» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
88
25
19
25
20
18
31
17
3
3
5
5
5
264
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Cataleya & Eric
Yesterday at 22:09
• • • • • • • • • • • • • •
Cataleya Nazario
your soul outweighs my own
Yesterday at 21:23
Élodie Lestrange
Be careful of your thoughts
Yesterday at 21:14
Cataleya Nazario
Theia & Aldora
Yesterday at 21:03
Theia Belby
körte karamell szósszal
Yesterday at 20:11
Narcissa Malfoy
Our horror story
Yesterday at 19:49
Renee Coleman
Doris && Shane
Yesterday at 19:05
Doris P. Edwards
Queen of Disaster
Yesterday at 18:56
Amycus Carrow
Anastasiya
Yesterday at 18:41
Silje Bronshtein
Yoyo & Myron
Yesterday at 18:04
Myron Wagtail
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
11
▽ Reagok :
5
▽ Kor :
24
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Imogen Poots

»
» Kedd 31 Okt. - 14:21

Leo Eugéne Clarke

Csoport:

Mágiahasználók, Főnix Rendje vagy halálfalók

Kor:

25-31

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Voldemort vagy Dumbledore pártját támogatod? Vagy semleges vagy?

Play by:

Zac Efron

Ők várják:

én mindenképpen, illetve a McGonagall család meglehetősen nagy... csak mondom nevetés máris várnak ebédre

Játéktéren Euként emlegetem, így az Eugéne-től eltekintve a neve változtatható, ez persze lehet a középső is, csak őrizd meg. Moira néha így szólítja, mert tudja, hogy utálja. Ugye milyen kedves? Hát nem? nevetés (Igen, Aranyhajat néztem, csillagos ötös, ha kitaláltad nevetés Mondom: ha)
Egy kviddicscsapat (szabadon választható) hírhedt terelője vagy. Miért a jelző? Stratégiailag gyakran szólsz bele a más poszton játszók dolgába is, egyszer valamelyik edzésen felcsaptál őrzőnek, aztán egy könnyebbnek ígérkező meccsen a pályán is kipróbáltad magad. Próbálsz belebújni mindenki fejébe, azt beszélik nagy az esély arra, hogy te leszel a kapitány.
Mire megvetettem a lábam, te már féllel kint voltál az Akadémiáról. Akkor már a csapatod tagja voltál, hamar lecsaptak rád a polihisztor hírednek köszönhetően, még mindig vakmerő kísérletező vagy, talán már kevésbé forró fejjel és meggondolatlansággal.
A világ felét a hobbiból lett hivatásoddal már bejártad, passzol is hozzád ez az életvitel, mindig erre vágytál, hogy körbeutazhasd ezt a bolygót és mindent kipróbálhass.
Hogy hogy kerülök én a képbe? De tuskó vagy, együtt élünk. Elmondásod szerint mindent az egymás elleni meccsünkre lehet visszavezetni, akkor jegyeztél meg magadnak egy életre. Kiröhöglek, ha eszembe jut: megpróbáltad megszabadítani a seprűmet tőlem. Kaptam segítséget a saját terelőinktől, kitértem felfelé, lefelé ívvel, Sloth Grip Roll és minden, amit csak be tudtam vetni, lefárasztottál elég rendesen - persze ezt sosem fogom neked bevallani. Főtt a fejed, amiért nem sikerült, meg az enyém is, amiért olyan közel voltál a célodhoz.
Győzelmi diadalt ültünk egy másik meccs felett vagy szülinap volt, már magam sem tudom, amikor te épp abba a kocsmába tértél be valami haveroddal. Azt még talán fel tudnám idézni, hogy kötöttünk ki a másik mellett azon az estén, a legerősebb emlékképem azonban mégis az, hogy rengeteget beszélgettünk - nem tudom te mire emlékszel, vagy mennyire voltál józan. Aztán utána szépen egymás mellé marakodtuk és gúnyolódtuk magunkat, akár a gyerekek. Egy darabig persze titokban maradt, aztán a sajtóban is kibukott a hír, nem csak egy szűk kör tudott róla, akkor már színt kellett vallanunk. Nem sokkal később összeköltöztünk, aztán megkérted a kezemet - erről szerencsére a lapok még nem tudnak. Az idő alatt nem sokat változtunk, együtt élünk, veszekedünk, kibékülünk, öljük egymást a szokásos módszerekkel, végül egyet értünk abban, hogy utáljuk a puccos partikat, inkább egy jó nagy pizza sok feltéttel, extra sajttal, élvezzük, amikor együtt vagyunk, de sokkal komolyabbak nem lettünk - én legalábbis.
A napokban edzésen leszédültem a seprűmről. A gyógyító azt mondta, csak néhány karcolás, mindannyian jól vagyunk. Hogy érti, hogy mindannyian? Te fel vagy készülve egy gyerekre? Szerinted készen állunk mi erre? Nem akarok gyereket - legalábbis nem most -, te is tudod. Mi lesz velünk? Vagy azzal, aki bennem növekszik? Reggeli rosszullétek, hangulatingadozás, háborúzó hormonháztartás, kviddicsőrület, folyton csipkelődő, néha házsártos menyasszony, hangos viták és békülések, parázs ez vár, ha érkezel. nevetés Csak el ne felejts jönni! nevetés

//Nagyjából ennyi lenne, amit elgondoltam, minden más szabadon alakítható, néhány dolog még ebben is. Hogy mi a helyzet a családoddal, milyen viszonyban állsz velük, van-e egyáltalán, hogyan reagálsz a gyerek-témára, kell-e szünet neked, vagy mire van szükséged, mit gondolsz, mi a meggyőződésed a kialakult világgal kapcsolatban, azt mind rád bízom. Játszhatunk sokat a múltban és a jelenben is, csak gyere! Az apám, hátha megenyhül a leendő vejével, vagy egy életre megutálja, anyám megbízik-e benned továbbra is, jobb sógor leszel-e, mint Yeva férje, Robert, ez mind csak rajtad áll! boldogsag szeret

Mindent bele Magpies!

Csoport:

Mágiahasználók, Főnix Rendje tagok vagy halálfalók

Kor:

18-37 (21 alatt csak cserék)

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Voldemort vagy Dumbledore pártját támogatod? Vagy semleges vagy?

Play by:

Szabadon választható

Ők várják:

én mindenképpen

A csapatról
A Magpies a brit-ír liga történetének legsikeresebb csapata: harminckét alkalommal nyerték el a bajnoki címet. Kétszeres Európa-bajnokok, nemzetközi szurkolótáborral büszkélkedhetnek. Számos kitűnő játékosuk közé tartozik Eunice Murray fogó (1942-ben halt meg), aki egy ízben kérvényezte, hogy használjanak fürgébb cikeszeket, mert „ezeket túl könnyű elkapni”, és Hamish MacFarlan (1957-68 között volt csapatkapitány), aki ragyogó kviddicsjátékosi pályafutása után hasonlóan kitűnő munkát végzett a Varázsjátékok és Mágikus Sportok Főosztályának vezetőjeként. A Magpies-talár fekete-fehér, elöl és hátul szarka-embléma díszíti.

Jöhetnek persze szintúgy vérmes szurkolók és minden egyéb. nevetés

Betöltendő pozíciók:
Kiadó a csapat edzőjének szerepe. Alsó hangon is 35 év feletti személy.
Emellett szabad a gazda a csapatkapitány megalkotására is.

Hajtók (további 1 fő, aki férfi)
A legkorábban kialakult szerepkör a kviddicsben - a játék célja ugyanis egykor kizárólag a gólszerzés volt. A hajtók egymásnak dobálják a kvaffot, és 10 pontot szereznek csapatuknak, valahányszor sikerül átjuttatniuk a labdát a gólkarikák valamelyikén.

Őrző (1 fő, aki férfi)
Zacharias Mumps szerint az őrzőnek elsőként kell a kosarakhoz érnie, mivel az ő dolga megakadályozni, hogy a kvaff bejusson azok valamelyikébe. Nem tanácsos túl messzire távolodnia helyétől, nehogy kosarait távollétében érje támadás. A fürge őrző mindazonáltal képes lehet gólt szerezni, majd időben visszatérve meghiúsítani az ellentámadást. Minden őrzőnek magának kell eldöntenie, milyen akcióra mer nyugodt lelkiismerettel vállalkozni.

Terelők (további 1 fő, aki férfi)
A terelők feladata keveset változott az évszázadok során, s valószínű, hogy szerepük egyidős a gurkók használatával. Elsőrendű kötelességük megvédeni csapattársaikat a gurkóktól; ezt ütőjük segítségével teszik. A terelőknek sosem volt feladatuk a gólszerzés, s arra sem utal semmi, hogy korábban lettek volna a kvaffal kapcsolatos teendőik. A gurkók terelése komoly testi erőt igényel, érthető hát, hogy ezt a pozíciót, a többivel ellentétben, szinte mindig varázsló, nem pedig boszorkány tölti be. Emellett fontos, hogy a terelő fejlett egyensúlyérzékkel rendelkezzen, hiszen néha mindkét kezével el kell engednie a seprűnyelet, hogy kétkezes ütést mérhessen a gurkóra.

Fogó (1 fő, aki lehet nő, vagy férfi is)
A fogó rendszerint a legkisebb testsúlyú, leggyorsabb röptű játékos. Feladata végrehajtásához éles szemre van szüksége, valamint tudnia kell fél kézzel és szabad kézzel repülni. Mivel teljesítménye kulcsfontosságú a mérkőzés végeredménye szempontjából - a cikesz megszerzése a vesztésre álló csapatot is győztessé teheti -, ezért a fogó az ellenfél szabálytalankodásainak leggyakoribb célpontja. A fogókat, akik hagyományosan a csapatok legjobb repülői, nagy megbecsülés övezi, ugyanakkor a tapasztalatok szerint ők szenvedik el a legsúlyosabb sérüléseket.

A meghatározások Tudor Hushpush  A kviddics évszázadai című könyvéből származnak.

//A karakterek életútja, hovatartozása és minden egyéb szabadon alakítható. Nagyon várom a csapat tagjait. boldogsag szeret

Vissza az elejére Go down
Online Felhasználó profiljának megtekintése

Vőlegényem és Magpies

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Fusino Suneku
» Hiyama Takeo
» Aslius (Eredeti Őrzők)
» Anatole legénylakása