Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Random tréfák
Today at 9:29
• • • • • • • • • • • • • •
Alec Silverlake
Cukoralma
Today at 1:43
Victor Lannstark
Coriolis
Today at 1:01
Poppy Pomfrey
1979, Július, New Orleans - Destiny & Aiden
Yesterday at 21:45
Aiden Wright
Perzselő augusztus
Yesterday at 19:20
Clive Staples McGonagall
Sűrű erdő rejtekén
Yesterday at 18:25
Alec Silverlake
Flora × Jim
Yesterday at 15:54
Flora C. Avery-Lestrange
Naplemente Coruscanton
Yesterday at 15:19
Barty Crouch Sr.
Reggeli Próféta
Yesterday at 14:57
Barty Crouch Sr.
"A Tündérkirály hív, suttog, csalogat..."
Yesterday at 14:24
Rhea Avery
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (53 fő) Vas. 25 Nov. - 15:49-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
81
Értékelés :
1
▽ Kor :
29

»
» Vas. 11 Feb. - 18:38

Callidora Lestrange

Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

24-28 év között

Származás:

Aranyvérű (leánykori név: Yaxley)

Lojalitás:

-

Play by:

akit csak szeretnél

Ők várják:

Én, illetve biztosan a bátyám és családja is szeretnének találkozni veled

Házasok vagyunk mióta mindketten befejeztük a Roxfortot. Nem volt beleszólásunk, a szüleink döntöttek róla, mi pedig engedelmesen tettük a dolgunkat, ahogy azt az aranyvérű utódoknak illik. Kötelességként tekintettem az esküvőre és a közös életünkre... rád is. Az egyetlen valódi örömöt a két gyerekünk jelentette, de úgy látszik, neked még ez sem volt elég. Munkából hazaérve, a kádban találtam rád, felvágott csuklóval - túlélted, azóta pedig a Szent Mungóban ápolnak. A családjaink közös megegyezéssel azt hazudják mindenkinek, hogy komoly betegség döntött le a lábadról, az orvosok is tanácstalanok.
Azóta két év telt el, minden szombaton beviszem hozzád a gyerekeinket, de én már rád nézni is alig bírok. Nem akarom látni a kifejezéstelen tekinteted, a leplezetlen szomorúságod és önsajnálatod... Gyűlöllek, amiért nem voltál képes tovább tettetni és amiért bátrabb voltál nálam. Emlékeztetsz minden egyes hibámra, mindenre, ami lehettem volna, ha képes vagyok nemet mondani, mint a fivérem. Nem tudom, mihez fogunk kezdeni, mikor végre kiengednek téged...

Play by, előtörténet stb. szabadon alakítható, még a keresztnév is megváltoztatható. Nem egy szerelmi történetet szeretnék a két karakterrel, de talán a későbbiekben képesek lesznek valami élhetőbb közeget kialakítani maguk számára. Az is lehet, hogy ez sosem fog sikerülni és csak tovább gyötrik egymást, csendben, ahogy eddig is. A karakter kapcsolatai nyugodtan túlnyúlhatnak a férjén, meghirdetheted a rokonait, lehet bármiféle barátja, szeretője is, semmiben sem szeretném korlátozni a leendő usert. Cygnus sem egy hűséges alkat - ez a karakterlapja elolvasása után biztosan nyilvánvaló is lesz. Szívesen ötletelnék, meghallgatok bármilyen elképzelést és majd közösen kihozunk belőlük valami érdekeset.
Várlak nagyon, írj, ha megérkeztél nevetés!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Callidora Lestrange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal