Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

ms. sugar pink liquor lips EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

ms. sugar pink liquor lips EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

ms. sugar pink liquor lips EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

ms. sugar pink liquor lips EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

ms. sugar pink liquor lips EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

ms. sugar pink liquor lips EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

ms. sugar pink liquor lips EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

ms. sugar pink liquor lips EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

ms. sugar pink liquor lips EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

ms. sugar pink liquor lips



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Petunia Evans

Petunia Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 12 Nov. - 0:42

One vodka, two vodka, three vodka, four!
De ki számolja: el kell nyomnom ezt a masszív füstből és a kezdődő tél miatt influenzából álló réteget az arcom, torkom körül. A falnak simulok, próbálom egyenesen tartani azt, amit a fejem helyén érzek, és felnevetek, amikor egy vörös bőrkabátot viselő punk elhányja magát mellettem - jó mulatságnak tűnik belerúgni, nagyot nyekken, aztán arccal előre belefekszik, a szemöldökén integet néhány megemésztetlen répadarab. Ki eszik ilyesmit egy koncert előtt?
Ez egész világ több, mint szürreális: fények szántják fel a teret, ezt az elhagyott raktárt, és egy pillanatra mind megvakulunk, csak sikoltozást hallani és a dübörgő zene hipnotikus ütemét - tudom, hogy jöttem valakivel, talán azzal a jófiúval, akit bemutattam a szüleimnek is, hogy megnyugodjanak, idősebb lányuk körül minden rendben. Idősebb lányuk az imént smárolt a pultossal egy ingyen körért, és többre is hajlandó lett volna az abszint kedvéért.
Nagy nehezen elindulok, de a padló olyan érthetetlenül hullámzik, sebaj, nagyon tetszik a látvány - részegnek látszom, és ezen nem segít az a kövér kis cigaretta sem, amivel lekísértem az ajándékom, de nagyon is pontosan tudom, miért vagyok itt ma este, és annak semmi köze a pultos nyálas nyakharapdálásához. Egy pálcára van szükségem: a falnak támaszkodva nevetgélek tovább, mert olyan kurva viccesnek tűnik, hogy ezért vagyok itt. Hé emberek, tudtátok, hogy a mágia létezik? A mágia seggbebasz mindenkit, és az még rosszabb, mint a valóságban: sosem gyógyulsz fel belőle.. De akkor is vissza fogom kapni a húgomat, ha meg kell öljem az összeset.
Észreveszem a lazán cigarettázó lányt, és hátulról átölelem: érzem a samponja illatát, a nyaka ívét az enyémnek dőlve - benyúlok a csípője mellett, és a kezét feltolva meggyújtom a sajátom is. Annak a részeg nyomorultnak biztosan nem fog hiányozni.
- Ááá imádom a chokered.. és köszi a tüzet! Meghálálhatom valahogy? - ezúttal komolyan gondolom, legalábbis azt hiszem. Úgysem merne olyasmit kérni, amit ne mernék megtenni.. valahogy egyikük sem mer. -A KISS miatt vagy itt, ugye? Ne tévesszen meg a szájfény, imádom őket, és örömmel meghallgatom, melyik a kedvenc számod. Te biztos nem vagy wannabe, ugye?
Visszahúzom a kezem, és az alkarom egyből érzi: bingó, vagy egy műpéniszt tartogat magánál, vagy egy pálcát. Előbbi sem feltétlenül rossz, de nem hiszem, hogy aki ilyesmit sétáltat, ilyen vékonyat preferálna..
Bár igaz, mindkettővel remekül lehet varázsolni, nem igaz?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Keira Murdock

Keira Murdock

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 10 Jan. - 0:58
Mélyet húzok az olcsó sörből, azután feltett kézzel bulizok tovább. Már lement a KISS, de természetesen maradtam, még úgy is, hogy Cedar már valószínűleg régen lelépett valahová. Itt valahogy elfelejtek minden hülyeséget, amit a társadalom ránk kényszerít: a felelősséget, a felnőttséget, az elvárásokat, még a nevemet és a saját magam által választott kötelességeket is. Csak elengedem magam, és sodródok.
Soha nem tudom, hogy mi történik egy ilyen koncerten. Előfordult, hogy részegen ébredtem valami skót kisvárosban, vagy valami teljesen random ember mellett egy kocsi hátsó ülésén, egyszer pedig arra keltem, hogy az ég suhan tovább, mert egy emeletes busz tetején aludtam el észrevétlenül. Az sem ritka, hogy valaki elég bunkó hozzá, hogy behúzzak neki egyet- annyira nem szeretek verekedni, de pár ember kihozza ezt belőlem.
Meghúzom az utolsó műanyagpohárban kiadott sört, azután eldobom az üres poharat, aminek a pótlásáráról nem tudok gondoskodni. Elittam az összes pénzt, amit magammal hoztam, úgyhogy kicsit ki állok a tömegből, hogy rágyújtsak egy cigire- természetesen a viccesebb fajtából. Tudom, hogy szarul leszek, mert kurvára nem tudok kaját szerezni, de most éppen nem érdekel. Most csak élek.
Nem lepődök meg túlzottan, amikor valaki átölel hátulról, ahogyan azon sem, hogy a puha kezek szemmel láthatóan nőhöz tartoznak. Csak kicsit belemozdulok az ölelésbe, miközben a szivárványszínű öngyújtómmal meggyújtom a cigarettáját. Úgy döntöttem, hogy nem veszek Kissest, az csak egy kibaszott kapitalista eszköz, hogy meggazdagodjanak valamin, ami az ő rendszerük alapjain döngeti.
Elvigyorodok kissé, miközben megfogom a szabad kezét, és beakasztom a nyakamat szorító bőrdarab alá. Fáj, mert amúgy is elég szoros volt, kicsit talán tényleg fojtogat most, de nem zavar, most leszarom. Közelebb lépek a lányhoz, átkarolom a csípőjét, és mozogni kezdek vele a háttérben dübörgő zenére.
- Az I love it loud. És te...- muszáj kuncognom kicsit, miközben a vállára teszem az állam, és valahogy sikeresen kikerülöm a cigivel a haját. Néhány másodpercig csak nézem a kis, lángoló barna papírt, azután beleharapok a fülébe- picit talán erősebben is, mint akartam, bár asszem nem haraptam ki belőle egy darabot sem. - Te is a hangosat szereted?
Kissé beleharapok a lány nyakába, azután hosszan megszívom a cigimet. Hátralépek, határozottan megragadom az álla alatt, hogy átcsókoljam még mindig bent tartott szivárványt a tüdejébe, közben hozzásimulva. Pár másodpercre még rátapadok a szájára, beszürkítve azt a szájfényt, amit máskor biztosan komformistának látnék. A komformisták viszont kurvára nem akarnák látni ezt az egész szart, ami itt folyik most.
Végigtáncolom vele a szám maradékát, ha hagyja, közben egyre többet engedve meg magamnak. Előbb csak a derekát fogom, mint valami szűzfiú a keringőn, de ahogy telik a szám és fogy a cigi, egyre közelebb vagyok hozzá. Előbb csak magamhoz rántom a csípőjénél fogva, a ruhán keresztül végig simítom, azután becsúsztatom a kezem a felsője alá, hogy végigkarmoljam a hátát. Hagyom, hogy ő is így tegyen, ha akar-  neki csak a kabátom jelent némi akadályt, a pólóm éppen a bordáim alá ér a szakadások miatt. A szám végén megcsókolom. Leszarom, ki mit szól hozzá, csak érezni akarom az ízét. Belemarkolok a hosszú, barna hajba is, és meg is tépem, hogy a helyén tartsam őt akkor is, ha menni szeretne. Talán egy percig is eltart, mire elválok tőle, és még mindig éhes szemmel, de csak kis mosollyal nézek az arcába.
- Mi a faszt is mondtál a meghálálásról?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Petunia Evans

Petunia Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 2 Márc. - 21:41
Meglehetősen hálás vagyok a gyomromnak, hogy így bírja a tempót - bemelegítésként egy egész üveg sztolit magamévá tettem, mert biztos voltam benne, hogy rettenetes lesz a ma esti felhozatal, és van, amit nem érdemes józanul végigcsinálni. Nem a lopás erkölcstelensége taszít - tulajdonképpen semmi sem taszít, most így belegondolva - hanem az esetleges sikertelenség feldolgozása. A hányás jön és megy, de még mindig nem értem el komoly eredményt Lily megtalálásában, és hetek óta kutakodom a legundorítóbb, segglyukszagú sötétség mélyén: kezdek elbizonytalanodni, és ez az, amit nem engedhetek meg magamnak. Apámra gondolok, ahogy a sörét fogja a meccs előtt, anyámra, aki a haját festi a fürdőszobában, és Lilyre, aki valahol odakint van...
Basszameg - míg az ujjammal játszik, elmarom valakinek a frissen kikért feleseit a pultról, és amíg elfordul, lehúzom őket egyesével. Hármasával. Oppácska, még mindig hogy vág az agyam.
- Van bárhogy máshogy értelme, mint hangosan? - a negyediket a szájába nyomom kérdezés nélkül: lássa csak, hogy nem vagyok hálátlan. Hamarosan úgyis megszabadítom egy lényeges eszközétől, nesze, vigaszdíj, neked nincs rá annyira szükséged, mint nekem. Neked lehet másik, nekem meg nem lehet másik húgom. - Ha megégetsz, megígérem, hogy megeszem a szemed. Komolyan.
Felnevetek, és benyúlok a kabátja alá - igen, nem lesz olyan nehéz dolgom. Az időzítésen múlik az egész, bár lehet, könnyebb dolgom lenne, ha valahogy kiütném - micsoda szerencse, hogy bárkit az asztal alá tudnék inni, esélye sincs a csodás gyomrom ellen. Kurva vicces vagyok, nem bír velem. Én sem bírok saját magammal.
- Játsszunk valamit...! Biztos, hogy sokkal több rózsaszín szart tudok meginni húzóra, mint te. A nyertes.. szóval aki győz, kérhet valamit a másiktól. Naaa? Légyszi, nézd, milyen szépen nézek! Naaa, Daddy, a kislány játszani akar veled..! - a nyakába bújok, már-már tényleg édesdeden sugalmazom az egyik vénának, hogy menjen bele. - Játssz velem, légyszi.. akarom.
De hogy pontosan mit is..
Lilyt, persze.
De utána?
Tudja a fasz.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

ms. sugar pink liquor lips

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gil & Autumn → The taste of your lips...
» sugar, we're going down
» Pink coffee
» No tea, no shade, no pink lemonade
» pink flamingos always fascinated me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-