Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Édes kis szadista öcsikém EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Édes kis szadista öcsikém EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Édes kis szadista öcsikém EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Édes kis szadista öcsikém EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Édes kis szadista öcsikém EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Édes kis szadista öcsikém EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Édes kis szadista öcsikém EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Édes kis szadista öcsikém EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Édes kis szadista öcsikém EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Édes kis szadista öcsikém



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Csüt. 19 Ápr. - 20:36

_____ Silverlake



Csoport:

Halálfaló
Státusz:

Elkelt
Kor:

24-25
Származás:

Félvér
Lojalitás:

Voldemort
Play by:

Rád bízom, nekem bárki megfelel
Ők várják:

Én, de én nagyon nevetés (Meg talán Voldemort Nagyúr is, csatlósból sosem elég ugye)


Te vagy az én átokverte öcsém, szüleink fiú büszkesége. Lehet, hogy másfél évvel fiatalabb vagy nálam, de mindig is okosabb voltál és jobb varázsló. A mardekár volt a Te házad is, de nem szívesen mutatkoztál velem az iskolában. Lehet párszaszájú vagyok, de ezen kívül semmi hasznos tulajdonságot nem véltél felfedezni bennem. Lekezelő és arrogáns vagy velem, végtére is nem vagyok ambiciózus, nincs tehetségem és egy örök másodikon mit szeress? Fiatalon legalább is így gondoltad, de szerintem ma sem gondolod másképp, főleg hogy Clive S. McGonagall tanársegédje lettem, szerintem azt hiszed, majmolom, esetleg beleestem. Viselt dolgaim miatt utálhatsz azért is, mert nem engedheted meg magadnak azt a botrányos, szabad viselkedést, mint én, de lehet, szimplán nevetségesnek és alpárinak találod. Egy biztos, ha titkon kedvelsz is, sosem mutattad ki, inkább megaláztál mások előtt és hangosan hangoztattad, hogy egyszer halálra átkozol, több lesz úgy a varázsló társadalom. Ezt azért is hittem el Neked, mert mikor kiderült van érzéked az okklumenciához és legilimenciát tanultál előszeretettel gyakoroltál rajtam random és váratlan helyzetekben, csak hogy gyötörhess. Az én elmém nem védekezik jól, könnyű préda voltam mindig is, így sok kínos pillanatom láthattad premier plánban. 17 évesen elköltöztem otthonról és nem is jártam haza, így ritkán futottunk össze ezután, de egy biztos: nem lesz egy könnyed bájcsevej mikor ismét találkozunk.

Én személy szerint úgy képzeltem tényleg tűz és víz vagyunk, nem szeretjük egymást, de ha valamit kitalálsz ide, nem baj nevetés Mivel halálfaló lettél rád bízom a szülői és neveltetési nyomás kényszere vagy hőn szeretett Sötét Urad miatt volt. Arra gondoltam, ha akarsz gyere és szórakozz kicsit azzal, hogy megint gyötörsz és megalázol ahol és amikor tudsz, esetleg gyere Te is tanárnak vagy szimplán találkozgass velem. Lehet indokod az is, hogy információt gyűjthess a Dumbledore pártiaktól, a rendről is talán, végtére is olyan személyek társaságában vagyok, engem pedig könnyen meg tudsz törni, ha nem tanulok meg sürgősen védekezni. Persze bármi más indok miatt is találkozgathatunk, ezek csak egy ötletek, Rád bízom a kari indítékait és céljait nevetés Nagyon várom, hogy gyere, hiába hangzik ez mazochista dolognak *-*
Vissza az elejére Go down

Édes kis szadista öcsikém

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Édes kis semmiség
» Otthon édes otthon...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-