Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Aidan és Nils EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Aidan és Nils EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Aidan és Nils EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Aidan és Nils EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Aidan és Nils EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Aidan és Nils EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Aidan és Nils EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Aidan és Nils EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Aidan és Nils EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nils Rowle

Nils Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Dylan Sprouse

»
» Kedd 15 Aug. - 22:37
Aidan és Nils Giphy




Csendben figyelem a sötétben élénknarancsszínű, pattogó parazsat, ami a tábortüzet hagyja el. Nem gondolkozok igazán semmi mélyen: egyszerűen csak leköt, hogy milyen szép a ma éjjel, még ha kicsit kellemetlen is egy nyársnyira ülni a tűztől ilyen melegben. Kicsit hátrébb is húzódok, mielőtt a nyársról a tányéron lévő kenyérre szenvedem a szalonnát, amit azután elkezdek elfalatozni. Szegényes vacsora, de éppen ezért imádom: most nem számít, hogy mennyire más helyről jöttem, mint a mellettem ülő Aidan, mennyire lényegtelen most, hogy mik vagyunk: évszázadokkal ezelőtt két mugli is ugyanúgy táborozhatott itt.
Felnézek a tiszta égre, aminek a nagyját beragyogja a kerekedő hold: tegnap volt telihold, amit azért lecsekkoltam otthon, mielőtt kitaláltuk, hogy hol és mikor rakjuk össze a kis tábort, ahová majd a lányok értünk jönnek a lakókocsival. Végül azt találtuk ki, hogy a telihold utáni napon idejövünk, felállítjuk a kis tábort valahol a Loch Ness partján, Silly meg holnapra összeszedi Morcit, és idejönnek értünk. Szerencsére nem kellett sokat utazni, Lincsék házától alig egy óra út volt busszal.
- Te mit gondolsz, a Meteor vagy a Nimbusz 1300 a jobb választás?-nem mondom ki, hogy valószínű jobb seprűm lesz, bármennyire cikinek érzem, hogy talán egy versenyseprűvel fogok repülni, szóval azokat a modelleket említem, amik elérhetőek bárki számára. Én nem akarok drága seprűt, de tuti, hogy Signur, Thorfinn vagy valamelyik unokatesóm meglep vele a szülinapomon. Bár lehet most földhöz vágott minket ez a Ragnar bácsis dolog. Lehet, hogy csak én nem vagyok halálfaló a családból?
Félrerakom a tányérom, miután megkajáltam, és amiket lehet én mosok el Édiével együtt, ha elbukom a fogadást, amit kitalálunk. Már van is ötletem, hogy mit fogunk csinálni: besietek a sátorba, azután kihozok két játékpálcát a hatból, amit a táskámban hoztam el, és amik vizet lőnek magukból nagyjából két-három méteres távolságra. Rögtön fel is szívom az egyiket a biztonsági vödörből, azután vigyorogva lejjebb veszem vele a tüzet, amit azután a vödör felrúgásával végzek ki. Köhécselek kettőt a füsttől, pislogok is kettőt, de gyorsan hozzá lehet szokni a holdfényhez és a víz neszezéséhez. Odanyújtom a másik pálcát Aidannek.
- Menjünk már be a vízbe, és próbáljuk ki őket! Aki veszít, az mosogat!- nem nagyon várok válaszra, ledobom a pólóm és a nadrágom, azután a sötétben óvatosan egyensúlyozva indulok meg a tó felé. Nem túl meleg még, de ha mozgunk rendesen, szerintem nem fogunk túlzottan fázni, és eléggé leizzadtunk a tűz mellett, úgyhogy biztosan benne van Lincs is a fürdésben.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

A. Evain Rosier

A. Evain Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 22 Aug. - 0:46
Anyám szerint a nyaralás egy dologról szól: akadályozzuk meg, hogy Aidan homárrá égje magát a napon.
Mint valami szent küldetés, bárhová megyünk együtt, ő rögtön megragadja a flakont és végigkeni rajtam, mintha még mindig rászorulnék. Szerencsére anyám nincs most itt, de még a konferenciára készülés közben, mikor pakoltam, még jutott ideje arra, hogy figyelmeztessen, ha nem viszem magammal, biztos, hogy bőrrákot kapok, és ő ugyan nem fog itthon maradni velem. Szóval ott tartottam, hogy a gitár mellé besuvasztottam a naptejet is, a szúnyogriasztót, mert tuti, hogy Paki nem gondol majd rá, és felzabálnak minket a bogarak: azért ilyenkor elég nagy szívás, hogy nem engednek iskolán kívül varázsolni, akkor biztos nem szórakoznék olyan hülyeségekkel, mint a mosogatás, rendrakás, vagy ha már itt tartunk, az útra bepakolás.

Azért az indulásba még belefért egy elég gáz jelenet is, amikor Kap már ott állt az ajtóban, és Alba a kezünkbe nyomott egy doboz tampont, hogy erre biztos szükségünk lesz - rögtön mondtam neki, hogy fúj, ne közelítsen az ördögi eszközeivel, mire anyám felháborodott és kiselőadást tartott arról, hogy a nőiesség olyan virág, amelyet mi nem érthetünk meg - hát én tényleg nem értettem, Alba meg vigyorgott a háta mögött, és nagyokat bólogatott. A dög, tudom, hogy direkt csinálta, és ezen az sem változtat, hogy ma este megint a kedvenceinket fogja játszani - épp a rádióban cserélem az elemet, mikor örök fegyverhordozóm megszólal.
- Ööö nem t'om, nekem teljesen oké a Meteor. -megvonom a vállam, és az elemekre koncentrálok: mármint igen, vágom, hogy az iskolában sokan gondolják, hogy sokkal jobb is lehetnék, ha érdekelne az ilyesmi, de szerintem ez tehetség kérdése. Ott van például az a hollóhátas fogó, a múltkor igencsak megéreztem a seprűink közti különbséget, amikor nekem jött és velem akarta felszántani a pályát, de ettől még én kaptam el előle a cikeszt. Érted, mire akarok utalni? Ha gyökér vagy, azon semmi külsőség nem tud segíteni. - Mér', idén szakítasz a hagyománnyal és nem leszel buzi hajtó?
Anyám tuti kiabálna egy sort velem a nőiesség erejéről meg ilyenek, de amúgy semmi bajom a hajtókkal, csak tudom, hogy Kapit mennyire jól lehet húzni az ilyesmivel.
- Ebben is el akarsz verődni...? - kérdezem vigyorogva, és otthagyom a rádiót egyelőre. Alba ráér később is bocsánatot kérni - célzok, és bemérem a hülye fejét, hogy szükség esetén rögtön szemen is lőhessem.-
Amúgy úristen, még egy fallikus szimbólum.. tényleg csak én veszem észre?
Utána vetem magam, de majdnem eltaknyolok a rádióban a nagy igyekezetben - épp akkor érem utol Kapot, mikor megszólal a hátam mögött. Valami bizarr nyári szám megy, amiben sokat tapsolnak, tipikus tűz meg tó mellé való ballada.. Lehet, hogy elfogadom a bocsánatkérését.
- Készülj, Pakisztán, mert most úgy meg foglak baszni ezzel...!
Igen, ne vigyorogj, ez a fejemben sokkal jobban hangzott. Sikíts, ringyó, sikíííííts!

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nils Rowle

Nils Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Dylan Sprouse

»
» Kedd 22 Aug. - 23:28
Aidan és Nils Giphy




- Nem is tudom, ki a buzi. Nem én üldözök egy herényi aranygolyót.- félvigyorral nézek Lincsre, készen rá, hogy lekapjam a fejem, ha felém dob valamit. Valószínű még dolgoznom kell rajta, hogy felbosszantsam; de tény, hogy a fogó nőiesebb pozíció. A fogó nem ütközik hat láb magas vadtulkokkal folyamatosan- igaz, már kevés híján én is hat láb magas vadtulok vagyok. Az izomzatom már full olyan, mint a tuloké.

Felkészülök, hogy elvetődjek az útból, ha Aiden esetleg gyorsabban lőni, és ki is nézek magamnak egy kis helyet a tisztáson, ahol nem történne semmi nagyon durva az oldalammal. Nem is válaszolok arra a kérdésre, hogy el akarok-e verődni: mindenki tudja, hogy végül én fogok győzni. Nem is lehet igazán kérdés. És még háttérzene is lesz hozzá... király lesz.
- Szerintem ja. Az én farkam nem ilyen vékony.- sietve elkezdek a tó felé hátrálni, készen rá, hogy lehúzzam a fejem, és én is felemelem a pálcám, hogy képen küldjem egy kis vízzel, ha nagyon nem figyel oda. El is kezdek röhögni, amikor átesik a rádión, de kicsit elhúzom a szám, amikor a zene megszólal. Bírom, meg minden, de reméltem, hogy majd valami akciósabb zene lesz.
Előrefutok, térdig rohanok a vízbe, és vaktában le is adom az első lövéseket hátra, amikor mond valami baromságot. Nem kezdek el röhögni: duma közben egyenesen képen lövöm, és amíg elvakul, azt arra használom ki, hogy gyorsan újratöltsem a pálcát a Loch Ness vízével, és szélesen vigyorogjak.
- Hát nem hiszem, hogy azzal meg fogsz baszni, lassú vagy. Én meg gyors... izé... na, érted.- leadok még pár lövést miközben tovább hátrálok a kissé még hideg vízben. Összerándulok, amikor eléri a kellemetlen magasságot, de azért csak hátrálok be, amíg mellkasig nem ér, hogy könnyebb legyen kitérni és újratölteni.
Szélesen vigyorogva igyekszem teljes sebességgel, futva távolodni Éditől, egészen addig, amíg nyakig nem ér a víz.
- Na, kapj el, te buzi!- nevetek egyet, lövök újra és újra, amíg közelebb nem jön: aztán, amikor elég közel ér, működésbe lép az ultimate winning stratégiám. Nem töltöm újra a pálcát, amit az alsónadrág gumijába süllyesztek a bal lábam mentén, azután mély levegővétellel lebukok.
Csukott szemmel, gyorsan úszom le a köztünk lévő távot, azután, ahogy elérem, megpróbálom letépni az alsógatyáját, ami a végső győzelem legszebb zászlója lenne. Ha nem sikerül, akkor csak simán körbefogom a derekát, és megpróbálom fellökni, végülis ő csak egy madárcsontú kis fogó. Szerintem jobban ki vagyok gyúrva nála. Mint a tulok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

A. Evain Rosier

A. Evain Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 3 Szept. - 16:59
Úgy alapvetően az egész kviddics buzis, ha úgy nézem: könnyesre röhögtem magam az első óránkon, egyrészt mert nem akartam elhinni, hogy most tényleg seprűn fogunk ülni, másrészt mert a mellettünk álló lány pofánvágta magát a sajátjával, és Kapisztrán pont olyan fejet vágott, mintha nem akarná elhinni, hogy ez itt megtörténik. Akkor jöttem rá, hogy tulajdonképpen egyáltalán nem olyan beképzelt, az előző esti feszítése a tükörbe meg csak olyasmi, amire bármelyikünk képes, ha rájön, hogy elsős lett ezek között az emberek között, akiknek teljesen oké, hogy seprűn repkednek, meg nem t'om, polipot tartanak a kistóban, kastélyban alszanak és aztán tököspitét esznek reggelire. Elbizonytalanító, na.
- Hozzámérted, te buzikapitány! Mondtam már, ne aggódjál, egyszer leszáll a tiéd is! - igazából nem értem, hogy hihettem, hogy nem fogja megcsinálni. Mármint ez Kapisztrán, és ezzel mindent elmondtam. - Szállj már le a faszomról, haver, tényleg kezdek aggódni érted.
Aztán elsprintel, mint valami kislány, akire rákacsintasz. Nem mintha nem lennének az iskolában, akik szerint közelebbről is ismerem, de ez ilyen hülye kézenfekvő elképzelés, hogy ha sokat vagy valakivel, az biztos nem lehet csak azért, mert jól elvagytok. Mármint nekem semmi bajom a melegekkel, az egyik nővérem is az, és tényleg, mindenki azzal csináljon azt, amit akar, de mi van, ha Kapisztrán tényleg az? Azt fogom neki mondani, hogy hé haver, tudod mennyire szeretlek, de légyszi ne nézz rám, ha kijövök a zuhany alól? Vagy hogy ne nézzen oda, ha a pálcámmal játszom? Francos fallikus szimbólumok, mi van, ha én vagyok meleg?!
De ha már itt tartunk, tényleg azt hiszi, hogy legyőzhet ebben? Hülyegyerek, négy nővérem van. Elvigyorodom a víz alatt, amikor látom, hogy még tovább hátrál, és még bízik benne, hogy lehet esélye ellenem - mikor kiegyenesedem,
hagyom, hogy belém kapaszkodjon, és megragadom a nyakánál fogva, és hátrébb vágom a vízben, utána vetem magam, és a torkánál megtartom épp a felszín felett. Ilyen közelről utoljára akkor láttam, amikor egy náthától haldoklott és le akarta diktálni a végrendeletét: persze az is arról szólt, kire hagyja a karaktereit.
- Nem tudom, ki akarja vetkőztetni a másikat, te kis buzi.- az eddig az úton megivott pia kezdi megütni a fejem, érzem, hogy ég az arcom. Legjobbkor, hogyne, tűnjön csak az egész megint félreérthetőnek.. jó emberismerőnek tartom magam, szóval most elvileg pontosan tudnom kéne, mi a fene van, de nem, ötletem sincs. Kapisztrán meleg? Én vagyok meleg? Senki nem meleg, csak ittunk? Mindenki meleg, és elköltözünk egy hegyi kis viskóba nevelni három bernáthegyit és répát fogunk termeszteni? - Ó mi lenne velünk, Kapisztrán a Rowle-házból, ha kiderülne másoknak is, hogy egyetlen célod bejutni a gatyámba?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nils Rowle

Nils Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Dylan Sprouse

»
» Pént. 8 Szept. - 0:03
Aidan és Nils Giphy





- Nem mértem hozzá!- mindig jól hazudtam, bele az emberek pofájába, de úgy érzem, hogy ez a kislányosan vékony felháborodás égetően kamu. Kurva kamu, és ezt Aidan is tudja- és egyébként nagyobb egy herénél a cucc, bár a kettőhöz együtt hasonlít méretre. Szerintem fogásra is.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem lep meg, amikor csak úgy átdob- először azt hiszem, hogy csak a pia miatt forog velem a világ, azután a becsapódás után visszatérek agyban a világba. Nagy levegővel jövök fel, azután megpróbálom lerázni magamról, amikor rám kapaszkodik hátulról-mikor lett ilyen erős, baszd meg? Hát én mindig sokkal jobban ki voltam gyúrva, miért nem tudom lerázni?
Nem válaszolok a buziságra, csak próbálok kiszabadulni, mert nem akarom feladni. Fú, olyan gáz... tavaly én csináltam ezt vele, tavalyelőtt meg még Morci is lenyomta egyszer, hogy a faszba lehet erősebb nálam. Előredőlök, hogy kicsit kiemeljem a vízből, azután oldalra fordulok, de továbbra is lóg rajtam... rámarkolok a combjára, hogy kihúzzam a lábát, közvetlenül azelőtt, hogy becsesz a vízbe. Emiatt pozíciót vált a kezem, és elég buzis élményben lesz részem...
Vizet köpve szabadulok ki, köhögök kettőt, és kicsit dühösen, kicsit megszégyenülten nézek Édire. Basszus, olyan ciki, hogy ő az erősebb most, pedig egy csomót fekvőzök minden nap. Elfordulok, és elindulok kifelé, közben kitúrva a pálcát a nadrágomból, ami már éppen eltűnt volna a víz fenekén, ha a térdemnél nem fogja meg a szövet. Kézbe veszem, de nem töltöm újra, csak ballagok kifelé. Pár másodpercig eltart, hogy rájöjjek, hogy hisztis kis köcsögnek tűnhetek, úgyhogy mély levegő után megszólalok.
- Tartunk szünetet, oké? Asszem beütött a pia.- ami azt illeti, tényleg kezdek eléggé részeg lenni, bár nem emiatt vert le, szóval kifogásnak ez nem jó. Mégis jó, mert ez az egész valahogy lényegtelenebbnek tűnik, és amikor kilépek a partra és lehugyozom az első bokrot, már teljesen el is felejtem ezt a problémát. Csak nevetek egyet, azután visszanézek, nehogy Édi belefulladjon a vízbe, és el is indulok vissza a sátorhoz. Ledobom az alsónadrágom, magam köré tekerek egy törülközőt, azután helyet foglalok az egyik székben, próbálok kicsit felmelegedni. Még a pián keresztül is fázok kicsit.
Kinyújtom a lábaim, és miután Édi megjött, kinyújtózom, és még azzal a mozdulattal elveszem a pont érintési távban lévő üveget, és meghúzom. Úgy érzem, hogy ma elképesztően piásak leszünk, de nem baj: itt a nyár, bulizunk. Odanyújtom neki az üveget, azután felbámulok az égre pár másodpercre. Olyan nagynak tűnik, és lehet a Halálcsillag is ott van fent... egy pillanatra hülyén elvigyorodok a gondolattól.
- Te Éden, amúgy te mikor gyúrtál?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

A. Evain Rosier

A. Evain Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szomb. 30 Szept. - 17:29
Kapisztrán egy hisztis kislány: akkor is az volt, amikor Morci először kente el a száját valamelyik asztaliban, és hangosan tiltakozott, hogy csalt. Meg amikor engem előbb vettek be a csapatba, és úgy duzzogott, hogy másnap még McGali is levont pontot tőlünk a demoralizáló.. nem tudom, mit mondott, de igaza volt. Vagy amikor - szóval szinte mindig az, de most nem értem, mi váltotta ki.
Tanácstalanul utána ballagok, ledobom a hülye fallikus szimbólumot a partra, és leülök mellé. Persze, megint vetkőzni kell, többet látom ruha nélkül, mint abban, és akkor vakargassam magunkról a szóbeszédet - még Alba is megkérdezte, hogy csak nem túl vagyunk-e a barátságon, de Kapisztrán soha nem zavartatja magát. Nem mintha bármi bajom lenne vele, most vagyunk túl egy kemény időszakon, és a leghalványabb fogalmam sincs, hogy bírja otthon, meg az újságokban a nevét, de azért nem kellene ilyen kibírhatatlan kislánynak lennie.
- Nem úgy volt, hogy megütött a pia? Nem bírod, az a te bajod. - de elveszem az üveget, és én is beleiszom. Anyám megölne, ha most látna, de amiről anyám nem tud, az nem fájhat nekem. Amúgy sem nagyon értem, a nővéreim sokkal durvább dolgokon vannak túl, és tizenöt vagyok. - Nem t'om, tavasszal párszor. A csapat miatt.
Azért azt nem lehetne rámfogni, hogy túlzásokba estem volna: a szünidő nagy részét a tévét bámulva töltöttem a kanapén, de hát annyira eszméletlenül jól esett kicsit a modern világban lenni, nem a kőfalat látni, nem menetrendre kelni meg ilyenek. Furán honvágyam volt a szobámban, pedig ki sem pakoltam, még akkor sem, amikor anyám kérte a ruháimat mosásra, és arra gondoltam, hogy milyen pofátlanul sok házit kaptunk, de.. hát fura volt otthon lenni.Vajon milyen lesz, ha egyszer nem megyünk vissza már? Fogalmam sincs, mit fogok csinálni iskola után: jó, lehetnék kviddicssztár, de mi van, ha mégsem vagyok olyan őstehetség? Ránézek Kapra, és majdnem megkérdezem tőle, hogy ő nem fél-e, de hát ez Kapisztrán. Mi a franctól félne?
- Bátyád megtalálta már a csajt? Még mindig olyan fura az a fiatalon házasodós szokásotok, meg hát a bátyád is. Selwynt olyan lehet az ágyban, mint egy befüvezett tündérke, most képzeld el mellette Thorfinnt, a tollhumorút. Fura az egész, hát nem? - rácsapok a combjára, és röhögnöm kell, mert elképzelem vőlegénynek valami menyasszonyi ruhába bújtatott hegyi troll mellett. Muszáj innom is rá, úristen, Kapisztrán, a decens családapa. - És te kit fogsz elvenni, Sillyt, Morcit? Ja várj, aranyvérűnek kell lennie. Leszek a tanúd, nem maradhatok le róla, hogy lássam, ki olyan őrült, hogy összeköti veled az életét.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nils Rowle

Nils Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Dylan Sprouse

»
» Kedd 17 Okt. - 12:09
Aidan és Nils Giphy




Csendben, félig-meddig részegen elgondolkozok rajta, hogy talán nekem is gyúrnom kéne, miközben nézem a csillagokat. Nem mondom, hogy teljesen elégedetlen vagyok magammal, de ebből azt hiszem, hogy sosem elég: elvégre, a jó kviddicsező számára nincsenek igazán felesleges izmok. Főleg nem a hajtók számára, folyton verekednünk kell a kvaffért.
- Szerintem nem találta meg, bár nem tudom, hogy elmondaná-e egyáltalán. Vannak napok, hogy nem is látjuk.- elhúzom a szám, ahogy eszembe jut, hogy mennyire furává vált a világ az elmúlt évben. Nem is tudom, hogy anya hiánya-e a furcsább, vagy az, ahogy a bátyám megpróbálja átvenni a helyét a család élén, ahogy hirtelen átalakul a világ. Nem tudok válaszolni a kérdésre sem: fogalmam sincs, hogy Thorfinn miért üldözi a lányt. Lehet a neve, lehet a pénze, lehet a puncija, de lehet valami tök más oka is. Talán még szerelmes is lehet, bár nem tudom, hogy az egóján kívül szeret-e bármit. Belehúzok a piába. - Vagy kurva jó az ágyban, vagy valami nagy ősi politikai-varázslati érték származik a házasságból. Gőzöm nincs, Thorfinnt soha nem értettem meg rendesen.
Kevésen múlik csak, hogy ne köpjek vagy dobjak ki valamit, ahogy beugrik, hogy a bátyám csak két évvel idősebb nálam, és Édi kérdése nem is akkora hatalmas faszság, mégis csak egy hangos, felháborodott, kissé talán kislányok „KAPD BE” hagyja el a szám, illetve hozzávágok egy takarót. Azt a takarót, amit eddig magamra terítettem, de túlzottan fel vagyok most háborodva hozzá, hogy érdekeljen. Veszek pár mély levegőt, azután felnézek az égre.
Muszáj elképzelnem a jelenetet: Thorfinn egy reggel benyit a szobámba, hoz valami ajándékot, amire azt hiszi, hogy szükségem van, leül az ágyam végébe, és megmondja, hogy beszélnünk kell. Bezárja az ajtót, és az istenért sem megy sehová, úgyhogy végig kell hallgatnom az aktuális baromságát, például hogy mit reprezentál most a Rowle család. Ezúttal viszont azt adná elő, hogy el kell vennem valamelyik aranyvérű csajt a suliból, és igyekezzek jóban lenni vele. Aztán összevesznénk, úgy, mint még soha. És hogy mi jönne azután? Fogalmam sincs...
- Nem fogok megházasodni. Tényleg nem.- kicsit még mindig dühösen, de azért mégis mosolyogva pillantok Aidanre. Tényleg akkora gyökér tud lenni néha, most mégsem az arcát nézem, inkább azt az árnyékot figyelem a hasán táncolni. Milyen fura alakot vesz fel... eltart néhány másodpercig, amíg rájövök, hogy kivörösödtem, és ahogy magam elé nézem, rájövök arra is, hogy felállt. Nincs nálam semmi, amivel eltakarhatnám, de nem akarok felkelni, azzal talán még cikibbé tenném a dolgot. Csak nyelek egy kicsit, azután oldalra pillantok újra. - Én nem fogok megházasodni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

A. Evain Rosier

A. Evain Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 19 Márc. - 1:27
Nyomja a seggem néhány kavics, melegít a béna kis tüzünk, és arra gondolok, miközben megvakarom a még nedves, hámló vállamat, hogy most mennyire tökéletes minden - és egész életünket arra fogjuk fordítani, hogy elhagyjuk ezt. Karrier, meg ilyenek, felnőttség és kötelességek.. El sem tudom most képzelni, csak levakarok egy réteget a szeplőkről, és felnézek Kapra.
- Valami ősi viking szexmágia? Mutass má' valamit. - nem mintha elhinném, hogy létezik, de szép lenne. Fogalmam sincs, kin használnám a bal kezemen kívül, nem is különösebben van kilátásom bárki meghódítására, de azért elég kecsegtető, hogy ha Trollfinn Rowle, a rettenetes megházasodik, akkor nem egyedül fogok meghalni. Tök váratlanul ér Kap önkéntes vetkőzése, bár nem mintha váratlan lenne maga a látvány.
Mosolyog, de tudom, hogy idegesíti az egész. Megvakarom a vállam.
- Miér', olyan rossz lenne? Én kipróbálnám, milyen lehet egy komoly kapcsolat. Érted, mint a szüleimnél. - elveszem az üveget, és belekortyolok. Még érzem a száját az üvegen, még kicsit meleg is a tapintása miatt: majdnem bele is hányok a borba, ez az egész az ő hülye hatása. Értelmes emberek nem mászkálnak ennyit pucéran egymás előtt. - Oké, talán kezdetnek valami normális csaj is megtenné. De csak ha megtanítasz a viking análvololóra, tudom, hogy vágod, kis buzi.
Az erekciója felé bökök az üveggel, aztán hátradőlök, és bámulom a csillagokat. Most már a hátamat is nyomják a kavicsok, és biztosan sáros leszek - csíkokat nyom majd a hátamba a törölköző anyaga, és anyám, ha itt lenne, azon cirkuszolna, hogy nem terítettem ki, így holnapra is nedves marad. Megkeresem Kap kezét, és megszorítom a kezét - jól esik őt itt tudni, mindig a közelben tudni. Behunyom a szemem.
- Azért nem házasodsz meg, mert meleg vagy? Csak mert.. sosem kérdeztem meg komolyan. - valamiért nem érzem kínosnak az egészet, pedig annak kellene lennie. A rádió halkan recseg, és hallok néhány csobbanást a tó felől, de csak mi vagyunk, meg a nehéz, éjszakai nyár. - Tudod, ha az vagy, engem az sem érdekel. A haverom vagy, Nils, bármi is lesz, oké?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nils Rowle

Nils Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Dylan Sprouse

»
» Szer. 25 Ápr. - 2:33
Aidan és Nils Giphy



Megvonom a vállam, mert gőzöm nincs róla, hogy ha van is ilyen szexmágia, az hogyan működik. Kétlem, hogy ha létezik, én valaha megtanulom, Thorfinnt nem úgy ismerem, mint aki törődne velem és Siggel. Valószínű nincs benne semmi persze, bár tényleg nem tudom, hogy az a lány mit látott a bátyámban, aki már azelőtt megöregedett, hogy befejezte volna a Roxfortot. Érthető persze, ijesztő belegondolni, hogy valakinek foglalkoznia kell az üzlettel és a felnövéssel már az ő korában, de akkor sem érzem úgy, hogy bármi vonzó lehet benne.
- Én tök jól meglennék egy sima néha dugunk kapcsolattal. De tényleg nem vágok semmit, ha van egyáltalán.- tényleg nem akarok soha megházasodni. Nem akarok tíz év múlva dísztalárban munkába járni, hazamenni, sznobságokat csinálni, gyereket nevelni, megkötözöttnek lenni, aztán meghalni. Ezt várná tőlem a társadalom, legalábbis az a része, amiben élek. Talán vannak olyan házasságok, ahol az esküvő nem belépés az öreg korba.
Kinyújtom a lábaim és a karjaim- fura, hogy meztelen vagyok a szabad ég alatt, de a legkevésbé sem feszélyez még az sem, hogy feláll. Talán azért, mert be vagyok rúgva, és talán tényleg benne vagyok valami viking rituáléban emiatt. Thorfinnak biztos lenne egy rakat sztorija az ősi Rowleokról, akik a csillagok alatt tettek magukévá nőket, de bármilyen röhejes ez, most nem érzem magam rosszul miatta. Aidan látott már meztelenül, de most tényleg úgy érzem, mintha nem lenne itt, vagy legalábbis nem kéne a legkevésbé sem zavarjon a jelenléte.
Meglep, ahogy megfogja a kezemet, főleg azután, amikor rájövök, hogy nem tervez elrántani, rám kenni valami szart, megszorítani vagy kiforgatni az ujjaimat, vagy semmi racionálisat azzal, hogy megfogott. Fura és meleg a keze, kicsit talán kényelmetlen, valahogy ösztönösen el akarom húzni, de ez az ösztön nagyon mélyen elbújik a pia mögött. Csak ülök ott, fogom a kezét, és bámulok bele a csillagokba.
Felröffenek kicsit, amikor megint feljön ez a meleg téma, bár most máshogy, mint szokott. Több csajra is feláll, úgyhogy biztosan nem vagyok az, nem is igazán zavart ez a dolog annyira, de meglepő, hogy Aidi most ezzel jött. Furcsa belegondolni, hogy még ezt is elfogadná: a tényt, hogy szociális páriává válna velem együtt, ha kiderülne, hogy tényleg buzi vagyok, és nem koptatna le. Persze, ha rólam kiderülne, tuti mindenki azt mondaná rögtön, hogy ő is buzi, még Sillyék is.
- Nem vagyok buzi, tudod, hogy bejönnek a csajok.- lenézek rá, de nincs felháborodottság vagy lenézés a hangomban. Nem is igazán olyan most, mint szokott, valahogy nem is úgy látom a testét, mint a profi kviddicsezőjét, aki jobban ki van gyúrva talán, mint én. Valahogy furán érdekesnek látom őt. Biztos a pia teszi, úgyhogy inkább beleszívok megint a friss levegőbe, azután rámosolygok. - Ha te vagy buzi, akkor is maradhatunk barátok.
Hátradőlök a nyugágyon, megmarkolom a karfát a szabad kezemmel, és nézem a tábortüzet. Nem értem, hogy pontosan mi a fasz történik, és egyelőre azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy tényleg elkapott minket valami fura nyálmágia. Talán a vízben jött ki ez az érzelgősség-dolog, ami amúgy egyáltalán nem jellemző rám. Legutóbb akkor voltam érzelmes, amikor anya meghalt, azután egyszerűen elmúlt, mert nem voltam már annyira sebezhető érzelmileg. Nem tudom, egyszerűen nem szokott jellemző lenni rám.
Lenézek a farkamra, ami még mindig feláll. Érzem, hogy most nagyon akarom, talán jobban, mint bármikor korábban, bár nehéz ezt megmondani ebben a fura állapotban. Nem is gondolkozom igazán, csak elengedem a karfát, és lassan simogatni kezdem magam- kicsit tényleg buzis, hogy közben fogom Aidan kezét, de most egyáltalán nem zavar. Konkrétan amúgy sem csinálok még semmit. Nyelek egyet.
- Neked nincs kedved kiverni? Nekem valamiért rohadtul feláll, és nem akar elmúlni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Aidan és Nils

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Aidan & Boone
» Aidan
» Aidan Edwards
» Aidan & Layla
» Aidan & Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-