Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Jodie Beamish EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Jodie Beamish EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Jodie Beamish EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Jodie Beamish EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Jodie Beamish EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Jodie Beamish EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Jodie Beamish EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Jodie Beamish EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Jodie Beamish EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

avatar

Jodie Beamish

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 3 Nov. - 11:52

Jodie Beamish

I’m not your sweetheart, sweetie


Becenév:

Jo, JB, Sis’

Kor:

huszonnégy

Származás:

félvér

Lojalitás:

felfordul a gyomra Dumbledore

Képesség:

megsérülni a pályán és felemelt fővel folytatni

Csoport:

mágiahasználó

Play by:

Tatiana Maslany

Karakter típus:

99% saját, 1% keresett





Figyi, akkor a Beamish egyke, nem? Mintha a Próféta azt írta volna. Dehogy írta, féltestvére van. Elvált szülők, lelépett apa, valami ilyesmi, asszem. Grant mondta. Jaa… érdekes. Van egy homár kvibli öccse. Talán. Mugli pub-okban ő a helyi ász. Egyszer láttam véletlenül, hát ne tudd meg… De Jo se semmi, állítólag a szaftos sztorikat azért nem éri utol a Próféta, mert más-más mugli terepeken leledzik. Cseles. Merlinre, ez botrányos. Hát, a Godrik jogi karára nem is az ilyenek kerülnek be, a repkedéshez különben sem kell túl sok ész. Oké, de azért nem örültél volna, ha hetedévben téged fedeznek fel… azzal a rémes egyensúlyérzékeddel?
Jo olyan, akár egy arculcsapás. Néha nagyon nyersen, lezseren viselkedik, tulajdonképpen alig van benne valami női lágyság - hihetetlen, szinte a fakírságig menő önfegyelem jellemzi, a legdurvább fájdalmakat is képes elviselni -, átvitt értelemben véve úgyszint' bírja a kiképzést, lehet mellette trágárul beszélni, abszolút nem zavarja, önnön szokásainak egyike. Nincs szüksége tapintatra, ő sem éppen kertelős fajta, rühelli a felesleges köröket, a bájcsevejt pedig el lehet felejteni; ő az a típus, aki őszintén meg fogja mondani, hogy igen, kurva kövér vagy ebben a ruhában. Hallatlan emberi tartás van benne, a torkát fel lehet vágni, de megkarcolni tilos azt. Folytonos ellentmondási kényszere van, imád vitatkozni, előfordult már, hogy ő rántott a kocsmában elsőként pálcát, s ő borította a másik fejére végső érvként az asztalt. Nála minden vagy fekete, vagy fehér, mindenki vagy barát, vagy ellenség. Slussz. Nem létezik középút. Nem, de a végletekig képes kiállni a számára fontos személyek, ügyek mellett, bár a tény, hogy nem minden egyes gondolata mély, kifejezetten zavarja. Nagyjából az öccse az egyetlen ezen a rohadt bolygón, akiért tűzbe tenné a kezét. Minimum. És a csapatért, nyilván. Általában nem sok dolgon töpreng, a fontossági sorrend is egész egyszerű elemekből épül fel; mikor lesz meccsük, mikor esedékes a zaklató rajongó elrettentéséhez egy terelőütő kölcsönvétele, és mikor mosta le legutóbb a szemfestéket magáról.


Ééés Beamish megszerzi a kvaffot, sebesen vágva az ellenfél hajtója elé---
A rozoga kocsiban partra vetett halként vergődve, egyre inkább nyakatekert pozícióban próbáltam megtalálni a lehetőségeimhez mérten a legelviselhetőbb pozíciót. Értelemszerűen nem találtam meg, viszont arra hamar rájöttem, hogy a nyakam reggelre rohadtul be lesz állva és örülhetek majd annak, hogyha nagyjából harminc fokos szögben el tudom fordítani. Izmaim fáradtan adták meg magukat a kényelmetlen póznak. Rendellenes volt, amibe belekényszerültem; fejem az ajtónak támasztottam, egyik lábam a vezetőülésen – ez relatíve kényelmesnek tűnt – míg a másik a csomagtartóba lógott. Időnként sikerült elbóbiskolnom, viszont a pillanatnyi mélyálmokból rendszerint hirtelen ébredtem, ráadásul irdatlan baromságokat álmodtam és a világ összes galleonjáért nem jött volna előbb a hajnal, hogy valamit kezdhessek végre magammal. Dehogy. Az este még jóformán el sem kezdődött. Éjfél alig múlt és mindenféle idióta haladt el a kocsi mellett. Ordítottak. Hangoskodtak. Mindent csináltak, amihez rendszerint nem volt idegem. Az emberek egy része alapvetően idegesített, viszont valljuk be, hogy ez az érzés kölcsönös volt; lustán elnyúlva bámultam a villódzó fényeket.
--- de egek, egy gurkó veszi máris üldözőbe, ám a szemfüles Huntington siet a segítségére! Nagyot lendít ütőjével és a gurkó immáron új röppályára tér!
Nem mondanám, hogy megbabonáztak, viszont a monotonitása leragasztotta a szempilláimat újra és újra – végérvényben eredménytelenül, átfészkeltem magamat a vezetőülésbe és hajtottam valamivel arrébb, mert amennyire altatóan hatott, annyira idegesített is. A dagonyázásomat legalább hat méterrel arrébb folytattam és különösebben nem zavarta lelki világomat az sem, hogy nagyjából közvetlenül előttem állt egy oszlop a… parkolni tilos(?) jelzéssel. Ezen gondolatok között elmerülve a filozófia sötét bugyraiban, éreztem, hogy az álommanók újra eljöttek, hogy baszkuráljanak – ezúttal sem hagytak békén; nevetséges képekkel jutalmaztak, tele rózsaszín kentaurral meg Flitwick éneklő süteményével, de a kommentátor sem nagyon akart lemászni a dobhártyámról. Ami jó meccs, az jó meccs, negyedjére viszont elégnek éreztem ---
Beamish zavartalanul halad a gyűrűk felé és a Porpicy őrzője nemérodanemérodagóóól! A leányzó ma nagyon remekel, újabb tíz pont a Montrose Magpiesnak!
Nem volt bennem sok – jelen helyzetben sem tartott több vissza, mint a lustaság és az elmúlt napokban megszokottá váló szemetem; minden, amit nemrég használtam itt volt, mert egyszerűen nem jutottam el oda, hogy... kidobjam. Szétestem mostanság, egy egészen kicsit. Akármennyire is nehezemre esett elismerni, zavart a tény, hogy céltalanul lézengtem és egész álló nap... a hátsó felemet kapirgáltam; ez a mélypont. Innen már nem volt lejjebb. És míg valahol tudatom legmélyén már árkon-bokron túl jártam, hangos petárdára emlékeztető zaj és egy lumos maximával felérő fény égette át a retinámat. A rohadt életbe... Kicsinálom azt, aki velem szórakozik éjnek évadján ---
- Szép estét, nyúzott hercegnőm!
A tulajdon öcsém kikent ábrázatával, hovatovább vitriolos vigyorával néztem farkasszemet az ablaküvegen keresztül... Sanszos, hogy a végén még eltekintek az előbbi kijelentésemtől. Habár nehézkesen ágyazódott be fülembe a háttérből dübörgő tuc-tuc, és hunyorogtam meg alaposan Ronnie hiányos bőrszerkóját, ideje volt rádöbbennem a nyilvánvalóra, miszerint a kakukktojás ezen a szentül meleg helyen csak jómagam vagyok.
A beragadt ajtónak nekifeszülve próbáltam kijutni a járműből, eredménytelenül. Hamar beláttam, hogy reménytelen küzdelmet folytatok, szóval feladtam, de a lábam alatt békésen pihenő sörös dobozokat felrugdosva és lesöpörve az anyósülésről próbálkoztam meg a másik oldallal, aztán valahogy akkor ismerkedtem meg az aszfalttal, amikor az ajtó engedett az erőszaknak. Átkozott, ócska fémdoboz volt, a szüntelen dühöngés ellenére mégsem volt szívem eladni ezt a szart. Annyit szenvedtem már ezzel a tragaccsal, hogy apám után rendbe hozzam... nem tudtam egyszerűen csak megválni tőle, ereklye volt, mellesleg rengeteg időt töltöttem benne – az ember el se tudja képzelni, mennyit. Még mindig imádom ezért a muglikat.
Feltápászkodtam.
- Szerencséd, hogy nem vagy zsernyák... És hasonlóan csodásat neked is, Cicafiú - arcomon elfojthatatlan mosoly terült szét, és noha nem voltam teljesen tiszta állapotomban, nem tagadom, a talajjal való találkozás egy adag józanító csapást mért rám, nem beszélve az azt követő ölelésről; mert hiányzott már, mint egy falat kenyér – Nem pasi ügy, mielőtt kérdeznéd.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Robert Blynberch

Robert Blynberch

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ben Whishaw ▪

»
» Kedd 20 Feb. - 12:48


Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves Jodie!

Érdekes karaktert hoztál. Emiatt szeretnék gratulálni, és még persze az egész lapod minősége is hozzájárul ehhez a gratulációhoz. Köszönöm ezt az olvasmányélményt. Smile
Alapvetően nem szeretném sokáig húzni az idődet, mert tegnap óta eleget vártál erre az elfogadóra, de azért azt szeretném elmondani, hogy kifejezetten tetszett minden. A családleírástól kezdve a történetig tényleg minden. Nincs is más hátra, foglalózz, és keress egy játékostársat. Jó játékot! Smile
Robert

Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

Jodie Beamish

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-