» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
93
20
10
20
10
11
27
16
2
7
5
5
27
253
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans

FRPG.hu toplista
Friss posztok
pergamentekercseink

Ilvermorny FRPG
Today at 0:05
• • • • • • • • • • • • • •
Vendég
Aktivitás ellenőrzés
Yesterday at 20:32
Takeo Nakahara
There's no escape - Takeo & Koujaku
Yesterday at 20:29
Takeo Nakahara
Mistakes are the portals of discovery
Yesterday at 16:35
Fabian Prewett
Deranged Delicacies
Yesterday at 4:11
Merel Everfen
Hiányoztam? - Ruru & Sho
Yesterday at 3:04
Fujisaki Hikaru
Hírek
Szer. 20 Jún. - 0:08
Robert Blynberch
Házpontok
Kedd 19 Jún. - 22:44
Robert Blynberch
Sweet Brotherhood
Kedd 19 Jún. - 21:17
Alec Silverlake
szemeit urára kérdve függesztette
Kedd 19 Jún. - 20:47
Frank Longbottom
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Nincs

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

D & D - testvéri merengések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
5
▽ Reagok :
2
▽ Kor :
22
▽ Keresettek :
nincsenek
▽ Avatar :
Yamazaki Kento

»
» Vas. 4 Márc. - 21:46
Dani& Dai

Szükségem volt már erre a kimozdulásra, és az öcsémmel való találkozásra. Nem szeretek folyton a négy fal között tengődni, addig sem, míg az ügyfelek nem írnak. Apám szeret az angolokkal üzletelni, amiket nekem kell átvennem, ezzel megkönnyítve a dolgát, pedig nem kerülne sokba idehopponálni, és haza. Elvileg neki fontosabb ügyeket kell intéznie, amik nem várhatnak, és bízik bennem, valamint a leleményességemben a kapcsolatok kialakítása során. Általában nem csak sötét mágusokkal alkudozik, vannak normálisabb fazonok, akiktől a legális cuccokat intézi. Még ő sem tudja, de szeretném kialakítani a saját köreimet, amikről nem feltétlenül kell tudomást szereznie. Ez afféle magánüzlet, ha rossz sülne ki belőle, elviszem a balhét egyedül. Ezekről rajtam kívül senkinek nem beszéltem, Maeda sem tudja hova lépek le ilyenkor, bár előtte nem sokáig fogok titkolózni, lehetetlenség lenne, ahogy az öcsém előtt sem szeretnék, vele őszinte a kapcsolatom eddig, szeretném ezt fenntartani a jövőben. Semmi értelme hazugságokkal tömnöm a fejét, mikor ismer, hamar rájönne a szavaimra, amik nem igazak.
Várok a srácra, nem késik, én jöttem korán. Szeretem a hideg, téli, friss levegőt, sokkal jobban ki lehet kapcsolni, mint nyáron a hőségben. Mélyen magamba szívom a fagyos szelet, ami megcsapja az arcomat. Rendesen felöltöztem, kellemetlen lenne most megfázni. Percekkel később megpillantom Daniel-t, aki felém igyekszik.
- Csá – köszönök neki a megszokott stílusban, majd, ha neki is megfelel, elindulunk abba az irányba, amelyről jöttem. Jobb helyet nem választhattunk volna a sétára, ilyenkor kevés ember merészkedik ki, ergo még egy parkban is csönd van. Utálom a hangos gyerekeket, akiket a szüleik képtelenek megnevelni, és pihenni sem lehet a vinnyogó hangjuktól. Az ilyen nem is értem miért vállal egyáltalán gyereket.
- Hogy telnek a napjaid? – teszem fel az ártalmatlan kérdést, amire kíváncsi is vagyok. A testvéreként minden apróság érdekel, ami vele, a környezetében történik. Lepillantok ár, hátha kiolvashatok valamit a tekintetéből. Egy hete nem váltottunk baglyot, ő is elfoglalt volt, ahogy nekem is sok dolgot kellett elintéznem, köztük a japán lány költözését is. ezt egyébként említettem neki? Lehet megfeledkeztem róla. Mindkettejüket szeretem, azonban nem tudom, mennyire örülnék a találkozásuknak. Dani tudomást szerzett, hogy apánk, és én is a halálfalók oldalán játszunk, ahogy ő próbál semleges maradni, ezért nem akarok neki rosszat. Szarul érezném magam, ha miattam keveredne a rossz oldal fogságába, amiből lehetetlenség menekülni. A mi kapcsolatunk is hatalmas kockázat, viszont ezt mindketten akarjuk, nem erőltetem rá személyemet. Eldobhat magától bármelyik pillanatban, mikor veszélyben érzi magát, esetleg a családját. Ezzel kapcsolatban elfogadom a döntését egy szó nélkül, miközben egy számomra fontos embert veszítenék el. Csendben szenvednék, ahogy azt minden esetben tettem, ha magamról volt szó. Ez még nem történt meg, a jövőben is megpróbálom elkerülni, és jó bátyja lenni a Young-nak.

G-Dragon - Bullshit
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
7
▽ Reagok :
4
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Kim Myung Soo

»
» Vas. 1 Ápr. - 18:21
Good to see you now

tag: Daisuke
words: 555
Note: Bocsi
Sok minden kavarog a fejemben, a három nappal ezelőtt történt hazamenetelem után. Sajnos be kellett látnom, hogy nem vehetem félvállról Jiog és a többi halálfaló fenyegetését, főként családom épsége miatt, azonban a legrosszabb megoldások egyike lenne, ha akadályok nélkül csatlakoznék egy olyan csoporthoz, ahová saját magamtól soha nem lépnék be, nem fogadnék hűséget, s nem adnám életemet egy olyan személynek és filozófiának, melyet nem tartok helyesnek. Viszont elgondolkoztam rajta. Igen, tényleg fontolóra vettem a csatlakozást, vagyis inkább nem zártam ki abban az esetben, ha minden kötél szakadna. Húzom az időt, tétovázok, noha szándékosan csinálom. Magam akarok mindeznek utána járni, mivel kicsit sem hiszem, hogy Jiog szavai hitelesek lennének, a szeme sem állt jól, ami ugyancsak nem meglepő, de sajnos vannak személyek, akikhez tudnék fordulni, akikben hiszek és tudom, hogy nem basznának át csak mert halálfalók. Utána kell járnom ennek az egésznek, a képzeletbeli óra pedig ketyeg, ahogyan azt jól szimbolizálják a helyenként magukat megmutató halálfalók, kik itt-ott helyenként a koszos üres utcasarkoknál rendszerint szándékosan váltanak velem  figyelmeztető szemkontaktust.
Aggodalmakkal teli arccal sétálok London belvárosában a Temze partjához, hosszú sötét szövetkabátom mély zsebeibe rejtem kezeimet, arcom komoly, de sosem voltam az a fajta, aki barátias mosollyal járja egyedül a világot. Mindig magamnak való voltam, ezért már megjelenési attitűdömből kifolyólag sem ültek le mellém nyilvános terek padjaira, vagy anno az iskolatermekben. Még szerencsére, utáltam is, ha valaki túl közel csúszott hozzám. Mára már ez enyhült, de talán tekintetem őrzi még múltam regényét.
- Szia! - köszönök, miközben megállok előtte továbbra is zsebre dugott kezekkel, mi már nem köszöntjük egymást kézfogással, úgyhogy nem is zavartatom magam, noha érezhetően komolyabb és visszafogottabb hangom, mint amilyen lenni szokott az előző évek során. Elindulok az oldalán a kavicsos ösvényen. Mindegy hova megyünk, mindegy merre tartunk.
- Dolgozom. Az utóbbi hetekben sok megrendelés érkezett, úgyhogy haladni kell a munkával – válaszolom egyhangúan, hangom talán kicsit tükrözi is szavaim hitelességét, fáradtnak hatnak, még úgy is, hogy testtartásom ennek ellentmond. Nem érzem szükségét, hogy hozzátegyen, késő estig kell a laborban maradnom, úgy gondolom semmi szükség ennek pedzegetésére, úgyis leszűrheti az előbbiekből, ha meg nem, felesleges aggódnia miattam.
Tudom, hogy halálfaló, bár nem volt könnyű megbarátkoznom ezzel a tudattal, talán még nem is sikerült teljesen, ami abból is látszik, hogy kétszer meggondolom, visszakérdezzek-e, hogy hogyan telnek a napjai. Mindazonáltal lehet most kapóra jön ez nekem és nem is lenne rossz megtudnom egy-két információt, már ha megosztja velem és nem kifejezetten a magánéletéről beszél, amibe minden bizonnyal én is beletartozok.
- Veled minden rendben? Jól alakulnak a dolgok? - Kétségtelenül szubjektív a jó fogalma, valamint annak megítélése, de Dai szemszöge érdekel engem kizárólag. Irigylem viszont, hogy ő bármikor találkozhat apával, míg én ezt nem tehetem meg, még akkor se, ha igazán szükségem lennem rá. Jelen helyzetben pedig elgondolkodtam. Tervez valamit, csak még nem tudom, hogy az számomra előnyös-e, vagy csak ő gondolja úgy.
Egy idő után elérkezünk egy hídfőhöz, nem is telt sok időbe, bár ez kicsit sem meglepő egy belvárosban. A fás területről azonban kár lenne kimenni, úgyhogy megállok és leülök a nézelődőknek elhelyezett padra. Kényelmesen dőlök hátra, karjaimat ölemben kulcsolom össze, s nézem a szakadatlanul áramló folyó csillámló felszínét. Töprengek, hogy vajon Dai tud-e valamit rólam és a nyomomban áskálódó halálfalókról, vagy éppenséggel a tervükről, melybe ő is beletartozik és esetleg ez a találka is azt szolgálja, ezért felé fordítom fejemet és arcát kezdem vizsgálni.

thanks!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

D & D - testvéri merengések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Fekete Tőr Testvériség
» Mutáns testvériség
» Konohagakure Shinobi Kódex
» Fushidara Ikazuchi