» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
88
25
19
25
20
18
31
17
3
3
5
5
5
264
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Dorcas & Avery prof.
Today at 10:39
• • • • • • • • • • • • • •
Dorcas M. Meadowes
fucked up night - jo & jim
Today at 0:14
Jim L. Gallagher
Nem olyan biztos hogy követned kellene!
Today at 0:13
Charlotte Avery
Charlotte & Richard
Yesterday at 23:55
Charlotte Avery
Cataleya & Eric
Yesterday at 23:05
Cataleya Nazario
Játszótárs kereső
Yesterday at 22:10
Alistair Crannach
Running up that hill
Yesterday at 21:39
Deena Shacklebolt
Hiányzásnapló
Yesterday at 20:41
Marie A. Marlowe
Mr. Avery && Marie
Yesterday at 20:36
Marie A. Marlowe
we're blood brothers
Yesterday at 20:22
Jim L. Gallagher
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Hozzászólások :
35
▽ Reagok :
30

»
» Szer. 10 Jan. - 22:30
Életemben eddig egyszer történt ilyen. Akkor. Pedig akármikor megtörténhet. Akármikor. És mégis mindig azt érzem, hogy nem történhet meg még egyszer. Emberek, most úgy láthattok, mint soha!

Látnátok, ha lenne itt egy árva lélek is ebben a sötét sikátorban. Még az utcai lámpáig sem jutottam el. Ironikus. Pont a fénysugár és a sötétség éles határánál estem háttal a falnak és csúsztam le egy pocsolya szélére. Ott ültem az aszfalton. Az egyik csizmám sarka ki volt törve, rövid farmernadrágom sárfoltokkal volt tele. Vékony blúzom szinte teljesen ketté volt szakítva, mintha csak egy mellény lenne és valójában melltartóban járkálnék az éjszakában, minnt egy k*rva.

Ott ültem a téglafal tövében. A mocskos kocsma zaja visszaverődött egyes testrészeim véraláfutásain. Vérzett a szemem alatt és véres volt a valamikor fehér cigaretta is a számban. Időnként letöröltem az ajkaim sarkán kibuggyanó alkoholos vért, mintha csak egy kis rongyos könnycsepp lett volna.

Beleszívtam a cigarettámba, kifújtam a füstöt. Nem csak a vér gördült lefele az arcomon, hanem könnyek is. Sírtam. Elejtettem a cigit. Belenyúltam a mellettem heverő, elszakadt hátizsákomba és kivettem még egy törött szálat, majd rágyújtottam. Mikor azonban a táskám felé fordultam, a lámpa által megvilágított pocsoláyban megláttam az arcom. Vörös volt a szemem. Nem a fehérje, hanem az íriszem. Csak egyetlen egyszer volt ilyen.

Ott ültem a sárban, szakadt ruhákban. Sírtam és remegtem. Minden porickám remegett. Féltem. És életemben másodszor...fáztam.
Vissza az elejére Go down
Online Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Hozzászólások :
21
▽ Reagok :
17
▽ Kor :
28

»
» Vas. 14 Jan. - 21:12

Amióta végeztem a Roxfortban és megkezdtem az új tanulmányaimat, mint Átoktörő, alig volt nyugodt pillanatom. Most viszont van pár nap pihenőm, amit próbálok úgy eltölteni, hogy ne kelljen semmilyen kinccsel vagy átokkal foglalkoznom. Éppen ezért is vagyok most Roxmortsban.
A legtöbb ismerősöm most valahol távol van, így nem kell a munkával törődnöm, nyugaton megihatok pár kört. Szóval sétálok a település utcáin és élvezem a nyugalmat. Valahol a távolban egy kutya ugat, az utcákon alig van pár ember. Éppen kikerülök egy nagyobb tócsát, amikor meglátok valakit az egyik sikátorban. Eleinte nem igazán akarom rávenni magam, hogy megnézzem ki az, hiszen tényleg csak pihenni szeretnék. Azonban az az átokverte kíváncsiságom most is győz. Így hát elindulok az illető irányába, majd a szemöldököm lassacskán magasabbra csusszan, amikor felismerem ki az. Végül megszaporázom a lépteimet és odasietek a lányhoz.
- Cat, veled meg mi történt? - kérdezem aggódva, majd leguggolok mellé.
- Engedd meg, hogy segítsek! - mondom, majd a kezemet nyújtom felé. - Menjünk innen valami nyugodtabb helyre, jó?
A kérdésem után óvatosan megérintem, majd próbálom felállítani a földről. Ha ellenkezne, akkor picit eltávolodom tőle és megvárom amíg összeszedi magát. Nem épp így terveztem a pihenést, de neki szívesen segítenék.
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Griffendél
▽ Hozzászólások :
35
▽ Reagok :
30

»
» Csüt. 18 Jan. - 20:33
Újabb cigaretta égett el a számban. Még egy kell, aztán még egy. Ha már alkohol nincs nálam... Újabb szálért fordultam a hátizsákom felé, mikor összerezzentem egy hangtól. Odanéztem, és a kék fiú volt. Nemár, ne most... Hátha elmegy, ha nem szólok hozzá. Elővettem egy cigarettát, majd a gyújtómért kezdtem turkálni, amikor éreztem, hogy megérint. Azzal a lendülettel arcon csaptam:
- Ne érj hozzám!! – kiáltottam rá halkan, a pulzusom az egekbe szökött, csak újra és újra kirázott a hideg. Tél van. És Cataleya fázik.
A pofon után odébb ment, de nem ment el. Majd el fog. Rá akartam gyújtani. Kattingattam az öngyújtót, de mikor úgy huszadjára sem csillant fel belőle egy aprócska szikra sem, teljes erőmből a vizes földhöz vágtam:
- A rohadt tetves életbe! – kiáltottam a mozdulat mellé. Az olcsó műanyag gyújtó pedig ripityára tört az aszfalton. Ironikus. Ez is. Az előbb felgyújtottam egy erőszakos rohadékot, lángok törnek fel a tenyeremből teljesen random, most meg nem tudok meggyújtani egy kib@szott cigarettát. Szép vagy, Cataleya...
- Tűnj már el!! – kiáltottam rá most már teljes torokból, és zokogásban törtem ki.

i'm up to no good

Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Hozzászólások :
21
▽ Reagok :
17
▽ Kor :
28

»
» Yesterday at 21:12
Próbáltam jó szándékkal közeledni felé, erre megüt. Nem mondanám hogy fáj, nem is igazán esik rosszul, de a kirohanása nem tetszik. Én csak segíteni próbálok, erre pedig ez a hála. Azonban nem tágítok, kicsit távolabb lépek tőle, de azért maradok.
Figyelem ahogy Cat dühöng és a cigivel szerencsétlenkedik. Már-már komikus a helyzet, de inkább nem teszek neki megjegyzéseket, csupán megcsóválom a fejem. Azonban hirtelen újabb kirohanás következik, ráadásul újra én vagyok a célpontja. Ekkor már elkomorodom, előveszem a pálcámat, majd suhintok egyet vele. A varázslatom azonnal működésbe lép: a lány a levegőbe emelkedik és most már szinte áll előttem. A telekinézist nem szüntetem meg, hagyom hogy lebegjen előttem, így nem igazán tud ellenkezni.
- Na idefigyelj! - szólalok meg komoran. - Én csak segíteni szeretnék, szóval elmondod, mi bajod van, vagy tovább játszod ezt a rinyapicsa szerepet? A dohányzásról meg leszokhatnál, nem túl jó szokás!
Próbálok kissé szigorúan ránézni, miközben azt várom, hogy válaszoljon. Alaposan megnézem magamnak, főleg, hogy így tehetetlenül nem is igazán tud ez ellen mit tenni.
- Figyelj, elég fáradt vagyok. A pihenőnapjaimat nem azzal akarom törni, hogy kiskutyaként próbálok valakinek a kedvében járni. Szóval, elárulod mi a bajod, vagy takarodjak innen és hagyjam, hogy itt szerencsétlenkedj a sikátorban?
Kissé felhúzom az orromat, így láthatja, most én is duzzogok. Majd meglátjuk ki bírja tovább. Viszont ha tényleg azt akarja hogy lelépjek, akkor itt hagyom. Én nem fogok ugrálni utána...

i'm up to no good

Griffendél
▽ Hozzászólások :
35
▽ Reagok :
30

»
» Yesterday at 21:39
Eleinte még próbáltam elfojtani a zokogásomat. Csak egyedül akartam maradni, és megdögleni. Kábé. De nem ment el. Helyette olyat tett, ami azt hiszem, végleg megtört. Nem hagyott ott szenvedni, nem ám. Kínzott tovább. A levegőbe emelt valami k*rva varázslattal. A pánikrohamom, azt hiszem, a csúcspontjára ért. Hangosan zokogtam, ömlöttek a könnyeim. Egész testem remegett, a korábbi ütések és sérülések sajogtak, égett a bőröm a fájdalomtól. Nem akartam megszólalni, csak bele-beletöröltem az arcomon a könnyáradatba, amely vércseppekkel vegyült. Sós könnyem csípte az arcomon ejtett sebeket, de nem éreztem. Amit éreztem, az a hideg volt és a félelem.
- Ne bánts – motyogtam torz, zokogó hangon. – Tegyél le... Kérlek... Ne bánts – amikor megjött, akkor is alja állapotban voltam, de a morgása után még rosszabb érzés is jött. De csak nem engedett el...
- Én csak... – alig tudtam két szónál többet kinyögni a sírás okozta köhögésnek és a remegésnek köszönhetően. – Én csak el akartam szívni egy k*rva cigit – megpróbáltam valamit mondani, de teljesen zavaros volt a fejem. Nem igazán láttam ki a sötét felhők közül. – És két férfi...két férfi lefogott és... Nagyon félek – nyögtem halkan, majd ismét letöröltem egy kis kibuggyanó vért a szám sarkából.

i'm up to no good

Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Hozzászólások :
21
▽ Reagok :
17
▽ Kor :
28

»
» Yesterday at 21:56
Azt hiszem sikerült megtörni a lányt. Félig meddig ezt szerettem volna... feltörni a páncélt, amit maga köré vont. Így most már tényleg segíthetek rajta. Nem figyelem sokáig a zokogását, inkább közelebb lépek hozzá, majd megszüntetem a varázslatot. Ezt követően viszont nem hagyom, hogy a földre essen, helyette magamhoz ölelem és halkan a fülébe suttogok.
- Majd én segítek - mondom. - Menjünk egy nyugodtabb helyre, rendben? Bérelek egy szobát innen nem is olyan messze. Ha gondolod, le is fürödhetsz. A ruhádat pedig megpróbálom majd varázslattal helyrehozni. Ehhez mondjuk nem igazán értek, de nálam csak pasi ruhát találsz.
Ezután ha benne van, akkor segítek neki összeszedni a holmiját. Ráadásul most még annyira lovagias is leszek, hogy a taláromat is oda adom neki, így ha valaki meglátná, akkor nem látna túl sokat a rongyos ruháiból.

i'm up to no good

Griffendél
▽ Hozzászólások :
35
▽ Reagok :
30

»
» Yesterday at 22:09
Lassan kezdtem elveszíteni a józan eszemet is. Nem mintha eddig józan lettem volna, de egyre jobban fájt a fejem, és egyre kevésbé fogtam fel, ami körülöttem történik. A félig-meddig vallomásnak mondható nyöszörgésem után a következő dolog, amit felfogtam, az a melegség volt, ami körülölelt. Mivel alig volt rajtam ruha és még azt is elszakították, ezért jól esett a fiú érintése, de ugyanakkor csak még jobban sajgott tőle minden egyes karcolás és sérülés. Miközben suttogott nekem, még mindig sírtam, de már kicsit enyhébben. Levegőért kapkodtam, pedig nem akartam többé levegőt venni. Nem akarok többet szenvedni.
Amikor felajánlotta, hogy elvisz egy csendesnek és melegnek hangzó helyre, igyekeztem bólogatni valahogy, csak nagyon fájt minden mozdulat. Szorítottam a kabátját, amibe belekapaszkodtam, amikor letett a földre és átölelt. Valószínűleg össze is koszoltam és véreztem, de ő most mégis az én ruháim miatt aggódott. Volt benne valami, hiszen két kezemen meg tudom számolni, hány ruhadarabom van összesen. Bezony. Ha Dumbledore nem lett volna, már csóró alkoholista hajléktalan lennék.

i'm up to no good

Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Hozzászólások :
21
▽ Reagok :
17
▽ Kor :
28

»
» Yesterday at 22:38
A lány eléggé összetört, mind testileg, mind lelkileg. Sajnos nem vagyok egy szakember ilyen területen, szóval tényleg csak azt teszem, amit az ösztöneim súgnak. Azonban van egy másik ösztön is, ami ébredezni kezd bennem. A fenevad megérezte a vérszagot és most szeretné levetni az álom láncait. Így hát igen csak össze kell szednem magam, nehogy valami butaságot csináljak.
Miután összeszedjük Cat holmiját, a vállára vetem a taláromat és elkísérem a roxmortsi otthonomba. Mivel eléggé kiszámíthatatlan manapság a varázslóvilág, próbálok a lehető legközelebb lenni a Roxforthoz. Úgy érzem, ott mindig biztonságban lehetek. Éppen ezért bérbe vettem egy rokonom házikóját, aki jelenleg külföldön tartózkodik.
Amikor megérkezünk, óvatosan betessékelem a lányt az ajtón, majd a nappaliba viszem és leültetem az egyik fotelba. Ezután csettintek egyet, mire megjelenik a házimanóm.
- Üdvözlöm Dragneel úrfi! - köszönt azonnal, amikor meglát, majd Cat-re néz. - Látom vendéget hozott. Szolgálhatok egy itallal, vagy esetleg valami mással?
A manó eléggé unottan beszél, látszik rajta, hogy nincs túl sok kedve a szolgálatát teljesíteni. Az az igazság, hogy nekem sincs sok kedvem ahhoz, hogy körülöttünk mászkáljon, így hát csak egy egyszerű parancsot adok ki neki.
- Készíts fürdővizet Sluagh, más szolgálatra most nincs szükségem.
A manó erre meghajol, majd elindul a fürdő irányába.
- Hozhatok valamit inni? - kérdezem a lánytól. - A fürdővíz hamarosan kész lesz, addig majd nézek valami kencét a sebeidre.

i'm up to no good

Griffendél
▽ Hozzászólások :
35
▽ Reagok :
30

»
» Yesterday at 23:05
Ahogy mentünk végig az utcán, minden lépés sokként érte a testem. Már nemcsak a fizikai fájdalom és a kimerültség lett úrrá rajtamon, hanem a belső gyötrődés is. Nem tudnám visszaidézni az utat, amin végigvezetett. Egy-egy lépésnél összecsuklottak remegő térdeim, de mindig elkapott, amikor összeestem volna. Meglepően erősen és biztosan tartott. Pedig az előbb varázspálca kellett, hogy megmozdítson...
Amikor beértünk a kis lakásába, összerezzentem a vékony hangtól, ami megszólalt odabent. Csak egy házimanó volt, azt hiszem, vagy mi a fene. Egyszer láttam egyet élőben, de csak idegesítő vakarcsok, amik még vissza is pofáznak. Beléptünk a nappaliba és odakísért egy fotelhoz. Lassan beleültem és lábaimat felhúzva összekuporodtam a két karfa között, talárját pedig az orromig behúztam. Eric (azt hiszem, így hívják...) elküldte a vakarcsot a fürdőbe, aztán hozzám szólt. Először csak bámultam magam elé halkan, reflexszerűen szipogva, majd rá emeltem a tekintetem.
- Kaphatok vizet? – nyöszörgök válaszképpen, de aztán rögtön meg is bánom, hogy vizet kértem alkohol helyett. Hát már mindegy. Így legalább nem fogok megfulladni a fürdőkádban hulla részegen. Bár fürdeni még annyira sem szeretnék, mint vizet inni. A forró víz már-már marja a nyílt sebeket.

Sponsored content
i'm up to no good

»
»

Cataleya & Eric

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal