» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1978. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
82
23
16
22
19
17
31
16
2
3
5
5
5
246
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

connection between us
Today at 16:17
• • • • • • • • • • • • • •
Antonin Prior Dolohov
One step closer to the edge
Today at 15:59
Antonin Prior Dolohov
Clockworks
Today at 14:22
Cailin Flint
Limbo
Today at 12:27
Cailin Flint
Árulók áldozatainak árulói
Today at 12:06
Aurora C. Selwyn
Capricus & Theia
Yesterday at 23:57
Capricus Phillips
Játszótárs kereső
Yesterday at 23:52
Nathale Stel
A hercegnő és a béka
Yesterday at 23:39
Arthur Pike
eyes shut tight
Yesterday at 23:38
Mabel Morhange
There is no sweeter innocence than our gentle sin
Yesterday at 23:19
Rodney Lestrange
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Hozzászólások :
20
▽ Reagok :
19

»
» Kedd 15 Aug. - 1:00

Csendben áztatom magam a zuhany alatt, ami kellemes ebben a dögmelegben: hiába aludtam teljesen meztelenül, amikor reggel felkeltem, megint olyan volt, mintha nem is tisztálkodtam volna. Persze, ez a nyár lényege, de nappal bele lehet halni ebbe a szörnyű, tomboló hőségbe. Nem is törölközöm meg, csak felveszem az alsónadrágom, és elindulok kifelé, hogy a Nap megszárítson.
Hangosan elkáromkodom magam, amikor kifele jövet sikerül újból beverni a fejemet. Miért van ez az ajtó ilyen kurva alacsonyan? Még mindig a fejemet dörzsölöm, amikor kiérek a fűre, ahol ledobom magam, hogy megfürödjek a reggeli napfényben meg a francia hangyákban, amik most biztosan összemásznak... Pfff...
Kinyújtom az egyik kezem, szétnyitom az ujjaim, és valamennyire kitakarom a Napot az arcomból, azután hagyom, hogy a tetkóm életre keljen és felkússzon a karomon. A srácok azt hitték, hogy nagyon megszívattak, amikor tavaly rávettek, hogy csináltassam meg, de egyáltalán nem bánom: örülök, hogy van, nagyon érdekessé teszi a testemet, amihez így már két beépített játék is tartozik. Néha egy helyen vannak.
Hagyom, hogy a sárkány átkússzon a kézfejemre, azután hasra fordulok, és elengedem, hogy visszakússzon arra a helyre, ahová annak idején felvarrták. Máris csontszáraz vagyok, szóval pár másodperc után felállok, és keresek egy szimpatikus bokrot, azután úgy döntök, hogy felmegyek a lakókocsi tetejére, amíg mindenki vissza nem jön. Asszem csak Silly van itt most, ő pedig aludhat még. Legalábbis nem hallottam, hogy motoszkálna valahol.
Egy vizes törölközővel és egy naptejjel felfegyverkezve mászok fel a lakókocsi már most forró tetejére, ahol sietve leterítem a törölközőt, amire rögtön le is dőlök, és elkezdem bekenni magam naptejjel. Félúton úgy döntök, hogy leveszem az alsógatyát is, mert nem akarok csíkokat, és elnyúlok a világ- vagy a tisztás tetején. A törölköző végét és a lábam a tetőajtóra rakom, szóval elvileg nem para, hogy így vagyok.
Felszabadító érzés a szabadban meztelenül heverni az ég alatt, egyedül az rontja el, hogy nem tudok felfelé nézni, mert elfelejtettem felhozni a napszemüvegem. Persze, az is csíkokat hagyna, úgyhogy csak lehunyom a szemem, és élvezem azt a rövid időt, ami a megfordulásig van hátra. Mert amikor hasra fordulok, leverem az alsógatyát.
A gondjaim tovább súlyosbodnak, amikor rájövök, hogy a törölközőn, amit felhoztam, nem denevérek, hanem cicák vannak: ez bizony Patié. Ráadásul kezd átforrósodni ez is, ami rövid időn belül nem csak kellemetlenné, hanem fájdalmassá is teszi a hason fekvést, ezért úgy döntök, hogy sietve visszatérek. Leverem a naptejet is az ajtónyitás közben, de a törölközővel a vállamon elindulok lefelé- és ha nem nézek hátra az utolsó pillanatban, tuti, hogy fejbe rúgtam volna Sybet, akire így csak a naptejjel vastagon kent, forró törcsijét ejtem rá.
- Jaj... bocsi!- ügyetlenkedve leesek, leugrok, és miközben a kezeimmel takarom magam, kissé kihúzom magam, és felveszem a szokásos ártatlan mosolyok (mások szerint hülyén bűntudatos vigyorom), és a lány kócos hajjal borított arcára nézek. Persze, ha vak lennék, akkor is tudnám, hogy vagy nagyon dühös lesz, vagy nagyon hülyének fog nézi. - Jó reggelt Silly! Épp napozni voltam a tetőn, kicsit forró, de rohadt kellemes. Nem próbálod ki, amíg a többiek haza nem érnek?- miközben beszélek hozzá, elkezdek oldalazó lépésekkel megindulni bármerre: a szobám felé, a fürdő felé, Édi vagy Morci szobája felé, az tökmindegy, csak ajtó legyen.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Hozzászólások :
11
▽ Reagok :
7
▽ Avatar :
Juno Temple

»
» Kedd 7 Nov. - 15:47

Roll up to the mystery tour!

Most, hogy valóban átélem azt, amit a jövőben láttam, sokat vesztett a nagy, nyári kaland eredeti romantikájából. A látomásban nevetést láttam és vidámságot, mely csak az út legutolsó napján ér tragikus véget egy csúnya balesetnek köszönhetően, de azokban a képekben egy valamit nem igazán láttam – a forrót.
A forrót. Ugyanis forró itt minden. A lakókocsi ablakai előtt elhúztam a színes sötétítő függönyöket, a napfény azonban így sem kímél, a molyrágta függönyök apró lyukain át keresi az utat arcomig, hogy a hőségével pusztítson el. Nem is lehet ilyen melegben aludni. Sőt, tulajdonképpen semmit sem lehet csinálni. Nem is értem, a többieknek hogy volt erejük elmenni ilyen melegben mondjuk úgy bárhova.
A testszagot egy zuhannyal készülök csillapítani – hagyományos fürdőszobánk nincs, fürdésre egy szabadban felállítható zuhanyfülkét használunk, apa szerint így nem károsítjuk a környezetet, meg kevesebbet pazarlunk, bár igazság szerint én már jobban szeretem azt, ami a Roxfortban vár. A fehérneműmet egy színes, pántos, nyárias ruhába csavarom, amit az összehajtogatott, tiszta törölköző tetejére rakok a szappanommal együtt. Reggel még kint hagytam a másik törölközőm, de jól emlékszem, hogy valamilyen égi dolog tönkre fogja tenni. Lelki szemeim előtt egy ősi madár jelent meg, mely magával ragadta és szétcincálta azt, de ez a valóságban bármilyen kárt jelenthet.
Hogy az áldás valóban az égből jön, annyira nem lep meg, ahogyan az sem, a törölközőmnek is köze lesz hozzá valamilyen formában, ám hogy pont a tarkómra esik, mielőtt a porba hullana, azért keresztülhúzta a számításaimat. Nem leszek ideges, tudtam előre, hogy el kell engednem ezt az anyagi örömömet, hiába szeretem azt a törcsit annyira. Attól az még csak egy törölköző marad.
- Nem történt semmi, Kapisztrán. – monoton, holtakat megszégyenítő tónussal válaszolok, mint aki az újabb önkívületi állapotába készül bele. Bár ez annyira nincs is messze, a rengeteg izzadás általi testszagtól mindjárt tényleg bekábulok. A nyár a pusztulás és rothadás időszaka, mintha az elaszalódott növényekkel együtt rohadnék én is.
- Tudod, hogy az a kedvencem volt, de igazából segítettél megszabadulni egy felesleges, anyagi ingóságtól. Csak elterelné a figyelmem a valós dolgoktól, amikkel foglalkoznom kell.- tekintetem a kezét keresi, illetve azt a kezét, amivel a valamijét takargatja. Nem is nagyon észlelem a direkt bámulást. Sosem voltam rá kíváncsi sem mondjuk.
- Kapi, te miért vagy meztelen? – fixálom tekintetem őrá tovább, gerincemen pedig végigsiklik egy kövér, forró izzadságcsepp. Azt hiszem, ez a nyár messze nem lesz a kedvencem, ha ennyi szenvedéssel jár.
girlwhowaited @ (cttw)(​shine)
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Silly&Kapisztrán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal