» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
74
19
13
20
13
10
23
11
1
5
5
5
27
226
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Magasröptű beszélgetés...
Today at 18:10
• • • • • • • • • • • • • •
Sylvester Brysen
Nem igaz George?
Today at 17:18
Sylvester Brysen
pure sweet violent hearts
Today at 16:31
Pandora Dolohov
Lowe Beyond Bones
Today at 14:28
Cailin Flint
Elveszett paradicsom
Today at 13:55
Mark Valentine
Az asszonyt a lánytól
Today at 13:11
Apolinariya Koldovstoretz
mozgókép mugli módra!
Today at 13:06
Alec Silverlake
Hiányzásnapló
Today at 12:33
Rodney Lestrange
koponyaűri nyomásfokozódás
Today at 10:40
Amycus Carrow
Regulus fekete listája
Today at 0:00
April Svenson
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
35
▽ Reagok :
22
▽ Avatar :
Harry Treadaway

»
» Hétf. 30 Okt. - 19:39

Hűvös van már kissé ehhez, de azt mondtad, hogy most látni a legjobban a csillagokat, engem pedig jobban érdekel az, hogy te mit szeretnél annál, hogy a hidegben látszik a leheletem.
Nem tudom, hogy mit kellene nézni, nem értek a csillagképekhez, én csak apró pontokat látok a nagy kék égen. Rendezetlenek, viharvertek, és olyannyira egyedül vannak.
Az ég alatt fekszünk, érzem a tested melegét, elevenen pulzálja felém a hőt, én pedig egyre közelebb és közelebb húzok egy-egy fog összekoccanás között. Nem tudom, hogy te fázol-e, de én vacogok. Persze próbálom visszafogni, nem akarom zavarni a csendet amibe burkolózol, de nehezemre esik csendben maradni.
Egy pillanatra elnézek a fejed felett, vágyakozva pillantok a kunyhó felé. Bent egészen biztosan meleg van. Ha a pálcám itt lenne nem lenne gondunk - feltételezem te is libabőrös vagy - de hogy azt odabent hagytam, fázhatunk. Kicsaltál, pedig lepihenni készültem, olvasni valami izgalmas kalandregényt, de te mindig kalandosabb vagy. Van valami eleven benned aminek sohasem tudnék nemet mondani, ami mindig ígér valamit, még ha csak a csendet is. Veled az is már, édesebb, mélyebb, gondolat ébresztőbb.
Szeretnék tőled kérdezni egy s mást, ezer kérdéssel szeretnélek elhalmozni: fázol-e, mire gondolsz, mit látsz a csillagokban, hiszel-e a sorsban, Istenben, egy másik életben, van-e valaki akit ide kívánsz, s ha nincs, miért nincsen?
De csendben maradok, hallgatom a lélegzetvételed, és ki nem mondott kérdéseimet csak egy halk sóhajjal engedem tovább. Túl szép veled a csend.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Kvibli
Varázstalanul a varázsvilágban
▽ Hozzászólások :
30
▽ Reagok :
20

»
» Hétf. 5 Feb. - 12:39
Telihold után átalszol két nappalt és két éjszakát, aztán a világ egyből egy másik helynek tűnik.
Mert nem?
Hát...
Valahogy estefelé kelek fel, a kávé helyett whiskyhez nyúlok, anya valamit morog, én valamit morgok Marius-ra (mi a faszt csinál még mindig itt ez a kis pöcs?​), aztán végül az üveggel valahol a kert végében kötök ki, szalonspiccig iszom magam, majd megvilágosodásom támad, miszerint nincs is szalonunk, hát ihatnék akár tovább is, de valahogy nem visz rá a lélek. Bemegyek, fürdök, eszek valami meleget (Nagyon finom lett, Mama!), természetesen még soha nem ettem ilyen rosszat, minden falat száraz és nyelés helyett öklendezni akarok. Téblábolok a házban, várom, hogy besötétedjen és az élet ettől valami értelmet nyerjen, vagy legalább visszaaludjak, HÁTHA. Egy ponton aztán az ágyamban hanyatt fekve találom magam, ahogy a hasamról levadászok egy bolhát (baszd meg Dung, ha a kurva macskád nem mindig az én ágyamban aludna!), és kesergek, hogy már megint elfogyott a füvem (tulajdonképpen két hete), de nincs egy kibaszott vasam arra sem, hogy lelépjek innen, pláne nem arra, hogy abból aztán bármilyen hiányzó készletet pótoljak.
Az ágy alá söpört nyugtatók és antidepresszánsok üres dobozai is nagyjából ugyanerről tesznek tanúbizonyságot.

Le akarok lépni innen. Vagy azt akarom, hogy mindenki más lépjen le innen. Még nem egészen derült ki, de egyiknek a kettő közül mindenképpen meg kell történnie, ez már tagadhatatlanná lett akkor, mikor átszalonoztam az étkezőn, ahol a terített vacsoraasztalnál édesdeden gyülekezett Meredith és a Carrow gyerek, várva... nos, gondolom mindenki másra. Valamit morogtam nekik, mire megállapítást nyert, hogy egy seggfej vagyok (most mit tagadjam?), kivágtattam megint a házból, amúgy sem akarok enni, túl sokat híztam. Az istállókhoz mentem, megsimogattam egy ló orrát, az barátságtalanul rám horkantott, majd a szar szagon és hidegen áttörve végül elértem az istálló végébe, ahol Wolfgang épp elpakolt (az isten tudja mit, az isten tudja hová), nem mondtam neki semmit, csak karon ragadtam, magamhoz húztam és...

...és valamivel később a földön heverve a hajába túrtam, ahogy sóhajtott. Nem is a csillagokat, a holdat bámultam, ahogy egyre-egyre csak fogyott.
Pont úgy mint... mit tudom én. Maga a világ?

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
35
▽ Reagok :
22
▽ Avatar :
Harry Treadaway

»
» Pént. 16 Márc. - 15:51

Van valami meglepően bájos ebben a mozdulatban, nem is bájos inkább otthonias, melegséggel elöntő, és egyszerűen csak jó. Olyan egyszerűen ahogy egyszerű számolni, de ez az egyszerűség nem is rossz, hanem igazán megnyugtató. Nem szeretem a bonyolult dolgokat, abba nagyon hamar belefájdul a fejem, meg amúgy sem tudom elég sokáig követni az angolok kesze-kusza gondolatmenetét, meg néha elvesztem a fonalat amikor számomra teljesen új szavakat használnak, és olyankor általában ténylegesen megfájdul a fejem. Szóval örülök neki, hogy ez a mozdulat, a kezed a hajamban ilyen egyszerű, nem is lehetne egyszerűbb a dolog, de bonyolultabb egészen biztosan, és én most nem győzök hálásan pislogni föl a pontokra az égen, hogy nem akarsz ennél is bonyolultabb lenni, mint ami vagy, mert akkor a fejem beléd is belefájdulna, és az, hát az nagyon nem lenne kellemes, mert hát akkor megkérdőjelezhetnénk mindent ami kettőnk között történik - most is simán megtehetnénk, de minek fárasztanánk magunkat ezzel - és az nem lenne valami kellemes. Valószínűleg azért, mert te abban túl angolosan gondolkoznál, és a fejem csak fájna és fájna.
És én nem akarom, hogy melletted fájjon a fejem, mert így nekem most túl jó: csendben, a kezeddel a hajamban, szétfagyva.
Gondolom te nem fázol, mármint olyan forró a bőröd, hogy most kényszert érzek, hogy minden fagyos testrészemet neked nyomjam  elemi erővel, amitől te bazdmegolnál egyet, lehet nem is egyet, inkább kettőt, mert nem esne jól. Szóval inkább nem nyomom neked magamat, mert mindenhol tökre fagyos vagyok, mert most tökre nem vágyom arra, hogy bazdmegolj, mert akkor nekem is mondanom kellene rá valamit, valami hasonló kaliberűt, mint a bazdmeg, és hirtelenjében nem jut eszembe semmi angolos káromkodás ami majd tökéletes lehetne.
Szóval sóhajtok még egyet, olyan teátrálisan, hogy nem is tudom, hogy érezd, hogy nem akarok többé csendben maradni, mert hát nekem aztán nagyon nehéz így csendben feküdni, mert jobb szeretek beszélni. De most azt akarom, hogy te törd meg a csendet és ne nekem kelljen, hogy te mondj valamit és ne én kezdjek megint dumálni - mert néha úgy érzem, hogy számodra nem is érdekes az amiről beszélek - hanem te, mert engem érdekel, hogy most mire gondolsz.
Ebben a nagyon hidegben, a hajamba túrva, és az eget bámulva.

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»
»

zwei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal