» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
88
25
19
25
20
18
31
17
3
3
5
5
5
264
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Dorcas & Avery prof.
Today at 10:39
• • • • • • • • • • • • • •
Dorcas M. Meadowes
fucked up night - jo & jim
Today at 0:14
Jim L. Gallagher
Nem olyan biztos hogy követned kellene!
Today at 0:13
Charlotte Avery
Charlotte & Richard
Yesterday at 23:55
Charlotte Avery
Cataleya & Eric
Yesterday at 23:05
Cataleya Nazario
Játszótárs kereső
Yesterday at 22:10
Alistair Crannach
Running up that hill
Yesterday at 21:39
Deena Shacklebolt
Hiányzásnapló
Yesterday at 20:41
Marie A. Marlowe
Mr. Avery && Marie
Yesterday at 20:36
Marie A. Marlowe
we're blood brothers
Yesterday at 20:22
Jim L. Gallagher
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

something mysterious is coming

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
34
▽ Reagok :
31
▽ Kor :
17

»
» Szomb. 23 Dec. - 1:46

Van olyan, amikor az ember felkészül azokra a napokra, amikor kockáztat, pont akkor, amikor nem kéne. Vannak olyan napok is, amikor az ember fia semmit nem akar tenni. Viszont vannak olyan napok, amikor csak nyugodtan elmennél meglátogatni a barátnődet, és máris kalamajkába keveredsz. Basszus, hogy én ezt miért nem tudom soha megúszni? Eh, lehet hogy vonzom a bajt.
- Hé, te nem az a Cox gyerek vagy? – szegezik nekem a kérdést, és egy nyomó dolgot a torkomnak. Szerencsére az alaknak a varázspálcája az, és nem a perverzebbik fajtából. Ezzel csak megölni tud, az pedig nem olyan szörnyű, mintha megerőszakolna. Történhetne rosszabb is. Elfelejthettem volna Mystique születésnapját, vagy nem vehettem volna neki semmit karácsonyra, vagy a hónapforduló nem jutott volna eszembe. Annál nincsen semmi rosszabb, mint amikor elfelejted a barátnődnek a valamijét. Vagy valami olyan dolgot, ami a barátnőhöz kapcsolódik. Egek.
- Őőőő… Valami olyasmi. Mit szeretnél? – teszem fel a kérdést, mialatt kezem az ő kezére csúszik, hogy el tudjam tolni magamtól a pálcáját. – Jobb, ha ezt egy picit távolabb tesszük a nyakamtól. Egyrészt, amíg nem tudom mit szeretnél, nem túl bizalomgerjesztő ez a cucc itt a nyakamnál. Lehet, hogy nem leszek annyira segítőkész, ha ez itt marad. Másrészt pedig: éppen a barátnőmhöz igyekszem pajtás… - itt nyelek egyet, ahogy tekintetem és arckifejezésem is változik a könnyednek vélhetőről a komolyra. Szemeim megvillannak. – Aki nagyon morcos lesz, ha ismét elkésem. Tudod, egy kicsit amnéziás, én pedig egy kicsit paranoiás. Neki jobb, elmondhatom, hogy kihúztam a gyomrodat a szádon. Nem fog rá emlékezni. Neked pedig rossza… - elhallgatok, ahogy megpillantom a sarkon befordulni az ismerős hajzuhatagot.
Már sokat javult az állapota, és ennek csak igazán örülni tudok. Nem tudom, hogy mi lenne velem, ha még mindig semmire nem emlékezne. Valószínűleg az, hogy egy darabig azt hitte, hogy vérfarkas lesz belőlem, valamit elővett az agyából. Vagy csak úgy random kezdett emlékezni, fogalmam sincs. Ahogy közelebb ér Mystique, úgy csúszik a kezem a pálcámra, majd szegezem a velem még mindig szemben álló mellkasának. Elmosolyodok. – Figyelj, nem akarok bajt. Menj szépen el, amíg teheted. Szemrebbenés nélkül végzek veled, és nem fogod élvezni, mert lassú lesz. – mosolyom ahogy jött, úgy el is ment. Tekintetem üres, ahogy érzem enged a szorítás. Végül ellépek az idegentől, és megveregetem a vállát. – Okos fiú. És most, ha nem bánod… - elindulok a felém közeledő lányhoz.
- Rég láttuk egymást, Mystique. – mosolyodok el, ahogy megállok előtte. Mögöttem az idegen még mindig nem tűnt el, viszont egyelőre nem foglalkozok vele. Csak a velem szemben álló lánnyal.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Hozzászólások :
12
▽ Reagok :
8
▽ Kor :
16
▽ Avatar :
❃ Kaya Scodelario

»
» Szomb. 30 Dec. - 17:16
Egyet jobbra, egyet balra. A kikövezett járda mintha tánctér lenne most előttem. A jól ismert utak semmi rejtéjt nem jelentenek már nekem. Az utóbbi évben amikor itthon voltam nem mondhatnám, hogy túl sok jó dologba keveredtem. Haragszom a világra, amiért ezt tette velem és a családommal. Haragszom mindenkire, aki megpróbált segíteni és aztán feladta. Most úgy érzem, megint egyedül maradtam, de igazából, ha jobban átgondolom ennek nincs túl sok viszonyítási alapja. De nem gondolkodom. Nincs értelme, úgysem emlékszem sok lényeges dologra.
Az első találkozásunk az emlékeim elvesztése után Judasszal túl érzelmes, túl gyenge volt. Később erősödtem és némi emlékfoszlány vissza is tért, de aztán rájöttem, inkább szerzek újakat, minthogy egyfolytában csak azon gyötörjem magamat, ami már elmúlt és nincs meg az emlékeimben. A naplóm ugyan sokat segített de már nem írom többet, már nincs miért írnom. Azt a régi lány tette, aki még félt a saját házában is pár lépést tenni előre mert megszólták. Ez a lány, már foggal körömmel kűzd azért, hogy legyenek ellenségei és hogy megmutassa, nem egy gyenge sárvérű, nincs miért bántani.
A cigit meggyújtom, majd jólesően beleszívok miközben közeledek Judas és az ismeretlen felé. Összevont szemöldökkel figyelem a jelenetet, majd megállok egészen közel hozzájuk és végignézek a fiún. Elmosolyodom. Kedvesen de mégis oly sejtelmesen.
- Rég, bizony. - Eldobom a cigimet, majd egy apró csókot lehelek a fiú arcára, és ellépek mellette. Az idegen elé állok, ő látom végigmér, meg is értem, rövid ruhám, necc harisnyám és bakancsom elég érdekes látványt nyújt, de összképben mégis olyan dögösnek érzem.
- Van valami problémád esetleg? Nyugodtan elmondhatod, elvégre, mit is tenne veled egy egyszerű csaj? - Megállok közte és Judas között, majd tekintetemet ismét a régen látott pasimra emelem. - Szóval, most ez az idegen tartott fel... mi a problémája veled bébi? Gyorsan rendezzétel el, akarok végre egy normális napot veled, ha már végre itt vagy. - Hangom kissé gúnyos, de ez még elnézendő, a mosoly miatt legalábbis biztosan, ami minden érzelmemet az arcomra vetít.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

something mysterious is coming

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal