» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
88
25
19
25
20
18
31
17
3
3
5
5
5
264
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Dorcas & Avery prof.
Today at 10:39
• • • • • • • • • • • • • •
Dorcas M. Meadowes
fucked up night - jo & jim
Today at 0:14
Jim L. Gallagher
Nem olyan biztos hogy követned kellene!
Today at 0:13
Charlotte Avery
Charlotte & Richard
Yesterday at 23:55
Charlotte Avery
Cataleya & Eric
Yesterday at 23:05
Cataleya Nazario
Játszótárs kereső
Yesterday at 22:10
Alistair Crannach
Running up that hill
Yesterday at 21:39
Deena Shacklebolt
Hiányzásnapló
Yesterday at 20:41
Marie A. Marlowe
Mr. Avery && Marie
Yesterday at 20:36
Marie A. Marlowe
we're blood brothers
Yesterday at 20:22
Jim L. Gallagher
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Mint rozmaring a jó földben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
5
▽ Reagok :
3
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nicole Kidman

»
» Szer. 27 Dec. - 22:39
Deena & Rachel

Újfent keresztülestem a macskán, lassan hozzá kéne szoknom. Mindig láb alatt van az a piszok, fennkölten billeg ide-oda, mint egy király, aki hideg, kék szemekkel követeli alattvalói csodálatát, s ha netán elfelejtenéd reá vetni becses tekinteted, bűntetésül a porba kényszerít. Megtorolni mégsem volt  szívem e nemes gesztust, inkább ölembe vontam és cirógatni kezdem, ahogy a gyerekeimmel is tettem volna, ha itt lettek volna.
- Gyere, Castor, dolgunk van! – ütögettem meg termetes hátsóját és feltápászkodtam a földről. Szerencsére még nem vagyok abban a korban, hogy össze-vissza törjenek a csontjaim egy-egy eséstől, de azért az a közel fél évszázados csípőm így is előszeretettel öltötte fel kékeszöld, lila ruháját minden egyes alkalommal.
Már egy ideje beesteledett, de tudtam, hogy Robert csak órák múlva fog hazaérni, így el kellett foglalnom magamat és nyávogó őfelségét valami hasznossal. Magamra öltöttem hát borostyánszín szövetkabátomat, a jó meleg, fekete csizmámat és egy nagy zsákot megpakolva kicaplattam kis családom ligetéhez, hogy minden évi rituálémat idén is elvégezhessem. Amikor lehullik az első hó és beköszönt a téli fagy, mindig „felöltöztetem” a gyerekeim fáját, nehogy megfázzanak. Sosem jöttem rá, hogy a vérükhöz kötött fák csak az ő állapotukat jelzik-e vagy ez a varázslat fordítva is működik?! A biztonság kedvéért mindig bebugyolálom a fákat is, nehogy megfázzanak és ezáltal a porontyaim is lebetegedjenek. „Hóbortos, fura asszony ez a Mrs. McGonagall” mondják sokan és nem csak mugli ismerőseim. Nem értem miért baj az, ha valaki biztosra akar menni egy dologban?
- Nnna! – dobtam le a zsákot és munkához láttam. – Ez a piros sál jól fog állni Yvesnek.... Nem! Inkább a Moiráé legyen! – és arrébb léptem néhányat a friss, ropogó hóban. Amikor felkötöttem a meleg sálat a csinos fára, megláttam őt, a sötétből kibontakozó árnyat és majdnem annyira megijedtem, mint  Castor, aki fenyegetőn borzolta fel hosszú szőrét és kieresztett karmokkal készen állt a kegyetlen támadásra.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Mint rozmaring a jó földben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Fushidara Ikazuchi
» Szópárbaj, okosabb vagy mint egy ötödikes?