Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

bridge EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

bridge EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

bridge EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

bridge EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

bridge EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

bridge EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

bridge EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

bridge EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

bridge EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Kedd 6 Márc. - 20:23
Drága, kedves, cicaDoe,

anya szeretne megismerni, szerinte most már ideje lenne bemutassalak téged, de én mondtam neki, hogy nem biztos, hogy meg szeretnéd ismerni. És igazából én nem vagyok benne biztos, hogy szeretném ha megismernéd, mármint tök kínos lenne ha látnád a gyerekkori fotóimat, de mivel én is megismertem a te szüleidet, megadom neked a lehetőséget, hogy dönts. rám való tekintettel mondhatnál nemet.

Amúgy a következő roxmortsi hétvégén találkozhatnánk, nem? beülhetnénk valahova.

sok szeretettel Brutus

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Pént. 9 Márc. - 19:09
Édes az anyukád, legalábbis nagyon remélem


Mi lenne, ha eldöntenéd, hogy akarod-e vagy sem, hogy megismerjem? Ha nem akarod, akkor minek hoztad fel egyáltalán?

Doe

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Pént. 9 Márc. - 21:10
morcos Doe,

szerintem ezt inkább eldönthetnéd te, de ha nem szeretnél ilyenben dönteni hogy tudod eldönteni azt, hogy mit vegyél föl?
Nem tudom, jófejségből, bár úgy érzem, hogy nem értékeled teljesen. Csináltam valamit?

Brutus

.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Szomb. 10 Márc. - 11:00
Nem vagyok morcos, csak nagyon-nagyon fáradt


Nem értem, mi köze van kettőnek egymáshoz, hogyan tudod egyáltalán egy lapon emlegetni őket?
Miért csináltál valamit?
Honnan tudhatnám, mikor két hónapja nem is láttalak?

túl sok a kérdőjel?????

Do


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Szomb. 10 Márc. - 11:17
aludj egyet Doe,

könnyedén, neked is menne: elég csak arra gondolnom, hogy vajon így viselkedsz-e a ruháiddal is, mint velem.
sok mindent csináltam így az elmúlt két hónapban, ha már így rákérdeztél: sokat ettem és olvastam például. Philippel pedig azt hiszem megtaláltuk a közös hangot: mindketten szeretjük anya süteményeit.
Viszont még mindig nem tudom, hogy mit tettem amiért ilyen kegyetlenül nyers leveleket érdemlek..

Brutus
.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Szomb. 10 Márc. - 11:26
próbáltam, de nem megy


Jó, elismerem, hogy kicsit nyers vagyok, ne haragudj.
De el sem tudod hinni, hogy mennyire örülök neked és Philipnek. Azt hittem, már szétszedtétek egymást és ő most valahol egy csinos kis híd alatt lakik.
Nem csináltál semmit.
Csak kicsit kába vagyok, valmai hülye gyógyszerektől. Ne is kérdezd.

Do

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Szomb. 10 Márc. - 11:42
mi az hogy nem megy? hát csak csukd be a szemed!

nem haragszom. nem, még békésen éldegélünk, és nem.. akkor nekem kellene csöveznem a híd alatt, tudod Philipé a lakás, én csak bérlek. bár anya megengedné, hogy hazaköltözzek.
mi? milyen gyógyszerek? fáj valamid? beteg vagy?

Brutus
.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Szomb. 10 Márc. - 12:08


Hát, mondom, hogy nem megy. És elég szar ez az éberálom állapot. Kár, hogy nem lehet bagolyban altatókat énekeleni. Tudsz te egyáltalán altatatókat énekelni? Látod, semmit sem tudok rólad.
Egyébként is, hogy lehet csukott szemmel levelet írni?
Sikersztori lenne, minden anya álma, hogy a kölke a nagykorúvá válása után ott rontsa a levegőt. De én tényleg azt hittem, hogy az a te lakásod, és Philip él a nyakadon.
Valamim? Beszéljünk arról, hogy mi nem fáj.  
Semmiség, csak a javasasszony ragaszkodott hozzá, hogy ittmaradjak éjszakára. Tudod milyen tud lenni.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Szomb. 10 Márc. - 17:39
nem tudom eldönteni, hogy most füveztél-e Doe

hát mert sohasem kérdezted.. de ismerek altatódalokat, viszont azt nem szeretnéd, hogy énekeljek neked. a múltkor Meda és én egy borzalmas karaoke versenyben találtuk magunkat ahol csúnyán befürödtünk. mellesleg nem gondolod, hogyha rivallót lehet küldeni akkor meg lehet bűvölni úgy a levelet, hogy énekeljen? hát... sosem törekedtél arra, hogy igazán megismerj.
nem vagyok olyan gazdag, bocsi most lehet, hogy csalódnod kell de elég szegényes a keresetem, meg a szüleim sem vágnak hozzám csak úgy egy házat, mert akkor nem Philippel laknék
Jesszus Doe, belőled mindent harapófogóval kell kihúzni, kezdem úgy érezni, hogy untatnak a leveleim.
Mi történt?

Brutus
.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Szomb. 10 Márc. - 18:18
Ömm... mi most akkor veszekedünk? Mert az elég gáz volna.

Szóval, ki is az a Meda? Nem hiszem, hogy valaha is meséltél volna róla. Látod, most törekedek.
Bármennyire is szükségem volna rá, nem tartom olyan jó ötletnek ezt a rivallót, mi van, ha felvisítja a gyengélkedőt?

Rémlik, hogy valamikor jobban törekedtem, de ha például arra kérdeztem rá, hogy mivel keresed egész pontosan a kenyeredet, kussba vágtad magad.
Hát úgy nézek ki, mintha elítélnék embereket? Azért, hogy mit csinálnak vagy mert csórók? Nem hiszem, hogy kellőképpen ismernél akkor.
Talán igazad van, nem hagytunk elég teret, hogy megismerjük a másikat.

Nem untatnak. Sőt, ez a legizgalmasabb dolog, ami az elmúlt napokbban velem történt.
Elestem.





Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Hétf. 12 Márc. - 6:49

Nem tudom, veszekedunk? mar miert lenne gaz? A normalis emberek szoktak veszekedni

Csak egy ismeros, olyan fajta ismeros aki sokat segithet bizonyos ugyekben.
Ne maaar, legalabb nem lennel egyedul. Nem lenne jo?

Cica, ez nem leveltema, de mar ezerszer megbeszeltuk: jobb ha nem keveredsz bele. Tenyleg jobb. Mit csinalok akkor ha tortenik valami es ez a valami annyira torvenyellenes, hogy lesittelnek minket? Radnevetek es tolok egy bocs-t??
Hat ez tokre lehetseges.

Nem lehet valami izgalmas a Roxfort akkor ha a leveleim szamitanak a legerdekesebb dolognak az eletedben.
Megint osszeakadtak a labaid?

sok szeretettel Brutus

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Hétf. 12 Márc. - 12:28
Akkor megpróbálomaz egészet építőjellegűnek  felfogni, jó?

Bizonyos ügyekben.. aha.. szóval megint valami olyasmi, amit nem mondhatsz el…

Hát megpróbálhatod, de ha mégis sikerülne elaludnom, ne akadj ki, ha már erre nem válaszolok, csak reggel.

Most akkor aggódsz értem? Mert én nagyon aggódok érted. Csak gondoltam, szólok. És nyilván nem akarlak erőltetni, csakhogy jó lenne, ha bíznál bennem. Igen, határozottan örülnék.

Nagyon vicces. El is mondhatnám akár, de meg kell ígérned, hogy nem akadsz ki.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Hétf. 12 Márc. - 14:41
hat egy kis veszekedes meg tuti nem a vilag vege

te sem mondasz el mindent, szoval..

nem fogok kiakadni, amugy is azt mondtad, hogy tok almos vagy, ha el tudsz aludni nehogy a levelem miatt ne tedd. valoszinuleg holnap is tokre varom az uzeneteidet.

Igen, egeszen nagyon, es ha nem aggodnek es te sem aggodnal akkor ennek az egesznek nem is lenne ertelme. marmint tudom, hogy azt hiszed nem bizom benned, pedig benned tokre bizom, csak masokban nem, meg aztan milyen barat lennek ha mindenbe belekevernelek?

Huha. Ez mar rosszul kezdodik. De jo, legyen : megigerem hogy megprobalok nem kiakadni. de levelben szakitani eleg tre dolog

Brutus
.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Hétf. 12 Márc. - 20:03
Hát figyelj, ha nem küldöd azt az altatót, akkor ebből sem lesz semmi.

szóval akkor én nem tudhatok róla, de ez a Meda igen?

Nem mintha direkt kérném, hogy rángass bele, de azért, csak hogy tudd, szerzel nekem egy-két álmatlan éjszakát. De ha vállalod, és azt mondod, megéri, akkor felőlem titkolózz csak. De csakhogy lásd, én milyen jófej vagyok, kezdem én.
Szóval, megtaláltam a módját, hogy hogyan tudnék megszabadulni a látomásaimtól, amik időről-időre rendesen meggyötörnek. És a vicces az, hogy tényleg működik (legalább is eddig), csak hát van a dolognak egy-két mellékhatása, így kerültem a gyengélkedőre, de a javasasszony szerint ez hosszútávon majd elmúlik.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Hétf. 12 Márc. - 20:28
nem akarod, mondtam mar hogy nagyon nem tudok enekelni, kiabrandulnal belolem.

Cica ez most feltekenykedes? Csakmert akkor kozolnem, hogy “ez a Meda” is benne vam a dologban


Ez most tenyleg ilyen fontos neked? Mert ha most tenyleg ennyire nagyon fontos, hogy ram nezve kovetkezmenyei lehetnek, akkor inkabb elmondom. Majd. Szemelyesen. De aztan magadra vess..

Ahha, ertem mar miert akartad velem megigertetni. Kiakadtam. Tenyleg. Es nem ertelek.. ezt most miert? Szerintem tok meno, hogy van ez a kepesseged.. most komolyan gyengelkedore jutattad magad????? Drogoztal??? Jesszus Doe... ez... tokre nem oke. Nagyon nem oke. Milyen mellekhatasai vannak?

Es tudod mit? Nem erdekel hogy akarsz-e anyammal talalkozni, vagy hogy epp hullafaradt vagy: szombaton Roxsnirtsban talalkozunk. Ezt meg kell beszelnunk.

nagyon duhos vagyok rad Brutus
.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Szer. 14 Márc. - 16:52



Van egy érzésem, hogy mindent ilyen rohadt egyszerűen meg akarsz úszni, de csakhogy tudd, nem fogok könyörögni. Legfeljebb majd álomba maszturbálom magam a leveleidre, vagy a gyógyszeres fiolákra, tudom is én.
Féltékenykedik a fene. Miért, lenne okom rá?


Fontos, de nehogy azt hidd, hogy ebből neked bármiféle bajod származhat. Nem haragszom, nem foglak utálni és nem is fogok hisztizni, legalábbis emiatt biztos nem.
Menő, na persze. Arra gondoltál, hogy talán létezik egy jövő, amit nem akarok soha látni?

Öö.. ez most kínos. Nem tudom, az emberek általában ezt nem szokták már megkérdezni. Pláne nem ennyi kérdőjellel.
Egyelőre inszomnia, meg egy kis fejfájás, szerintem ez totál NORMÁLIS.

Figyelj, nem biztos, hogy ezen a szombaton el tudok szabadulni..izé, anyámék elfelejtették aláírni a roxmortsi kilépőmet.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Szer. 14 Márc. - 18:15
hát lehet, hogy ez vagyok én...
hűűhaaa, azt hiszem erről sem beszéltünk sohasem, mármint a szexuális vágyaidról irányomban. Szeretnéd, hogy írjak izgatóbb leveleket? Mármint sohasem csináltam, az izgató levélírást, mást nyilván igen, de a kedvedért megpróbálhatom, hátha nem a veszekedésünkre kell akkor maszturbálnod, vagy az üvegcsékre..
nem tudom, gondolom nem. de azt sem tudom, hogy te féltékeny típus vagy-e, s mi akasztana ki igazán..


jó akkor majd elmondom, de nem is vagyok biztos benne, hogy megérdemled-e egyáltalán. mármint.. most nem akarom hogy azt hidd, hogy bármit ki kellene érdemelned, mert nem egy hülye verseny vagyunk, vagy valami.. csak érted, azért ez most sokkolt. mármint az amit írtál, hogy kárt teszel magadban. és én ezt tökre nem támogatom. és tudod miért nem? mert amúgy fogadni mernék, hogy ezek a szarok amiket használsz azok nem biztos forrásból származnak, hanem valami jött-ment barom tukmálja rád. Belegondoltál már abba, hogy lehet valamilyen más bajod is? Nem csak szerinted NORMÁLIS szerintem meg KURVÁRA NEM NORMÁLIS mellékhatásai? Belegondoltál már abba, hogy nem biztos, hogy sikerrel jársz? Hogy ez nem egy olyan dolog amiről te döntheted el, hogy akarod-e?
Nyilván nem. Szóval most gondolj bele, kérlek! Meg abba is, hogy nekem ez most tök szar, mert ezt levélben kell megtudnom és mert levélben kell rá válaszolnom.

És nem válaszoltál rá. Drogoztál?

nem lep meg, gondoltam, hogy kihúzod magad a dolog alól.

Brutus
.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Szer. 14 Márc. - 19:22

Megnyugodhatsz, NEM IS FOGUNK. Mi van, ha valmi perverz elolvassa a leveleinket? Fúj.
Meg aztán sokszor sikerül felbasznod az agyam anélkül, hogy próbálkoznál.
Én sem tudom igazán. De szerintem addig jó, amíg ezt nem tudjuk meg.


Honnan szeded egyáltalán, hogy egy jött-ment barom tukmálja belém?
De hát sikerrel jártam, bassza meg. Mondtam, hogy elmúltak a látomások, nem? Még szép, hogy én döntöm el. Az én testem, az én elmém.  
Nem biztos, hogy meg kellett volna tudnod egyáltalán.

Mármint mikor?

Most miért? Szerintem ez egy elég legit kifogás volt. Tudod, hogy anélkül nem lehet Roxmortsban császkálni.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Szer. 14 Márc. - 19:59
akkor ő is maszturbál? nem tudom miért ízélsz, neki is kell, hogy legyen egy jó napja. meg amúgy is, ő el sem tudná képzelni, ha azt mondanám, hogy most épp ülök, és magamat simogatom neki ez semmit sem mondana..
jó hát... bocs.


Miért talán Lumpi a fő támogatód? Nyilván nem feküdnél a gyengélkedőn ha valaki hozzáértő adná neked a szereket.
Értem. Hát akkor gratulálok.. nagyon ügyes vagy! Csak így tovább!..
Lehet, hogy igazad van. Elvégre igazából nem is vagyok senkid sem, szóval simán titkolhattad volna. Nem is értem, hogy miért osztottad meg velem.

Szóval igen. Mondjuk ezen már meg sem kell lepődnöm.

Aha. Tökre az, mert nyilván te sohasem szöktél le Roxmortsba, jól gondolom? De tudod mit? Nem is kell velem találkoznod, lehet, hogy rád sem érnék. Meg különben is, nem kell a drága időd rám pazarolnod, majd beszélgetek Philippel, vagy anyámmal

Brutus
.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Csüt. 15 Márc. - 16:54


Öö..mondtam már, hogy FÚJ??


Nem egészen, de akár ő is lehetne, ha ráérne. Ez egy totálisan legális dolog, és jó kezekben vagyok, megnyugodhatsz.
Örülök, hogy örülsz a sikereimnek.

Most miért csinálod ezt? Tudod, hogy nem a senkim vagy. Miért kell ezt folyton megkérdőjelezni?

Hol marad az a rész, hogy nem akadsz ki? Nem áll szándékomban a droglegalizációs beszédbe fogni, de ez igazán az én dolgom. Nem mintha ezzel valami totál új dolgot tudtál volna meg rólam.  

De hát tényleg nem szöktem ki soha. Azért valljuk be, vannak a kastélyban ezerszer érdekesebb helyek, mint Roxmorts bármelyik csücske.
Na látod, ha nincs is időd, akkor miért kérdés ez még egyáltalán? Anyádról nem sokat tudok, de Philip társaságát nem kellene ennyire lebecsülnöd. Miért érzem azt, hogy folyton a hibákat keresed benne? és amúgy nem csak benne



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Csüt. 15 Márc. - 23:30

annyira tudtam, hogy nem ő. mert hát te miért is próbálnál meg rendes utakat találni egy ilyen üggyel kapcsolatban? Doe ha tényleg ezt szeretnéd, inkább így írom, hogy : TÉNYLEG ezt szeretnéd, akkor.. lehet hogy ismerek valakit akiben ezerszer jobban megbízom, mint a te jött-ment emberedet. szóval.. lehetne, hogy mondjuk szerezzek én neked valamit? amitől nem halsz meg? sokat segítene, ha tudnám, hogy életben maradsz.

nem is tudom, talán mert általában úgy teszünk, mintha én a senkid lennék, te meg az én senkim
hát még találkozni sem akarsz velem! ami azért elég gáz, mert hát.. ennyire szar alak vagyok?

megpróbáltam nem kiakadni, de nem ment. sajnálom, hogy aggódom érted.

jajj már. nem tudom, hogy meddig futjuk még ezeket a köröket: nem akarok Philippel lenni sem anyámmal. Veled szeretnék találkozni, de ez tök egy oldalú. Nem is értem miért levelezünk.

miért még kiben?

Brutus
.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Pént. 23 Márc. - 10:25

Figyelj, nem bízom meg Lumpsluckban és egyébként sem akarom szétkürtölni. Nem tudom, hogy miért olyan nehéz elhinni, hogy én is tudok megbízható embert találni. De kire gondolsz és miért kéne jobban megbíznom benne, mint az én forrásomban?

Életben vagyok, különben ki írná neked a leveleket?

Most komolyan azon pörögsz, hogy nem megyek el a hülye Roxmortsba találkozni veled? Ez nevetséges. Mármint, hogy emiatt hiszed azt, hogy a senkim vagy. Elég gyerekes, ha engem kérdezel.

Ne sajnáld. Tulajdonképpen kicsit imponál is. DE ATTÓL MÉG TUDNOD KELL, hogy nem fogok kimúlni, rendben?
Jövő hónapban megint lesz egy Roxmortsi kiruccanás. Mit szólnál, ha akkor találkoznánk? (addig aláíratom anyámékkal azt a hülye engedélyt). És nem csak azért, hogy megmentselek anyádtól és Philiptől.

Nem is tudom. Például bennem?




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

»
» Pént. 23 Márc. - 11:07

miért? vert már át téged? azért mert ismerlek.
Fletcher. Tudom, hogy nem hinnéd el, de totálisan megbízható minden amit leszállít. Szóval nem hiszem, hogy lenne bárki aki biztosabb eredetű cuccal tömhetne nála vagy nálam. és ezt most kérlek semmiképpen se értsd félre.

De mi van ha két perc múlva meghalsz?

Nem, nem a hülye Roxmortson pörgök, mert felőlem találkozhatnánk a hülye folyosón, vagy a hülye úton, a hülye tóban vagy akár a hülye Koreában is. A lényeg azon van, hogy nem akarsz találkozni velem.

Megígéred? Mármint, hogy nem halsz meg?
Reméljük a jövő hónapig mindketten túl éljük.

Soha nem kerestem a hibákat benned, nem tudom honnan veszed. De most tényleg, honnan vagy miből?

Brutus
.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Hétf. 9 Ápr. - 0:36
Nem. Még. De ő is csak egy a sok hülye felnőtt közül, akik azt mondják, hogy segítenek, aztán francot se csinálnak.

Aha, szóval te ilyen állandó kuncsaftja vagy Fletchernek? Mert arra a Fletcherre, akit én ismerek, egy marok homokot sem bíznék. Volt szerencsém premier plánból végignézni, hogyan teljesíti nagytestvéri kötelezettségeit.
Azt talán meg tudom ígérni, hogy két perc múlva nem halok meg, de azért szerintem túl sokat kérsz. Nem tudok olyasvalamit ígérni, ami felett nincs hatalmam. Mert mi van, ha rámesik egy fal? Vagy elüt egy busz? Egyszer úgyis véget ér ez az élet. Ezért nem ígérem meg, hogy ottleszek Roxmortsban. De ez nem jelenti azt, hogy ne szeretnék veled találkozni. Sőt, nagyon is szeretnék.

Nem is tudom, körülbelül azóta, amióta levelezgetünk? Folyton felül akarod bírálni a döntéseimet és rám akarod tukmálni Lumpsluckot meg Fletchert. Mi lesz legközelebb? Küldesz saját levegőt, mert azt hiszed, magamtól képtelen vagyok megfelelően lélegezni?

Doe




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

bridge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» that bridge is on fire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-