» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1978. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
82
23
16
22
19
17
31
16
2
3
5
5
5
246
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Faith & Rowan
Yesterday at 23:54
• • • • • • • • • • • • • •
Faith Caughlin
Félvér Tábor - FRPG
Yesterday at 23:01
Vendég
Zászlóslovag, vagy amit akartok
Yesterday at 16:50
Morgana Walsh
#segítsdaparasztot
Yesterday at 13:33
Dorcas M. Meadowes
There is no sweeter innocence than our gentle sin
Yesterday at 12:48
Richard Avery
Underneath the mistletoe
Szomb. 9 Dec. - 23:31
Dung Fletcher
Ian & Karen
Szomb. 9 Dec. - 17:22
Ian Sullivan
I should try and get a life
Szomb. 9 Dec. - 14:30
Dorcas M. Meadowes
Charlotte & Richard
Szomb. 9 Dec. - 14:27
Richard Avery
grenade pin
Szomb. 9 Dec. - 12:01
Lou Huntington
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
32
▽ Reagok :
14
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Kedd 5 Dec. - 13:30

Tulajdonképpen nem járok egyedül ilyen helyekre, mert nem szeretem ha bárki azt hiszi rólam, hogy lúzer vagyok - ja az igazság nagyon tud fájni - akinek nincsenek barátai és egyedül jár inni. Igazából nem járok egyedül inni, általában elrángatom Catet vagy addig könyörgöm valamelyik tagnak amíg rá nem bólintanak egy közös sörözésre. De most csak sétálgattam London külvárosában és Dorcasra gondoltam - mint úgy általában -, hogy vajon alszik-e már, vagy vajon gondol-e rám, amit azért senkinek nem vallanék be, mert milyen gáz már azon filozofálni, hogy a csaj akiért oda vagy akar-e téged?
Benyitok, mert muszáj innom valamit. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért de egyszerűen muszáj. Kell valami aminek van alkoholtartalma, és képes egy kicsit megszédítsen, hogy aztán tántorogjak hazafele és ne Dorcasra gondoljak. Mert semmi értelme, van neki jobb dolga is, mint az én gondolataimban szerepelni.
Bent szokatlanul nagy a tömeg, vissza is akarok lépni, csakhát ez biztos valami híres kocsma, mert hátulról tolnak befele, esélyem sincsen a menekülésre, és én már meg is bántam, hogy egyáltalán nekivágtam az éjszakának, miért nem maradtam otthon?
De ha már itt vagyok iszom valamit, kérek egy sört, és a pultnak támaszkodom, onnan nézem a színpadot ahol részeg emberek próbálnak előadni valami jó számot extra pocsék hanggal. Még fel is nevetek olyan kicseszettül hamis, és azért megfogadom, hogy a sör után lelépek.
Csakhogy ez nem ilyen egyszerű, mert miután a pár lelép a színpadról felmegy egy magas faszi, kreol bőrrel, és eszembe jut, hogy milyen fényesen csillog a szeme és hogy mennyire sok fülbevalót visel - biztosan roma - és beleszédülök a sok kendőjébe, és tetszik, tetszik a hangstílusa meg ahogy viccelődik. Egészen szórakoztat. Egészen jól érzem magamat addig amíg rám nem mutat.
- A következő párosunk legyen itt elől piros pólóban, meg a srác ott a sörös korsóval!-
Bassza meg!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
55
▽ Reagok :
43
▽ Kor :
18
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Szer. 6 Dec. - 20:08
Én tényleg nem járok egyedül ilyen helyekre.
Legyünk őszinték, társasággal sem igazán, mert az én állítólagos társaságaim nem járnak ilyen helyekre, a nem állítólagos társaságommal meg legalább olyan óvatosan jövök-megyek, mint ahogy most Teddel jövök-megyek. Ahogy egyre többen lesznek itt, annál kevesebb viszont az értelme az egésznek. Fél szavát nem hallom szinte annyit sem, és bár egy lopott csók többet ér minden szónál, voltaképpen csak fáj minden, amit nem mondunk ki. Hely és idő híján, nem is azért, mert ez egy egyre hangosabb kocsma, egyre többen vannak, egyre inkább elveszettnek érzem magam, még úgy is, hogy Tedbe kapaszkodom, és végül már csak az okos döntés marad: áldoztunk a titkos egy óra oltárán, fel kell állni, és távozni kell, most előbb ő, majd én.
Nézem, ahogy távolodik a sötétkék pulóver, végül már csak a fejére csúsztatott csuklya magasodik a pult-közeli dulakodás fölé, és minden lépésével mintha távolabbra vinné a szívem. Mintha ezzel émelygés járna, könnyű szédülés, ujjbegyi bizsergés, talán arra igyekszik kiszökni belőlem minden vér, míg a szék háttámláját markolom.
Minden haszontalannak tűnik.
Tovább ácsorgok, mint ami ildomos, legalábbis annak fényében, hogy csak hárman akarják kihúzni alólam azt a hülye széket, bámulok bele az arctalan tömegbe, leküzdöm az ingert arra, hogy kikérjek egy sherryt, de végül átvetem a vállamon a táskámat, és elindulok kifele.
Brutus meghökkent arca olyan élesen rajzolódik ki a semmiből egyszer csak, ahogy felnézek a saját cipőimről, mintha minimum útjelző tábla lenne a kifele vezető utamon. Útjelző tábla, csak a rossz irányba mutat. Nem engem néz, a színpadot, lassan tolódnak a helyére a darabkák a fejemben, zajból, alkoholszagból, test-melegből építkezik az este, ő a srác, a sörös korsóval, invitáló, sürgető mozdulatokat tesznek felé, engem pedig szórakoztat az arckifejezése. Talán észrevétlenül lépek mellé, hátulról nyúlok hozzá, a tenyerem szelíden a laposkájának simul, és aprót, noszogatót lökök rajta előre - Hé, várnak, hát nem hallod?
Talán ma én is inkább sört kérek. És csupa cinkos villanással somolygok rá.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

karaoke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal