» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
93
20
10
20
10
11
27
16
2
7
5
5
27
253
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans

FRPG.hu toplista
Friss posztok
pergamentekercseink

Aktivitás ellenőrzés
Today at 4:15
• • • • • • • • • • • • • •
Merel Everfen
Deranged Delicacies
Today at 4:11
Merel Everfen
Hiányoztam? - Ruru & Sho
Today at 3:04
Fujisaki Hikaru
There's no escape - Takeo & Koujaku
Yesterday at 9:23
Koujaku Nakashima
Hírek
Yesterday at 0:08
Robert Blynberch
Házpontok
Kedd 19 Jún. - 22:44
Robert Blynberch
Sweet Brotherhood
Kedd 19 Jún. - 21:17
Alec Silverlake
szemeit urára kérdve függesztette
Kedd 19 Jún. - 20:47
Frank Longbottom
Elf on shelf
Kedd 19 Jún. - 14:24
Joseph Bradley
Családi csendélet
Hétf. 18 Jún. - 19:23
Eleanor Avery
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

A dohányzás megrövidíti a cigarettádat.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Hozzászólások :
19
▽ Reagok :
18
▽ Kor :
16
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Csüt. 14 Jún. - 21:18
Feszkó telepszik az őrültek kedélyállapotára, vizsgákról suttognak. Állítólag itt különösen kemények, fogadjunk egyik se rajzolt még dodekaédert.
Sebesség egyelő út per idő, a faszom királynevek, főleg pápák, te úristen be kellett biflázni törire. Mindig a tenyeremre írtam ilyesmit, vagy talált kólásüvegek belső borítójára, csukám fehér, koszos talprészére, simán a térdem közé raktam meggyűrt cetliket és ha beszóltak, nyilvánosan visítottam felnőtt bámulja a lábam közét.
Annyi különbség biztosan lesz, hogy máguséknál könnyebb lebukni olcsó, mugli trükkökkel és tuti zavartalanul belesnek a talár alá, hiba riogatnám őket kígyóval.
Nem akkora gáz, ha bukom, hogy ciki, majd azzal magyarázom, tökömért kellett átrakni év végén hatodévbe. Hol itt a logika kérem szépen, beszélek az oktatásszervezéssel és ama nagy professzor arcok, apukák tessenek elintézni valaminemű felmentést, kárpótlást, buksisimogatást. Nekem ráadásul húgom is van, mindenki tudja mekkora szopás az ilyesni, kátrányos helyzetű vagyok, a jó jegy alanyi jogon jár olyan menő neveknek, hogy Avery és Lestrange.
Folyton ezzel villogok, ha valaki beszól csak előkapom valamelyiket egy-egy jól irányzott káromkodással, stílusos rondán nézéssel.
- Lestrange vagyok baszod’
Mint valami varázsszó, szerencsére pálcát sem kell elővennem, hogy mutogassam nem létező átoktudásom. Panaszkodtam már több Mardekárosnak is (a többi ház annyira gáz, hogy szóba se állok velük) miért nem oktatnak rendes fekete mágiát, ahol tényleg lehet átkozni, ez a kivédés alig jó valamire, úgy kell összekaparnom egy épkézláb varázst és még így is szar vagyok…mindenből.
Gennynövénytanon a magasak mögé bújok, nem szeretném, ha arcon harapna egy tök és ez a legendás lények se a kedvencem, annak ellenére, hogy Alec bá olyan készségesen adott füvet a múltkor. Az okokat hasonlóképp magyarázom dudvatanhoz, boldogok a legendás állatokról tudomást sem vevők, tuti nem szúrja tökön őket egy egyszarvú. Igenis veszélyes állat. Ki látott már szarvas lovat, ami nem rén? A főzetes órát rohadtul nem vágom, de a kövér pasas mindig vigyorog rám, miközben apáim és mágikus neveik említi kéjjel, hagyja, hogy kotyvasztassak mással. Az óra, ahol az asszony macskává alakul nagyon para, rohadtul nem értem hogy várhatja el, hogy rajzszöggé változtassak egy kanalat.
Ha bukom, maradok, kisírom valami műkönnyel, mert nekem marha fontos a tanulás, belehalok, ha nem tudok szekrényeket tányérrá változtatni. A Mikulásképű vénember, a diri totál meggyőzhetőnek tűnik. Mégis…azért kínos dolog bukni és ha körülötted mindenki szétstresszeli az agyát, önkéntelenül is fertőz.
Sunyulok a folyosón, főleg, sok cink dolgom van kezdve a szellemfóbiával, ne szálldossanak körülöttem halottak. Ambivalens módon, valahol élvezem a Roxforti ámokfutást. Akkor is, ha titkolnom kell mennyire kiugrasztanak alsógatyámból a holt lelkek. Amióta a törpébb apám lestromfolt füvezésért, kicsit bajosabban jutok anyaghoz, márpedig eme stresszes időszakban nem csak nekem létszükség.
Nap közben lazán seftelgetek, összejön egy, két szál holnapra, benyomok Mágiatörténet vizsga előtt. Pont Avery tartja bazdmeg és épp úgy szarom le a trollokat, mint a beteg szabályait.
Ejnye füvezés, főben járő bűn, nem szabad elsősök fejét vécécsészékbe nyomni, Hurkabugnak csúfolni a bénákat, elgáncsolni minden pattanásost előítéletek okán, sárvérűnek nevezni a fajtársaim és együtt röfögni, ja ez mennyire nem menő és nem is érteni mi a gáz velünk, amikor a mugli dolgok sokkal normálisabbak, hétköznapibbak és kezelhetőbbek.
Most így, a folyosón, amíg nem jön se élő vagy holt, ezt a két jointot próbálom valamelyik zsebembe gyömöszölni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A dohányzás megrövidíti a cigarettádat.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nagai Kemuri dohánybolt
» Dohányföldek
» Mocsárvidék
» A mély-mocsár vidék
» Hiányzások