Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Timur & Nonna EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Timur & Nonna EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Timur & Nonna EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Timur & Nonna EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Timur & Nonna EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Timur & Nonna EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Timur & Nonna EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Timur & Nonna EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Timur & Nonna EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nonna Bronshtein

Nonna Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 19 Feb. - 18:50

Помни, я всегда рядом

Azt hinnéd, előbb-utóbb felvesznek valami ritmust a napok, hogy idő és türelem kérdése, és akkor, ha nem is lesz minden olyan, mint volt, de legalább elkezdünk szaladgálni valami mókuskerék félében, hogy aztán belegebedjünk és beleöregedjünk ebbe az életnek nevezett szarságba.

Bámulok ki az ablakon, és igazából nem is gondolok semmire, legfeljebb, hogy le kéne néznem a virágházba, megnézni, mivel mi újság, mintha nem két napja tettem volna be oda a lábam legutóbb, és mintha nem az a látvány fogadott volna akkor, hogy az utolsó páfrány is elszáradva, elsárgulva hajolt akkor a földre.
Talán le kéne mennem az üvegházba, és tehetnék úgy, mintha meglepne ez az egész, végül is valaha jó játék volt a manókat üldözni minden elmulasztott kötelességükért, nem színtiszta élvezet, de legalább valami, amivel le tudtam kötni magamat.

Azt hinnéd, hogy ha már a hétköznapok arra sem valók, hogy ritmusuk legyen, ha már arra sem valók, hogy időhurokszerűen a nyakad köré csavarodjanak, és aztán fellógassanak a padlás valamelyik tetőgerendájára, akkor legalább a szobák között laposkúszásban közlekedő, idegvégeket borzoló, utolérhetetlen és feloldhatatlan feszültség majd parázs módjára kirobbantja az ablakokat, aztán ledönti a falakat, aztán megöl engem is, őt is, mindenkit.

Bámulok ki az ablakon, és a semmivel eltelt fejemet próbálom elkábítani azzal a pohár borral, amit lassan a szájamhoz emelek. Kedvtelenül kortyolok, az első csepp után azonnal elfog a hányiger, de visszafojtom, visszafogom, nem öklendezek, csak azért sem öklendezek. Ihatnék lassabban is, biztosan ihatnék lassabban is, de mindegy. Megfordulok. Sergei-re mosolygok, szélesen, de érzelemmentesen.
- Még egyet? - kérdezem annak a nőnek a csacsogó hangnemében, aki nőnek nincs kétujj vastag horzsolás a csuklóján és tenyérnyi kék-zöld foltok az oldalán. Kérdezem annak a nőnek a csacsogó hangnemében, aki tudatosan több altatót kevert a borba, mint illet volna, és aki feszengve várja aztán, hogy mi lesz, de hiába csak nem nehezednek a pillái, a bor ugyanúgy csak bor marad (most épp egyszerre kavarogva a fejben és a gyomorban), nem pedig az a világmegváltó bármi, aminek reméltem.
Pedig aludni jó. Aludni baromi jó. Az alvás az egyetlen dolog, amit mostanában szeretek csinálni, szóval hát igen csak csalódott sóhajjal veszem tudomásul, hogy Sergei kidől a kanapén, és valamit arról motyog, hogy kurva vagyok és megmérgeztem, pedig kedvesem, hát KEDVESEM, azt magamnak szántam.
Elgondolkodva megtörlöm két ujjal az alsó ajkam, kinézek újra az ablakon, és igazából már megint nem gondolok semmire, csak hogy le kéne néznem a virágházba, megnézni, mivel mi újság.
És hát úgy is tettem.

Vissza az elejére Go down

Timur & Nonna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nonna & Timur
» nonna bronshtein (+18)
» Vasili × Nonna
» Wolfgang @ Timur
» Nonna & Silje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-