (az orrom maga vagy négyszeresére dagadt, így meg inkább volt ócska és csúf dekorációs elem a képemen, semmint haszonnal bíró érzékszerv - röviden szóval szájon át lélegeztem), de csak mikor még épp biztos voltam benne, hogy senki se néz.
Vagy tudja franc, ebben a percben épp nehéz a méltóságra gondolni, tőlem akár ide is nézhetnek.
És mikor azt mondom, ebben a percben, akkor a hajnal túl kései, vagy a reggel egy túl korai órájának hatvan egymást követő pillanatára kell gondolni. Valami sötét, nyirkos, félig összedőlt viskót képzelj magad elé, nem messze egy mugli falutól. A plafon beszakadt, a szemerkélő esőcseppek beestek a tető résein. Ahová a víz ért, ott fekete a parketta - vagyis a parketta maradéka - a többi részen csak válogatott penészfajták telepedtek meg, illetve én is rajta ültem, hátat a falnak vetve, fél láb felhúzva, most épp hátra vetett fejjel, és ha igazán odafigyeltem, szinte éreztem, ahogy a nyelvvitorláról a garatba csöpög a vér. Lehunyt szem. Ideges kattogás. Ütemtelenül rángattam a kinyújtott lábam térdkalácsát. Nem érzek szagokat, és ez az egész bosszant. Senkire sem merek pálcát bízni, hogy rakjon helyre - nem mintha sokat lehetne rontani a helyzeten. Tovább kéne menni, de mindenki fáradt. Vagy hát én fáradt vagyok. És furcsa mód zavar az eső, meg hogy épp belefulladok a saját vérembe, és zavar, főleg minden zavar, ami folyós.
Felnyitottam a szemeim. A sötétben vibráltak az alázuhanó vízcseppek, talán a hold fénye csillant rajtuk, talán hallucináltam, talán pont kurva mindegy.
A lényeg, hogy--- szar ez így.
Hosszú hetek óta először evett össze minket a fene. Mintha egy nagyobb sátoros ünnepre esnél haza, bosszantó kérdések hada talált be, alig győztem őket hárítani. Szánalmas volt az egész. Szánalmas voltam ugyanúgy én is. Szétszórt, oszladozó figyelmű - mintha a tudat nem lenne több egy cigarettából szálló dohányfüstnél. Forgószélben. Tompuló ösztönök. Nyeltem egy kis vért. Egyébként mindenkit percekkel ezelőtt elküldtem a jó messzi francba, hogy keressenek saját sarkot, én pedig a napfelkeltétől visszamaradt pár kínos órában majd lázálomban kiheverem az egérkarmolásom.
Mondom, mély szánalom az egész.
Tulajdonképpen röhögnöm kell magamon. Meg rajtuk. Meg mindenen. Csak hát most épp semmi és senki nem lát a francos befolyó csapadékon kívül, így aztán... kimondhatom? Kimondom. Az egész arcom lerohad. Ha csak a szemöldökömet mozdítom, már el van baszva az egész.
Előre csuklott a fejem. Felhúztam a másik lábamat is. Az esőnél lassabban csöpögött a vér.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
59
▽ Reagok :
55
▽ Avatar :
Andreas Wilson

»
» Kedd 4 Júl. - 18:25
Volt idő, amikor szerette látni, ahogy Fenrir a sebeit nyalogatja, egyáltalán: hogy sebzett, vérzik, fáj. Minden sérülés csak újabb bizonyíték volt arra, hogy a vezére legyőzhetetlen, megtörhetetlen, mindenki másnál erősebb, hogy nincs még egy olyan, mint ő.
Most van valami zsigerien gyűlöletes, valami vérlázító az összetört arc látványában, amitől vicsorogni és harapni akar. De talán maga Greyback látványa az, amit nem bír elviselni. Megkönnyebbülés volt a távolléte, nem kellett minden percben megbirkóznia ezzel az egész gyomorforgató nyomorúsággal. Most viszont annyira intenzíven szakad rá ez az egész, hogy a saját repedt bordái, feldagadt szeme, felszakadt szája teljesen lényegtelennek tűnnek, minden energiája abba fordítódik, hogy ne ugorjon neki a torkának, és próbálja meg átharapni. Mi a faszért jött vissza egyáltalán? Épp olyan jól megvoltak nélküle, mint vele most, vagy talán kicsit jobban. Egy láncra vert falkának kurvára nincs szüksége rá, hogy vezessék.
Egy órával vagy pár órával ezelőtt persze elzavarta maga mellől őt is, de ettől a Greybacktől már nem olyan a parancs sem, mint amilyen valamikor volt. Puszta megszokás, hogy nem megy a közelébe, ha már nem fogadott szót, és csak akkor lép oda, mikor már köhintett párat, hogy jelezze, itt van, vagy felébressze, ha belesüppedt volna a saját összevertségébe, és már biztonságosnak ítéli meg a kartávolságot. De ez is csak megszokás.
- Nesze – vakkantja, és odanyújt neki egy már majdnem tiszta rongyot tele friss jéggel, aztán a saját laposüvegét. Ennyi, amennyit tehet érte, a gyógyítással talán megpróbálkozik, ha élet múlik rajta, vagy ha valamin már keveset lehet rontani, de a ripityára tört arccsontokkal vajmi keveset tudna kezdeni, még ha Greyback hagyná is neki. Aztán rágyújt, és körbenéz, hogy egy szárazabb részt találjon a padlón a maga számára. De közben elfordítja a fejét, hogy legalább ne kelljen néznie, hogy sebzett – és kurvára nem legyőzhetetlen.
De hát ameddig valóban neki nem ugrik annak a toroknak, addig ez a vezére, ha legyőzték is, ha mégsem isten, aminek valamikor gondolta.
- Cigi? – jut eszébe megkérdeznie, mielőtt visszadugná a pakkot a zsebébe. Nem mintha ezzel a pofával a vérfarkasnak még sok kedve lehetne bagózni. Ha a másik nem szólal meg, hát jó darabig ő sem teszi, csak szívja a dekket.
Egyáltalán meddig akarsz még itt maradni?

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
7
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Joe Gilgun

»
» Pént. 8 Szept. - 16:36

Semmivel sem telő másodpercek pörögnek egymás után. Minden napnak van egy ilyen pontja, mikor épp már semmit nem tudsz hozzátenni az eddigiekhez. Csak végig nézel rajta, látod, hogy el van baszva, és akkor ebben az elbaszott érzésben még egy kicsit lehet dagonyázni, míg rászánod magad, hogy valahogy egyről a kettőre lépj.
De mi legyen a kettő?
Alvás? Á, faszom az alvásba.
Elmenni sétálni? Ja, baszd meg, ha nem szakadna az eső, biztos épp kézen fognám magam a holdfényben, aztán egy romantikus padon ülve kiverném magamnak. Hogyne.
Bámulni magad elé, miközben…? Meg az anyám kínja.
Túl sok a négy fal, ki lehetne rúgni egyet, ha lenne erőm megmozdulni, talán meg is tenném, össze lehetne dönteni ezt az egész házat, de komolyan, egyből lehetne a romoknak egy gödröt is ásni, mert bassza meg, bassza meg minden. Csontig akarom kaparni a csuklómon a bőrt, csakhogy ne érezzem a képemben a fájdalmat. Ha ki tudnám tisztességesen nyitni a szám, mostanra bizonyára lerágtam volna valamelyik ujjamat, csakhogy ez a kibaszott nyomás valahogy eltűnjön a mellkasomból. És akkor vér, vér, vér, még vér…. de hát nem éppen ez az eredeti problémánk?
Ugyan már. Ha jobban belegondolok, igazából még jól is esik, hogy épp itt döglődök, legalább van miért még panaszkodnom, mielőtt minden másra gondolnék, amiről alkalomadtán panaszkodhatnék. Igen, megmondtam, hogy szánalmas, hogy kurvára szánalmas ez az egész, de ez van, bébi, épp nincs meg a következő lépés, éppen nincsen kettő, szóval csak megakadunk szépen, te meg én (a fejemben lévő aprócska hang, akihez következtesen E/2-ben beszélek néha, mert most már aztán tényleg bekattantam, ó, végre --- illetve hát az egész képletes, érted, hogy értem, nem? egész művészi szar, de most nem ez a lényeg), ebből az ócska nihilből pedig még Nikolai nyamvadt köhögése se tud kizökkenteni.
Bár azért felnéztem rá.
Illetve nem is rá, hanem a kezében tartott üvegre, utána nyúltam, aztán vettem észre, hogy valami más is van nála. Ha nem lenne feldagadva a pofám, most bizonyára bámulnék rá valamiféle értetlen képpel. Kezdjük ott, hogy honnan a faszból szerzett jeget ez a szerencsétlen, de nem kérdeztem semmit, elvettem azt is, aztán a földre dobtam, mert fél kézzel nem lehet laposüveg kupakokat kipattintani a helyéről.
Ittam egy kortyot. Persze, hogy csípett és szar volt. Talán ezért a jég? Hogy lefagyasszam a nyelvem? Merthogy az orromon nem fog segíteni, okoskám, az kurvabiztos.
- Hagyj már, baszd meg. – dünnyögtem a szaros cigarettájának, aztán módfelett elégedetlenül felmértem, hol foglalt helyet. Túl közel. – Honnan tudtad, hogy nem maradok sokáig?

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
59
▽ Reagok :
55
▽ Avatar :
Andreas Wilson

»
» Szer. 13 Szept. - 19:51
A torkának kéne ugrania.
A torkának kellett volna ugrania már régen, már egy éve, vagy még korábban.
Nem is a tisztelet tartja vissza. Tudja a kurva élet, mi tartja vissza. Nyilván az, hogy ez a seggfej minden, amit magáénak mondhat, ez minden, ez az emberi vagy állati roncs, aki már nem is emlékeztet önmagára. Már nem biztos benne, hogy alulmaradna kettejük párharcában, bár abban sem, hogy nem maradna alul, de mégiscsak értelmesebb, méltóbb lenne legalább megpróbálni, és befejezni ezt a szánalmas, évek óta tartó, semmibe vezető vánszorgást. Még alulmaradni és esetleg beledögleni se lenne ennyire legalja.
Kifejezéstelenül nézi, ahogy a sokadik próbálkozásra összekuruzslott jeget a padlóra dobja. Gecimindegy, amúgy is értelmetlen figyelmesség volt.
A cigipakkot is csak egy vállrándítással dugja zsebre, mint a keresetlen szavakat meg a pillantást, amiből nyilvánvaló, hogy azt várja, hogy eltakarodjon.
De nem takarodik el. Még csak nem is húzódik hátrébb. Csak nézi, mintha először látná, pedig még ránézni is hányadék. Még a falka gyomorforgató helyzetét se rühelli ennyire látni, még azt se, hogy ő maga annak a szaros maszkos-csuklyás csürhének a csicskása, ezek mind kibírhatóak lennének, ha legalább Greyback, a bolygója légköre, a naprendszere főcsillaga, az egész kibaszott tyúkszaros létezésének a szervezőereje ugyanaz lenne – vagy legalább megpróbálna úgy tenni, mintha ugyanaz lenne. De meg se próbál, bassza meg, nem is próbál nem ennek a szarkupacnak tűnni.
Elképzeli, ahogy összeszedi magát, és tényleg a torkának ugrik végre.
De lehet, hogy Greyback nélkül szétesne ő is az atomjaira.
Bele kell kattanni, hogy ő tényleg emiatt a fasz miatt tett és tesz mindent. Amit szarul csinál, azt is. Vagy azt kétszerannyira miatta.
- Nem volt valami kurva nehéz kitalálni – vonja meg a vállát ismét, ez a mondat még egészen semleges, aztán ahogy folytatja a beszédet, egyre inkább kiszisszen, előacsarog belőle a csalódás keserű indulata. – Mi a fasznak is maradnál? – szusszan mordulásszerűen, lappangó ingerültséggel. – Le se szarsz minket. Már mióta le se szarsz. – Olyan erővel pöccinti le a hamut, hogy a rosszul sodort cigarettaszálban megszakad a folytonosság, letörik a maradék dekk háromnegyede, aztán a parázs a végén sziszegve alszik ki a nedves padlón. Eldobja azt is, ami a kezében maradt; nem áll fel, ülve marad, de a tekintete ugrásra kész éberséggel, élesen szegeződik a másikra.
- A te falkád még ez, Fenrir?

Sponsored content
i'm up to no good

»
»

in the search of fools and utopias

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal