Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Little trip - Igor & Sho EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Little trip - Igor & Sho EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Little trip - Igor & Sho EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Little trip - Igor & Sho EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Little trip - Igor & Sho EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Little trip - Igor & Sho EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Little trip - Igor & Sho EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Little trip - Igor & Sho EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Little trip - Igor & Sho EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Little trip - Igor & Sho



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Matsuri Shotaro

Matsuri Shotaro

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miyavi

»
» Szer. 2 Május - 19:28
Igor & Shotaro
I'm ready to fight
Későre jár már, én mégis most vagyok elememben hiszen az este nekem jó barátom. Londontól távol sétálok az utcákon egy kis mágikus településre, ahol mugli nem is él, amolyan kis buborék ez a világban és egy társammal készülök találkozni. Régen volt már hogy utoljára láttam Igor Karkarovot, bár közeli kapcsolatot sosem ápoltunk annak ellenér hogy egy iskolába jártunk és emlékszünk egymásra. A Nagyúr miatt kezdtünk el együtt dolgozni és ott jöttünk rá hogy egészen jól megy ez nekünk.
Most is vele van találkozóm egy új küldetés kapcsán, amihez nem is feltétlen ő kell, de talán vannak majd hasznos információi vagy éppen kapcsolatai, nekem bármelyik megfelel. A munka az csak munka, és már nem hátrálhatok ki, hiába szeretné Hikaru. Sosem mondaná, de tudom hogy nem helyesli azt amit csinálok, mégis kitart mellettem, pedig sokat kockáztat ő is.
Feketében vagyok, és tempósan haladok a célom felé, ami egy kis ivó, és az egyik asztalhoz telepedve lángnyelv whiskeyt rendelek. A félhomély jótékonyan elrejt. Sötét szemeim kíváncsian csillannak, és figyelek. Hajam éppen közepesen hosszú, és féloldalas, mert miért ne? Kell a változatosság és egy csomó varázsige van ami az ember küllemét megváltoztatja, még úgyis ha nem metamorfmágus az ileltő mint Ruru. Neki bezzeg... elég csettintenie és máris máshogy néz ki. Nem kell sokat várnom hogy asztaltársaságom akadjon.
- Igor... - köszönök neki, és lábammal tolom ki a széket flé, mintegy meginvitálva az asztalhoz.
- Örülök hogy eljöttél. Nem követett senki? - kérdezem tőle, miközben beleiszom a poharamba.

|| × Me against the devil × ||
 ▲▼
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Csüt. 23 Aug. - 18:24

A Durmstrang életem legmeghatározóbb szakasza volt. Akkor dőlt el mi lehetek és mi lesz majd belőlem. Ugyan sok minden változott azóta, néhány cél és álomkép csak illúzió maradt számomra, de van ami örök és elszakíthatatlan. A hűség, amit ennyi idő után is a volt iskolám és annak diákjai iránt táplálok. Ma is egy ilyen találkozóra igyekszem. Őszintén megmondom, kevés baráttal büszkélkedhetem és amikor ismét, hosszú idő után találkoztam újra Shotaro-val, kicsit megkönnyebbült a lelkem. Mindkettőnket hasonló eszmék és célok hajtanak már, így még inkább megbecsülöm azt az ismerettséget, amit azóta kaptam tőle.
Egyetlen pukkanással érkezem az apró faluba. Talárom tökéletes ívben simul rám, arcomat pedig csuklyám takarja. Soha nem tudhatjuk, hogy hová érkezünk, ki követ vagy ki figyel, így minden lépésemre ügyelek, úgy suhanok végig az utcán, mint egy macska az árnyékban. Csak akkor fedem fel arcom, mikor megérkezem az ivóba, és csatlakozom a társamhoz, köszönésképp biccentek felé. Először csak megállok az asztal mellett, végig tekintek rajta feltűnés nélkül, és ahogy a felkínált szék kifordul elém, a háttámlájánál fogva fordítom vissza a helyére, majd foglalok rajta helyet. A pincérnek intek, mielőtt beszélgetni kezdünk, rendelek magamnak is egy whiskeyt, mint Sho.
- Nem követett senki, ügyeltem rá. - Válaszolom komoly hangnemben, majd a poharamra teszem kezemet és az asztalra könyökölök, hogy kicsit közelebb hajolhassak a férfihoz.
- Mondd csak Sho... mit keresünk ebben az eldugott kis zugban, ilyenkor? - Tudhatja, hogy én mindig komoly társ vagyok. Tudhatja, hogy soha nem árulnám el az enyéimet. Megbízhat bennem és valószínűleg, pontosan ezért vagyok ma este én itt és nem egy másik halálfaló.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Matsuri Shotaro

Matsuri Shotaro

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miyavi

»
» Pént. 7 Szept. - 17:35
Ruru & Shotaro
I'm ready to fight

Figyelmesen nézem a varázslók forgatagát akik szintén ezt a kis ivót választották, és szórakozottan forgatom a poharam a kezemben. A pálca a kezem ügyében és erősebb mint valaha, amit Ruru készített nekem.
A találkozó Igorral akaratlanul is eszembe juttatja hogy milyen volt iskolába járni és végső soron szerettem is a Durmstrangot, annak minden zordságával együtt. Talán ez is kicsit előrevetítése volt annak, hogy az életem is ilyen lesz. Zord és kietlen, mentes minden gyengéd érzelmektől. A volt iskola is ilyen volt, kemény. Nem olyan vajszínű igazgatóval mint a Roxfort. Itt kiesett aki nem bírta és párbajmester voltam éveken át. Kiérdemelten kint van az érmém a falon amit elnyertem. Mások kviddicsben jeleskedtek, én harcoltam mindörökké, és még azután is hogy befejeztem az iskolát. Akkor kezdtem igazán.
Igor megjelenésére elmosolyodom. Tudom hogy nem vagyunk barátok, de mégis olyan közel állunk ehhez, amennyire mi képesek vagyunk barátságokat kötni.
- Akkor jó - hagyom rá és figyelem ahogy letelepszik. Nem vagyok fülig vigyor, de egy félmosolyt azért megeresztek felé, ami még nem túlzás.
- És én még azt hittem hiányoztam neked.... - sóhajtok fel megjátszott drámaisággal és az asztalta könyöklök, ahogy ő is így tesz.
- Tudok egy játékot. Játszunk - keverek meg egy paklit amit elővarázsolok a zsebemből. Persze megbűvölt lapok és komoly tartalommal bírnak, és amit gondolok leírja mint a pulicer penna.
- Milyen utad volt? Remélem nem lett eleged a sok rokonból - folytatom, mintha csak régi ismerősök lennének. Osztok neki öt lapot, és magam is a kezembe veszek ennyit. Az ő lapjain lévő üzenet.
~ Küldetésre megyek, és társat kell választanom. ~
Türelmesen várom hogy mit reagál rá, addig beleiszom az italomba, és kellemesen kesernyés íze végigmarja a számat.


|| × Me against the devil × ||
 ▲▼
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Szomb. 15 Szept. - 15:10

Mindig kapok a lehetőségeken, főleg, ha az egy olyan meghívásként érkezik, mint amit Shotaro küldött. A szövetségeseket és a terveket jól meg kell becsülni mert csak ezekkel juthatunk előrébb az életben. Ahogy helyet foglalok vele szemben és látom a félmosolyt az arcán, nekem is hasonlóképp kell tennem. Főleg, amikor ironikusan közli, amit.
- Persze, már, hogy ne hiányoztál volna... - Kacsintok is egyet és miután kérdésemet feltettem, ő játékra invitál. Meglep, egy pillanatig, de látom az elvarázsolt paklit és ugyan nem tudom mire gondoljak, de hallottam már ezekről a kártyákról. Főleg, amikor egy jósnál voltam. Várom, hogy mi fog történni, miközben ő egy egyszerű kérdést tesz fel és én pedig veszem a lapot, könnyedén válaszolok neki miközben a saját italomat fogyasztom jóízűen.
- Örülök, hogy itt van a rokonságom. Gondolom, hallottad mi történt velünk Oroszországban, úgyhogy itt, Angliában építettünk egy új otthont. - Igazából a kérdésre nem is válaszoltam tisztán. Nagy családcentrikus ember vagyok, még ha ez a munka közben nem is látszik rajtam, igazából nem is akarom, hogy látszon mert gyenge pont. Elveszem a felém osztott öt lapot, és amikor meglátom a szöveget, határozottan tekintek rá Shotarora. Megpróbálok ugyan azzal a módszerrel válaszolni neki, mint ahogy ő írt. Sikerül is, a kártyalapok egyértelműen kiadják a kérdést felé.
- Miféle küldetésről lenne szó?
Közben persze pórbálok valami témát is behozni, nehogy a körülöttünk lévőknek feltűnjünk. - Neked milyen utad volt?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Matsuri Shotaro

Matsuri Shotaro

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miyavi

»
» Csüt. 25 Okt. - 18:58
Igor & Shotaro
I'm ready to fight

A koszos kis kocsma a legjobb hely, amit választhatok és tudom hogy ezt a velem szemben ülő is így gondolja. Képesek vagyunk eljátszani hogy még él bennünk az ember, egyesekben talán ténylegesen is él, de bennem... már régen nem. Az utolsó darabka emberség a pálcakészítő akinek hála az eddig készült legerősebb pálcát birtokolhatom.
- Azért ám. A végén még azt gondolnám hogy egy ilyen utánozhatatlan tásaság nem elég jó hogy hiányold - nem esik nehezemre a régi ismerőst játszani, és örülök neki hogy veszi a lapot, és rájátszik ő is. Mint két régi barát, akik összeültek meginni valamit. Holott itt emberéletekről is lehet szó, és persze nem a mienkről.
Az elvarázsolt paklit kevergetem, egyszerű kártyalapok és az avatatlan szem csak a varázslókártyákat látja amik mozognak és ugyanolyan mint a sima. A kérdésre rám néz, én pedig a lapokra tekintek jelezve némán, hogy neki is működni fog. Kettő ledobok, és újabb kettőt húzok fel.
~ Besurranás és lopás de kell valaki aki fedez ~ küldöm a választ és figyelem ő mit lép.
- Remek. Egyszerűen remek, bár esküszöm ezek a nyavalyás turisták mindenhol ott vannak - mérgelődök mint akit zavar a sok külföldi. Na, nem mintha én magam nem az lennék, de akkor is.


|| × Me against the devil × ||
 ▲▼
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Little trip - Igor & Sho

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Little trip in the forest - Reyna & Bernhart
» Igor & Dimitrij
» Irina & Igor
» Igor && Dimitrij
» Igor Karkarov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-