Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Marcus & Evan EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Marcus & Evan EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Marcus & Evan EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Marcus & Evan EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Marcus & Evan EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Marcus & Evan EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Marcus & Evan EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Marcus & Evan EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Marcus & Evan EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Hayes

Evan Hayes

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Michiel Huisman

»
» Pént. 13 Okt. - 23:59


Igen, biztos vagyok abban, hogy ki nem állhatom az esős időt. Túl sok a pocsolya, a sár, a vízben ugráló gyerekek, és túl sötét van a nap legvilágosabb időpontjában is. Ilyenkor a legrosszabb Londonba utazni. A Roxfortban legalább biztosan van hely, ahová behúzódhatok, de itt, a város kellős közepén esélyem sincs ilyesmire. Csak a napellenzők nyújtotta fikarcnyi védelmet élvezhetem, amíg elhaladok alattuk, hisz megállni nem lehet. A Rend fontosabb annál, minthogy egy kis eső kifogjon rajtam. Az pedig, hogy bármely utcasarkon megragadhatja a karomat egy halálfaló… nos, ettől tartok legkevésbé. Akármilyen bátrak, nem tennék meg, hisz tudják, hogy sok a szemtanú, és ha civilben vannak, akkor nem kockáztat senki. Ősöreg törvény ez a Nagyúr csatlósainál. Csak néhány különlegesen idióta egyed vállalja fel milétét.
Órámra pillantok, és megszaporázom lépteimet, hogy minél hamarabb érjek a Foltozott üstbe. Rég voltam ott, de ha egyszer a szükség így hozta, hát odamegyek. Belépek a poros, alkoholszagú tákolmányba, és körülnézek. Partnerem még nem érkezett meg, így felhagyok keresésével, inkább az asztalokra téved tekintetem, hogy hova ülhetek le, ám mindenhol legalább egy, bár leginkább kettő, vagy annál több ember ül. Bizalmatlanságomat azonban félreteszem, és a legközelebbi, egy személy által birtokba vett asztalhoz lépek. Egy nálam bizonyára fiatalabb férfi ül a rozoga faszéken, akire lepillantok.
- Szia! Leülhetek egy kicsit? Nem zavarnék sokáig, csak amíg ideér az, akit… - szó bennszakad, hang fennakad, lehelet megszegik. Hayes címer függ a nyakában… De hisz ez lehetetlen. Azt csakis a főági leszármazottak kapják meg, és ő még csak nem is hasonlít rám. Kicsit sem. Jó, talán az arcszőrzet egy kicsit, de más nem. Oké, oké, mintha a szeme is olyan lenne, mint apámé, de ezt leszámítva nem hasonlítunk. - Honnan szedted azt a medált? - látszik, hogy nem szokásom kertelni, de amit most megengedek magamnak, azt később biztosan meg fogom bánni, elvégre nem mindennapi, békés tevékenység felkenni a legközelebbi falra egy randim idegent. Na sebaj…. Majd, majd.. Nem, ez nagyon rossz ötlet volt, de elöntött a düh, és nem vagyok képes lecsillapítani önmagamat. Az én nyakamban is ott lóg minden pillanatban az ékszer, de gondosan van elrejtve a kíváncsi tekintetek miatt, ellentétben a karomon díszelgő tetoválással, amit talán meglepően hanyag és nemtörődöm módon hagyok látszani. Nem érdekel, ha meggyanusítanak, ha azt gondolják, rossz ember vagyok, mert csak az számít, hogy akiket szeretek, és akik szeretnek, ők tudják, hogy önfeláldozásom eredménye a billog. Holmi jöttmentek nem érdekelnek, kivéve azt, akinek a nyakát éppen szorítom. Nem erősen, de fenyegetően.
- Halljam, honnan van?! - meg sem próbálom leplezni ingerültségemet, szinte köpködve kiabálok a kölökkel. A családomra csöppet érzékeny vagyok...
Vissza az elejére Go down

Marcus & Evan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Marcus & Minerva
» Jeremy & Evan
» Marcus Paige
» Marcus & Soraya
» Evan & Olivia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-