Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Antigone Macnair
Today at 16:48
• • • • • • • • • • • • • •
Antigone Macnair
Avan x Arther
Today at 16:03
Avantika Macmillan
Egy hervadó rózsa kiálltása
Today at 15:43
Darlene Trelawney
Through Passion I Gain Strength
Today at 10:51
Rhea Avery
Csavard fel a szőnyeget még ma éjjel
Yesterday at 21:23
Maura I. Pince
Under the creepy moon
Yesterday at 19:32
Rigel S. Avery
Tékozló fiúk
Yesterday at 18:56
Rigel S. Avery
Roxmortsi kaland
Yesterday at 13:18
Angus Belby
Just one more drink...
Yesterday at 12:45
Alec Silverlake
Ian & Karen
Vas. 14 Okt. - 22:20
Ian Sullivan
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
27
Értékelés :
4
▽ Kor :
30
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Chace Crawford

»
» Szomb. 30 Jún. - 21:06

Augusta & Rigel

- Neked való feladat – jól hátbavert, gonoszan csillogó szemeiből, hamismosolyából azonnal tudtam, derogál neki megmozgatni a dagadt hátsóját. Visszakeménykedtem, aztán fülébe súgtam, kicsit ráharapva, hogy egyszerre izgassa és fájjon a mi nagy Ómegánknak: Tudom, hogy ki akarsz velem baszni
Sokat ígérő pillantással csaptam be az ajtót, megfizetsz még ezért. Kezdetben csak kétségeivel és izgalmával hagytam egy hajóban fuldokolni, ideje emelnem kapcsolatunk tétjét.
Most tehát itt vagyok, fekete köpenyben, kapucnival a hold dagadt, vörös fényében. Kissé idomtalannak érzem ezt az öltözetet, de sosem voltam elég nekrofil lenyűgözni egy szellemet. Főleg, ha kopogó, mint mondták, fajtájukat különös érzékenységgel kezelem.
A mókás halál jelmondata, morbid humor, vagy van kedve hozzá az embernek, vagy nincs, ez utóbbikor erősen szívós a dolog.
Mélyen letüdőzöm az éjszaka hideg levegőjét a kiadós hoppanálás után. Evidencia, hogy a holtak lenyomatai éjszaka aktívak, ezért húzódik munkaidőm hajnalig. Hideg borzongás jár át a gondolattól, úgy élek, mint egy vámpír és minden szellemes történetem rossz horrorba illő. Érik egy újabb szabadság, nem rég szabadalmaztatták a kék tündér narkotikmot, nagy a nyüzsgés odakint, ha ütős árú kerül piacra.
Ó, semmi kedvem átvágni a hosszú sövényesen, barátságtalanul bámulom a gallyakat, hogy mernek méregdrága talárom szegélyébe tépni. Nincs hangulatom benézni a zörgő bokor mögé és meggyőzni a hullát térjen vissza a boltív mögé.
Hát igen, ott zsizseg a bokorban, nyüszít is, ami felettébb szokatlan jelenség egy kísértettől. Ideje halovány fényt varázsolnom pálcám végére és lassan közelíteni a zajforrás felé.

Original By: WeiWei
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
6
Értékelés :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nora Arnezeder

»
» Szomb. 30 Jún. - 21:46
Rigel
Augusta

Fogalmam sincs mennyire volt ez jó ötlet tőlem... de... egyszerűen nem bírtam otthon maradni. Mert August is most ott van a pincében, de Linda terhes, Damocles fáradt, Linda kotnyeles öccse meg nincs otthon. Amúgy is azt mondtam Damoclesnek hogy elmegyek alapanyagért neki és napnyugta előtt majd visszaérek, ha nem, az erdőben maradok ne féljen. Nem ez lesz az első eset. Néha még aggódom, mi van ha valami nem működik, ha nem maradok tudatomnál? Akkor két vérfarkas együtt... bántanánk egymást Augusttal. No meg Linda baráném... nem kockáztathatok! Inkább itt maradtam az erdőben, levettem a ruháim és elrejtettem egy fatörzs mögé, magam köré lepelt csavarva, de nem kellett sok és feljött az átkozott hold! Ráadásul olyan narancsos-vöröses ma, mintha arra buzdítana ontsak vért... legalább állatit. De Belby főzete hat, nem vesztem el az önkontrollt. Ellenben ahogy meghúzodom az egyik fa alatt neszezéseket hallok, furcsa hangokat, nem akarom hogy valaki így lásson, főleg ne azt, hogy megtámadjon! Egy ideig kerestem a zaj forrását, óvatosan, de semmi. Ez a test gyűlöletes! Lehet jobban hallok, szimatolok, de ocsmány és minden élesebb... ijesztőbb. A hangok nem szünnek, befogom a füleim karmos mancsaimmal, legyen már hajnal! Még fél óra, talán annyi sincs, de addig megőrülök itt a bokorban. Nyüszítek és szűkölök, mert már órák óta ez a hangzavar, mintha valaki lenne itt de mégsem, talán megtámadnak de mikor körülnézek semmi, mintha valami szórakozna velem, lehet mellékhatás? Aztán... most komolyan jön valaki? Nem, megint csak képzelem... de nem, mert fényt látok, megijedve rezzenek össze a pálcától, hátrálva a bokorba mélyebben, noha az nem enged, ez egy varázsló! Meg fog támadni... el kellene futnom... de akkor is eltalál... ijedten zihálok és morgok rá, zavar a fény, pupillám összeszűkül és fekete szemeim mélyen belefúródnak az előttem álló férfiéba. Nézek a pálcára és vissza rá, majd újra, ne szegezze rám, nem vagyok önkívületben! De beszélni nem tudok, csak morogni, azzal meg nem megyek sokra. Akkor hallom meg hogy megint mintha jönne valaki, automatikusan hátracsapom a füleim és kémlelem az éjszakát, de nem találom az elkövetőt, jóllehet nem is a magasban kerestem eddig sem, hiszen a talajról jön a zaj... a szünni nem akaró zaj.

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
27
Értékelés :
4
▽ Kor :
30
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Chace Crawford

»
» Csüt. 2 Aug. - 20:46

Augusta & Rigel

Különösen viszonyulok a kopogókhoz, olykor őket a legnehezebb átimádkozni. Egyikük se hajlandó tudomásul venni sajnálatos halálát.
Rutinszerűen, kissé fáradtan megszólítom, tököm tele az ilyen éjjeli, sövényes munkákkal. Észérvekkel igyekszem hatni, varázsolni néhány illuzórikus ízelítőt, hogy kedvet csináljak a túlvilághoz, elég meggyőző vagyok, logikus érvekkel, nekrokutatóként értek a halottak nyelvén.
Teljesen felesleges, irigyelni fogod tőlük az ételt, sosem szexelhetsz, s ha megszállsz valakit, csupán átsuhansz testén, hiába vagy kopogó. Tárgyak földhöz csapkodásával csak annyit érsz, mint egy két éves, lehetetlen ép ésszel kibírni, hogy soha többé nem áll fel a farkad. De a boltív mögött merőben más kihívások várnak, új kalandok, az élőket akkor végre hátrahagyod és saját szenvedéseid sem lesznek ilyen kínzóak, ugyanis beragadtál. Nem vagy teljesen ott, de már ez a világ is kivetett magából, térj észhez, használd szabad akaratod, less át, jó lesz, nem fogsz folyton az impotenciádon rágódni
Egy idő után elmennek, ezúttal is sikerrel járok, noha továbbra sem hagy nyugodni a nyüszítés a bokorban és jól sejtem, amikor belenézek, a kopogószellem egy vérfarkast zaklatott.
Döbbenten pillantok rá, úgy morog mint egy barátságos öleb, egy ütemet kihagy a szívem, aztán beugrik az a flancos bájital Belbytől. Senki sem foghatja rám, tájékozatlan vagyok.
Arcomra pimasz vigyor árnya vetül, ráadásul gondolom megijedt a kopogószellemtől. Csúnya, rossz szellem ártatlan vérfarkasokat buzerál.
Kíváncsi vagyok lány, vagy srác, ezt így ránézésre nem tudom megállapítani, szellemekre specializálódtam, nem lényekre, mindenestre tudom, meztelenül változnak vissza, ha hajnalban beköszönt a várva várt transzmutáció és addig már nem lehet sok hátra.
Miért ne várnám ki, amíg kezemben a pálcám ártani aligha tud, bár abban sem vagyok biztos értené-e az emberi beszédet, ha próbálkoznék.
- Szelid egy dög vagy
Talán tudnék vele úgy játszani, mint egy kutyával? Leheveredem a fűbe, mint a szelídítős mesékben és egészen elragad a helyzet esszenciális bája, ahogy finoman kinyújtom felé kezem, hátha alá bújik simogatásom alá és lelkesen csaholni kezd a farkával.

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
6
Értékelés :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nora Arnezeder

»
» Csüt. 4 Okt. - 20:00
Rigel
Augusta

Egyszerűen nem bírom, ez a sok zaj, mindig mögülem, mellőlem, egész éjszaka! Nincs nyugtom, reszketek, szűkölök, erre még egy varázsló is ideténfereg, hogy az isten nyilába nincs jobb dolga az erdő közepén a hajnal küszöbén? Rám szegezi világító pálcáját, ó hogy nincs nálam a sajátom! Azaz itt van, pár bokorral odébb, de így nem mennék vele sokra. Olyan gyönyörűen kiverném a kezéből egy hetyke suhintással, mint ahogy a fény veri ki a szemem mindjárt. De csak morgok tegye már el, igyekszem nem túl... állatias lenni, ahogy görnyedt háttal állok a bokorban félig, de nem beszól?! Még hogy dög! Én!! Rá is vicsorgok és felszegem a fejem, teljességgel kikérem magamnak, hogy szelíd dög lennék, egyik tétel sem áll meg a lábán! Ezt a pasast is örömmel dönteném le egoja magasából, de akkor bizonyosan kilyuggatja a bundám. Erre még le is telepszik elébem és... mi a fene? Nyújtja a kezét? Mit hisz kutya vagyok aki megszaglássza és megnyalogatja jutalomcsontot remélve? Az anyád... belecsapok a földbe előttem, hogy porral és homokkal válaszoljak a kezére, ezt szagold Te kis pöffeteg gomba, hagyjál békén! De jobb híján nem mehetek el, lassan feljön a nap és akkor kellenek a cuccaim. Mérges morgással ülök le és le sem veszem róla a szemem, mintha csak a vacsora lenne, pedig semmi kedvem vele lenni. Talán ez elveszi a kedvét az itt léttől. Talán...

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
27
Értékelés :
4
▽ Kor :
30
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Chace Crawford

»
» Yesterday at 19:32

Augusta & Rigel

Az idő nekem dolgozik, nem csak mert rájárok a Misztériumügy időnyerőire, de ha felkél a nap, első sugarainál a szelíd kis dög dugható formát ölt.
Bármi legyen, filigrán férfi, vagy törékeny nő kedvtelve fogom megszemlélni emberi tökélyében - és már rég érdekelt egy személyes vallomás Belby főzetéről.
Ha már a szellem úgy hozta, megvárom a hajnalt, elnézően, kicsit lenézően vonok szemöldököt a hisztire, de okos ember állat létére, nem mar belém, üldöz el, csak finoman érezteti ne nézzem kutyába.
Maradok a közelében, ahol jól rálátok, pálcámmal fesztelen játszom, ujjaim között pörgetem, próbálok élvezhetőt találni egy unalmas, lejárt küldetésben.
- Érdekes ez az új felfedezés, remélem nem bánod, ha megvárlak, mindig jobb E/1-ben hallani Belby egyik kis kegyeltjét
Csak nem sugarak ott a horizonton? Figyelmes tekintetem kedvtelve függesztem a békés farkasra, sajátos aberráció élvezettel végignézni egy transzformációt, éppen nekem való
Ajkam elnyílik, ahogy incselkedő, nyílt vizslatással függesztem rá szemeim, fürösztve elragadtatásban, lenyűgözöttségben és testének idomaihoz méltó fogadtatásban, hiszen bármi alakulhat belőle és a kopaszodó 50-es félénk aktatologatót kevésbé preferálnám.

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»
»

Under the creepy moon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal