Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Hab a tortán - Boone & Agnes EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Hab a tortán - Boone & Agnes EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Hab a tortán - Boone & Agnes EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Hab a tortán - Boone & Agnes EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Hab a tortán - Boone & Agnes EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Hab a tortán - Boone & Agnes EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Hab a tortán - Boone & Agnes EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Hab a tortán - Boone & Agnes EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Hab a tortán - Boone & Agnes EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Hab a tortán - Boone & Agnes



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Agnes Bowen

Agnes Bowen

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
elle fanning

»
» Hétf. 21 Aug. - 18:35

Külön figyeltem rá, hogy ne legyen semmiféle alkalom. Se Karácsony, se szülinap, semmi, amikor ajándékot szoktak adni. Mert az egésznek a lényege, hogy egy teljesen átlagos napot készüljön el a meglepetés. Na igen, és a meglepetéssel már el is érkeztünk a problémához. Mert ó, jaj, hiába csiklandoztam meg a körtét, hiába osontam be a konyhába, ha a házimanóknak akar az ember meglepetést készíteni, akkor nem szerencsés, ha egy rakat manó sürgölődik körülötte, kíváncsian figyelve a ténykedését. Na de kérem, a manókat mégsem küldhetem ki a konyhából! Pedig megpróbáltam. Jó, nem elküldeni őket, de nagyon kedvesen megkérdeztem, hogy nem hagynának-e egy egészen picit egyedül itt a konyhában. Hiába vettem elő a legbájosabb mosolyom, olyan sértett és a konyha iránti aggodalom érzésétől hevesen szikrázó szemeket kaptam válaszul, hogy mentem beláttam, ennek itt így semmi értelme. Kedves kis barátaim nem fognak távozni. Nos, ekkor döntöttem úgy, hogy ha nem is lesz meglepetés, amit csinálok, az még lehet meglepi, hogy kinek készül a torta. Illetve torták. Mert inkább csinálok többet, többfélét - eltérve az eredeti tervtől - minthogy egyetlen kis manónak ne jusson belőle. Meg az sem biztos, hogy mind szeretik az epret. Ki tudja, vajon egy manó lehet allergiás az eperre? Mindenesetre az elővigyázatosság kedvéért kell egy málnás, almás, barackos, banános és áfonyás alternatíva is.
Mennyi-mennyi munka és én még mindig csak az elsőnél tartok. A kezemben tartott tészta kevergetése egészen kellemes elfoglaltságnak tűnik.
- Amíg van, egy-két jó falat, / S egy jó falat az csak akad, / Se bú, se baj nem számít, rá se ránts! - És igen, persze a Dzsungel könyvét énekelni mindehhez perfekt választásnak tűnik. Balu felülmúlhatatlan humorával, falánkságával igazi konyhai nótát varázsolt. Tobival mennyit néztünk annak idején ezt a mesét. - Mert hiszen egy-két jó falat elűzi minden gondodat/ Mondd, kívánhatsz-e többet, jobbat, már… - Azt hiszem a házimanók sem ellenzik túlzottan a társaságomat, mert biztos vagyok benne, hogy az előbb egy mosolyt láttam átsuhanni a kékszeműnek az arcán. Felnevetek és fejcsóválva fordulok vissza a tálhoz. Annyira belefeledkezem a sütögetésbe-dúdolgatásba meg minden másba, hogy azt se venném észre, ha a fejem fölül lerobbantanák a kastélyt. Mi más kell még egy ilyen tökéletes délutánhoz?
Vissza az elejére Go down

Hab a tortán - Boone & Agnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Agnes Bowen
» Boone Robbins
» Aidan & Boone
» Prisca & Boone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-