Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Clyde Foster EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Clyde Foster EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Clyde Foster EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Clyde Foster EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Clyde Foster EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Clyde Foster EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Clyde Foster EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Clyde Foster EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Clyde Foster EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 5 Jan. - 16:38

Clyde Foster



Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

21-25

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Dumbledore

Play by:

Brant Daugherty

Ők várják:

Én, meg talán Shane, de őt ignoráld Rolling Eyes





Hát nem is tudom, hogy hol kezdjem el, jelenleg kicseszettül haragszom rád.. Miután előkerültem a Mágiaügyi Minisztérium kiakart hallgatni, többet próbáltak rájönni, hogy mi történhetett, de én hallgattam, nem válaszoltam. Tudtam, hogy ha az öreg Zabini ellen vallok én húzom a rövidebbet és ez két napig nagyon is ment, csendben voltam, nem válaszoltam a kérdésekre és próbáltam elszabadulni, de.. Megjelentél te. Ismerlek, te voltál a nagymenő félvér, aki a griffendélesek sztárja volt és mindeni oda volt érted, még a bátyám is.. nekem is szimpatikus voltál, talán én is neked, nem tudom megmondani igazán, de nem is érdekel.. Jelenleg leköt az, hogy beleturkáltál a fejemben.
Tudtam, hogy képes vagy a legilimenciára, csak azt nem, hogy felfogod rajtam használni. Egyik nap eldöntötted, hogy használni fogod és tudtad az igazságot, láttál mindent és most már.. ketten tudjuk mi történt velem. Persze gondoltam, hogy ebből nekem semmi jó sem fog származni.. Egy nappal később egy papírt nyomtál az orrom alá és azt mondtad, hogyha aláírom, akkor mehetek, nem foglalkoztam vele mi az, csak szabadulni akartam, gondoltam valami olyan, hogy "Magam felelősségére távozok". Aláírtam és mehettem.. Visszamehettem az iskolába. Bár sok kíváncsi szempár volt, többen is letámadtak azzal, hogy hol voltam, mi történt velem és én nem igazán válaszoltam.
Két nappal később, pedig egy bagoly érkezett.. A vallomásomról, hogy te.. mekkora egy szemét vagy. Részletesen leírtad, amit a fejemben láttál, mintha én írtam volna, mintha az én vallomás lenne és én buta aláírtam.. Egyszer meglátogattál, ordibálásban nem volt hiány, úgy beszéltem veled, mint egy kutyával.. Te pedig felháborodtál és most ott tartunk, hogy én mérgelődöm és félek Mr. Zabini haragjától.. Köszi seggfej, hogy még szarabbá tetted az eddig is szar életemet. az biztos, hogy én nem foglak felkeresni, de jössz egy kibaszott nagy bocsánatkéréssel.

// Pb-hez ragaszkodom, de tudunk róla beszélni Razz Hát igen, nagyon várom, név simán változtatható, csak írj, ha megérkeztél. nevetés Ja és nem.. ez nem egy ilyen villámszerelem, egyelőre jó lenne valaki, aki éreztetné Doris-szal, hogy nincs egyedül, hogy áll mellette valaki. nevetés Jellem és múlt teljesen rád bízva, csak ezeket szeretném megtartani, amiket leírtam.. És ha valami kialakul a játéktéren, attól nem zárkózom el :3 GYERE <3



Vissza az elejére Go down

Clyde Foster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Clyde Foster
» Clyde & Doris
» Theodore Foster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-