» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
93
20
10
20
10
11
27
16
2
7
5
5
27
253
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans

FRPG.hu toplista
Friss posztok
pergamentekercseink

Aktivitás ellenőrzés
Today at 4:15
• • • • • • • • • • • • • •
Merel Everfen
Deranged Delicacies
Today at 4:11
Merel Everfen
Hiányoztam? - Ruru & Sho
Today at 3:04
Fujisaki Hikaru
There's no escape - Takeo & Koujaku
Yesterday at 9:23
Koujaku Nakashima
Hírek
Yesterday at 0:08
Robert Blynberch
Házpontok
Kedd 19 Jún. - 22:44
Robert Blynberch
Sweet Brotherhood
Kedd 19 Jún. - 21:17
Alec Silverlake
szemeit urára kérdve függesztette
Kedd 19 Jún. - 20:47
Frank Longbottom
Elf on shelf
Kedd 19 Jún. - 14:24
Joseph Bradley
Családi csendélet
Hétf. 18 Jún. - 19:23
Eleanor Avery
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

The shot was loud and then the flash so bright

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
128
▽ Reagok :
108
▽ Kor :
20
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Vas. 18 Márc. - 17:50

I got my bags packed

Most már van annyi rutinom, hogy ne okozzon gondot a csomagolás. Egymás után hányom bele a bőröndömbe azt a pár szakadt pólót, törölközőt, egy tábla rumos csokit, amibe több a rum, mint a csoki (ajándék Nikolaitól) és rendeltetése szerint egyszer használatos műanyag tányért, amit legalább százszor használtam, amióta ittvagyok. A farkasok bázisa, habár néha napján elöntött az otthonosság érzésével, most csupán egy idegen helynek tűnik. Valaminek, amihez egykor kötődtem, de most már egy pillanatot sem lennék képes itt eltölteni. Az egésznek meg akartam adni  a módját, és nem egy szó nélkül lelépni egyik estéről a másik reggelre, mint ahogy Potteréktól tettem. De a főhadiszállás üresen kong, mindenki a halálfalók elleni merénylettel van elfoglalva. Van, aki tiltakozva, van aki tiszteletköreit rója le éppen a csapat fiatal és meglehetősen forrófejű vérfarkas előtt, valahol egy közeli mugli kocsmában. Csak Nikolai maradt itt, tudja a fene, az alatt a pár pillanat alatt, amíg találkozott a tekintetünk, nem sok mindent sikerült kiolvasnom belőle, talán nem is akartam igazán. Talán nem is merek a szeme elé kerülni. A többiek nem foglalkoznak velem, de ő biztosan emlékszik arra a meglehetősen feltüzelt és illuminált állapotban eltöltött holdtölte előtti beszélgetésre, ahol nekem megint túl nagy volt a szám. Mert úgy általában nem lehet azt mondani rólam, hogy soszor beleszólnék az ügyeikbe, főleg mert óvatos hálával tekintettem rájuk, amiért befogadtak, de akkor este nem bírtam befogni, és kérdőre vontam, mindnekit egyenként a Nagyúrhoz fűződő túlságosan is szolgalelkű viszonyuk miatt.
Miért hagyjátok, hogy dróton rángasson titeket egy idegen hatalom? Hiszen elég erősek vagytok egymagatokban is... blablabla...
Görcsbe rándul a gyomrom, az éhség mardos belülről, meg persze a bűntudat és képtelen vagyok a szerényen berendezett szoba (pár összehányt hálózsák a
földön, egy háromlábú asztal, egy dézsa tele véres vízzel, az asztalon felborult papírpoharak gin szagot árasztanak) sarkában elhelyezett tükörbe, még csak egy pillanatra is belenézni. Magamra veszem a kabátomat, a sapkámat, a nyakam köré tekerek egy kilometer hosszú sálat, és már itt sem vagyok. Elindulok az ajtó felé, határozottan tépem fel, de akkor meghallok valami motozást a szomszéd szobából. Mint valami fájdalmas vonyítás, úgy hangzik az egész, mint aki mérhetetlen nagy fájdalmakat él át, vagy csak iszonyatosan dühös. Mindenesetre nem úgy, mintha békében lenne önmagával és a világgal (csak a szokásos NIkolai).
Mégsem tudom itthagyni egy szó nélkül, de elhatározom magam, hogy nem hagyom, hogy meggyőzzön a maradásról. Talán nem is akar. Talán ő is belátta, hogy nekem nem itt van a helyem.
Csendben visszacsukom az ajtót, és helyette Nikolai szobájának ajtaján kopogok, aztán be is nyitok.
- Öm.. Nikolai? Én most megyek – hangom a legkevésbé sem határozott, de próbálok lazának tűnni, mintha csak cigiért ugranék ki.
and I'm ready to run
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

The shot was loud and then the flash so bright

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Arrow vs Flash
» Humor