Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Under the creepy moon
Today at 19:32
• • • • • • • • • • • • • •
Rigel S. Avery
Tékozló fiúk
Today at 18:56
Rigel S. Avery
Through Passion I Gain Strength
Today at 14:16
Luther Avery
Roxmortsi kaland
Today at 13:18
Angus Belby
Just one more drink...
Today at 12:45
Alec Silverlake
Ian & Karen
Yesterday at 22:20
Ian Sullivan
Septimus Blynberch
Yesterday at 22:17
Septimus Blynberch
Professzorok és Prefektusok
Yesterday at 20:58
Admin
Időd, cikked, életed
Yesterday at 18:51
Rigel S. Avery
winter of our discontent
Yesterday at 17:49
Plum Pomfrey
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

▽ Hozzászólások :
1
Értékelés :
0
▽ Avatar :
Elizabeth Olsen

»
» Vas. 13 Május - 20:31

Genesis Davies

Az életben a keserű pillanatok még édesebbé teszik az édeseket.

Becenév:

Gen, Sissy, Nessy

Kor:

26

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Mágiatudomány

Képesség:

Pálca nélküli varázslás

Csoport:

Mágiahasználók

Play by:

Elizabeth Olsen

Karakter típus:

Canon és keresett  

Mindkét szülőm félvér, egyiküknek sem volt új dolog a varázsvilág, pláne, hogy a nővérem és a bátyám is mindketten varázstudók. Ámbár, a legkisebb gyermek mégis valamiben más volt. Az én mesém kicsit varázslatosabb, mint a családunk többi tagjáé. Édesanyámék mindig is sok figyelmet fordítottak a nevelésünkre, így természetesen az első alkalommal észrevették, ahogy előtört belőlem a mágia, valamint amikor a pálcám megszerzése után is ugyanolyan lelkesedéssel használtam önként. Jól hallottad, kedves olvasó, pálca nélkül varázsoltam. Legalább is, amilyen óra keretein belül megtehettem. Nekem is tartanom kellett magam a szabályokhoz, a szüleim a tanulmányainkra vasszigorral tekintettek. A szünetek alatt is külön tanárhoz járattak, hogy fejlesszem a pálcatudásomat. Sokan voltak persze, akik irigykedtek, vagy éppen féltek tőlem, a szüleimnek pedig csak az óvó szavaik kísérhettek az iskola falai közé. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy mint az évfolyam csodabogara, mégis voltak barátaim. A nővérem, és a nála két évvel fiatalabb bátyám vigyáztak rám. A bátyám pedig szintúgy a Hollóhátba került, és csak egy évvel járt felettem. Így nem volt nehéz barátokra lelnem, akik pedig mái megmaradtak, már szinte ugyanúgy a családom tagjai, akárkire is szavaznak, akárki nevében is küzdenek.
Naiv, romantikus, álmodozó, könyvmoly... Annyiszor megkaptam már baráti és kevésbé jó indulatú megjegyzésként is. És hát igazuk is van, bár naivnak sohasem tartottam magamat, de hogy romantikus, vagy álmodozó lennék, arra esélyem sincs, hogy letagadjam. Gyermekkoromban édesanyám rengeteg mugli könyvet olvasott nekem, Jane Eyre, Bűn és Bűnhődés, Üvöltő szelek, amik egy kislány lelkét erősen meg tudják fogni. Mindig is vágytam a romantikára, rengeteget babáztam, papás mamást játszottam. Ahogy pedig nőttem, egyre messzebb kerültem a realitás talajától... Álmodoztam egy kedves, megértő férfiről, aki majd feltétel nélkül szeret és elfogad. Cserébe pedig én is kész voltam mindezt megadni a páromnak, de egyszerűen egyetlen férfi sem volt eddig ilyen, akármennyivel is randiztam. Az elmúlt években határozottan sokat csalódtam, mindig is azt hittem, a szerelem majd besétál az ajtón és magával ragad egy életre, de már a 26-ot is betöltöttem. A szívem pedig hiába dobog hevesen, ezt nem sikerül kölcsönösen megteremteni.

Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

The Genesis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Anime ajánló