» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
93
20
10
20
10
11
27
16
2
7
5
5
27
253
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans

FRPG.hu toplista
Friss posztok
pergamentekercseink

Aktivitás ellenőrzés
Today at 4:15
• • • • • • • • • • • • • •
Merel Everfen
Deranged Delicacies
Today at 4:11
Merel Everfen
Hiányoztam? - Ruru & Sho
Today at 3:04
Fujisaki Hikaru
There's no escape - Takeo & Koujaku
Yesterday at 9:23
Koujaku Nakashima
Hírek
Yesterday at 0:08
Robert Blynberch
Házpontok
Kedd 19 Jún. - 22:44
Robert Blynberch
Sweet Brotherhood
Kedd 19 Jún. - 21:17
Alec Silverlake
szemeit urára kérdve függesztette
Kedd 19 Jún. - 20:47
Frank Longbottom
Elf on shelf
Kedd 19 Jún. - 14:24
Joseph Bradley
Családi csendélet
Hétf. 18 Jún. - 19:23
Eleanor Avery
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
12
▽ Reagok :
7
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
NPH

»
» Pént. 27 Ápr. - 17:42

Fiona & Levin

- Ezt teljesen komolyan gondoltad? - fordítottam elgyötörten a kismacskákkal és virágokkal telerajzolt pergament Fiona felé. Alphard tömör és lényegretörő levele volt, nyilvánvalóan nem ő dekorálta ki. Sok mindent feltételeztem az öregről, de ez nem tartozott közéjük, ellenben Fionával, aki életcéljának tekintette a lelki békém szétzilálását. Ha nagyon igyekezett, akkor is mindig belerondított az én rendezett világomba, amit mostanság már elég jól toleráltam, ezúttal is csak a szemöldököm szaladt fel a kövér macskák láttán.
Sóhajtva visszatettem a levelet a többi válaszra váró üzenet közé, majd hátradőltem az íróasztalhoz tartozó széken. Reggel óta vagy az irodámban ültem a papírmunka felett vagy az előző nap érkezett orosz delegációval tárgyaltam, és úgy tűnt, mintha ez a péntek nem is huszonnégy órából állna, hanem legalább a kétszereséből. Fiona nem véletlenül nevezett sztahanovistának és munkamániásnak - az amerikai akcentusával valahogy sokkal csípősebbnek hatott az a workaholic -, de olykor megesett, hogy én is szabadulni akartam a Minisztériumból. Fiona meglepetés címszóval szerzett két színházjegyet estére, aminek egyrészt örültem, értékeltem a gesztust, másrészt viszont nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy mostanság egyre többször nyilallt éles fájdalom a bal alkaromba és a legkevésbé sem vágytam rá, hogy a terveink füstbe menjenek. A hátam közepére sem kívántam egy halaszthatatlan gyűlést, sem pedig egy magát halálfalónak nevező taknyos kölyök pesztrálását egy tökéletesen értelmetlen küldetésen. A legkevésbé pedig arra vágytam, hogy magyarázkodhassak Fionának - pontosabban nem magyarázkodtam, csak vállat vontam és eltereltem a témát, aminek nyilván nem örült. És köszönöm szépen, enélkül is elég stresszforrás vett körül ebben a néhány napban, nem szorultam rá újabbra.
- Jut eszembe, ha már ilyen mókás kedvedben vagy, akkor kijavíthatnád annak a nyomorult gyakornoknak a beszámolóját, mert én ezt biztosan nem továbbítom így a főosztályvezetőnek. Hemzseg a helyesírási hibáktól, a feléig jutottam és kifolyt tőle a szemem. - Mindketten tudtuk, hogy az a gyakornok nem sokáig lesz gyakornok és nem azért, mert elő akartam léptetni.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
3
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Hayden Panettiere

»
» Szomb. 28 Ápr. - 18:26
Levin & Fiona
Ha képes lettem volna olyasmire, akkor most egy nagyon ártatlan mosollyal néztem volna Levinre, mintha nem tudnám, miről beszél. Az ártatlanság azonban sosem volt kenyerem, úgyhogy úgy döntöttem, csak elégedetten vigyorgok rá, mielőtt nevettem is volna az arckifejezésén. Én nagyon viccesnek találtam a kis rajzaimat, habár előre tudtam, hogy ő nem fogja annak találni őket. Olyan fanyar volt mint egy vödörnyi citrom. Nem tudom, hol hagyta el a humorérzékét, de kellően messze volt ahhoz, hogy ne is reménykedjek benne, hogy valaha is visszaszerzi.
- Nem értem a problémádat. Most nézd meg azt a pergament, milyen pazarlás! -Tényleg az volt, egy jó nagy papírdarabra írt rá Black alig három sort, a maradék pedig üresen állt. Tálcán kínálkozó lehetőség volt, hogy telefirkáljam, egyébként sem látta viszont az írója. Sőt, rajtunk kívül senki sem látta. -Úgy tudtam, nem szeretsz pazarolni, édesem, én csak segítettem, hogy jobban érezd magad. -Nyilvánvalóan nem érezte magát jobban tőle, de ez hol érdekelt engem? Én nagyon jól szórakoztam.
Felálltam a kényelmes kanapéról, amin eddig ücsörögtem, lecsúszva, a lábaimat keresztbe téve és végre egy kicsit relaxálva. Mert Levinnel ellentétben én megtehettem, nem rendelkeztem még teljes jogkörrel a munkámban, Levin szerint "még nem álltam készen". Persze ez csak az ő standardjával mérve volt így, valamint ejtett el néhány megjegyzést, hogy mivel szeretné, ha majd foglalkoznék mellette, úgyhogy nem is bántam annyira. Ha nagy tervekről volt szó, hajlandó voltam tovább türelmetlenkedni még néhány hónapot. Mindenesetre sikerült megsajnálnom, amiért ő ilyen fáradt volt, én pedig nyugodtan pihentethettem a lábaimat. Mellette voltam és dolgoztam egész nap, de közel sem annyit, amennyit ő. Úgyhogy odaléptem mögé és egy kicsit masszírozni kezdtem a vállait. Olyan feszült volt, hogy csodálkoztam rajta, hogy még nem fájt a feje tőle.
- Ugye tudod, hogy néha pihenned is kéne? -jegyeztem meg, noha elég egyértelmű volt, hogy ez soha nem fog megtörténni. Az egész életét képes lett volna itt az irodában eltölteni, ha magával hozhatta volna Normant és a kanapé helyett egy olyan kényelmes ágy fogadta volna, amilyen otthon is volt. -Senki sem fog karóba húzni, ha nem dolgozod ki a beled minden egyes nap. Az viszont senkinek sem jó, ha több napra kiesel a melóból, mert túlhajszoltad magad. -Nem mintha ez eddig előfordult volna, de jobb nem kísérteni a sorsot.
A megjegyzésére egészen véletlenül kicsit erősebben szorítottam meg a vállát mint kellett volna. Most én vagyok olyan helyzetben, hogy nagyon rossz legyen neki, mert tud ám fájni az, ha valakit a kelleténél erősebben masszíroznak.
- Annyira azért nem vagyok mókás kedvemben, hogy azzal a szerencsétlennel foglalkozzak. Nem is értem, miért nem vágtad ki már hónapokkal ezelőtt... -Biztosan rettenetesen élvezte, amikor látta a gyötrődést az arcomon, miközben a sokadik rám sózott levelet javítottam ki. Szeretném tudni, hogy jutott el ez a kedves illető a gyakornoki pozícióig...

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
12
▽ Reagok :
7
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
NPH

»
» Pént. 11 Május - 12:44

Fiona & Levin

Fiona néha olyan volt, mint egy szűnni nem akaró, másnapos fejfájás. Örülsz neki, hogy előző éjszaka megtetted, de közben majd' szétreped a halántékod és legszívesebben megfogadnád, hogy többet nem iszol - de úgysem bírnád ki, mert túl jó volt. Fiona is olykor felért egy migrénnel, de közben mégsem tudtam lemondani róla, amióta először betette a lábát a Minisztérium ötödik emeletére, képtelen voltam szabadulni a gondolatától. Kognitív disszonancia.
- Annyira szerencsésnek érzem magam, hogy te itt vagy nekem. Mégis mihez kezdenék az életemben uralkodó káosszal a te rendszereteted nélkül? - forgattam a szemem.
A pihenés említésére kis híján felhorkantam. Vasárnaponként nem jártam be dolgozni, köszönöm, az nekem tökéletesen elég pihenés volt. Igaz, otthon is állandóan kopogtak a kúria ablakán a baglyok halaszthatatlanul fontos üzenetekkel, máskor Alphard ugrott be egy "kávéra" - azaz sürgősen megbeszélni valamit, bár közben valóban megitta az aznapi sokadik kávéját, esetenként felöntve whiskyvel. De a szó hagyományos értelmében nem dolgoztam, hiszen otthon maradtam és még nyakkendőt sem kötöttem.
- Nem hajszolom túl magam, még csak különösebben fáradt sem vagyok. - Bár remekül hazudtam, az elernyedő vállaim biztosan nem ezt sugallták. Tény, kissé feszült voltam a napokban.
Összerándultam, ahogy az ujjai a vállamra szorultak, természetesen egy nagyon kellemetlen pontban. Nem számított, nekem ez kevésbé fájt, mint neki a helyesírási és nyelvtani hibákat javítgatni egy funkcionális analfabéta írásos beszámolóiban.
- Mert valakinek a valakije, csak azért lett belőle gyakornok. Pedig még egy iható minőségű kávét sem képes főzni, de az apja fontos ember. Hidd el, szívesen kirúgtam volna már rég, de legalább a gyakornoki programon át kell esnie. Utána megszabadulok tőle, úgyis elkövet majd valami baklövést. - Alig vártam a napot, mikor kihajíthattam innen azt a nyomorult kölyköt. Felidegesített, akárhányszor megláttam, ahogyan fontoskodva kacsázik a folyosón az ízléstelen öltönyében és a pár szál, szánalmas bajuszával. - Arra még nem gondoltál, hogy téged csak azért nem rúgtalak ki, mert próbálom elkerülni a párkapcsolati vitákat?
Erről természetesen szó sem volt, de nagyon jól szórakoztam Fiona felháborodott arcán, akárhányszor ezzel ugrattam. Ellenben ha valaki más a legenyhébb szexista véleményének is hangot adott volna Fionát illetően, azt úgy hajítottam volna ki innen, hogy a lába nem éri a földet.

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
3
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Hayden Panettiere

»
» Vas. 20 Május - 15:55
Levin & Fiona
Vérig sértett volna, ha ezt így kijelenti nekem, még akkor is, ha tudtam, hogy valahol igaza van. Az egyik legnagyobb ellentét kettőnk között a temperamentumunk volt. Levin könnyedén megtartotta a hidegvérét, nyugodt maradt minden helyzetben és jobban érezte magát itt az irodájában vagy otthon, mint bárhol máshol. Ezzel szemben én lobbanékony voltam, egy apró szikra elég volt ahhoz, hogy iszonyatos haragra gerjedjek, ahogy azt is nagyon élvezhettem, ha mehettem, mindegy merre. Sőt, nem is nagyon tudtam megülni a hátsómon, ha nem munkáról volt szó, sokkal jobban tetszett nekem, ha mondjuk körbesétáltam hatszor a Trafalgar teret. Azt hiszem, emiatt lehettem olyan Levinnek mint egy fejfájás, ami tényleg érthető volt valamilyen szinten, de akkor is bosszantott volna vele, ha ezt a fejemhez vágja.
- Nem tudom, de biztosan nem lennél olyan boldog mint az én társaságomban. -Ezt olyan határozottan és magabiztosan mondtam ki, hogy az átlagos szemlélő azt hihetné, hogy ennyire elégedett vagyok magammal, pedig nem ez az igazság. Valójában még mindig eszembe jut sokszor, hogy mi van akkor, ha Levin már nem tartja olyan szórakoztatónak a kapcsolatunkat, sem pedig jó ötletnek az eljegyzést és hirtelen ellök magától. Amennyire nem akartam régebben megházasodni, most éppen olyan elveszett lennék, ha egyszer csak kikerülne az életemből. Azt hiszem, túlságosan is ragaszkodom már hozzá.
Nekem egyáltalán nem tűnt az elég pihenésnek, de sosem tudtam rávenni, hogy menjünk el valamerre egy hétre, vagy csak néhány napra legalább, ahol csak ketten vagyunk, én megígérem, hogy nem szekálom annyit, nem rontják el a napot a baglyok és végre teljesen kipihenheti magát. Nem, neki valami mindig fontosabb volt, mindig akadt valami halaszthatatlan, amit nem bízhatott másra, ezt pedig el sem akartam hinni, hogy komoly lehet. Mégsem szóltam semmit, ha Levin azt mondta, hogy nem, akkor tótágast is állhattam neki, az sem változtatta meg a véleményét.
- Hát persze, te sosem vagy az -forgattam a szemem. -Akkor ezt megelőzendő mehetnénk el pár napra, vagy maradhatnánk otthon addig. Véletlenül sem akarnám, hogy túlterheljen a munka, az nekem sem jó, ha babusgatnom kell téged, mert beteg vagy. -Igazából nem lett volna bajom vele, ezt pedig bizonyára ő is tudta.
Elhúztam a számat, hát persze, nyilván valakinek a valakije. Nem tudtam utálni ezt a helyzetet, hiszen én is sokat köszönhettem annak, hogy Levin a vőlegényem, de ez a srác akkor is idegesített. Szívesen megtéptem volna, hogy miért ilyen ostoba, de hát nem tehettem meg. Sajnos...
- Eddig csak baklövéseket követett el, nem lesz nehéz még egyet összehoznia... -A következő megjegyzésére rácsaptam a vállára, vagyis csak meglegyintettem, alig érezhette meg, de fájni biztosan nem fájt neki. -Egy aljas kis mocsok vagy, Dolohov, remélem, tudod. Egyébként is, nekünk nincs szükség semmi okra ahhoz, hogy párkapcsolati vita legyen belőle. Bár igaz is, egy ilyenért biztosan kitekerném a nyakadat. -Úgysem tettem volna meg. Ezt alátámasztva öleltem át hátulról a nyakát, az arcomat az övéhez nyomva.

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»
»

Kognitív disszonancia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal