» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
93
20
10
20
10
11
27
16
2
7
5
5
27
253
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans

FRPG.hu toplista
Friss posztok
pergamentekercseink

Ilvermorny FRPG
Today at 0:05
• • • • • • • • • • • • • •
Vendég
Aktivitás ellenőrzés
Yesterday at 20:32
Takeo Nakahara
There's no escape - Takeo & Koujaku
Yesterday at 20:29
Takeo Nakahara
Mistakes are the portals of discovery
Yesterday at 16:35
Fabian Prewett
Deranged Delicacies
Yesterday at 4:11
Merel Everfen
Hiányoztam? - Ruru & Sho
Yesterday at 3:04
Fujisaki Hikaru
Hírek
Szer. 20 Jún. - 0:08
Robert Blynberch
Házpontok
Kedd 19 Jún. - 22:44
Robert Blynberch
Sweet Brotherhood
Kedd 19 Jún. - 21:17
Alec Silverlake
szemeit urára kérdve függesztette
Kedd 19 Jún. - 20:47
Frank Longbottom
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Nincs

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Hozzászólások :
360
▽ Reagok :
305
▽ Kor :
17
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 5 Jan. - 16:38

Clyde Foster

Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

21-25

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Dumbledore

Play by:

Brant Daugherty

Ők várják:

Én, meg talán Shane, de őt ignoráld Rolling Eyes

Hát nem is tudom, hogy hol kezdjem el, jelenleg kicseszettül haragszom rád.. Miután előkerültem a Mágiaügyi Minisztérium kiakart hallgatni, többet próbáltak rájönni, hogy mi történhetett, de én hallgattam, nem válaszoltam. Tudtam, hogy ha az öreg Zabini ellen vallok én húzom a rövidebbet és ez két napig nagyon is ment, csendben voltam, nem válaszoltam a kérdésekre és próbáltam elszabadulni, de.. Megjelentél te. Ismerlek, te voltál a nagymenő félvér, aki a griffendélesek sztárja volt és mindeni oda volt érted, még a bátyám is.. nekem is szimpatikus voltál, talán én is neked, nem tudom megmondani igazán, de nem is érdekel.. Jelenleg leköt az, hogy beleturkáltál a fejemben.
Tudtam, hogy képes vagy a legilimenciára, csak azt nem, hogy felfogod rajtam használni. Egyik nap eldöntötted, hogy használni fogod és tudtad az igazságot, láttál mindent és most már.. ketten tudjuk mi történt velem. Persze gondoltam, hogy ebből nekem semmi jó sem fog származni.. Egy nappal később egy papírt nyomtál az orrom alá és azt mondtad, hogyha aláírom, akkor mehetek, nem foglalkoztam vele mi az, csak szabadulni akartam, gondoltam valami olyan, hogy "Magam felelősségére távozok". Aláírtam és mehettem.. Visszamehettem az iskolába. Bár sok kíváncsi szempár volt, többen is letámadtak azzal, hogy hol voltam, mi történt velem és én nem igazán válaszoltam.
Két nappal később, pedig egy bagoly érkezett.. A vallomásomról, hogy te.. mekkora egy szemét vagy. Részletesen leírtad, amit a fejemben láttál, mintha én írtam volna, mintha az én vallomás lenne és én buta aláírtam.. Egyszer meglátogattál, ordibálásban nem volt hiány, úgy beszéltem veled, mint egy kutyával.. Te pedig felháborodtál és most ott tartunk, hogy én mérgelődöm és félek Mr. Zabini haragjától.. Köszi seggfej, hogy még szarabbá tetted az eddig is szar életemet. az biztos, hogy én nem foglak felkeresni, de jössz egy kibaszott nagy bocsánatkéréssel.

// Pb-hez ragaszkodom, de tudunk róla beszélni Razz Hát igen, nagyon várom, név simán változtatható, csak írj, ha megérkeztél. nevetés Ja és nem.. ez nem egy ilyen villámszerelem, egyelőre jó lenne valaki, aki éreztetné Doris-szal, hogy nincs egyedül, hogy áll mellette valaki. nevetés Jellem és múlt teljesen rád bízva, csak ezeket szeretném megtartani, amiket leírtam.. És ha valami kialakul a játéktéren, attól nem zárkózom el :3 GYERE <3

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Clyde Foster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jane Foster /Foglalt/