Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

The Cornishman EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

The Cornishman EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

The Cornishman EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

The Cornishman EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

The Cornishman EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

The Cornishman EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

The Cornishman EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

The Cornishman EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

The Cornishman EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Morgana Walsh

Morgana Walsh

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
5
▽ Avatar :
Daisy Ridley

»
» Szomb. 14 Júl. - 22:34

Alfred J. Wick /

tetszöleges jelenleg viselt név



Csoport:

Mágiahasználók / tanár? (Sweetwoods akadémia)

Kor:

54

Származás:

Mugliszármazású

Lojalitás:

Semleges, de az üldözött mugliszületésűeket segíti

Play by:

Stephen Lang

Ők várják:

Morgana Walsh, bár még nem tud erről
(Arnold Till, szigorúan szolgálaton kívül
Merel Everfen rejtélyes okokból felismerheti)





A világ legkirályabb pukája voltál... gondoltam én, a hétéves kis porbafingó fejemmel. Akkor még nem voltál gyilkos. Meg halott. Igazán felelősségteljes, baszod, Nicholas Walsh, a mintaapa.
Nem voltam ott a temetéseden. Ráfoghatjuk, hogy még kicsi voltam érteni, de szerintem a mai fejemmel se döntenék úgy, hogy elmegyek rá.
Értem azóta, hogy mindigis rögös volt Anyával a kapcsolatotok, de hidd el, nem segít semmin, akkor se, ha tényleg csalt vele, hogy felbaszod magad és felkoncolod a szeretőjét, aztán beállsz egy vonat elé. Remélem legalább a bűntudatod elől futva, nem csak hogy a szappanért ne kelljen hajladozni.
Főleg nekünk nem segít, akiket itthagytál csonkán, megtörten, gyászolva, kétségekkel. Én szerencsére nem élek happyjuice bájitalon, hogy jobb napokon lebirkózzam a depressziót, de Anyának ennyi mázlija sincs. Ezért nem is járok otthon, ha nem muszáj, emiatt nagyobb feszültség nehezíti a légkört otthon, mint amit még te tapasztalhattál, már egymást se bírjuk ki sokáig.
Miattad.



Alfred Wick. A Sain lo-i Szellem. Cornishman. Nicholas Walsh. John Graver. További nevek, biztos vagyok benne, hogy nem ismerem mindet, amit viselt. Nyugat-Európa legillékonyabb embere.
De senki sem végtelenül, hibátlanul nyomtalan, még magát is utól lehet érni. El kell ismernem, hogy közel sem volt egyszerű persze.
Ismerem a múltját, az egészét talán jobban, mint akik egy-egy részén személyesen osztoztak magával, és jobban, mint a Minisztérium. Pedig át kellett volna adnom nekik minden felfedezésemet egyből. Elvégre nem csak világháborús hős volt, ellenálló Franciaországban, később bérgyilkosként kamatoztatta a tapasztalatait. Számtalan gyilkosság, alvilági ügyletekben részvétel, a Varázstitok veszélyeztetése is csak azért nem szerepel a felróható vádak sorában, mert nem hagyott túlélőket. Egy gyilkosság személyes felindulásból, de ezt maga is túl jól tudja.
De olyan időt élünk, amikor mégis jobb döntésnek érzem ezeket az ismereteket megtartani magamnak. Helytelen, de hasznosabb. Feltételhez kötve persze.
Ugyanis szükség van, most talán nagyobb, mint valaha, a tudása egy elméletibb részére. Hamarosan meg fogja találni egy levél bizonyos Mr. Wardell Drake intézményétől. Az ajánlatom és feltételem pedig ez: Mint kutató és fejlesztő, lehetőség szerint oktató, hasznosítsa ott a pragmatikus kreativitását a mugli és mágikus vívmányok ötvözésében, ezzel járuljon hozzá a Tudjukki elleni harchoz. Bizonyos szempontból maga tudós is, tárgybűvölő feltaláló, nemhagyományos mágiahasználat kutatója, még ha mindezek csak eszköztára is voltak alvilági múltjában.
Ha él ezzel, én szemet hunyok a múltja fölött egy nemesebb cél érdekében, mert nagy szerepet játszhat még a varázsvilág szabadságáért vívott harcban, és remélem, hogy az én aurori munkám során nem kell magával találkoznom. Jelenleg a Mr. Walsh-ként körültekintően megrendezett öngyilkosságát ismeri a varázshírszerzés a halálaként, de mégegyszer én sem hallgathatom el, hogy azt túlélte.




Vissza az elejére Go down

The Cornishman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-