» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
88
25
19
25
20
18
31
17
3
3
5
5
5
264
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

porcukor, az élet megrontója
Today at 1:48
• • • • • • • • • • • • • •
Rufus Scrimgeour
Cveta & Regulus
Today at 1:34
Cveta Dolohov
Cataleya & Evan
Today at 1:18
Evan Hayes
Regulus & Cveta - Don't touch me..
Today at 1:02
Cveta Dolohov
Agatha & Cygnus
Today at 0:29
Cygnus F. Lestrange
Tilos? Az jó.
Yesterday at 23:47
Cygnus F. Lestrange
Egy kelyhet! - melyben délszak lángja forr
Yesterday at 23:43
Anton Betranche
Élodie Lestrange
Yesterday at 23:35
Inès Delacour
i quit drinking for good, i drink for evil
Yesterday at 22:58
Egerton Travers
lágyan síró panasz, fölötte kupola
Yesterday at 22:19
Anton Betranche
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
67
▽ Reagok :
58
▽ Avatar :
Nels Visser

»
» Csüt. 21 Dec. - 17:46

Nem járok templomba, pedig anyám hívő asszony. Ha tudnád, hogy mennyiszer imádkozik Merlinhez, hogy hányszor jár le a kriptába leróni tiszteletét ősatyáink felé, akkor ,meglepődnél. Meglepődnél rajta, hogy mennyire esendő. Te nem látsz mást rajta, csak azt amit rajtam: gőgöt és megvetést. Te nem ismersz minket, nem ismered az otthon színjátékát, s az igazat sem.
Tulajdonképpen meglephet, hogy itt látsz, talán magam is meglepődőm rajta. de a temetésre úgy sem jövök el, nem lennék jó váll akin bárki zokoghatna, nem lennék tökéletes, hisz a fejemet úgy sem bírnám leszegni, s talán a pap szövegét is pökhendin hallgatnám végig.
Lassan sétálok végig a sorok között, előre a holttest felé, aki magasztosan fekszik ott, fehéren, kimeredve, lehunyt szemmel, karba font kézzel, mintha a halála tökéletesebb lenne, mint az élete, mintha lenne bármi jelentősége annak, hogy ujjai alá fűzték a pálcát. Hiszen meghalt, nem használja többé, s ha a túlvilágon szüksége van rá, az már rég rossz.
Melléd térdelek, a vállunk összeér, s én feléd pillantok mielőtt néma tiszteletre hajtanám a fejemet.
Nem tudom miért jöttem el. Lehet, hogy miattad.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
60
▽ Reagok :
48
▽ Kor :
18
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Hétf. 29 Jan. - 16:53

Én nem miattad jöttem el.
Azért járok ide, mert csend van. Azért járok ide, mert ide követhettek. Azért járok ide, hogy megerősítsem a saját hallgatásom, a saját türelmem, a saját kitartásom. Azért, hogy számot vessek – persze nem vele, ott az oltár felett, a mi fajtánk nem igazán gondol vele, nem igazán hisz, vagy ha hisz is, bizonyára egészen más dolgokban. És ti is mind más dolgokban hisztek, mint én. De jól van ez így. Szükségem van rá, hogy így legyen.
Szükségem van rá, hogy látszólag ismerjétek a szeszélyeimet. Már megint egy furcsa szokás – láttam Medát, tea után, a templom felé caplatott. Ez most új, mostanában ezt csinálja, most meg ez a temetés is, minek kell odamenni? Ráadásul egyedül, talán ezt mégsem kéne. Nem értem, nem értem, mi lehet annak a lánynak a fejében. Nem akarom, hogy tudjátok, de szükségem van rá, hogy néha, olykor, valakit elkezdjen annyira idegesíteni, hogy kövessen, hogy tudni akarjon, hogy kicsikarhasson valami választ, és akkor a válaszom unalmas lesz, lényegtelen, ostoba, gyerekes, és elaltatja a gyanakvásotokat, hogy aztán azokra a szeszélyekre pazaroljam magam, melyet nem engedhetek át senkinek.
Nem vagyok okosabb nálatok.
Kétségtelen, sosem voltam, és jobb sem vagyok, vagy kevésbé önző, én csak türelmes vagyok, türelmes, és kitartó, és sokkal óvatosabb annál, semhogy hibázzak, sokkal óvatosabb annál, semhogy hülyeséget csináljak, vagy a saját büszkeségem oltárán kelljen áldoznom, vagy ne bírnám ki olykor a saját szívem törését, ha kell.
Én tudok várni. Te vajon tudsz várni? Tudsz várni a húgomra? Tudsz jobb lenni önmagadnál? Nem kérdezlek meg, illetlenség lenne most megszólalni, talán illetlenség az is, hogy itt vagyunk, te, de én is, épp csak megrebbenek, ahogy közel jössz, közelebb, mint szeretném, és csak a szemem sarkából nyugtázom érthetetlen jelenléted. Legalább a szertartást illene kivárni úgy, ahogy azt szokás.

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
67
▽ Reagok :
58
▽ Avatar :
Nels Visser

»
» Kedd 30 Jan. - 13:06

Melléd érve, letérdelek, s néma imára hajtom a fejemet, s imám tényleg néma. Nem gondolok semmire, nem gondolok az illatra ami felőled árad, nem gondolok a halottra aki messzebb jár, nem gondolok a húgodra, ki messze jár, s nem más nekem mint egy árny, akiről néha elhiszem, hogy létezik, néha pedig hosszan felejtem, nem gondolok a taláromra, ami a bal oldalamnál a nyakamat birizgálja, s amitől sebessé tudnám vakarni, nem gondolok a sebekre, amik az arcomat szegik:  a harapásnyom a jobb pofámon, az apró hegek, melyek végigkereteznek, akár egy ráma a szép festményt, nem gondolok Lily Evansra aki a pincémben senyved, s aki megajándékozott ezen emlékekkel, nem gondolok az otthonra, ami egyedül áll, s nem gondolok rád, akihez túl közel vagyok, s a vállunk össze ér.
Csak némán hajtom le a fejemet, s behunyt szemmel mindenemet a halottnak adom, hosszan, némán, beburkolózva. hazug köntösbe bújva, mintha érdekelne, mintha bármelyikünk nem csak magamutogatásból jelent volna meg, mintha téged egyáltalán érdekelne, s nekem közöm lenne hozzá.
Némák vagyunk akár a némakacsák, akik a folyó vizén úsznak el, s soha nem térnek vissza.
Némák vagyunk, pedig az atya idegen szókat suttog, s pálcája fényesőt ereszt meg.
Hosszan tartom csukva a szememet, s késztetést sem érzek, hogy felpillantva rácsodálkozzak, megvessem a szertartást, s mindazokat akik zokognak, akik elnyűtt képpel hisznek a szemfényvesztésnek.
Felállok, s ezt is oly méltósággal, oly egyszerű fölénnyel, hogy többen pillantanak ide, mint kellene, s neked nyújtom a karomat, fogd meg, s gyere velem, nem kérlek, még a szemem sem könyörög, csak várok, türelmesen, méltósággal s tisztelettel. Talán nem feléd, talán nem is a halott felé, s nem is a húgod iránt. Magamat tisztelem.
- Meglep, hogy itt találom. -
Hangom nem hangosabb, mint ami a füledhez alig jut el, s suttogásnak sem lehet mondani, nem pusmogás, csak egy kegyetlen árny, egy parazita ami a fülkagylódba fészkeli magát, hogy a dobhártyádat is átrágja.

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
60
▽ Reagok :
48
▽ Kor :
18
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Hétf. 5 Feb. - 19:51

Behunyom a szemem - elrejtőzöm előled. Elrejtőzöm előled is. De nem kulcsolom imára a kezem, mint te. És nincsenek fohászok, sem könnyek a szívemben, nem úgy, mint a halott családtagjainak szívében, én csak csend vagyok, egy falatnyi fehér folt, egy villanó megbánás, egy reszketeg sóhaj, félelemből született, hogy minden, amik vagyunk, egyszer majd ezzé lesz. Semmivé lesz.
Mi pedig tudjuk, mindig tudtuk, mégsem vagyunk képesek egyszerűen csak megadni magunkat az enyészetnek. Minden harcunkat, minden fájdalmunkat, minden veszteségünket voltaképpen magunknak köszönhetjük. Én pedig kis híján belezuhanok a cinikusok kiábrándultan sötét szakadékába ezen az egyszerű hétköznapon.
Ironikus, hogy épp te bukkanj fel, épp te zökkents ki a realitás fekete-fehéréből. Épp te zökkenj a vállamhoz, amikor véletlenül sem számítottam volna rád. Csukott szemhéjamon miértek dorombolnak, és áttetszik rajta a pálca fényesője. Én pedig tudom, hogy nem kötelező a te szabályaid szerint játszanom.
De érzem, hogy mozdulsz, megvárom az utolsó, elhaló szavakat, csak a sóhajok, csak a csendes zokogás vegyül az éteri, szent csendbe, de mintha hallanám a talárod anyagának minden rezdülését, erőszakosan táncolva a valóságom peremén, hát kénytelen vagyok rád nézni, kénytelen vagyok érezni a sürgetést, kénytelen vagyok látni a felém nyújtott kezedet, de nem vagyok kénytelen elfogadni. Lassan állok fel, elsimítom a szoknyám, kényes mozdulattal söpröm át a hajam a vállam mögé, és elindulok, persze, megyek veled, de mégsem egészen, mert előbb elhúzódok, semhogy utánam nyúlhatnál, néma főhajtással teszem tiszteletem azok előtt, akik most a nyitott koporsó mellett állnak, és aztán indulok csak veled kifele - és nem azért, mert ezt akarom, csak azért, mert semmi szükség arra, hogy zavarjuk a gyászolókat. Akármit gondolunk is róluk, akármit is gondolunk a halottról, ezt az időt senki sem érdemli meg, hogy elrabolják tőle.
Távolodva a padsorok végtelenje mellett kifelé nem felelek a kérdésedre, nem adok számot. Oldalra pillantok, leplezetlenül megnézlek magamnak, a nyakadat kissé kidörzsölte a talár, az arcodat mintha macskák rágták volna, és nekem össze kell préselnem egy pillanatra az ajkamat, nehogy valami elégtételét véljem felfedezni a sorsnak - Engem pedig meglep, hogy ilyen megviseltnek látom - még udvarias is lehetnék, hát nem igaz? De nincs bennem semmi aggodalom, száraz vagyok, csendes és nyugodt, és arra gondolok, hogy nem tudsz rólam semmit, és én is épp csak annyit rólad, mint elnagyolt árnyékról, melyet csak a húgomról látok visszatükröződni, hiába a közös iskolai évek - hiszen már magázódunk egyébként is, és felnőttek vagyunk, ugye?
Vagy nem.
- De felteszem, nem miattam jött.

Sponsored content
i'm up to no good

»
»

take me to church

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére