Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Társ a bajban
Today at 17:15
• • • • • • • • • • • • • •
F. Vesta Zabini
Wedding
Today at 16:44
Igor Karkarov
But shun that house in New Orleans they call The Rising Sun
Today at 15:39
Gottfried A. Drake
Help out dad
Today at 14:08
Rodney Lestrange
Just an another me
Today at 12:05
George Shacklebolt
Crisis feat. the Crabbes
Today at 11:53
Theodora Goyle-Crabbe
Isten vagyok minden istenek közt
Today at 7:57
Marlene McKinnon
halál mérgét megtiportad
Today at 3:13
Alastor Moody
Eggnog Jones
Today at 2:40
Hestia Jones
Ábrándos kurváim emlékezete
Today at 2:05
Hestia Jones
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Egy ember több szerepben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
i'm up to no good

the devil's in the details

Vendég

»
» Vas. 22 Okt. - 12:47

Drága Minervám!

Csoport:

Főnix Rend/Professzor

Kor:

Egy nőnek ilyet nem mondok. Én is tudom te is tudod

Származás:

félvér mint én és Malcom

Lojalitás:

Dumbledore

Play by:

Szabad a vásár felőlem.

Ők várják:

A bátyád (eredetileg az öcséd, de felrúgtam az idő vonalat) és a gondolom az oldal többi lakója is.

A diákok többsége utál vagy szeret vagy ki tudja mit érez irántad. Nem csak a kemény vonalas tanárnő vagy, akit mindenki az órákról ismer.
Te az én húgom vagy. Az én drága, egyetlen nagyszerű húgom. Feleségem után te vagy az én legközelebbi hű nő az életembe. Tudom egy csettintéssel megoldanád a problémáimat, de ilyet sosem kérek tőled, hisz én vagyok a bátyád és nekem kell ott állnom melletted én vagyok a férfi és az öregebb.

Te vagy több, mint fél tucat gyermek nagynénje.  Jól hallod hét csemete a részemről elég szép szám és nem is beszéltünk Malcom fivérünk gyermekeiről.
Nagyszerű nagynéni vagy hisz szereted a gyereket, miért más ért mentél volna tanárnak.

Ha nem is lett volna az a szörnyű eset. Jó nem emlegetem fel előtted, tudom mindig bánt téged, az a baleset. Most M.G. az te álom utadat járja ő az egyik keresztgyermeked. Játékát imádod és sosem hagyod támogatás nélkül őt.
Bár M. G.-n kívül ott van régi iskolatársad és barátod Peter Longbottom fia is Frank kire megint úgy figyelsz mintha nénje lennél vagy segítő barátja.

Ott vannak a pártfogoltjaid, kiket meg számolni sem tudok, de te mindért oda vagy néha titkon követve az életüket, néha beleszólva érzően, de keményen .
Azt hiszem a tanár élet egy fajta anyaság számodra. Hisz oly sok bánat érte a szívedet a férfiak terén, hogy én nem is értem miért nem utálsz engem még.

Hisz volt egy barátod, egy szerelmed, volt egy férjed, és volt számos esett miről a fivérednek vagyis nekem oly szívszorítóan sokszor beszámoltál.

Vissza az elejére Go down

Egy ember több szerepben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sok jó ember kis helyen is sok jó ember?
» -=Sima Jutsuk=-
» Varjak kódexe
» Partvidékek
» Erdőségek