» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
88
25
19
25
20
18
31
17
3
3
5
5
5
264
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

porcukor, az élet megrontója
Today at 1:48
• • • • • • • • • • • • • •
Rufus Scrimgeour
Cveta & Regulus
Today at 1:34
Cveta Dolohov
Cataleya & Evan
Today at 1:18
Evan Hayes
Regulus & Cveta - Don't touch me..
Today at 1:02
Cveta Dolohov
Agatha & Cygnus
Today at 0:29
Cygnus F. Lestrange
Tilos? Az jó.
Yesterday at 23:47
Cygnus F. Lestrange
Egy kelyhet! - melyben délszak lángja forr
Yesterday at 23:43
Anton Betranche
Élodie Lestrange
Yesterday at 23:35
Inès Delacour
i quit drinking for good, i drink for evil
Yesterday at 22:58
Egerton Travers
lágyan síró panasz, fölötte kupola
Yesterday at 22:19
Anton Betranche
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Hozzászólások :
57
▽ Reagok :
50

»
» Csüt. 1 Feb. - 22:24
Amikor az ember már kívánni sem tud, akkor tökéletesen boldog, vagy végképp feladta.” Ez járt a fejemben, amikor odaültem a bárpulthoz a szokásos lepukkant kis kocsmában Roxmorts egy sötétebb sarkában. Épp a női mosdóból jöttem, az egyik ajtóra volt felkaparva. A női mosdó bölcsességei...
Ma este nincs társaságom. És jobb esetben ez így is marad. Viszont nem vagyok még elég részeg ahhoz, hogy ne kattogjak, ha egyedül vagyok. Képtelenség nem gondolkodni annak, akinek van valami emberi a koponyájában, és nem csak az agyra gondolok. Hanem még valami, ami emberré tesz minket. Az a megfoghatatlan szarság, amitől csak szenvedünk...
Tudjátok, mit kívánok most? Eszméletlenre kívánom inni magam vagy belőni valami használhatóbbal, mint a fű. És nem azért, mert attól jobb lesz. Attól semmilyen sem lesz. Ez a vágy kívánságnak számít? Mit szól ehhez az, aki ezt a bölcs f@szságot írta a  a WC-fülke ajtajára? Kívántam. Úgy hangzik, mint aki még küzd? Vagy úgy hangzik, aki gyáva feladni? Nem akarok végezni az életemmel. Azt szeretném, ha el sem kezdődött volna...
Felülök az egyik bárszékre. A szakadt, koszos rövid farmernadrág van rajtam, egy férfipóló és egy repedt csizma. Télen is így kell járnom, mert az a tetves kór fűti a testem, és mert nincs más ruhám. És pénzem sem más ruhára. Amióta Eric összeszedett az utcán sérülten, azóta már az eltépett felsőm sincs meg, egy fiútól kaptam egy pólót, abban járok. Legalább nem kell gondolkodnom minden reggel, hogy mit vegyek fel.
Az ismerős csapos srác már löki is a whisky-t. Igen, jól sejtitek, nem fizetek érte. Nincs több papír vagy fém, amivel fizthetnék. Igen, lefeküdtem a csapossal. És valószínűleg újra le fogok, mert jó pasi és hasznom is van belőle. Egy fontos dolgot mondok most magamról, amit ha tudtatok, vegyétek semmisnek, de ha nem, ne kérdezzetek tovább: három dolog érdekel – az alkohol, a drog és a szex. Azért, mert amíg ez a három dolog a hatalmában tart, addig megszűnök létezni. Megszűnik a sajgás, a fájdalom, az érzések, sokszor még az érzékek is. Megszűnik a szenvedés, a zajok, a káosz. És nem marad semmi. Hogy szeretem-e a semmit? Gyűlölöm. Nincs semmim. De így legalább fájdalom sincs...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Cataleya & Amycus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal