Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

first love EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

first love EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

first love EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

first love EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

first love EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

first love EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

first love EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

first love EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

first love EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora Avery-Lestrange

Flora Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
∆ sadie sink

»
» Vas. 4 Feb. - 22:46

Hendrix _____



Csoport:

Ide kérjük a válaszod.

Kor:

14 év

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Voldemort vagy Dumbledore pártját támogatod? Vagy semleges vagy?

Play by:

Jaeden Lieberher vagy Wyatt Oleff

Ők várják:

Flora plusz gondolom az apuciknak is lesz 1-2 szavuk hozzád éééés még fel tudok ajánlani egy plotot egy másik karimmal  Ugrisziv





Elsőben, mielőtt beosztottak minket a házakba odajöttél hozzám és azt mondtad, hogy ne izguljak, minden rendben lesz. Azóta folyamatosan rám mosolyogsz, ha meglátsz, de még sosem beszéltünk semmi komolyabbról. A közös témáink abban kimerülnek, hogy mi a házi és tanult-e a másik. Utána bólintunk és beáll a kínos csend, míg egyikünk le nem lép. Túlságosan félénk vagyok ahhoz, hogy közeledni merjek hozzád meg amúgy is ez a fiúk dolga. Egyszer Roxmortsban az előző tanév tavaszán meghívtál egy fagyira és sétálgattunk ketten az apró falucskában, míg össze nem futottunk a barátaiddal ezzel teljesen elrontva a hangulatom. Inkább visszamentem a barátnőimhez. Uhhh és arra emlékszel, amikor együtt buktattuk le Hóborcot Friccs előtt? Az valami fergeteges volt!
Az arcom mindig vörösre vált, amikor meglátlak és attól félek, hogy ez neked is feltűnt már. Egyértelmű, hogy tetszel nekem, de nem tudom ezt hova tenni. Te mindig mindenkivel annyira kedves és önzetlen vagy, de az is lehet, hogy csak én látom így és amúgy meg belül egy bunkó alak vagy. Én csak jót tudok rólad mondani, de lehet elfogult vagyok és nem látom az igazságot. Ezt nem tudhatom. Egyre többet gondolok rád és sokszor ez a tanulás rovására megy. Szeretnék lépni, de nem merek.

// Nagyjából ennyi lenne, remélem minél hamarabb megalkotja nekem valaki. Úgy gondoltam, hogy a későbbiekben első szerelem címszó alatt lehetne Flora és Hendrix között valami. Nem tervezem ezt olyan komolyra, mivel a karakterek mindössze 14 évesek. Az, hogy a későbbiekben ez komolyabbra fordul vagy nem az majd a játéktéren eldől. A keresztnév nem bánnám, ha maradna és a play by-ok is maradjanak. Jó lenne, ha Jaeden vagy Wyatt lenne a győztes arc. Siess nagyon, várlak!  örülőőő



Vissza az elejére Go down

first love

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gil & Autumn → All we're looking for is love from someone else
» so in love with the idea
» From Mara with love
» friend & love co. what else?
» G.A.N. titkai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-