Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Under the creepy moon
Today at 11:21
• • • • • • • • • • • • • •
Augusta Quinlan
Lángnyelv ' n Acpirító
Yesterday at 23:04
Merel Everfen
Yesterday at 22:59
Nils Rowle
To Russia with love
Yesterday at 22:48
Nils Rowle
Professzorok és Prefektusok
Yesterday at 19:38
Septimus Blynberch
Shane & Doris - I don't need for your help...
Yesterday at 19:33
Shane Zabini
Apa & Fia
Yesterday at 19:18
Shane Zabini
Septimus Blynberch
Yesterday at 18:46
Robert Blynberch
Shane & Doris
Yesterday at 18:23
Shane Zabini
Antigone Macnair
Yesterday at 16:48
Antigone Macnair
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
14
Értékelés :
1
▽ Avatar :
Finn Jones

»
» Kedd 14 Aug. - 19:28

Még mindig szét vagyok esve, még mindig nem értem magamat utol a munkában, pedig Elise már vagy másfél éve itt hagyott miket, letelt a hivatalos gyászidőszak, én mégis még a gyásztalárban járok, a karikagyűrű még mindig ott pihen az ujjamon, az övé pedig az ingem alatt, láncra fűzve, a mellkasomon pihen. Néha olyan mintha még mindig itt lenne, néha elfelejtkezem róla, hogy ő már csupán egy szép emlék, s ha hazamegyek nem fog otthon várni, nem fog eszeveszett ötletekkel bombázni, nem fog izgatottan figyelni amíg az újonnan kipróbált receptjét kóstolom, nem fog az ágyba invitálni, nem fog velem együtt utazni, nem fog semmit sem csinálni. Mert Elise már nincsen. Egyedül maradtam, egyedül mindennel amit rám hagyott. Többnyire ingóságok vannak a házban, még mindig nem sikerült kiürítenem, kitörölnöm onnan, pedig ideje lenne, most, hogy újra nősülnöm kell, hogy ezekben a vészjósló időkben mikor ember ember ellen fordul a gyanút levegyem a szüleim válláról. Elise hagyott itt még nekem valamit, gondolatokat, súlyos gondolatokat amikről nem mesélhetek. Bogarat ültetett a fejembe, megszállottja lett egy jobb életnek, társaságokról beszélt akik mugliszületésüeket segítenek, s olyanokkal harcolnak amilyenekké válnunk kellett volna. Egyre többet gondolok ezekre, a parázs beszélgetésekre, hogy mennyire nem a jelenben élt. Vágyakat hajszolt én pedig a lovat adtam alá.
Papírokat rendezgetek, többször ugyanazt a stócot, céltalanul matatok, próbálok nem elveszni Elise nélkül, de ez olyan borzalmasan nehéz. Nekem ő nem csak egy valaki volt, egy megrendezett házasság, nem egymás mellett élő idegenek voltunk. Eliset szerettem, jobban mint azt kellett volna, Eliseben hittem, jobban, mint megérdemelte volna. Néha ugyan meguntam, de ki nem unja meg a másikat? Utána mindig mutatott, mondott vagy csinált valamit ami miatt újra érdekes lett számomra.
Alig alszom mostanában. Fáradt vagyok és szétszórt.
Felnézek ahogyan kinyílik az irodám ajtaja.
Elfelejtettem, mint ahogy szinte mindent mostanában.
- Merlinre! El is felejtettem, hogy ma.. sajnálom, hogy nem mentem. Kicsit sok dolgom volt. -
Pattanok föl, közelebb lépek hozzád, keserűen rámosolygom. Rá emlékeztetsz.
- Kérsz egy teát, kávét, leülsz?-
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
36
Értékelés :
4
▽ Avatar :
Dianna Agron

»
» Szomb. 18 Aug. - 18:56
A minisztérium egyik irodájában ücsörgő személy felkeresésére akkor is időt szakítottam volna, ha Voldemort karjai közül kellene kikászálódnom és elnézést kérnem, amiért más dolgom van és nem érek rá meghalni. Jelenleg tényleg úgy éreztem, hogy meghalni sem lenne időm, de egyetlen szavam sem lehetett: imádtam a pörgést, amit a Reggeli Prófétának köszönhettem és mazochista másodperceim többségében az is adrenalinnal töltött fel, hogy az orosz politikussal elkezdődött kapcsolatom miatt elkezdhettem a hátam mögé figyelni. Újságíróként egyébként is vigyáznom kellett magamra, legalábbis ezt a tanácsot kaptam nemrégiben, de szerencsére még nem jutottam el odáig, hogy halálfélelemben tengessen a mindennapjaimat és reménykedtem benne, hogy van annyi eszem, hogy nem mostanában fog eljönni ez az időszak. Ostoba lennék, ha letagadnám, milyen veszélyeket rejteget magában a játszmám, amit nemrégiben elkezdtem, éppen ezért volt most az eddiginél is fontosabb, hogy komolyan vegyem a munkán kívüli elfoglaltságomat és kiemelt figyelemmel forduljak a legilimecia és okklumencia tanulása felé. Utóbbira most talán az eddigieknél is nagyobb szükségem lehet, elvégre sosem lehet tudni, mikor kerülök olyan helyzetbe, amikor az életben maradásom egyetlen kulcsa az elmém bezárása lesz. Paranoiás lettem? Ez is meglehet... jobb félni, mint megijedni, ugye? És mivel segítségem is akadt, gyorsan lépdeltem a minisztérium folyosóján, hogy odaérjek a megbeszélt időpontra. Benyitva az iroda ajtaján elém tárult néhai, szeretett unokatestvérem férjének sziluettje, aki szokásához híven őszen járatta a szemét és a kezeit a papírok között és úgy nézett ki, mint aki nagyon keres valamit, de fogalma sincs arról, micsodát.
- Ahogy múlt héten. És előtte is. - Hangomban nem volt rosszallás, csupán némi lemondás és csalódottság. Nem ez volt az első alkalom, hogy nem emlékezett arra, amit megbeszéltünk, de mióta Elise távozott az élők sorából, Boyd képtelen volt utolérni és összeszedni magát. Nem hibáztattam... Elise halálával mindenki szegényebb lett, kevés hozzá hasonló személyt ismertem. Mindig a jókkal történik a rossz. - Be kellene szerezned egy nefeledd gömböt. Vagy ami még jobb, egy egyszerű naptárat. - Mosoly húzódott az arcomra és a fotel felé lépdeltem. Szinte otthonosan éreztem magam a kis karosszékben, mostanság eleget ücsörögtem benne.
- Kávét. Egy vödörrel, légyszíves. - Leültem és a táskámat lelökve a vállamról a férfira pillantottam. - Megviseltnek tűnsz. Sok a munka? - Tudtam, hogy nem ez a baja, viszont muszáj volt megjegyeznem és az illem azt kívánta, hogy hozzá is fűzzek valamit.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Julie &c Boyd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal