Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Játszótárs kereső - Page 7 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Játszótárs kereső - Page 7 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Játszótárs kereső - Page 7 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Játszótárs kereső - Page 7 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Játszótárs kereső - Page 7 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Játszótárs kereső - Page 7 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Játszótárs kereső - Page 7 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Játszótárs kereső - Page 7 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Játszótárs kereső - Page 7 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Játszótárs kereső



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Morgana Walsh

Morgana Walsh

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
5
▽ Avatar :
Daisy Ridley

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Csüt. 12 Júl. - 22:49
Illene, vagy nem lenne legalábbis hátrány aktivizálni magam, úgyhogy:

Jólnevelt és illedelmes (oh wait) gyökér kocka életművész keres  játékot
- random valami kötetlent,
esetleg
- tanár/mentor/mecénást magikibernetika tanulmányokhoz bizonyos Sweetwoods akadémia keretein belül vagy kívül
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurelia Flint

Aurelia Flint

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
grace hartzel

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Kedd 21 Aug. - 17:00
Nahátcsókolom.

Szóval tökre le szeretném dobni ezt a világoskék színt, és visszakérni a sötétebbet, ehhez viszont játékra lenne szükségem.
Örülnék ha valaki segítene felvenni a fonalat! Rolling Eyes

(ugyanitt két másik A is kiadó, Allegra Moretti és Agnes Bowen személyében)
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Krónikás

Krónikás

C’est la vie
Mesélõ
Ki mozgatja a szálakat
▽ Reagok :
10

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Kedd 21 Aug. - 18:37
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Pént. 24 Aug. - 20:25
Szép estét! Csendes,visszahúzódó leányzó keres valakit, aki kiveri a kezéből a könyvet és kicsit kirángatja a való életbe avagy Lenore első játékai kiadók!
Bátor jelentkezőket PM-ben várok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Agatha V. Greewy

Agatha V. Greewy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Alison Sudol

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Szer. 5 Szept. - 21:01
A sors úgy hozta, hogy kis - a fenéket, majd két méter és kopasz - vérfarkasom ismét keresne maga mellé még két vállalkozó szellemű és kalandozó kedvű személyt - nem, nem vacsorának valót -, akik nem vetik meg  a veszélyekkel és (sikítva) menekülésekkel teli utazásokat, kétes ügyleteket és nem akarják Agathám vérfarkasként maradt kezét szobadísznek (erről bővebben PM-ben szívesen mesélek).

Lelkesen várom az annál is lelkesebb jelentkezőket, de kevésbé lelkeseket is szívesen fogadok Ollee
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Arther Fleming

Arther Fleming

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Csüt. 6 Szept. - 17:12
Végre el tudtam jutni idáig és bedobom magamat.
Arther, Arti (kinek hogyan kellemes) a balhésabb fiatalok közé sorolható be, így inkább egy vagányabb partnert keresnék mellé. Vagy egy tanárt aki próbálja (!) megnevelni... Vagy bármi xD Elég nyitott vagyok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dawn Colton

Dawn Colton

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Vas. 9 Szept. - 18:47
Dawn egy roxmortsi csapos boszorkány. Már gyermekkorában enyhe szociopátiával diagnosztizálták. Aztán felütötte fejét a sárkánykór, és hogy minden flott legyen, ehhez társul egy kis "szelíd" pirománia is. Na? Játszunk? Twisted Evil
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aalera Averay

Aalera Averay

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Hétf. 24 Szept. - 20:58
Hali. Sikeresen elvesztem, de megkerültem, szeretnék újra ringbe szállni, volna vállalkozó hajlamú szabad fazon aki egy könnyed megkötések nélküli játékra vevő lenne? Csak egy PM az ára Smile
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Augusta Quinlan

Augusta Quinlan

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nora Arnezeder

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Csüt. 4 Okt. - 20:33
Halihó!

Kicsit elveszve lakótársaim éterbe való dehoppanálása miatt keresnék valakit aki felrázná a szunnyadó csajszikám. Temperamentumos, szájkaratézós leány ez, de nyugisabb játékban is benne vagyok, ha valakinek arra támadna kedve Smile
Agyament ötletekben is benne vagyok, vérfarkas lévén akár eköré az átok köré is fonhatunk valami történetszálat Smile
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Gottfried A. Drake

Gottfried A. Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Harry Lloyd

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Csüt. 18 Okt. - 19:09
Egy, még egy játékocskát, kecskét keresnék. Szórakozottságom és egyéb tudnivalók kiolvashatók ET-nek hívott cuccosomból, a plotot, szálat, ötletet leegyeztethetnénk egy nekem címzett levélben
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lucius Abraxas Malfoy

Lucius Abraxas Malfoy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
27
▽ Avatar :
Nels Visser

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Szer. 24 Okt. - 14:56
Esetleg valaki, a megtört szívű/lelkű és majdnem elméjű Luciusszal egy játékot bevállalna? :3
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Csüt. 25 Okt. - 19:26
Szeretném magam kiadni néhány játékra. Valaki esetleg egy tanuló medimágust, leendő rendtagot? Smile
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Csüt. 1 Nov. - 10:21
Szombat-vasárnapra keresnék játékostársat rövidebb-rapidabb játékra, elsősorban Medához, George Shacklebolthoz, vagy esetleg Plum Pomfrey-hoz.
Ha valaki áldozna még a játék oltárán a hosszúhétvége örömére, kérem, Meda felé reptesse a baglyokat! : ))
(Kötelező zárójel és nem apró betűs apró betűs: életem a dráma, szívesebben vennék olyan játékot, aminek lesz valami fontos kihatása a karakterek életére, minthogy csak elbeszélgetünk, de azért amúgy semmi jónak nem vagyok elrontója...!)


A fentiek már semmisek, de ha valaki szeretne valamit, ne habozzon keresni. : ))
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcia L. Cross

Marcia L. Cross

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miranda Kerr

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Csüt. 15 Nov. - 18:21
Sziasztok.

Szeretnék visszatérni a játéktérre, hosszas kihagyás után. Nagyon nagyon szeretném. Ki segítene nekem? Bárkivel szívesen játszom. *cukin néz.*

Üdv: Marcia
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Richard Avery

Richard Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iwan Rheon

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Szomb. 17 Nov. - 12:25
Sziasztok!
Hosszú eltűnés után feltámadnék hamvaimból, viszont elképzelésem sincs, hogy melyik játékaim aktívak még nevetés. Szóval aki szívesen folytatná megkezdett plotjainkat, az nyugodtan dobjon meg egy bagollyal, mert én nagyon imádtam mindegyiket^^. Emellett jöhetnek új jelentkezők is, ha valaki kedvet érez nevetés.
És szégyen szemre ideírom a rengeteg karakteremet is az egyszerűség kedvéért: Richard Avery, Levin Dolohov, Gideon Prewett, Cygnus F. Lestrange, Myron Wagtail, Briony Whitehorn, Hunter Tuttle.
Elég durva ez a félévem, nem ígérek mindig gyors válaszokat, de lelkes plotolást azt igen boldogsag
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nathan Blackburn

Nathan Blackburn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Hemsworth

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Szer. 21 Nov. - 17:57
Frissen érkezett rockzenész mágus megfelelő játszótársat keres valami pörgősebb, bulizós, ismerkedős témában, vagy ha van más ötlet arra.

Ne habozzatok írni Razz
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ilarion Dragomir

Ilarion Dragomir

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Alex Hogh Andersen

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Pént. 23 Nov. - 18:58
Sziasztok!
Felavatnám magam, keresek olyan jelentkezőket, akik valamilyen úton - módon az utamba állnak a menekülés közepette. Akár egy véletlen összefutás, egy támadás, egy fejvadász aki el akar vinni a Nagyúrhoz... bármi jöhet! Wink
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Kedd 27 Nov. - 12:55
Sziasztok!

Szeretnék valami diákok közötti játékot a Roxfort falain belül, ehhez keresnék egy társat Smile
Hogy melyik ház tagja vagy az mindegy, ahogy az évfolyam is, (Flora 5.-es) ha mardekáros vagy akkor ijesztőbbnek, ha hugrás akkor barátságosabbnak fogsz leledzeni Flora szemében, csupán ennyi Smile


Az apropó bármi lehet:
-épp kiéled szadizó, csúfolódó hajlamaid, esetleg végre találtál valamit amivel igazán zavarba hozhatod gyámoltalan griffes leányom (aki méltán nem híres Avery-Lestrange nevére)
-Elhatározod magad, hogy segítesz ennek a szerencsétlen virágszálnak, mert meguntad hogy mindig csak a hecc tárgya, de hogy ezt miért teszed (unatkozol, fel akarod karolni, titkon tetszik a kis vörös vagy bármi) Rád bízom
-Teljesen random szituációban keverednek ezek ketten össze, esetleg vele együtt szenvedsz el egy szertárba való elbarikádozást pl.
-Bármi más, amit kijátszanál de még nem találtál rá partnert Smile

Lelkesen várom hogy jelentkezz! *-*

Elkeltem sziiiv
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Kedd 4 Dec. - 11:49
Csókolomsztok!

Kiadó volna az első játékom Smile
Szemtelen, amerikai lány keresi kalandvágyó játszótársát. Kicsit szemtelen vagyok, de alapvetően szerintem állati jófej. Szóval ha elég rátermettnek érzed magad, írj Damoclesnek, mert ott látom is nevetés


Elkeltem ^^


A hozzászólást Destiny Brooks összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 7 Dec. - 16:19-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aiden Wright

Aiden Wright

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Jeremy Irvine

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Pént. 7 Dec. - 15:32
Aranyvérű Aiden eladó, magának ez marha jó!

De minden marhaságot félretéve, eladó az első játékom. Nem vagyok válogatós. Nő férfi, idős vagy fiatal játszópajtinak egyaránt örülök, csak ha lehet, az első játékban ne akarjon senki már megölni.
Várom privát üzenet formában a jelentkezőt! boldogsag
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mira L. Lacke

Mira L. Lacke

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Willow Shields

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Vas. 23 Dec. - 17:26
A legmimózább ördög mi? hé! keres játékot Amerikában
Bármilyen szituáció jöhet, de ami valahogy próbára is teszi a drágát, az pláne jó

Nyugi, nem kerül senkinek a lelkébe Rolling Eyes reméljük
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Szer. 26 Dec. - 12:14
Kicsit úgy érzem kiestem a körforgásból, pedig tök lelkesen itt vagyok, úgyhogy vérfrissítés címszó alatt boldogan játszok bárkivel, akivel eddig még nem volt szerencsénk egymáshoz (vagy hát persze bárkivel, akivel már volt, nem zárunk ki senkit, mert az nem szép dolog :3), az alábbi versenyzők szállnának be a ringbe:

- Andromeda Black, némi illegális tevékenységek peremvidékéről várja azokat a mugliszármazású, vagy a feltörekvő, új rezsim miatt bajban levő karaktereket, akiknek segítségre van szüksége az ország elhagyásában, vagy csak elrejtőzésben; azokat a halálfalókat és/vagy aranyvérűeket, akik eme illegális tevékenységek peremvidéken nyakon csípnék Black kisasszonyt, hogy mégis mi az úristent művel; vagy netán azokat akikkel kicsit komolyabban is összeakaszthatja a bajszát a fentiek miatt. Szeretném ugyan még jó ideig életben tudni a lányt, de nem féltem, úgyhogy bármelyik oldalon szívesn belekeveredik bármibe, akár kellene neki, akár nem. A kiváltságosok társadalmi rétegeként egyelőre afféle szürke zónában van, bármelyik oldal megpróbálhatja maga felé fordítani, vagy abban a tévedésben élni, hogy kellőképp manipulálható.
- George Shacklebolt, ügyeletes roxforti minden-lében-kanál, nem kimondottan szolidan szereti kifejezni a véleményét az aktuálpolitikával kapcsolatban (nyilván Dumbi felé húz a lojalitása), jó szokása hülye és/vagy veszélyes helyzetekbe keverni magát, relatív gyakran van büntetőmunkán, szívesen összeütközik bárkivel a szó negatív értelmében, de amúgy ha valakinek van türelme hozzá, nem ártana neki pár normális emberi kapcsolat is.
- Plum Pomfrey rendtag, mint olyan inkább a kutató- és informátorfajta, elsősorban a Sweetwoods körüli véla származásúak lakta faluban lelhető fel, de kapcsolata eléggé a zéró felé tendál egyelőre a külvilággal, úgyhogy ha valakinek szimpatikus lenne, örömmel ötletelek, mire lenne még használható. :3

Ha valaki megszán, legyen olyan kedves, hogy a baglyokat Meda felé irányozza, vele szoktam belépve lenni. : ))
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nina Dolohov

Nina Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Cara Delevingne

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Szer. 26 Dec. - 14:10
Mentsétek meg Ninát!

Lehet, hogy az én hibám, ámde minden társ kihal mellőlem szinte a játék elején, szóval apámon kívül nem igazán tudok mást idegesíteni...
Még egy utolsó esélyt adnék a karakternek, én igazán mindent megpróbálok... hogy életben maradjon a lányka, mert a koncepciója alapvetően érdekesnek van gondolva (de lehet csak szerintem)
Mindenesetre olyan játékokra lenne szükségem, amik konkrétan elsodorják a kihalás széléről és userekre, akik írnak, nem csak ígérgetik, hogy megírom a kezdőt és konkrétan kámforrá válnak
Biztos beijednek
Elsősorban rosszcsontkodásra gondoltam, ezt a karaktert a kastély felforgatására alkottam és még semmi ilyesmi nem történt vele, illetve apja bosszantására, meg a saját hülye kis tinédzser lázadása okán botrányokat akar kelteni.
Nem csak diákok jelentkezhetnek, megoldja ő, hogy rámásszon akár egy felnőtt férfira is, essen például teherbe, mi mással akaszthatná ki jobban Dolohovot.
Ötletek szintén jöhetnek, hogyan lázadjon még feltűnőbben nevetés
Lehet nem leszek villámgyors, de mentsétek meg Ninát címszó alatt eladnám a lelkét egy, két játék erejéig

Pm-et Clivenak, hogy észrevegyem Wink
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Haru Haywood

Haru Haywood

C’est la vie
Professzor
Tanársegéd
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jesse Rath

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Csüt. 27 Dec. - 23:29
こんばんは!

A világ bármely részéről örömmel vennék némi társaságot. Törzshelyem Japán, Amerikába is könnyű indokkal eljutok, de máshova is megoldom.
Az előttem szólókkal/írókkal ellentétben én visszahúzódó, csöndes teázó típus alkat vagyok, persze bajba és nehéz szituációba attól még kerülhetek, ahogy a minisztériumban is összefuthatok bárkivel, aki ott játszana kicsit.

Ha bárhol idegenvezetőre lenne szükséged rám számíthatsz, ha a Mahoutokoroból vagy az iskolán belül bármely szakkörön összefuthatunk vagy csak úgy az udvaron. Az Ilvermornyban maximum látogatóba megyek, de ennek sincs akadálya.
Nem ígérek akciódús pálcacsattintgatást (lévén nem vagyok jó benne) de ha belerángatsz és nem hagysz meghalni akár arra is rábeszélhetsz nevetés

Szelíd mosolyom ellenében is lelkesen várlak ám, küldj egy baglyot és ötletelünk! boldogsag
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
» Kedd 1 Jan. - 18:10
sziasztok!

Mivel kissé túlteng bennem az írás iránti kényszer, (kihagytam egy kis időt) így lánykámat szeretném bedobni még egy-két játékba. Smile
Amit keresek:
- Téged kereslek, ha piszkálnak az iskolában, bántanak, megaláznak, és amúgy nincsenek barátaid, de jól jönne valaki, aki már nem tudja tovább nézni a veled való negatív bánásmódot. Szívesen adnék egy zsebkendőt, ha épp a sarokban sírsz, mert már megint valami idióta viccel tönkretették a napodat, de szívesen lennék az a lány is, aki egy csendes estén melletted terem és szóra bír, mert nem tudja tovább nézni, hogy mindig egyedül vagy!
- Téged kereslek, ha amúgy egy nagy csirkefogó vagy, vagy egyszerűen csak a baj a legnagyobb barátod. A lányom még soha nem került kellemetlen helyzetbe, igazán naiv és jó kislány, így el tudnám képzelni, hogy belerántsák valamibe, de ha annyira szorul a hurok a nyakad körül, akkor elvinné a balhét is helyetted, mert hát igen... nos ... elég jófej. Akár még barátok is lehetnénk ezért... mert megmentem a segged....
- Téged kereslek, ha van valami izgalmas ötleted, vagy csak szeretnél csendben ücsörögni egy kávé vagy tea felett. Még szólnunk sem kell egymáshoz, de komolyan, a hallgatás is olyan jó tud lenni néha!
- És persze, akkor is Téged kereslek, ha totálisan elborult ötleted van és nem tudod kivel megvalósítani! Smile

A fent említett ötleteknek mindössze egy PM az ára! Smile
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
»
Vissza az elejére Go down

Játszótárs kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Kapcsolat kereső
» Halloween kereső
» NJK kereső szabályzata
» Játékostárs kereső
» Kapcsolat kereső

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Egyebek-