» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1978. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
82
23
16
22
19
17
31
16
2
3
5
5
5
246
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Faith & Rowan
Yesterday at 23:54
• • • • • • • • • • • • • •
Faith Caughlin
Félvér Tábor - FRPG
Yesterday at 23:01
Vendég
Zászlóslovag, vagy amit akartok
Yesterday at 16:50
Morgana Walsh
#segítsdaparasztot
Yesterday at 13:33
Dorcas M. Meadowes
There is no sweeter innocence than our gentle sin
Yesterday at 12:48
Richard Avery
Underneath the mistletoe
Szomb. 9 Dec. - 23:31
Dung Fletcher
Ian & Karen
Szomb. 9 Dec. - 17:22
Ian Sullivan
I should try and get a life
Szomb. 9 Dec. - 14:30
Dorcas M. Meadowes
Charlotte & Richard
Szomb. 9 Dec. - 14:27
Richard Avery
grenade pin
Szomb. 9 Dec. - 12:01
Lou Huntington
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
8
▽ Reagok :
4

»
» Hétf. 25 Szept. - 22:48
A szája azt mondja: megvagy, Gill, azt mondja a térde is, közvetlenül azután, hogy azt sírta: au, mert a fáról lecsúszván lehorzsolta, kis lila és vörös virágszirmokat bontott a térdén, de aztán a karja is azt mondta: megvagy, Gill, és hátulról hirtelen magához ölelte.
Ülnek most az ebéd után a kerítésen, a nyári virágillat elkavarodik a feltámadó széllel, sodorja a hársot, aranyesőt, szoknyája bele-bele akad a fűzbe az udvaron, és Alice mosolyogva megkérdezi: - Megmutattam már a patakot az erdőben...?
Sárga bakancsa beleveszik a páfrányok tenyérnyi erdejébe, ahogy átgázol közöttük, a fák között vezet a nyoma, aztán megáll, aggódva megfordul, teleszalad az ajka mosollyal, és inkább megfogja a fiú kezét, úgy indul tovább - nem feszélyezi semmi, eleve mintha soha nem is gondolt volna bele, mennyire különböznek ők ketten, egyszerűen leült mellé, a vállának dőlt, ránevetett, neki is csent egy süteményt, és mögé húzódott be az egyik varázslény árnyékában. Mintha nem lenne oka kételkedni, mintha csak úgy természetes lenne, hogy éppen ő barátkozzon a fiúval, szelíden húzza magával, és soha eszébe sem jut kételkedni.
Nem kételkedik most sem, pedig a meg-megbólintó fák koronája felett mintha már kirajzolódna a közeledő vihar íve, táncoló párok a fellegek, és hatalmas villám csúszik át a látképen: de ő épp átmászik egy hatalmas kidőlt fatörzsön és kinyújtott keze azt sugározza: megvagy, Gill, ne aggódj, minden a legnagyobb rendben van.
Sárga bakancsos alakja a fatörzs királya, rövidnadrágja szára mellett újabb horzsolás a hódításról árulkodik, de szélesen nevet, cseppet sem bánkódik. Mintha mindig vidám lenne, pedig nem jutott egyiküknek sem ez a luxus: lassan felnőnek, sőt, muszáj lesz a közeledő bizonytalanság levelei alatt, Alice apja pedig még mindig kételkedve látott vendég az óceán innenső partján, hiába tiszta a vére. De most ketten vannak, a fiú meg a lány, és a hamar ideérő vihar, és Alice kitartott ujjai: gyere velem, Gill, gyere velem.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
5
▽ Reagok :
3
▽ Avatar :
Dane DeHaan

»
» Vas. 1 Okt. - 13:02
My same

I like to sit on chairs and you prefer the floor
Walking with each other, think we'll never match at all, but we do

Az Ő családja, együtt ebédel, a társalság kellemes, a légkör melegséggel tölt el, az enyém, ha együtt is eszik, csöndben ül, számon kér és kiszipolyoz. Ő az, aki evés után sétálni megy az erdőbe, én pedig aki unszolásra vele tart bár legszívesebben ledőlne inkább. Ő szüntelen mozog, beszél, forog, élénk, ezzel szemben én minden vagyok csak ezek nem. Ő a nyári szellő, a tavaszi napsütés, a virágos mező, én pedig a téli fuvallat, az őszi vihar és a rideg hegyek. És mégis barátok vagyunk.
Ha Loganék nem lennének bizonyosan sok minden másképp lenne, legfőképp  már réges rég elvesztettem volna a józan eszem. Ha a mindennapokat hasonlítanom kéne valamihez bizonyosan a tenger feneke jutna először eszembe: végtelenül sötét van, véges az oxigén és szinte elviselhetetlen a nyomás, ami lassan kockává préseli az embert.
Ezzel szemben állnak Loganék: a falatnyi friss levegő a felszínre bukás után, ami újúlt erővel tölti meg a tüdőt és ideiglenesen hagyja, hogy az ember csak lebegjen, vigye az ár, már ha hagyja. Ez felettébb nehezemre esett először, kapálóztam, küzdőttem és próbáltam önnön erőmböl a felszínen maradni, de végül mikor már nem bírtam tovább és hagytam volna, hogy lesüllyedjek a fenékre, a semmiből megjelent egy mentőöv, ami azóta is kísér és mikor ismét alá bukok búvár palackként hordozza felem a felszín egy apró darabját.
Már nem is emlékszem pontosan mikor ismertem meg Alice Logant, de ha őt megkérdeznénk bizonyosan az lenne a válasz már csillió éve. Vagy valami hasonló pontatlan kifejezéssel élne, jelezvén ez egyáltalán nem érdekes, a lényeg, hogy találkoztunk, most itt vagyunk, és figyeljek, mert ez az erdő rész csodálatos.
És igaza van, valóban kellemes, még ha nem is érzem magamat közel a természethez, most valahogy nem zavar semmi sem. Szinte élvezem a fák lombjain átszűrődő napsütést, a kellemes nyári szellőt, és még az sem zavar, hogy egyáltalán nem erdőjáráshoz öltöztem, hogy a ruhám már most csupa piszok és szakadás, és mégis mit fognak szólni otthon. Vagy hogy az ég ijesztően elkezdett sötétedni, biztosan meg fogunk ázni, a villámok is erre utalnak. De  nem mondom, hogy forduljunk vissza, azt sem, hogy vigyázzon magára, figylejen már hova lép, vagy hogy ne húzzon már, tudok menni magamtól. Csak megfogom a kezét, átlépek én is a fatörzsön és követem.
Favouritism ain't my thing but, in this situation I'll be glad to make an exception
in james we trust
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Fushidara Ikazuchi
» Szópárbaj, okosabb vagy mint egy ötödikes?