Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Briony Whitehorn EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Briony Whitehorn EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Briony Whitehorn EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Briony Whitehorn EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Briony Whitehorn EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Briony Whitehorn EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Briony Whitehorn EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Briony Whitehorn EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Briony Whitehorn EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 12 Május - 12:53

Briony Whitehorn


Cinnamon rolls not gender roles.


Becenév:

Bri

Kor:

18 év

Származás:

félvér

Lojalitás:

csakis Dumbledore

Képesség:

-

Csoport:

Hollóhát

Play by:

Emma Watson

Karakter típus:

canonszerű saját





Otthon mindent kártyákra írunk, táblázatokba rendezünk és színes napirendek lógnak a konyhában, a legfeltűnőbb helyen.
Apa mindig kék hátterű kártyákon szerepel. A napirendi táblázat szerint hétkor elmegy dolgozni, nem reggelizik velünk, mert fél nyolcra már szeret az irodájában lenni. Úgy gondolja, a cég vezetője legyen elsőként a gyárban. Nem csoda, hogy az alkalmazottai szeretettel, de legalábbis tisztelettel ejtik ki a Devlin Whitehorn nevet. Kár, hogy a Nimbus Racing Broom Co. legújabb seprűi több figyelmet kapnak tőle, mint a családja valaha is.
Anya a piros kártyákat kapta, mert ez a szín a régi kviddicscsapatára, a Wigtown Wanderersre emlékezteti. Az öcsém születése után néhány évvel visszavonult a versenysporttól, valakinek muszáj volt otthon maradnia Adammel. Állandóan vitatkoznak apával, hol az elpazarolt karrierjén, hol azon, mennyire egyedül maradt a gyerekneveléssel, hol pedig a konyhapulton felejtett tejesdoboz miatt. Egyszóval mindig találnak valamit, ami miatt ölhetik egymást. De többnyire Adam a vitáik tárgya. Anya mindig azt mondja nekem, hogy bármi lehet belőlem és soha, de soha ne hagyjam, hogy az elvárások az utamba álljanak.
Az öcsémnek, Adamnek, a zöld a kedvenc színe, minden rá vonatkozó kártya ilyen színű. Tizenkét éves és az agya mintha szivacsból lenne: kívülről tudja az összes csokibéka kártyán szereplő évszámokat (gyűjti is őket), hihetetlen adatokat képes megjegyezni a sárkányokról és rajong a prímszámokért. Gyűlöli a citromsárgát és a barnát, semmit sem eszik meg, ha a tányérján a különféle ételek egymáshoz érnek, csak tépőzáras cipőt hajlandó hordani és nem szereti, ha megérintik. Asperger-szindrómája van, mint az kiderült egy mugli szakembertől nagyjából öt éve. Azóta az életünket ilyen színes táblázatokba rendeztük, hogy neki könnyebb legyen. Azt hiszem, én vagyok a családunkban az egyetlen, akit ez nem zavar. Nagyon szeretem Adamet és tudom, hogy ő is engem, még ha ezt nehezen is fejezi ki.
Mielőtt elfelejteném: az én színem a lila.
Ide kerül egy kis jellemzés a karakteredről. Szeretnénk megtudni, pontosan milyen is vagy. Ide kerül egy kis jellemzés a karakteredről. Szeretnénk megtudni, pontosan milyen is vagy. Ide kerül egy kis jellemzés a karakteredről. Szeretnénk megtudni, pontosan milyen is vagy. Ide kerül egy kis jellemzés a karakteredről. Szeretnénk megtudni, pontosan milyen is vagy. Ide kerül egy kis jellemzés a karakteredről. Szeretnénk megtudni, pontosan milyen is vagy. Ide kerül egy kis jellemzés a karakteredről. Szeretnénk megtudni, pontosan milyen is vagy. Ide kerül egy kis jellemzés a karakteredről. Szeretnénk megtudni, pontosan milyen is vagy. Ide kerül egy kis jellemzés a karakteredről. Szeretnénk megtudni, pontosan milyen is vagy.


 Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk.


Vissza az elejére Go down

Briony Whitehorn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Briony Whitehorn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-