Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Csavard fel a szőnyeget még ma éjjel
Yesterday at 21:23
• • • • • • • • • • • • • •
Maura I. Pince
Under the creepy moon
Yesterday at 19:32
Rigel S. Avery
Tékozló fiúk
Yesterday at 18:56
Rigel S. Avery
Through Passion I Gain Strength
Yesterday at 14:16
Luther Avery
Roxmortsi kaland
Yesterday at 13:18
Angus Belby
Just one more drink...
Yesterday at 12:45
Alec Silverlake
Ian & Karen
Vas. 14 Okt. - 22:20
Ian Sullivan
Septimus Blynberch
Vas. 14 Okt. - 22:17
Septimus Blynberch
Professzorok és Prefektusok
Vas. 14 Okt. - 20:58
Admin
Időd, cikked, életed
Vas. 14 Okt. - 18:51
Rigel S. Avery
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Nincs

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Hozzászólások :
17
Értékelés :
3

»
» Hétf. 23 Okt. - 12:37

Úgy osonok az Abszol út árnyékában, mintha én követtem volna el valamit: a bűn mindenhová követ, új arcot ad, ami nem fér el a tenyeremben, ha bele akarnám hajtani - és semmibe sem tudnám beletörölni. Gyors és gőgös léptekkel sietek végig az üzletek során, tekintetem folyton idegesen rebben köztük, keresem a lehetséges ellenséget, egy hirtelen mozdulatnál azonnal a pálcámhoz érek, és talán szívdobbanások választanak el attól, hogy meggondolatlanságomban megátkozzak egy árust. Ó igen.. a meggondolatlanság, a Greengrassek koporsójának fája.
Gyűlölöm ezt a vidám közeget, a vásárló gyermekek nevetése idegennek tetszik: sosem voltam igazán egy közülük, mert mikor lehettem volna, önnön nagyszerűségem sokkal többre értékeltem, utána pedig megbűnhődtem érte, de az magányos sport, szenvedni soha nem közösségben szenved az egyén.
Gyorsan és fecsegésre időt nem áldozva vásárolom meg az idei tanszereinket: mikor elhatároztuk, hogy visszatérünk, éreztem valamiféle kényes diadalt, elégtételt, hogy mégsem árult el minden, amiben hittünk, amiben nevelkedtünk, de most mindez semmis, mocskosnak érzem magam, holott nem az én kezemhez tapad a vér. Néha azonban a szemem szélén játszódó, talán képzelt apró jelenetek lassan meggyőznek róla, hogy a trauma sokkal mélyebben húzódik bennem, minthogy magányomban gondoskodjam erről.

Thorfinn Rowle alakja élesen rajzolódik ki előttem: levegőt sem veszek, a kirakaton túl magányos, fekete hajónak tűnik a sok színes között, régi idők békebírájának, aki leereszkedett övéi közé rövid időre kegyet gyakorolni. Türelmetlenül felmarkolom a kifizetett könyvcsomagot, és a nyomába eredek, pedig minden érvem ellene szólna, minden gondolatom meggátolná, hogy akár csak az arcára pillantsak. A Notre Dame harangjai azonban a fülemben csengenek, szentjei vádlón szúrják tekintetük a hátamba, tarkómba, és én meghajlok, mint viharban a nád: nád vagyok, mert túl kell élnünk. Most azonban nem származik hasznom belőle, hacsak hosszútávú nem.. de nem azért teszem.
Vada egy pillanatra fordult csak el, és nem tagadtam meg tőle Franciaország imádatát, ha már a sebeit igazán bekötözni nem tudom - még ha szinte pánikrohamhoz hasonló kín is szorongatta a torkom minden alkalommal, mikor szem elől tévesztettem. Akkor lépett oda hozzám, és sok irodalmi hőssel ellentétben nem néztem másnak, mint ami és aki volt, egy közülünk, a bűn egy másik földi képviselője az angyali arcával: Aurora Selwyn, vonásaiban mindazzal, amiért ezt a templomot emelték.
Hallom a harangszót, érzem a porózus napsütést, a tenyérnyi melegséget, hallom a hangját, amely mennydörgő harangok hangján szól, hallom a hangját.. és ha meg is őrülök hamarosan, mégis alkottam valamit, mely magamon túlmutatott és valakinek boldogságot hozott. Mi mást várhatnék még az élettől én, letűnt korok utolsó lovagja?

- Rowle...? Váltanom kell önnel néhány szót. Privátban. A menyasszonyáról van szó..

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Notre Dame

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal