Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Család, barátok, mindenki EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Család, barátok, mindenki EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Család, barátok, mindenki EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Család, barátok, mindenki EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Család, barátok, mindenki EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Család, barátok, mindenki EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Család, barátok, mindenki EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Család, barátok, mindenki EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Család, barátok, mindenki EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Család, barátok, mindenki



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Tori Zabini

Tori Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
Tashi Rodriguez

»
» Szomb. 27 Jan. - 12:00

Lester Jerome Steward



Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

22-29

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Semleges vagy Dumbledore

Play by:

Ian Somerhalder, Paul Wesley, Daniel Gillies

Ők várják:

éééén, meg ha bárki más megérkezik a branccsból





Férj és feleség vagyunk. Írországban élsz, pontosabban szólva éltünk. Tavaly házasodtunk össze, miután pár éve megismerkedtünk. Félvér vagy, van olyan testvéred, aki kvibli és pont abba az általános iskolába jár, ahol én tanítok. Megismerkedtünk, egymásba szerettünk. Te elfogadtál olyannak, amilyen vagyok, varázstalannak. Az sem zavart, hogy a családom aranyvérű, hiszen kitagadtak. Te úgy szeretsz, ahogyan vagyok, de a szüleim mindezt ellenzik. Nem volt nekik elég, hogy megfosztotta a családtól, a barátoktól, még téged is megpróbáltak megölni. De túlélted, fogalmam sincs hogyan, de túlélted és én megtaláltalak. Fogalmam sincs, hogy mit tehettek veled, de egyszer csak eltűntél a semmibe, a munkahelyeden azt mondták, baleseted volt és elvittek valahová, valószínűleg belehaltál. Én nem hagytam ennyiben és nyomozni kezdtem, megtaláltalak, de csak néha térsz magadhoz, mintha valami álomkór üldözne. Csak pár szót válthattunk, mielőtt ismét elválasztottak minket. Téged elvittek egy intézetbe, hogy meggyógyítsanak, egyszer meglátogathattalak, rövid időre, de hagytam neked egy levelet, amiben leírom, hogy mi történt veled. Mesélek benne a családom tetteiről, hogy a húgomék segíteni akarnak, de a szüleim továbbra sem fogadnak el, hogy a családod már úton van érted és én is várok rád. Ugye eljössz értem, mielőtt késő lesz?

So, szerelem, ami mindent kibír, de szívesen a megalkotóra bízom, hogy a történtek után Aldora után jönne-e. Előtte nagyon szerették egymást, Aldora most is szereti, de lássuk be, mindez az ő hibája, pontosabban szólva a családjáé. Nem tudhatod, hogy lesz-e nyugtotok, lehet fel sem épülsz már teljesen. A családod úton van, biztosan kiszabadítanak, de biztosan hallottad hírét, hogy engem ismét férjhez akarnak adni. A családod szeret engem, de valószínűleg félt is téged. Hogyan döntötök? Velem vagy nélkülem éled le a további életed? Kíváncsian várom, hogy a megalkotó mit lát majd bele! nevetés Én személy szerint örülnék, ha ez a szál folytatódna, de senkit nem akarnék belekényszeríteni, legyen meglepetés.  boldogsag

Amúgy, a családodról pár infó...
És ajánlom figyelmedbe az előtörténetemet is...







Karakter teljes neve



Csoport:

Mágiahasználók

Kor:

20-30

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Bármelyik

Play by:

Ian Somerhalder, Paul Wesley, Daniel Gillies, vagy bárki más, akire a megalkotó gondolt

Ők várják:

éééén, meg ha bárki más megérkezik a branccsból





Anyám téged nézett ki a férinak, aki majd eltűnteti a szégyenfoltot, ami a családunk nevén esett. Természetesen te nem tudsz róla, hogy én már egyszer megházasodtam, vagy talán kiderítetted? Azzal persze tisztában vagy, hogy kvibli vagyok, de mégis el akarsz venni. Talán te is tettél valamit, ami megsértette a családod büszkeségét és most ez a bűntetésed? Vagy csak őszintén sajnálsz engem és messze ellene vagy a tisztavérűségnek és Dumbledore pártját fogod te is? Titkok ezre leng körbe téged, csak anyám tud mindent, nekem semmit sem árult el rólad.

Elsősorban szeretném, ha Aldora Lester mellé kerülne vissza, így a kedves jegyes hoppon maradna, DE! Nem tudom, kit hoznának meg/be előbb, vagy egyáltalán Lestert hozza-e valaki, így az is lehetséges, hogy végül hozzá megy feleségül, hiszen senki nem lesz, aki az útjukba állna, Lester ki lesz írva a történetből valahogyan. Mindez attól függ, hogy ki ér ide előbb és persze a két usertől is, hogy melyikük ragaszkodna jobban Aldorához. nevetés Szóval, valaki legyen kedves lepjen meg ezzel a karakterrel, nagyon várom őt is az életembe!   Puszika  Vigyorex





A hozzászólást Aldora C. Steward összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 27 Jan. - 17:06-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Tori Zabini

Tori Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
Tashi Rodriguez

»
» Szomb. 27 Jan. - 12:30

Martha Slughorn(Gaunt)



Csoport:

Mágiahasználók(/Halálfaló)

Kor:

40-50

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort/Semleges

Play by:

Megalkotóra bízom

Ők várják:

éééén, meg ha bárki más megérkezik a branccsból





Az anyám vagy, még ha ezt legszívesebben le is tagadnád. Gaunt vagy, megrögzött aranyvér mániákus, így természetes volt számodra, hogy amikor kiderült, hogy kvibli vagyok, ellöktél magadtól. Nem szennyezhetem be a létezésemmel a nevedet, szerinted, így apámmal elküldtetek az írországi kúriánkba, hogy ott neveljen fel pár szolgáló és egy manó. Nem ismertél, fogalmad sem volt arról, hogy megházasodok, hiszen sohasem látogattál meg, számodra én már nem léteztem. Viszont, amikor kiderült, hogy megháztasodtam, és egy félvér nevéért eldobtam a Slughorn nevet, aki amúgy mugli szimpatizáns... Teljesen kikeltél magadból és úgy döntöttetek apámmal, hogy elteszitek láb alól, hiszen nem érhet titeket ekkora szégyen. Mi van, ha ezt meghallják az aranyvérű ismerőseitek? Pláne akkor lettél dühös rám, amikor nyomozni kezdtem és lebuktattalak titeket, még szerencse, hogy gazdagok vagytok és ismertek pár auror vezetőt, így eltusolhattátok az ügy azon részét, hogy ti tettétek. De akkor is fény derült rám, hogy létezem és, hogy valami történt Sloghurn-ék háza táján. El kellett ezt is tusolni, így kitaláltatok egy mesét, hogy mennyire beteg voltam, messze kellett élnem tőletek és mostanra sikerült kikúrálnotok. Bemutattatok a család ismert tagjainak, a család barátainak, mint szeretett elsőszülött lányotokat, Aldora Carreen Slughorn. Eltűntettétek a nyomait az előző házasságomnak, Lestert egy intézetbe küldtétek, hogy ott gyógyulgasson, de addig nem tervezitek onnét kiengedni, amíg nem találtok nekem valakit, akihez hozzámehetek és eltörölhetem a szégyent, amit okoztam. Vajon sikerül a tervetek?

Vezető egyéniség, a házasságukban is ő a domináns fél, a döntések java az ő fejéből pattan ki. Szigorú, kegyetlen nő, aki teljesen odavan két másik gyermekéért, a húgomért és az öcsémért. Még annak ellenére is, hogy ők harcolták ki, hogy láthassam Lestert és, hogy biztonságos körülmények között gyógyulhasson fel. Hisz benne, hogy sikerült eltaposnia őt és többé már nem kell aggódnia, hogy csak ki kell házasítania a megfelelő családba és a szégyenről senki sem fog tudni. Én viszont nem akarom, és ő is tudja jól, hogy kvibli vagyok, nehéz lesz olyan merész aranyvérűt találni, aki engem elvenne, de ő nagyon igyekszik. Mondd, kit néztél ki nekem? Kit kell lekoptatnom, kitől kell megszabadulnom? Persze, hogy nem árul el nekem semmit, csak rángatni próbál, mint valami bábot.

Kíváncsian várom, hogy a megalkotó mit hoz majd ki az ötletemből, miként alakítgatja tovább a hölgy személyiségét.  boldogsag








Erick Slughorn  



Csoport:

Mágiahasználók(/Halálfaló)

Kor:

40-50

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort/Semleges

Play by:

Megalkotóra bízom

Ők várják:

éééén, meg ha bárki más megérkezik a branccsból




Az apám vagy, és mint elsőszülött lányodat, szeretsz, de mégis letagadsz. Talán csak anyám akaratának hajtottál fejet, talán a büszkeséged vezetett erre a döntésre, de te tudom, hogy szerettél. Néha meglátogattál a húgommal, de az öcsémet már csak hallomásból ismerem. Őt, az igazi örökösödet sohasem mutattad be nekem. Féltél, hogy megfertőzöm, hogy valami rosszra tanítom? Sok éjszakát sírtam át miattatok, az egyedüllét rettenetesen fájdalmas volt és téged is ugyanúgy okollak érte, mind anyámat. Ahogyan Lester meggyilkolásának kísérletéért is. Megvetlek, és biztos vagyok benne, hogy ez fáj neked. Te hajtottál fejet a testvéreim akaratának, miszerint ha már ilyen szörnyűséget tettetek, vezekeljetek. Te vitted el Lestert az intézménybe és te vagy az, aki mindig beszámol a jelenlegi helyzetéről. Viszont te sem engeded, hogy vele maradjak. Ugyanúgy, mint anyám, ellenzed, hogy bárki ilyenhez hozzámenjek, annyiból vagy csak jobb, hogy nem akarsz újabb házasságba kényszeríteni. Te csak azt szeretted volna, hogy ne terjedjen semmilyen pletyka, ezért mutattál be a családnak, barátoknak, de nem mondtál nemet anyám ötletére. Biztos vagyok benne, hogy látsz benne valami lehetőséget, csak azt nem tudom, hogy értem, vagy magadért teszed...

Gyengébb jellem, könnyen behódol, de nem egy papucs. Inkább csak határozatlansága miatt tartja Charis a gyeplőt. Valószínűleg ezt szereti feleségében a leginkább. Mindig is békés volt a házasságuk, szereti gyermekeit, de a nyomás rajta is rajta van. A család nevén nem eshet folt, így áldozatot hoz. De meddig akarja még szenvedtetni a lányát? Képesek lesznek rá hatni a szép szavak, vagy továbbra is a felesége pártját fogja? Kíváncsian várom a megalkotó véleményét erről a karakterről! nevetés Örlődik, sokat gondolkodik, egyszerre kétfelé kell szakadnia a szívének, már alig várom a játékainkat!  örülőőő



A hozzászólást Aldora C. Steward összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 27 Jan. - 21:19-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Tori Zabini

Tori Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
Tashi Rodriguez

»
» Szomb. 27 Jan. - 12:50

____ Slughorn



Csoport:

Valamelyik roxforti ház/Mágiahasználó

Kor:

16-20

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Dumbledore/Semleges vagy

Play by:

Victoria Justice (csak, mert hasonlítanak kicsit), de bárki más is lehet

Ők várják:

éééén, meg ha bárki más megérkezik a branccsból





A húgom vagy, a család másodszülött gyermeke. Mi még játszottunk együtt otthon, emlékezhetsz rá. Amikor csak úgy eltűntem, te akkor még csak éppen elmúltál 5, akkor annyit mondtak neked, hogy el kellett utaznom. Viszont, ahogyan felnőttél, rájöttél magad is, hogy miért kellett ott hagynom titeket. Sajnáltál, valószínűleg szerettél, hiszen apával folyamatosan látogattatok, valamint leveleztünk is titokban. Egy ilyen levelemben meséltem neked Lesterről, de a házasságunkat nem említettem, tudtam, hogy rossz vége lesz, ha kiderül. Az egyik ilyen levél véletlenül a szüleink kezébe került. Biztosan a bűntudatod is részt vett abban, hogy annyira erőltetted Lester kezelését és biztonságba helyezését. Rád nem haragszom, téged szeretlek, de annyira nem engedik, hogy együtt legyünk. Valószínűleg félnek, hogy ellenük szítalak téged.

Kedves, szerencsére nem az anyjára ütött, sokkalta inkább az apjára hasonlít. Nem tudom elképzelni a Mardekárba, de rejtegethet még meglepetéseket a karakter. A kapcsolatuk baráti/testvéri, de mivel külön nőttek fel, hiába a levelezés, jelenleg biztosan furcsa, hogy ismét együtt kell élniük.






____ Slughorn



Csoport:

Valamelyik roxforti ház, talán Mardekár

Kor:

13-15

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Semleges?

Play by:

Megalkotóra bízom.

Ők várják:

éééén, meg ha bárki más megérkezik a branccsból





Az öcsém vagy, aki eddig csak hallhatott rólam. A nővéred biztosan mesélt rólam, anyánktól semmit sem hallhattál, míg apánk talán mesélhetett rólam. A betoppanásom nagyon meglepett, ahogy a szüleink tette is. Fogalmad sem volt, hogy mi történik, még fiatal vagy ehhez, de mégis a nővéred mellé álltál, te hittél benne, hogy az őszintesége az igazságot rejti. Veled csak a közös ebédekkor találkozhatok, esetleg véletlenül, de te is érzed, hogy elzárnak tőlem. Rajtad nagy a nyomás, téged tekintenek az örökösüknek, mint fiúgyermek, így semmiképpen nem érintkezhetsz velem. Féltenek tőlem, rettenetesen. Talán tudják, hogy nem sikerült teljesen beléd nevelniük a megrögzött aranyvér mániát.

Vele kapcsolatban tudom a legkevesebbet megszabni. A karakterem sem ismeri őt, ahogy ő sem Aldorát, csak párat olvashatott a nővére levelei közül. Talán szimpatizál velem, az biztos, hogy felfedező jellem, szeret új dolgokat tanulni. Szóval kedves megalkotó, kérlek lepj meg egy öcsikével, nagyon várom őt is!  Szeretii  nevetés



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Család, barátok, mindenki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Szövetségesek, barÁtok
» valamit mindenki tud; mindent senki sem.
» Dolohov család
» A Phillips család
» Flint család

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-