Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Nem igaz George? - Page 2 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Nem igaz George? - Page 2 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Nem igaz George? - Page 2 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Nem igaz George? - Page 2 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Nem igaz George? - Page 2 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Nem igaz George? - Page 2 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Nem igaz George? - Page 2 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Nem igaz George? - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Nem igaz George? - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

George Shacklebolt

George Shacklebolt

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
13
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Zendaya

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szer. 15 Aug. - 22:12

- Hm?
Visszakérdezek, vagy legalábbis, valami olyasmi, nem tudom, mit kérdez, tényleg, nem tudom, mi a kérdés, miért van, vagy miért érzek kérdőjelet a nevem mögött, de ott van, és visszhangzik a csendben, visszhangzik bennem, végigrobog rajtam, mint egy gyorsvonat, és egy kicsit fáj, amikor már eltűnik a horizonton.
Igen, persze, George, hát, még itt vagyok, nem tudom, mit csinálok, de itt vagyok, a sötétség biztonságában dühösen dörgölöm az arcom, el akarom tűntetni a könnyeimnek még az utolsó nyomát is, mert igazából nekem itt nincs jogom sírni, nekem itt nincs jogom semmire, olyan, mintha csak vendég lennék egy színdarabban, ami nem rólam szól, és kötelességem maradni addig, amíg vannak szavak, melyeket el kell mondanom, de csak addig, nem tovább, csak addig, amíg a szerep tart, de félek, nem tudom jól a szövegemet és sosem értettem meg igazán, mi lenne a szerepem.
És nem folytatja, nincs segítség, nincs kapaszkodó, csak innen tudom, hogy minden bizonnyal nekem kéne segítenem, hiszen ezt mondtam, épp csak, hogy nem tettem rá könnyelmű ígéretet, de talán akaratlanul tettem is.
Felhúzom a térdeim, szeretnék én is visszavonulni önmagaba, összegubózni, elrejtőzni a világból, mégis úgy érzem, nem tehetek ilyesmit. Reszketeg emelem fel a kezem Sylveseter háta mögött, de a mozdulat elakad, megremeg, mintha félnék tőle. Én, aki sosem félt senkitől, ebben az iskolában legalábbis biztosan, főleg nem kamasz fiúktól, akiknek rendszerint úgyis csak a szája nagy. Persze nem tőle magától félek, talán az életétől félek, az életétől, ami sötét foltokat hagyott rajta, akár akartuk, akár nem, attól félek, ahogy senki nem volt ott, hogy segítsen, hogy megakadályozza, akár az előzményeket, akár a bűntettet. Nem tőle félek, mégis olyan eltévedt ez a mozdulat, ott a tenyerem a hátától maximum öt centire, mégis nehezére esik leküzdeni ezt a távolságot. Épp csak az ujjbegyeim bökik meg, tényleg, mintha csak eltévedtek volna, még a lélegzetemet is visszatartom, hogy tudjam azonnal, egy eltévedt hangból, vagy rezzenésből, ha nem kellene ezt csinálnom. Biztos azonnal visszavonulót fújnék, ha tiltakozna, de maradok, amíg maradhatok, vagy amíg maradnom kell, óvatosan zongorázok végig a lapockájáig, és végül valahogy csak kibontakozik ez a végtelenül, elviselhetetlenül suta mozdulat, amivel átkarolom a vállát.
- Itt vagyok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szomb. 18 Aug. - 23:45
Miért lennél itt George? Ostoba kérdések, talán százat is feltettem az est folyamán, ha nem neki, magamnak.
Mi oka lenne bármit is mondani azon kívül, hogy hümmög maga elé kérdő hangsúllyal. Talán ő maga sem érti és ilyen helyzetben képtelenség megkérdezni a másikat. „Na mit gondolsz?” vagy „Ettől még lehetünk barátok, ugye?” Azt hiszem leesett neki, velem nagyobb szarba tenyerelt.
Talán itt beakadt a bakelit, túl sok emésztetlen mocskot hánytam rá, nyilván téveszme volt minden irányából érkező kapaszkodó, itt a hiba, nem kapaszkodót kellene benne látnom.
Hiszen téged nem ment meg senki…mert Voldemort, Brysen nem voltak elég kemény ellenfelek, a legnagyobb mindig magad vagy.
De hogyan tudná az ember legyőzni önmagát, vagy most megígérni Georgenak, bátor leszek, elfelejtem, lehet egyáltalán bármit ígérni, mondani?
Csak kínos csend és űr lesz majd köztünk most, hogy lehántottam gúnyrétegeim, meglátja, nincs alatta semmi, áltatás, becsapás volt, trükk, minden mozdulat, elmés gúnybeszéd.
Senki vagyok, nem igaz George? Te is látod, hogy a máz alól csupán üres zokogás hallatszik.
Hozzám ér, talán fáj egy kicsit, de lehet csak túl nagyot léptem a mélybe, hogy nem is érzem, vagy ő akarja úgy, csak félig érezzem.
Kapom is, nem is, akarja is, ódzkodik. Akarása pedig sajnálatból fakad, mert azt már megbeszéltem magammal milyen rendes lány.
Igazából a legjobbat akkor tehetem, ha megszabadítom magamtól. Méghozzá gyorsan. Hiába érzem lagymatag szorítását, a félénk biztatást. Nem lehet itt már biztatni. Végtére is, megbeszéltem magammal, egyedül vagyok, ne várjak csodát, egyszer kiránt valaki. Sosem volt ott senki, nem jöttek a hősök, hogy megmentsenek, egyedül saját, szánalmas elmejátékom miatt tartottam ki.
Hirtelenkedve megtörlöm arcom, hiába felesleges és bizonyára abból merítve erőt, ami neki a legjobb most, feltápászkodom.
Ha eltűnök a közeléből. Vár az apátia, öngyilkosság, nem tudom.
- Kösz, mindent kösz, tényleg és felejtsd el. Bocs
Valamit darabosan mondok, talán erre hasonlít és megpróbálok most már tényleg kámforrá válni.
Vissza az elejére Go down

Nem igaz George?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Igaz Történetek
» George Shacklebolt
» George Shacklebolt
» four trips around the sun -- george & nesta
» Kígyó a fánál George - Sili

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-