Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Under the creepy moon
Today at 11:21
• • • • • • • • • • • • • •
Augusta Quinlan
Lángnyelv ' n Acpirító
Yesterday at 23:04
Merel Everfen
Yesterday at 22:59
Nils Rowle
To Russia with love
Yesterday at 22:48
Nils Rowle
Professzorok és Prefektusok
Yesterday at 19:38
Septimus Blynberch
Shane & Doris - I don't need for your help...
Yesterday at 19:33
Shane Zabini
Apa & Fia
Yesterday at 19:18
Shane Zabini
Septimus Blynberch
Yesterday at 18:46
Robert Blynberch
Shane & Doris
Yesterday at 18:23
Shane Zabini
Antigone Macnair
Yesterday at 16:48
Antigone Macnair
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

The famous after party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
27
Értékelés :
5
▽ Kor :
30
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Chace Crawford

»
» Pént. 25 Május - 7:13

Kirley & Rigel

Amikor kilépek a függöny mögötti örök sötétségből, rendszerint borús, gyéren világított éjszakába érkezem. A fények bágyadtan pislákolnak, elhaló léptek visszhangjai zörrennek. Néma halál itt is. Az emberek nem mernek utcákon kóricálni, elhagyatottak a macskakövek. Cégérek lengedeznek lustán Roxmorts utcáin, feltűnik pár kóbor kísértet, hogy nyikorgást zenéljen egy hintán.
Átvándorolok London utcáira, mert a halál után rendszerint életre vágyik az ember és vak muglik közt botorkálva, London belvárosában rábukkan a nyüzsgésre. Unalmas koncertek, neonfények, miniszoknyák, kidobó fiúk világa, rendszeresen látogatni szoktam. Úgy szopom az éjszakai élet mugli nedvét, mint hetekig éheztetett vámpír. Azon kivételes alkalmakkor, ha sajátjaim között szórakozni tudok, hátat fordítok a fertőnek, melybe olykor örömmel alámerülök, hogy megnézzem magamnak mit alkot „bulizás” címén kedvenc fajom társadalma.
Nem vagyok hajlandó mindenféle jöttment kornyikálásán részt venni, egy kedvencem van, a méltán híres The Weird Sisters. A zenekar egyes tagjai bizonyára néma borzongással viseltetnek irányomba, míg másoknak „Duke” van képük egyenesen VIP belépőt osztogatni a Misztériumügy Alfájának.
Sok kis szakadt hippi közt különösnek hat elegáns, ránctalanra vasalt fekete ingem vagy drága, hímzéses díszköpenyem. Többen megnéznek, ahogy királyi eleganciával vonulok a válogatottaknak fenntartott helyre, zord mosolyt vetve mindarra, akire nem sajnálom pazarolni. Törékeny, fekete hosszú hajú szépség a sarokban Myron feliratú pólójából dúsan kibuggyanó keblekkel, vagy szelíd mosolyú, magas izompólós legény homlokába szemtelenkedő, kusza tincsekkel.
Kirley Dukne-nak is jár egy mosoly, amint feltűnik a színpadon. Elszabadulnak az indulatok, érzések, amint felharsannak az első akkordok, mindenki megőrül és én vigyorogva tobzódom a tombolásban, magamba szívva fülledt erotikáját. Mint VIP vendég és mint méltóságteljes nem veszek részt a fiatalok násztáncában, tisztes távolról, de élvezem nézni, ahogy megőrülnek.
Kirleyt majd megvárom a koncert végén oldalt, ahol a kivételes vendégek gratulálni szoktak, családtagok könnyes arccal dicsérik rokonuk tehetségét. Talán egy kör autogramosztást is tartanak, az fárasztó lesz, akkor kénytelen leszek szórakozás után nézni, az after party előtt, amire nem mellesleg hivatalos vagyok.
Amint Kirley lejött a színpadról, én várom sunyi mosolyommal.
- Egészen tűrhető koncertet adtatok
Királyi koronám bizonyára leesne magasan tartott fejemről, ha áradozni kezdenék, de Kirley jól tudja mekkora dicséretnek számít ez az én számból.

Original By: WeiWei
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
3
Értékelés :
0
▽ Avatar :
John Simm

»
» Szomb. 21 Júl. - 22:55
The Weird Sisters. Kedvenc társaságaim egyike, mégha nagyrészt eléggé beteg dolgokkal is találkozok, ha velük töltöm az időt. Sosem zavart, és véleményem szerint mindkét fél jól jár. Én vagyok a józan eszük, ugyanakkor engedik, hogy kitomboljam magam a színpadon, majd méltóságteljesen, ám nagy hanggal távozzak. A mai koncert is ilyen. Mikor lelépek a színpadról, szinte már patakokban folyik rólam a víz, de élveztem, és csak ez a lényeg, nemde?
Beletúrok csatakos, szőke hajamba, amint lehetőségem van erre, bár nem hiszem, hogy a színpadon nem arattam volna ezzel sikert. Köztudott ugyan, hogy nem én vagyok az etalon a bandában, de nyilván ha csettintenék egyet egy egyéjszakás kaland reményében, hosszú sorban állnának a jelentkezők. Na, nem vagyok beképzelt, de tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok egy csúnyaság - sem pedig kellemetlen, rossz társaság, bár ezt már néhányan az évek során megcáfolták, így nem vennék rá mérget.
- Ja, valami olyasmit. - bólintok, és töltök magamnak vizet, hogy végre valahára szomjamat olthassam. Odafönt ez nem egy bevett szokás, nincs is rá lehetőségem a folyamatos pörgés miatt, de már rég megszoktam. Így jártam, szeretem, nem fogok siránkozni, csak mert nem ihatok.
- Itt hátul milyen volt a hangulat? - hordozom körbe tekintetemet, majd Rigelre visszanézve elfintorodok. - Elmehetnénk valahova az after helyett. Nincs sok kedvem ott lenni. - de ha esetleg ő ragaszkodik hozzá, akkor sincs baj, ám ez esetben egyedül lógok meg, és abban gondolom ő és én sem látnánk túl sok pozitívumot. Szeretem én a felhajtást, ha figyelnek rám, de most inkább egy laza beszélgetést, baráti társaságban való berúgást jobban élveznék, mint egy ekkora banzájt. Meghagyom a többieknek a dicsőséget.
- Esetleg hozzám is felmehetnénk. Van két üveg lángnyelvem, meg pár doboz söröm. De talán valami minőségit is találunk, ha arra szomjaznánk. - teszem azt, bort. Rég borozgattam otthon. Általában az erősebb italok fogynak, de ha mégsem, akkor is inkább a sör kerül elő, mintsem a bor, így fogalmam sincs, mi van otthon, de a lángnyelvben biztos vagyok, esetleg némi vodkában. Csak egyezzen bele, hogy felmegyünk hozzám. Beszélgetünk egy jót, mindenki elmondja nagyra törő vágyait és az utóbbi időben történteket, azzal boldogan élünk tovább. Számomra egy beszélgetés sokkal többet ér, mint egy céltalan ivászat. És van egy nem túl bizonytalan sejtésem azzal kapcsolatban, hogy Rigel sem élvezné az afteren lévő tagok társaságát...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

The famous after party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» [Játékos Küldetés] Halloween Party!
» Shine Party Club
» A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni
» i came 2 party -Pietro&Tabitha
» Santos Party House