Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Nice to meet you again EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Nice to meet you again EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Nice to meet you again EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Nice to meet you again EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Nice to meet you again EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Nice to meet you again EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Nice to meet you again EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Nice to meet you again EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Nice to meet you again EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Renee Coleman

Renee Coleman

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Ruby Rose

»
» Kedd 3 Ápr. - 19:13
Flora & Renee
In every angel, a demon hides




Végre eljött az a nap, amikor a szekrényben bujkáló lány után mehetek. Már több éve annak, hogy pár halálfaló társammal meggyilkoltuk a családját. Ő is ott feküdne velük, ha nem lenne ez az átkozott képessége, de így muszáj volt megmentenünk. Nem voltam boldog miatta. Az ölés és a kínzás túlságosan is az életem része, így nem szeretem ha megfosztanak akár csak egytől is. Aznap este viszont megfosztottak, és azóta várok arra, hogy a kiscsajt a kezeim közé kaparintsam. Célunk a megmentésével az volt, hogy magunk közé állítsuk ám ő elpártolt ettől az oldaltól. Szerencsémre, hisz így nemrég azt a feladatot kaptam a Nagyúrtól, hogy keressem fel és emlékeztessem szörnyű döntésére.  Amikor rájöttem, hogy ki után kell mennem szinte tapsikolva ugrottam fel a helyemről. Viszont én nem vagyok az a tapsikolós figura, úgyhogy csak örültem. Nagyon örültem.
Már legalább tíz perce járok a lány nyomában arra várva, hogy kettesben maradjak vele a város egyik szegletében. Végre úgy érzem eljött a megfelelő pillanat. Gyorsítom lépteimet, majd amikor karnyújtásnyi távolságra van tőlem, megragadom a ruháját és szembe fordítom magammal.
- Hát szia - villantom rá ördögi mosolyomat. - Remélem emlékszel rám. Túl régóta várok erre a feladatra. Igen szarul esne, ha még csak a leghalványabb emlékfoszlányod sem lenne meg rólam. Persze, ha így van sem kell aggódnod. Azonnal csinálok újakat - nevetek képébe, majd, ha engedi, lejjebb rángatom az utcán.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora Avery-Lestrange

Flora Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
∆ sadie sink

»
» Hétf. 14 Május - 14:42

renee&&flora


Jó pár év eltelt azóta, hogy a családom egy csapat halálfaló áldozata lett. Még a mai napig tisztán emlékszem minden egyes pillanatára annak az estének, s nem tudom elfeledni. Még mindig érzem azt, amit akkor éreztem, s a hangok elevenen élnek az emlékezetemben, amelyeket akkor hallottam. Szeretném elfeledni, s egyszer s mindenkorra kitörölni azokat az emlékezetemből, de nem megy. Sokszor azt kívánom, hogy bárcsak alkalmaznák rajtam az exmemoriam varázslatot. Egyszer meg is kértem az apukáimat erre, de hevesen tiltakozni kezdtek és előálltak egy hegyi beszéddel, így nem erőltetem. Magamon pedig nem merem véghez vinni, hiszen nem vagyok elég képzett varázsló még. Bármikor rosszul sülhetne el, így hanyagolom. Talán majd egy szép napon.
A hétvégét Londonban töltjük az apukáimmal és az újdonsült bátyámmal, akire gondolva elég rossz érzések kerítenek a hatalmukba, így megkértem a szüleimet, hogy sétálhassak egy kicsit egyedül Londonban, hiszen mi baj történhetne. Még jobb is, hogy kicsit kiszellőztetem a fejem és nem gondolok az engem ért rossz dolgokra.
A kirakatokat nézegetve oldalra pillantok és egy rendkívül ismerős arcot pillantok meg. A szemöldökeim összehúzom, s heves gondolkozásba kezdek, de egyszerűen nem tudom hová tenni a kecses női arcot. Biztosan találkoztunk már, ez egy percig sem kérdés.
Közeledni kezd felém, amitől megtorpanok. Nem gondolok abba bele, hogy ennek bármi rossz következménye is lehetne, ám amikor megragadja a ruhámat és szembe fordít magával kissé megszeppenek. Mi történik?
- Engedj el, kérlek! – csak ennyit sikerül kinyögnöm a kis monológjára, mikor rángatni kezd le az utcán. A pálcám után nyúlok, ami a csizmámban van, de egyelőre még nem sikerül elérnem.
Ki lehet ez a nő? Honnan ilyen ismerős nekem? Miért ráncigál végig az utcán? Mit akar tőlem?
Ehhez hasonló kérdések kavarognak a fejemben, amikor hirtelen jön a megvilágosodás. Ő is az egyike volt azon halálfalóknak, akik megölték a családom. Csak azért emlékszem az arcára, mert a heves küzdelemben egyszer lecsúszott a fejéről a csuklya, így látni lehetett a nő gyönyörű, ám velejéig romlott arcát.
Vissza az elejére Go down

Nice to meet you again

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nice to meet you again
» Where can we meet again?
» Another soul to meet my void
» Fire meet Gasoline
» Roscoe & Emiliana •• time to meet each other

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-